کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-05 ساعت 00:05)Peyman123 نوشته:  !با سلام
دوستان عزیزم یک سوال
من اگه 4ماه کلیر بشم و از مدیکالم 2 ماه مونده وقتی برم ویزامو بگیرم یاید تو دو ماه یعدش برم یا ویزام 6 ماه وقت داره ؟؟
دوست عزیز ویزای شما تا پایان تاریخ مدیکالتون که 6 ماه هست اعتبار داره یا باید تواین 2 ماه برید امریکا یا قبل از اینکه برید سفارت دوباره مدیکال رو تمدید کنید
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: jupiterx ، Radwin ، habibhabib ، m.ghoreishi ، hilda60
(2015-04-05 ساعت 00:05)Peyman123 نوشته:  !با سلام سلس
دوستان عزیزم یک سوال
من اگه 4ماه کلیر بشم و از مدیکالم 2 ماه مونده وقتی برم ویزامو بگیرم یاید تو دو ماه یعدش برم یا ویزام 6 ماه وقت داره ؟؟

سلام شما دو ماه وقت دارید برای رفتن مگر مدیکال را تجدید کنید و شش ماه جدید وقت داشته باشید برای سفر به آمریکا
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Nima4185 ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، hilda60 ، goliii
(2015-04-04 ساعت 23:33)farrokh33 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 20:57)Reza-2015 نوشته:  دوستان كسي از reza.aa خبري نداره؟ كلير شد يا نه؟ خيلي وقته خبري ازش نيست. انشالله بزودي خبر كليري اين دوست خوب و فعالمون رو بشنويم تا شديدا كيف كنيم Wink
باسلام من فکر میکنم آقارضا کلیر شدن وویزاشون رو گرفتن واون سفر نامه ای که به نام دوستش نوشته مال خودش بوده البته خیلی خیلی دوست دارم حدسم درست باشه واز صمیم قلب آرزومیکنم هر کجا هستند شاد باشند احتمالا گذاشتند وقتی وارد آمریکا شدند بیان رو سایت و این خبر خوب رو به دوستاش بدن .همیشه شاد باشید
سلام اگر کلیر شده باشن مال بعد از عید هست چون تا قبل از اون باهاشون در تماس بودم خبری نبود خدا کنه که بعداز عید کلیر شده باشن
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، rasoul3711 ، Nima4185 ، Alex 2014
(2015-04-04 ساعت 20:43)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام دوستان خوبم؛
امیدوارم امسال سالی پر کلیر برای همه ی دوستان عزیز ۲۰۱۵یی باشه؛ امیدوارم این ماراتن کلیرنس به زودی زود برای همتون با خوشحالی به خط پایان برسه؛ امیدوارم امسال هیچ خانواده ای از همدیگه جدا نشه؛ امیدوارم اتفاقای بد دوره ۲۰۱۴ ، از صد فرسخ یتون هم رد نشه؛ صبرتون زیاد، روزگار به کام

انشاالله شما هم بزودی به همسر مهربانتون بپیوندید و جدایی ها به پایان برسد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، hilda60 ، goliii
(2015-04-05 ساعت 00:10)goliii نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 23:33)farrokh33 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 20:57)Reza-2015 نوشته:  دوستان كسي از reza.aa خبري نداره؟ كلير شد يا نه؟ خيلي وقته خبري ازش نيست. انشالله بزودي خبر كليري اين دوست خوب و فعالمون رو بشنويم تا شديدا كيف كنيم Wink
باسلام من فکر میکنم آقارضا کلیر شدن وویزاشون رو گرفتن واون سفر نامه ای که به نام دوستش نوشته مال خودش بوده البته خیلی خیلی دوست دارم حدسم درست باشه واز صمیم قلب آرزومیکنم هر کجا هستند شاد باشند احتمالا گذاشتند وقتی وارد آمریکا شدند بیان رو سایت و این خبر خوب رو به دوستاش بدن .همیشه شاد باشید
سلام اگر کلیر شده باشن مال بعد از عید هست چون تا قبل از اون باهاشون در تماس بودم خبری نبود خدا کنه که بعداز عید کلیر شده باشن

درسته گلي خانم، تا قبل از عيد كه كلير نشده بودن. ولي احتمال دادم توي اين كليري گروهي اخير ايشون هم كلير شده باشن، كه البته اميدوارم اينجوري باشه. اگر كسي خبر دقيق از كليري ايشون داره اينجا مطرح كنه، همگي خوشحال شيم Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Nima4185 ، goliii
سلام دوستان به نظر شما با توجه به فایلهای 2014 چه قدر طول میکشه بقیه بچه های قبل ژانویه کلیر بشن؟
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
دوستان منتظردریافت ویزای ایالات متحده امریکا با سلام.بیاری خداوند تمامی منتظرین از انتظاربیرون میایید وشادمان بسوی سرزمین فرصتها پروازخواهیدنمود.آیا بنظردوستان توافق هسته ای ایران با امریکا باعث خواهدشدکلیرها درمدت کمترازیکماه وحتی 2 هفته ای انجام بشه؟؟ویزاهای یضرب بیشتربشه؟بنده که درسپاه سربازی نموده ام وسابقه 4 سال کاردرنفت داشته ام کلیرنسم چقدرطول خواهدکشید؟؟با توجه که همسرم برنده اصلی هستند ومصاحبمون درجون خواهدبود وانشاله ابوظبی
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام اول عذرخواهی میکنم و میدونم که جای این سوال اینجا نیست اما چون پروازم نزدیکه مجبورم اینجا بپرسم . من دارم میرم که ویزا رو بگیرم و مدیگالم رو تمدید کنم آیا نیازی هست وقت بگیرم مجددا یا نه بدون وقت این سری کار انجام میشه >
لطفا زوووود جواب بدین و اینکه مدارک چی میخواد ؟؟؟
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 01:30)Peyman123 نوشته:  سلام اول عذرخواهی میکنم و میدونم که جای این سوال اینجا نیست اما چون پروازم نزدیکه مجبورم اینجا بپرسم . من دارم میرم که ویزا رو بگیرم و مدیگالم رو تمدید کنم آیا نیازی هست وقت بگیرم مجددا یا نه بدون وقت این سری کار انجام میشه >
لطفا زوووود جواب بدین و اینکه مدارک چی میخواد ؟؟؟
بله دوست عزیز باید وقت بگیرید.مدارک مورد نیاز هم همون کارت واکسنی که تو انکارا بهتون دادن و سی دی هست به اضافه پاسپورت.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 01:29)Jefferson نوشته:  دوستان منتظردریافت ویزای ایالات متحده آمریکا با سلام.بیاری خداوند تمامی منتظرین از انتظاربیرون میایید وشادمان بسوی سرزمین فرصتها پروازخواهیدنمود.آیا بنظردوستان توافق هسته ای ایران با آمریکا باعث خواهدشدکلیرها درمدت کمترازیکماه وحتی 2 هفته ای انجام بشه؟؟ویزاهای یضرب بیشتربشه؟بنده که درسپاه سربازی نموده ام وسابقه 4 سال کاردرنفت داشته ام کلیرنسم چقدرطول خواهدکشید؟؟با توجه که همسرم برنده اصلی هستند ومصاحبمون درجون خواهدبود وانشاله ابوظبی

همه چیز توی این قضیه شانسی هست. ممکن یکضرب بگیرید ویا کلیرنس بخورید .زمان معمول برای کلیرنس معمولا 4 ماه است. اما به نظر من میتونه نتیجه مذاکزات هم تاثیر گذار باشه.ولی با توجه به اینکه تازه این تفاهم به وجود امده نمیشه تحلیلی کرد.
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 01:29)Jefferson نوشته:  دوستان منتظردریافت ویزای ایالات متحده آمریکا با سلام.بیاری خداوند تمامی منتظرین از انتظاربیرون میایید وشادمان بسوی سرزمین فرصتها پروازخواهیدنمود.آیا بنظردوستان توافق هسته ای ایران با آمریکا باعث خواهدشدکلیرها درمدت کمترازیکماه وحتی 2 هفته ای انجام بشه؟؟ویزاهای یضرب بیشتربشه؟بنده که درسپاه سربازی نموده ام وسابقه 4 سال کاردرنفت داشته ام کلیرنسم چقدرطول خواهدکشید؟؟با توجه که همسرم برنده اصلی هستند ومصاحبمون درجون خواهدبود وانشاله ابوظبی

سلام دوست عزيز
همونجور كه از تجربه سالهاي گذشته برداشت ميشه هر چه به ماههاي پاياني لاتاري نزديك ميشيم، مدت زمان كليرنس كوتاهتر ميشه، بطوريكه در ماههاي آخر سالهاي گذشته (باستثناي ٢٠١٤) اين مدت زمان به حدود يك ماه نيز رسيده. انشالله كه ويزاي يكضرب نصيبتون بشه، ولي اگر كليرنس شامل حالتون شد باز هم نگران نباشيد، به اميد خدا زمان كافي براي كلير شدن داريد. Smile
موفق و پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، goliii
برای دریافت ویزا پیک آپ از طریق آژانس خوبه یا خودمون بریم بگیریم؟

تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 02:43)majid2015 نوشته:  برای دریافت ویزا پیک آپ از طریق آژانس خوبه یا خودمون بریم بگیریم؟

اگر واقعأ نميرسيد كه حضورى بريد ميتونيد از سرويس پيك اپ ويزاى يك اژانس معتبر استفاده كنيد و در وقت و هزينه صرفه جويى كنيد، البته همه سفارتها اين كارو نميكنن، اگر امكانش براتون هست خودتون بريد و ويزارو تحويل بگيريد مطمئنن بهتر و لذت بخش تر هستش
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، goliii
(2015-04-05 ساعت 02:43)majid2015 نوشته:  برای دریافت ویزا پیک آپ از طریق آژانس خوبه یا خودمون بریم بگیریم؟

دوست عزیز اگر محل مصاحبه انکارا باشه حتما باید یک نفر از دریافت کننده های ویزا باشه
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، goliii ، bahar101
(2015-04-04 ساعت 20:29)rima4499 نوشته:  من منتظر فردام که ببنیم بلاخره بعد از 2 هفته سایت ابوظبی کیس ما رو میشناسه یا نه ?

سلام
مطمئنید همه چیز درست وارد میشه ؟
آخه ما و شما فقط یک روز اختلاف در زمان مصاحبه داشتیم و دقیقا سر 6 روز هم سایت ابوظبی کیس ما رو شناخت
همانطور که میدانید شرایطمان هم مانند هم است
خیلی برام عجیبه
البته احتمالا قبل از اینکه ابوظبی کیستان را بشناسه توی سایت ceas يك آپدیت خواهد داشت ( 24 ساعت قبل )
به هر حال خیلی هم مهم نیست قطعا این هفته سایت ابوظبی هم کیستان را خواهد شناخت
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان