کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-04 ساعت 11:52)behdadK نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 11:29)sh_mm10 نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 23:28)sh_mm10 نوشته:  عزیزان سلام و شادباش به همه دوستانی که کلیر شدند
از مدیران عزیزو دوستان مطلع خواهش می کنم ،من را راهنمایی کنید:
1-در ایمیلی که واسه کیس ما امده(از سفارت ابوظبی)فقط به نام برنده اصلی هست و این که فقط ایشون را خطاب کرده که پاسپورت را به سفارت برای ویزا ارسال کنه و برای بقیه اعضا کیس چیزی ننوشته،با توجه به اینکه در سایت سفارت و سیس هم هنوز وضعیت کیس ما AP هست ،تکلیف چیه؟یعنی واسه همه اعضا کیس ،ویزا اماده هست؟؟
3-ایا دوستان برای pick up ویزا (از اصفهان) اژانس مطمءنی را می شناسید؟ اگه اوردن نام ان در اینجا درست نیست ،لطف کنید یه پیام خصوصی در اینمورد به من بدید.
2-مدیکال ما 13 جون ،منقضی می شه ،ایا می شه ورود ما به U.s... 3-4روز مانده به اتمام این تاریخ باشه(مثلا 9 جون)؟دقیقه 90 مشکلی ایجاد نمی کنه؟
با سپاس از وقتی که می گذارید و پاسخ می دید

گویا مدیران عزیز حسابی گرفتارندShy لطفا یک نفر جواب بده.ممنون
1- اگر در ایمیل ذکر نشده که فقط شما کلیر شدید و بقیه کلیر نشدند که فکر کنم ذکر نشده باشه همگی کلیر شده اید تبریک میگم.
2- بله میشه ولی ترجیحا جا برای خطا مشکلات و ... بگذارید.
3-از دوستان اصفهانی می بایست بپرسید شاید کسی نباشه

ضمنا مدیران وظیفه پاسخگویی به پست کاربران رو ندارند. اینجا فرومه و محل تبادل اطلاعات ما هم اگر اطلاعاتی داشته باشیم مثل بقیه کاربرها به اشتراک میگذاریم و وظیفه اصلی و تنها وظیفه ما مرتب کردن اینجاست. من هم به عنوان یک کاربر به شما جواب دادم که میتونه کامل و صحیح نباشه.
ممنون برادر عزیزم از پاسخ ،سعه صدر و راهنمایی هاتون.ما اینجا تقریبا یه خونواده تشکیل دادیم ،فکر کنم زودی نباید از هم رنجیده خاطر بشیمWinkچون شما عزیزان سریع پاسخ سوالات را می دید و اطلاعاتتون از من کم تجربه بیشتره ،مجددا طرح موضوع کردم.باز هم از زمانی که میگذارید بسیار سپاسگزارم و یه تبریک special بابت کلیر شدنتون
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، goliii
(2015-04-04 ساعت 14:40)sh_mm10 نوشته:  ممنون برادر عزیزم از پاسخ ،سعه صدر و راهنمایی هاتون.ما اینجا تقریبا یه خونواده تشکیل دادیم ،فکر کنم زودی نباید از هم رنجیده خاطر بشیمWinkچون شما عزیزان سریع پاسخ سوالات را می دید و اطلاعاتتون از من کم تجربه بیشتره ،مجددا طرح موضوع کردم.باز هم از زمانی که میگذارید بسیار سپاسگزارم و یه تبریک special بابت کلیر شدنتون

قربان ابتدا ممنون از بابت تشکر شما.
در ثانی طرف صحبت بنده تنها شما نبودید و مهم تر از اون منظورم گلایه نبود. یاداوری بود برای همه دوستان چه آنهایی که سئوال میکنند چه آنهایی که یک طرف گود مینشینند و پاسخ نمیدهند که اینجا یک موسسه و شرکت و دفتر وکالت امور مهاجرتی نیست و تلنگری به همه که مدیران هم علم جامعی و وقت لایزال در مورد همه مسائل ندارند و به یاری همه نیاز هست. Wink

به شخصه هر وقت که احساس کنم نمیرسم جواب دوستان رو بدم مجدد مرخصی میگیرم مثل بار اول و منت ای هم روی کسی ندارمWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ریحانا ، Reza-2015 ، Memolk ، rbrb-2015 ، babak12 ، sh_mm10 ، jupiterx ، kaamiran ، goliii ، Alex 2014
سلام، ما هم دیروز عصر ایمیل کلیر رو گرفتیم
ممنون از همه مخصوصا بهداد عزیز که روزهای نا اگاهی قبل از مصاحبه خیلی کمک حال ما بودن
استرس تازه برای من شروع شد
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
(2015-04-04 ساعت 15:09)amirh20 نوشته:  سلام، ما هم دیروز عصر ایمیل کلیر رو گرفتیم
ممنون از همه مخصوصا بهداد عزیز که روزهای نا اگاهی قبل از مصاحبه خیلی کمک حال ما بودن
تبریک فراوان
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: amirh20 ، sh_mm10 ، Alex 2014
(2015-04-04 ساعت 15:09)amirh20 نوشته:  سلام، ما هم دیروز عصر ایمیل کلیر رو گرفتیم

چرا استرس؟؟؟؟ شما که مرحله استرس و انتظار و گذروندین. نکنه بعد کلیر هم باید استرس داشته باشیم من خبر ندارم؟؟؟

دوستان اگه قرار رتبه بدین یه چند تا خوبشم به من بدین. پیشاپیش تشکر مرا بپذیرید.
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: amirh20 ، goliii ، Alex 2014
من که حسابی واسه دو شنبه لحضه شماری میکنم ببینم چند نفر از آنکارا کلیر شدن.
فکر کنم حسابی اینجا رو باید خونه تکونی کنیم. به جز 5 نفر که اعلام کردند از مصاحبه های تا ژانویه اینجا کلیر نشده نداریم. آنکارا هم ظاهرا گل کاشته اونم چه گلی
کلا آنکارا 93 کیس کلیرنسی و 24 کیس نیمه کلیرنسی برای اکتبر و نوامبر و دسامبر داشته و به نظر حداقل نیمه از اینها رو یکدفعه کلیر کرده!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Radwin ، Reza-2015 ، Memolk ، behjat ، amindv15 ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، babak12 ، jupiterx ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-04 ساعت 15:22)behdadK نوشته:  من که حسابی واسه دو شنبه لحضه شماری میکنم ببینم چند نفر از آنکارا کلیر شدن.
فکر کنم حسابی اینجا رو باید خونه تکونی کنیم. به جز 5 نفر که اعلام کردند از مصاحبه های تا ژانویه اینجا کلیر نشده نداریم. آنکارا هم ظاهرا گل کاشته اونم چه گلی
کلا آنکارا 93 کیس کلیرنسی و 24 کیس نیمه کلیرنسی برای اکتبر و نوامبر و دسامبر داشته و به نظر حداقل نیمه از اینها رو یکدفعه کلیر کرده!

دقیقا همینطوره بهداد جان من اسمشو انفجار کلیری یا کاترینای کلیر گذاشته بودم
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Memolk ، m.ghoreishi ، jupiterx ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-04 ساعت 15:22)behdadK نوشته:  من که حسابی واسه دو شنبه لحضه شماری میکنم ببینم چند نفر از آنکارا کلیر شدن.

ما هم بی صبرانه منتظر دوشنبه و تحلیل شما هستیم،امیدوارم به زودی نوبت به بچه های ژانویه و فوریه بشه.با توجه به پیش بینی قبلی شما از کلیر شدن کیسهای قبل ژانویه و سرعت گرفتن روند کلیر شدن امیدمون بیشتر شده که تا آخر اردیبهشت کلیر بشیم
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، jadooo ، babak12 ، goliii ، Alex 2014
سلام دوستان. اوضاع كليرنس امسال تا به حال چطوري بوده؟ من جسته گريخته خوندم ولي متوجه نشدم الاناز پارسال بهتر بوده يا نه. و اينكه دوستانم منو ترسوندن ازينكه آنكارا رو انتخاب كردم. اوضاع عملكرد آنكارا به نسبت دوتاي ديگه چطور بوده؟ يه ضربياش كه مطمئنم كمتر بودهSad(((

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
شما بنا رو بگذارید روی 3 ماه مدت کلیرنس اما به زودترش امید داشته باشید. تا آخر اردیبهشت میشه فکر میکنم میشه همون سه ماه درسته؟ اما فعلا خیلی زوده برای پیش بینی الان اول باید ببینیم آنکارا چه کار کرده این سه ماه رو بعد ژانویه ای ها کلیر گروهی داشته باشند و بعد شما.
تشکر کنندگان: amindv15 ، m.ghoreishi ، jadooo ، goliii ، Alex 2014
Wink 
با تبریک سال نو به همه دوستان
امیدوارم همه عزیزان 2015 کلیر بشن و ویزا بگیرنSmile
(2015-04-04 ساعت 12:42)babak12 نوشته:  راستی دوستانی که من فراموش کردم رتبه بدم لطفا
اعلام کنید Smile

رتبه ای که آقا بابک بده چه مزه ای داره ها Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: babak12 ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-04 ساعت 15:44)behdadK نوشته:  شما بنا رو بگذارید روی 3 ماه مدت کلیرنس اما به زودترش امید داشته باشید. تا آخر اردیبهشت میشه فکر میکنم میشه همون سه ماه درسته؟ اما فعلا خیلی زوده برای پیش بینی الان اول باید ببینیم آنکارا چه کار کرده این سه ماه رو بعد ژانویه ای ها کلیر گروهی داشته باشند و بعد شما.

۱۸ اردیبهشت سه ماه تموم میشه،البته برای من تا همون زمان هم یک قرنه،چون متاسفانه مهاجرتمون خبرش پخش شده دیگه حسابی مردم کلافم کردن
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

تشکر کنندگان: jadooo ، goliii
ژانویه هم کل آسیا ۵۰ نفر بود
از کجا میشه اطلاعات ۲۰۱۳ رو دید؟

تشکر کنندگان:
بابک کلیرنس شد تبریک تبریک تبریک Big Grin
تبریک به بچه هایی که کلیرنس شدن
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، babak12 ، sh_mm10 ، jupiterx ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان