کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-04 ساعت 17:06)neda733 نوشته:  دوستان این همه تاپیک وجود داره اصلا مفید نیستن!هیچ اطلاعاتی دستگیر ادم نمیشه!

ندای گرامی شما چه اطلاعاتی میخواهید که یافت نمیکنید. چیزی که تا الان من در سایت دیده ام این بوده که سوالی زمین نمیماند و دوستان اطلاعات را با هم رد و بدل کرده اند. در بخشهایی مثل همین کلیرنس هم چون اطلاعات در مورد چند و چون و مدت آن بطور دقیق وجود ندارد و برپایه حدس و گمان و تحلیل و تجارب قبلی است، نباید منتظر چیز دقیقی باشید. لطف کنید قسمتی که دستگیرتان نشده را مشخص کنید شاید دستگیرتان بشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: goliii
سلام دوستان تبریک ویژه به دوستانی که کلیر شدن انشالله در بقیه زندگیتون تو امریکا موفق باشین
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: Mahboy ، mfte.teacher ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، Reza-2015 ، jupiterx ، goliii
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: jadooo
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، Reza-2015 ، jupiterx ، goliii
(2015-04-02 ساعت 23:22)peyman.rock نوشته:  دوستان میشه بگید سفارت ابوظبی چقدر طول میکشه تا ویزا رو تو پاسپورت بزنه؟ یعنی از وقتیکه پاسپورت و مدیکال تمدید شده رو بدم، کی پاسپورت ویزاخورده رو به من تحویل میدن؟

من از خود آفیسر پرسیدم گفت 5 تا 7 روز ولی کلا روزایی که پاسپورت میگیرن یکشنبه و سه شنبه هاست.اگر یکشنبه بدین پنج شنبه با ویزا تحویل میدن اگر سه شنبه به سفا رت پاسپورت بدین دوشنبه تحویل میدین .این حدودیه که دوستای قبلین گفته بودن
تشکر کنندگان: behdadK ، satan ، bahar101 ، goliii ، Alex 2014
دوستان این مطلب که هرچه ااز فبریه به اونور میریم سرعت کلیر شدن بالا میره فکر کنم به دو دلیل باشه
اول این که تو سه ماه اول تعداد مصاحبه ها خیلی بیشتر از ماه های دیگه است پس تعداد افرادی که کلیرنس میخورن خیلی بیشتر است
دوم اینکه تو ماه ژانویه کمترین تعداد مصاحبه رو داریم و اینکه اداره های مربوطه و سفارت ها تو این ماه نیمه تعطیل هستن
پس میتوان به این نتیجه رسید که واقعا میشه رو این موضوع که ما ها زودتر کلیر میشیم حساب کرد یعنی همون سه تا چهار ماه
فقط امیدوارم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60 ، bahar101 ، jupiterx ، goliii
با سلام به دوستان گل گلاب و با تبریک سال نو من به این تجربه رو طول زندگی رسیدم که

صبرو ظفر هر دو دوستان هم هستند در اثر صبر موقع ظفر آید
آرزوی پیروزی و سر بلندی برای همه دوستان
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، amindv15 ، m.ghoreishi ، Reza-2015 ، jupiterx ، goliii ، Alex 2014
سلامببخشید اینجا مطرح کردمبهترین پست pttآدرسش کجا بود .
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
ما هم كلير شديم .
بايد با خودمان چه مداركي بياريم؟
(2015-04-04 ساعت 19:19)1352ghazal نوشته:  سلامببخشید اینجا مطرح کردمبهترین پست pttآدرسش کجا بود .
فک کنم میدان کیزل آی بود که یکشنبه ها هم بازه. ولی چک کنین.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2015-04-04 ساعت 17:38)jadooo نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 16:10)amindv15 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 15:44)behdadK نوشته:  شما بنا رو بگذارید روی 3 ماه مدت کلیرنس اما به زودترش امید داشته باشید. تا آخر اردیبهشت میشه فکر میکنم میشه همون سه ماه درسته؟ اما فعلا خیلی زوده برای پیش بینی الان اول باید ببینیم آنکارا چه کار کرده این سه ماه رو بعد ژانویه ای ها کلیر گروهی داشته باشند و بعد شما.

۱۸ اردیبهشت سه ماه تموم میشه،البته برای من تا همون زمان هم یک قرنه،چون متاسفانه مهاجرتمون خبرش پخش شده دیگه حسابی مردم کلافم کردن

آخ آخ آخ ما هم مثل شماییم خبر رفتنمون پخش شده بببببببببببببد Cool

ما هم 10 فوریه مصاحبه داشتیم آفیسر گفت 2تا 3 ماه-منتظریییییییییییییم
تشکر کنندگان:
ب اميد ويزاى ى ضرب واسه همه, مخصوصا آقايون ک تو ويزا دادن بهشون يکم سخت گيرى ميکنن
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Reza-2015 ، jupiterx ، babak12 ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-04 ساعت 19:24)Man10 نوشته:  سلام به همه دوستان
ما هم كلير شديم .
بايد با خودمان چه مداركي بياريم؟
بابا مبارکه
ولی خداییش چقدر بی انرژی
یکم ذوق کنیدTongueBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Man10 ، oldman ، Reza-2015 ، goliii ، Alex 2014
من منتظر فردام که ببنیم بلاخره بعد از 2 هفته سایت ابوظبی کیس ما رو میشناسه یا نه ?
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوبم؛
امیدوارم امسال سالی پر کلیر برای همه ی دوستان عزیز ۲۰۱۵یی باشه؛ امیدوارم این ماراتن کلیرنس به زودی زود برای همتون با خوشحالی به خط پایان برسه؛ امیدوارم امسال هیچ خانواده ای از همدیگه جدا نشه؛ امیدوارم اتفاقای بد دوره ۲۰۱۴ ، از صد فرسخ یتون هم رد نشه؛ صبرتون زیاد، روزگار به کام

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان