کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-05 ساعت 12:54)نیلان نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 11:11)مهدی هژ نوشته:  سلام دوستان اگه کلیر بطور معمول 2-3 ماه طول میکشه ما که کیس نامبرمون بالاست و احتمالا مرداد یا شهریور میریم مصاحبه تکلیف ما چیه اینطوری که ادم هم ضربه روحی میخوره هم مالی سالهای قبل ایا کسی با شرایطی مشابه من بوده که ویزا بهش داده باشن
لطفا یکی جوابمو بده ممنوم

دوست عزیز پارسال یکی از دوستان من، شهریور (آگوست) رفت مصاحبه. کیس نامبرش ۸ یا ۹ هزار بود. ایشون شرایط یک ضرب داشت و ویزاش رو گرفت و همسرش شرایط یک ضرب نداشت و فکر میکنم توی مدت کلیرنس اعلام شد که ویزا تموم شد. کسی نمی تونه جواب قطعی به شما بده. من فقط مورد مشابه رو گفتم.

من كه 3800 هستم و عيد مصاحبه داشتم به كلير شدنم خوش بين نيستم چون خود آفيسر گفت شايد تا 4 ماهه ديگه ويزا تموم بشه.اينكه شما ميخواين اينهمه خرج كنيد با خودتونه
تشکر کنندگان: goliii ، p00ya2001 ، bahar101 ، Alex 2014 ، نیلان
مجموعا 21 نفر از مهاجر سرا از آنکارا کلیر شدن خودشون رو اعلام کردند. و دو تا از کاربرها مجموعا 4 نفر خارج از مهاجرسرا رو اعلام کردند که کلیر شدند.
من عدد به دست آمده رو معمولا در 5 ضرب میکنم اما این دفعه خیلی زیاد میشه. باید صبر کنیم ببینیم چقدر کلیر کرده این دفعه آنکارا.
نقدا انتظار 60-70 نفر رو داشته باشید. تا بیاد ببینیم شاید خیلی بیشتر هم شده باشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: amindv15 ، jupiterx ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، Mahboy ، bahar101 ، goliii ، laleht ، turadjk ، Reza-2015 ، lotttery2015 ، oldman ، نیلان ، sami_rg
p00ya2001 dateli

[/quote' نوشته:  
سلام من کیس نامبر رو همون طور که تو سایت سیس وارد میکنم نو سایت ابوظبی هم همونو میزنم ولی نمیشناسه

سلام
بعيد نيست سايت ابوظبي قات بزن ما كه مصاحبه رفتيم فرداش تمام قرار ها رو كنسل كردن بدليل اشكال در سيستم كامپيوتريشون
ولي جاي نگراني نيست
تا 2-3 ماه وقت هستشايد زودتر كلير شدين
[/quote]ایمیل زدیم به سفارت ببینیم چی جواب میدن
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، goliii ، Alex 2014
سلام دوستان من به دکتر اونگان برای تمدید مدیکال ایمیل زدم این لینک و این جوابو دادن
Please see and carefully read the web site for repeating your medical.

http://www.doctorun.com/en/repeat-medical-examinations

A medical report is not valid more than 6 months according to the New
Technical Instructions for TB
For some exceptional cases like those whom went to additional tests providing sputum samples for
TB cultures waiting for 2 months, it is "valid only for 3 months" starting from the last test result's reporting date but this is exceptional.

As a normal applicant, if your medical expires, as it is older than 6 months, US Embassy may ask you to renew your medical report.

If you are asked for a new medical report, you need to go on "whole
process again". No other way !

For those exceptional cases who gave sputum samples for the TB culture the reports are valid for 3 months; if they are asked to renew their medical report they need to repeat all tests including those additional sputum samples (3 samples in three days and waiting 8 weeks for the results).

The medical re-examination of an adult in 6 months time is including the ChestX-ray, blood test, a detailed Physical Examination, Vaccination. So you need to make a new web-appointment with us, again for a repeat medical.

You may need 2 work days for a "repeat medical"

If you have a child older than 2 but younger than 15 years and, during the
first medical check here, if your child was found to have 10 mm or more
than 10 mm positive TB Skin Test (PPD) and if we obtained a Chext X-Ray here, than this time you do not need to spend 4 days here as we do not ask for another TST , but we order directly a Chest X ray for such cases. 2 days are enough for this spesific type.

If your child does not fit in the description above , you certainly
need 4 working days, which means "all other children" (2 to 15 years age) needs to repeat the TST test here and need 4 working days for TB testing, besides the physical examination, vaccination and final reporting process.

(We do not apply a test on Thursday as we are not able to read it on
Sunday (72 hours rule).

Please be aware that the appointment software in our system opens the
available appointments only 30 days before the day you want to reschedule, i.e; if today is 15th of January you can not make an appointment today for the date 16th of February, but you may make it tomorrow.

Because you have no fixed date by the embassy (no appointment with them) you may think that it is difficult to make an appointment for "renewal" of a medical document. But in fact it is not so hard;

The first thing you need to make is to decide the date you would like to be in the embassy for delivering the new medical document (mentioned as missing document in some papers like the blue one).

Once you make your decision on a date, consider it as if it is your appointment date with the embassy and write it on the proper place ( as the time is fix for everyone, write 13:00 for the embassy appointment time).

Apply the rules above exactly same with those for a first time medical appointment (i.e. for an adult count 2 work days back and ask us to book an appointment 2 days before the date you want to go to the embassy and for a child count 4 work days back )

We normally will try to prepare it earlier but, providing an appointment means to prepare the result in time for the immigration process so let yourself to have a safety period.

Mehmet Ungan MD,P
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: jupiterx ، satan ، Alex 2014 ، mendoosh
چطور آفیسر شما بهتون گفته ویزا تا ۴ ماه دیگه تمومه، در صورتیکه هیچکس نمیدونه !! آفیسر شاید فرضیات خودش را بر اساس سال گذشته به شما گفته اون هم معلوم نیست شما چی ازش. پرسیدین که اینطور جواب داده!! لطفا احتمالات ذهنی هر شخصی که به قضیه مسلط نیست و باعث انتشار انرژی منفی بشه را اینجا منتشر نکنیم! از پارسالی ها درس عبرت بگیریم
محض اطلاعتون شرایط امسال با پارسال خیلی تفاوت کرده الحمدلله هم درصد و سرعت کلیر شدنها بیشتر شده، هم تعداد افردای که فرمشان را پر نکردن یا بعد از نوابر پر کردن خیلی زیاده حدود نصف که این احتمال کمبود ویزا را کم میکنه. پس فعلا جای نگرانی نیس، به قول دوستان وضعیتمون تقریبا مشابه ۲۰۱۳ هست
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، bahar101 ، goliii ، laleht ، ریحانا ، Reza-2015 ، jadooo ، k1_m_1358
سلام دوستان
لطفا راهنمايي بفرماييد بر اساس ايميل کليري که براي ما آمده مي تونيم براي گرفتن ويزا اقدام کنيم يا بايد منتظر اعلام شماره کيس از سايت سفارت در آنکارا باشيم ؟(در سايت سيس هم، وضعيت هنوز AP هست.)ضمنا در ايميل تنها تا پايان ماه براي گرفتن ويزا فرصت داده شده.
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001 ، khalilkhah ، bahar101 ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-05 ساعت 14:04)Leila18 نوشته:  سلام دوستان
لطفا راهنمايي بفرماييد بر اساس ايميل کليري که براي ما آمده مي تونيم براي گرفتن ويزا اقدام کنيم يا بايد منتظر اعلام شماره کيس از سايت سفارت در آنکارا باشيم ؟(در سايت سيس هم، وضعيت هنوز AP هست.)ضمنا در ايميل تنها تا پايان ماه براي گرفتن ويزا فرصت داده شده.

سلام. ضمن تبریک هرچه زودتر جهت دریافت ویزا به سفارت مراجعه کن.پرینت ایمیل دریافتی هم فراموش نشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، goliii ، turadjk ، Reza-2015 ، Alex 2014 ، Leila18
(2015-04-05 ساعت 13:05)shahsha نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 11:11)مهدی هژ نوشته:  سلام دوستان اگه کلیر بطور معمول 2-3 ماه طول میکشه ما که کیس نامبرمون بالاست و احتمالا مرداد یا شهریور میریم مصاحبه تکلیف ما چیه اینطوری که ادم هم ضربه روحی میخوره هم مالی سالهای قبل ایا کسی با شرایطی مشابه من بوده که ویزا بهش داده باشن

دوست عزیز پارسال یکی از دوستان من، شهریور (آگوست) رفت مصاحبه. کیس نامبرش ۸ یا ۹ هزار بود. ایشون شرایط یک ضرب داشت و ویزاش رو گرفت و همسرش شرایط یک ضرب نداشت و فکر میکنم توی مدت کلیرنس اعلام شد که ویزا تموم شد. کسی نمی تونه جواب قطعی به شما بده. من فقط مورد مشابه رو گفتم.

من كه 3800 هستم و عيد مصاحبه داشتم به كلير شدنم خوش بين نيستم چون خود آفيسر گفت شايد تا 4 ماهه ديگه ويزا تموم بشه.اينكه شما ميخواين اينهمه خرج كنيد با خودتونه

لطفا ناامید نباشید دوست من ، انرژی مثبت بدین و به خدا بسپارین ، فقط همین .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، Reza-2015
(2015-04-05 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  مجموعا 21 نفر از مهاجر سرا از آنکارا کلیر شدن خودشون رو اعلام کردند. و دو تا از کاربرها مجموعا 4 نفر خارج از مهاجرسرا رو اعلام کردند که کلیر شدند.
من عدد به دست آمده رو معمولا در 5 ضرب میکنم اما این دفعه خیلی زیاد میشه. باید صبر کنیم ببینیم چقدر کلیر کرده این دفعه آنکارا.
نقدا انتظار 60-70 نفر رو داشته باشید. تا بیاد ببینیم شاید خیلی بیشتر هم شده باشه

واقعأ ممنون از وقتی که میذارین،فکر میکنین فردا چه ساعتی میتونیم نتیجه رو ببینیم؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: hamed shayan ، goliii ، p00ya2001 ، Alex 2014
آقا مهدی هز کیس نامبر منم بالای 7000 است وهم سربازی دارم وهم کاردولتی وهم اطلاعاتی بیشتر ازنیازتوی فرم260 دادم که احتمالا کلیرنسم رو طولانیتر میکنه درنتیجه شاید بهتر از خیلی ها احساس شما رو درک میکنم/اگر من کار دولتی نداشتم بی گمان تا انتهای پروسه بدون ذره ای شبهه میرفتم.سربازی زیاد مشکل نداره.حالا شما به شرایط خودتون نگاه کنید اگر شرایط بهتری از من دارید ابدا تردید نکنید.ودر ضمن نطرتون رو در مورد کیس من بگید آیاادامه ندم بهتر نیس؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014 ، مهدی هژ
(2015-04-05 ساعت 14:20)Alex 2014 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 13:05)shahsha نوشته:  

لطفا ناامید نباشید دوست من ، انرژی مثبت بدین و به خدا بسپارین ، فقط همین .

یکی از دوستان ما که لاتاری پارسال بودن و دیر اقدام کردن تازه خرداد بود که مدارکشون و فرمها رو پر کردن فرستادن کیسشون 2نفره بود اقا برنده اصلی حدود3000 کیس نامبرشون بود و تاریخ مصاحبه شون شهریور ماه بود که دقیقا یک هفته مونده به 30 سپتامبر بهشون زنگ زدن که بیاین ویزا بگیرین الان هم ا م ر ی ک ا هستن ولی یکی از دوستای دیگه مون قبل از این دوستمون رفتن مصاحبه 4 نفر بودن خانم برنده بود به خانم و بچه ها ویزا دادن به اقا نه الان هم خانم و بچه ها اونجا هستن و دارن با ویزای خانوادگی اقدام میکنن واسه اقاشون اینا رو گفتم که به این لاتاری نه امید داشته باشین نه نا امید باشین توکل به خدا و واقع بین باشین
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: milad.nas ، ریحانا ، amindv15 ، turadjk ، p00ya2001 ، Abdorrezaa ، oldman ، Alex 2014 ، مهدی هژ
(2015-04-05 ساعت 15:38)hamed shayan نوشته:  آقا مهدی هز کیس نامبر منم بالای 7000 است وهم سربازی دارم وهم کاردولتی وهم اطلاعاتی بیشتر ازنیازتوی فرم260 دادم که احتمالا کلیرنسم رو طولانیتر میکنه درنتیجه شاید بهتر از خیلی ها احساس شما رو درک میکنم/اگر من کار دولتی نداشتم بی گمان تا انتهای پروسه بدون ذره ای شبهه میرفتم.سربازی زیاد مشکل نداره.حالا شما به شرایط خودتون نگاه کنید اگر شرایط بهتری از من دارید ابدا تردید نکنید.ودر ضمن نطرتون رو در مورد کیس من بگید آیاادامه ندم بهتر نیس؟

يعنى به نظر شما كار دولتى شانس گرفتن ويزا رو كم ميكنه؟ واقعا فكر نميكنم اينطور باشه! ميشه منظورتونو توضيح بديد؟ البته شايد منظورتون اين باشه كه به دليل طولانى شدن پروسه كليرنس، شانس گرفتن ويزا كمتر ميشه. اما واقعا اگر اطلاعاتى راجع به نحوه كلير شدن افرادى كه شغل دولتى داشتن داريد بفرماييد ممنون ميشم و اينكه آيا براى كار دولتى سخت گيرى بيشترى اعمال ميشه؟ چرا واقعا؟؟؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-04-05 ساعت 15:38)hamed shayan نوشته:  آقا مهدی هز کیس نامبر منم بالای 7000 است وهم سربازی دارم وهم کاردولتی وهم اطلاعاتی بیشتر ازنیازتوی فرم260 دادم که احتمالا کلیرنسم رو طولانیتر میکنه درنتیجه شاید بهتر از خیلی ها احساوس شما رو درک میکنم/اگر من کار دولتی نداشتم بی گمان تا انتهای پروسه بدون ذره ای شبهه میرفتم.سربازی زیاد مشکل نداره.حالا شما به شرایط خودتون نگاه کنید اگر شرایط بهتری از من دارید ابدا تردید نکنید.ودر ضمن نطرتون رو در مورد کیس من بگید آیاادامه ندم بهتر نیس؟

سلام ،۲۰۱۴دو تا از دوستای صمیمی ما برنده شدن،الان یکیشون رالی زندگی میکنه و بعد از هفت ماه که امیدشونو کامل از دست داده بودن تو ایروان کلیر شدن،یکی دیگشون وقتی برنده شد شش ماه از سربازیش گذشته بود وقبل از رفتنش وقتی داستان چگونگی معافی گرفتنشو که اگه هر کدوم از ماها بودیم تو همون مراحل اول ناامید میشدیم و جا می زدیم رو تعریف کرد وبعد مصاحبش تو ابوظبی رو بعد از دو بار عقب انداختن وقت سفارت ،همه حضار عرق سرد رو پیشونی داشتن و ما که ۲۰۱۵ بودیم که دیگه داشتیم از شدت استرس متقل شده قالب تهی میکردیم،خلاصه ایشون اواسط سپتامبر ویزا گرفتن و ۲۳ آذر هم رفتن ایر واین نزدیک لس آنجلس،چند روز پیشم عکس ماشینشو گذاشته بود،همه اینارو گفتم تا هم به خودم وهم به شما روحیه بدم،امیدوارم که هممون تا لحظه آخر مثل این دوستان شانسی که بهمون رو کرده رو قدر بدونیم و نا امید نشیم
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
(2015-04-05 ساعت 16:16)negar6043 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 15:38)hamed shayan نوشته:  آقا مهدی هز کیس نامبر منم بالای 7000 است وهم سربازی دارم وهم کاردولتی وهم اطلاعاتی بیشتر ازنیازتوی فرم260 دادم که احتمالا کلیرنسم رو طولانیتر میکنه درنتیجه شاید بهتر از خیلی ها احساس شما رو درک میکنم/اگر من کار دولتی نداشتم بی گمان تا انتهای پروسه بدون ذره ای شبهه میرفتم.سربازی زیاد مشکل نداره.حالا شما به شرایط خودتون نگاه کنید اگر شرایط بهتری از من دارید ابدا تردید نکنید.ودر ضمن نطرتون رو در مورد کیس من بگید آیاادامه ندم بهتر نیس؟

يعنى به نظر شما كار دولتى شانس گرفتن ويزا رو كم ميكنه؟ واقعا فكر نميكنم اينطور باشه! ميشه منظورتونو توضيح بديد؟ البته شايد منظورتون اين باشه كه به دليل طولانى شدن پروسه كليرنس، شانس گرفتن ويزا كمتر ميشه. اما واقعا اگر اطلاعاتى راجع به نحوه كلير شدن افرادى كه شغل دولتى داشتن داريد بفرماييد ممنون ميشم و اينكه آيا براى كار دولتى سخت گيرى بيشترى اعمال ميشه؟ چرا واقعا؟؟؟

نه شانس كم نميشه ولي خوب تحقيق ميكنن اين كار و يه كم طولاني ميكنه
ولي من ديدم 99 درصد گرفتن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، MASTAN1 ، negar6043
سلام دوستان
من اين سوال رو توي چند صفحه قبل هم پرسيدم ولي چون پاسخي نگرفتم مجددا اينجا تكرار كردم:
كسي ميدونه چه تعداد كيس در نيمه دوم دسامبر و همچنين چه تعداد كيس در نيمه اول ژانويه در آنكارا مصاحبه رفته اند؟
اين تعداد در مقايسه با ساير نيم ماهها در آنكارا چطور ارزيابي ميشن؟ به بيان ديگه چند درصد نسبت به همين مقطع در ساير ماهها كمتر بودن؟
ممنون از توضيحاتتون
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان