کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-05 ساعت 16:16)negar6043 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 15:38)hamed shayan نوشته:  آقا مهدی هز کیس نامبر منم بالای 7000 است وهم سربازی دارم وهم کاردولتی وهم اطلاعاتی بیشتر ازنیازتوی فرم260 دادم که احتمالا کلیرنسم رو طولانیتر میکنه درنتیجه شاید بهتر از خیلی ها احساس شما رو درک میکنم/اگر من کار دولتی نداشتم بی گمان تا انتهای پروسه بدون ذره ای شبهه میرفتم.سربازی زیاد مشکل نداره.حالا شما به شرایط خودتون نگاه کنید اگر شرایط بهتری از من دارید ابدا تردید نکنید.ودر ضمن نطرتون رو در مورد کیس من بگید آیاادامه ندم بهتر نیس؟

يعنى به نظر شما كار دولتى شانس گرفتن ويزا رو كم ميكنه؟ واقعا فكر نميكنم اينطور باشه! ميشه منظورتونو توضيح بديد؟ البته شايد منظورتون اين باشه كه به دليل طولانى شدن پروسه كليرنس، شانس گرفتن ويزا كمتر ميشه. اما واقعا اگر اطلاعاتى راجع به نحوه كلير شدن افرادى كه شغل دولتى داشتن داريد بفرماييد ممنون ميشم و اينكه آيا براى كار دولتى سخت گيرى بيشترى اعمال ميشه؟ چرا واقعا؟؟؟
دوست عزیز:همونطور که گفتید برای بررسی شغل دولتی افراد اگر شعل حساس نباشه هم کنترلهایی دارند که باید از اونها عبور کنند مثل چکهای مانتیس وایگل که دوستان پیشکسوت قبلا توضیح دادند واین خودبخود کلیرنسهارو طولانی تر میکنه
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، negar6043
(2015-04-05 ساعت 09:44)نیلان نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 08:01)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 07:51)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 01:29)Jefferson نوشته:  دوستان منتظردریافت ویزای ایالات متحده آمریکا با سلام.بیاری خداوند تمامی منتظرین از انتظاربیرون میایید وشادمان بسوی سرزمین فرصتها پروازخواهیدنمود.آیا بنظردوستان توافق هسته ای ایران با آمریکا باعث خواهدشدکلیرها درمدت کمترازیکماه وحتی 2 هفته ای انجام بشه؟؟ویزاهای یضرب بیشتربشه؟بنده که درسپاه سربازی نموده ام وسابقه 4 سال کاردرنفت داشته ام کلیرنسم چقدرطول خواهدکشید؟؟با توجه که همسرم برنده اصلی هستند ومصاحبمون درجون خواهدبود وانشاله ابوظبی

سلام
واقعا كسي بطور قطع نميتونه در مورد كليرنس اظهار نظر بكنه ولي هيچي محتمل نيست امسال تا حدودي نسبت به سال گذشته شرايط بهتري داره به هر حال بايد قبول كنيم كه آفيسر ها وظيفه دارند به افرادي كه ميتونن بعد ها در امريكا مشكل آفرين باشن به راحتي ويزا ندهند و چك كردن شرايط افراد و اطمينان از عدم ارتباطشان با تروريسم طبيعي هست و ارگانهايي كه براي اينكار ازشون كمك ميگيرن هم مشخصه و استعلام از اونها زمانبر خواهد بود و بنظر ميرسه كلير شدن بين 3 تا 3/5 ماه طبيعي خواهد بود

به نظر من تا آخر اردیبهشت باید صبر کرد و دید, چونکه پارسال هم تا اواسط اردیبهشت بسیار عالی بود, بعد یکدفعه خراب شد, ولی 2013 هم خوب کارنت می کردند و هم کلیر (تازه با همه این اوصاف 300 نفر ویزا گیرشان نیامد

خدا آخر و عاقبت همه ی ما رو با لاتاری به خیر کنه
ایشالا این سال جدید، توافق جدید و موفقیت جدید برای همه ی ما باشه و درهای دنیا به روی ایرانی ها باز بشه و همه به جایگاه واقعی خودشون برگردن
Smile
سلام دوستان بنظر من توافق هیچ تاثیری روی این لاتاری نداره حتی سالهای بعد چون اونها سیسنم دارند و سیستماتیک عمل میکنند و بر خلاف اکثر دوستان باید عرض کنم افیسر طبق یک پروتکل عمل میکند و بیشتر به ماشین میماند و خیلی نظرش موثر نیست انشاتله همگی مون کلیییییییییر
میشیم با امید و رعایت قانون جبران یاعلی هو موفق باشید
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، negar6043 ، hamed shayan
(2015-04-05 ساعت 00:05)Peyman123 نوشته:  !با سلام
دوستان عزیزم یک سوال
من اگه 4ماه کلیر بشم و از مدیکالم 2 ماه مونده وقتی برم ویزامو بگیرم یاید تو دو ماه یعدش برم یا ویزام 6 ماه وقت داره ؟؟

اول مدیکال را تمدید کنید بعد برید سفارت برای ویزا
چون طبق قانونشون روز ورود به امریکا مدیکال همون پاکت کذایی باید اعتبار داشته باشه وگرنه اجازه ورود نمیدن
شما دعا کن کلیر شیم بقیش مراحل اداری و کاغذ بازی حله قربونت
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014
دوستان آمار سفارت ابوظبی تا آخر مارس:
[عکس: CtiPZ.jpg]
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
این آمار رو بیزحمت در تاپیک تجزیه و تحلیل فایل سی اک بگذارید.
شمنا منظورتون از ستون ها رو بگید من هم متوجه بشم چون تا جایی که بنده میدونم برای سه ماه اول 34 کیس از ابتدا در مرحله AP داشتیم که اتفاقا فقط یکی از اونها در مرحله AP باقی مونده که ضمنا 30 مارچ آپدیت شده و شاید نامه قبولی گرفته باشه.

برای برج ژانویه هم مجموعا 11 کیس هستند که از ابتدا AP خورده بودند که فکر کنم حداکثر 6 تای اونها هم کلیر شده اند اما فعلا تا زمان آپدیت سایت قطعی مشخص نیست.
هر چی حساب میکنم معنی فایل شما رو متوجه نمیشم. اگر در تاپیک مربوطه نحوه استخراجش رو اعلام کنید بنده هم به اشتباهم پی ببرم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، bahar101 ، amindv15 ، Alex 2014 ، goliii ، farrokh33
(2015-04-05 ساعت 16:46)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
من اين سوال رو توي چند صفحه قبل هم پرسيدم ولي چون پاسخي نگرفتم مجددا اينجا تكرار كردم:
كسي ميدونه چه تعداد كيس در نيمه دوم دسامبر و همچنين چه تعداد كيس در نيمه اول ژانويه در آنكارا مصاحبه رفته اند؟
اين تعداد در مقايسه با ساير نيم ماهها در آنكارا چطور ارزيابي ميشن؟ به بيان ديگه چند درصد نسبت به همين مقطع در ساير ماهها كمتر بودن؟
ممنون از توضيحاتتون

من جواب سوالتون رو نمی دونم
شاید اگه همه در منتظر سرا عضو میشدن میشد راحت آمار گرفت
ولی برای ژانویه کل آسیا 50 کیس کارنت و مصاحبه شدند حالا چند کیس از این 50 کیس ایرانی بوده و چند تاش آنکارا شرمندم نمی تونم کمک کنم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، Reza-2015 ، goliii
سلام دوستان. چند روز طول میکشه تا بعد از دریافت ایمیل کلیرنس، تو سایت سفارت و ceac، وضعیت کیس از حالت AP خارج بشه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، varchandi ، sh_mm10
سلام دوستان عزيز
شغل دولتى آنقدرها هم كه ميگن نگران كننده نيست يكى از دوستان ما خودش مدير كل يك شركت حساس دولتى وهمسرش كارمند بسيار مهم ارگان دولتى بودند و طبق گفته آفيسر دقيقاً بعد از چهار ماه در سفارت ابوظبي كلير شدن بنابراين آنقدر نگران ومضطرب نبوده و مطمئن باشيد كه امسال به اميد خدا همه ويزا دريافت خواهند كرد
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
اگه ممکنه تحلیل خودتون رو بگید و اینکه صلاح میدونید من دوباره سه شنبه به آنکارا ایمیل بزنم یا حتی مستقیم برم آنکارا؟

شما صبر کنید دوشنبه سه شنبه ببینیم چه خبره و کی کلیر شده کی نشده. به KCC هم ایمیل بزنید میگن به ما ربطی نداره پروندتون ارجاع شده به آنکارا. شاید شما هم کلیر شده باشید و Mail نرسیده باشه، شاید با سری بعدی کلیر بشید. اگر دیدید که کلیر نشدید و سه ماه از مصاحبه تون گذشته میتونید یه پیگیری بزنید.
[/quote]
بهداد جان مرسی از پاسختون، دقیقا جوابی که از kcc گرفتم اولش گفته به آفیسر مربوطه و ادامش هم یکسری آدرس سایت بی ربط بود. از زمان مصاحبمون هم 4 ماه گذشته
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، sami_rg
سلام به همگی دوستان عزیز

از اینکه می بینم تعدادی از دوستان کلیر شدند و دیگه لازم نیست سختی دوره انتظار رو تحمل کنند بسیار خوشحالم و امیدوارم سریع ویزا هاتون رو بگیرید و باقی مراحل رو هم با سلامتی و موفقیت پشت سر بگذارید.
لطفا امیدهاو انرژی های مثبت تون رو هم کمی برای من بفرستید که تقریبا دارم به مرز جنون میرسم فردا میشه 180 روز
Interview: October ---- Embassy: Ankara -----Status: Issued (After 7 month)
تشکر کنندگان: behjat ، mfte.teacher ، Alex 2014 ، hilda60 ، jupiterx ، bahar101 ، Reza-2015 ، sami_rg ، hamed shayan
(2015-04-05 ساعت 20:05)mick نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز

از اینکه می بینم تعدادی از دوستان کلیر شدند و دیگه لازم نیست سختی دوره انتظار رو تحمل کنند بسیار خوشحالم و امیدوارم سریع ویزا هاتون رو بگیرید و باقی مراحل رو هم با سلامتی و موفقیت پشت سر بگذارید.
لطفا امیدهاو انرژی های مثبت تون رو هم کمی برای من بفرستید که تقریبا دارم به مرز جنون میرسم فردا میشه 180 روز

اندکی صبر سحر نزدیک است . تحمل تون کجا رفته. من رو مصاحبم یک کیس خانوادگی دیدم 12 سال انتظار کشیده بودن تا اون روز مبارک رسید . شما تازه شده 6 ماه. پس یکم دیگه صبر کنین به امید خدا به ودی کلییر خواهی شد
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، hilda60 ، bahar101 ، Reza-2015 ، mick ، goliii
(2015-04-05 ساعت 20:15)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 20:05)mick نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز

اندکی صبر سحر نزدیک است . تحمل تون کجا رفته. من رو مصاحبم یک کیس خانوادگی دیدم 12 سال انتظار کشیده بودن تا اون روز مبارک رسید . شما تازه شده 6 ماه. پس یکم دیگه صبر کنین به امید خدا به ودی کلییر خواهی شد

صمیمانه براتون آرزو میکنم زودتر کلیر بشین،امیدتونو از دست ندین،میدونم خیلی سخته،ما که دو ماهه منتظریم کلافه شدیم اما چاره ای نیست ،توکل کنین به خدا
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، hilda60 ، bahar101 ، mick
[quote='shahsha' pid='591043' dateline='1428222936']
[quote='نیلان' pid='591035' dateline='1428222274']
[quote='مهدی هژ' pid='591005' dateline='1428216063']
سلام دوستان اگه کلیر بطور معمول 2-3 ماه طول میکشه ما که کیس نامبرمون بالاست و احتمالا مرداد یا شهریور میریم مصاحبه تکلیف ما چیه اینطوری که ادم هم ضربه روحی میخوره هم مالی سالهای قبل ایا کسی با شرایطی مشابه من بوده که ویزا بهش داده باشن
لطفا یکی جوابمو بده ممنوم

سلام دوست خوبم
شما باید به خیلی چیزها توجه کنین اولاً در این مورد از کسی نظر نخواهید و خودتون تصمیم بگیرید یعنی شرایط کلیر شدن کیس های امسال و سرعتشو بسنجید و بعد به وضعیت مالی تون نگاه کنید چون به هر حال باید چند میلیون هزینه کنید اگه میتونین قید این مبلغ رو بزنید حتماً این ریسک رو بکنید شانستون رو امتحان کنید ممکنه که شما یک ضرب کلیر بشید ولی احتمال این هم هست که چک بخورید به هر حال باید خودتون رو برای ویزا نگرفتن هم آماده کنید همونجوری که همه ما که مصاحبه رفتیم این کار رو کردیم یا حداقل بعدش مجبور شدیم حقیقت رو بپذیریم.خود من اصلاً فکرشو نمی کردم که یک ضرب نگیرم چون هم خانم هستم و هم دوتا از همکارای من در دو سال متوالی با شرایط دقیقاً مثل من یک ضرب گرفتن ولی من مثل اب خوردن چک خوردم .پس به مثال های دیگران هم نمی شه اعتماد کرد .همه چی به خودتون بستگی داره . اول شرایط خودتون رو بسنجید بعد به تحلیل منطقی و در عین حال تقریبی که از حالا به بعد قابل اعتماد تر می شه توجه کنید بعد با خودتون کنار بیایید و تصمیم نهایی رو بگیرد.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، amindv15 ، bahar101 ، khalilkhah ، مهدی هژ
(2015-04-05 ساعت 18:44)peyman.rock نوشته:  سلام دوستان. چند روز طول میکشه تا بعد از دریافت ایمیل کلیرنس، تو سایت سفارت و ceac، وضعیت کیس از حالت AP خارج بشه؟

فکر کنم سایت ceac سریه (نهایتاً 24 ساعت) ولی سفارت ممکنه دیرتر این کار رو بکنه در هر صورت شما بعد از دریافت ایمیل کلیر در اسرع وقت تشریف ببر با همون ایمیل ویزاتونو بگیرین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: jupiterx ، bahar101 ، hilda60 ، Alex 2014
با توجه به گفته دوستان فکر کنم تا ویزا رو نگیری یعنی تو پاس ویزا رو نزنن تو سایت سیس تغییری حاصل نمیشه و از حالت ap خارج نمیشه
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: bahar101 ، sunn789 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان