کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-05 ساعت 00:10)goliii نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 23:33)farrokh33 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 20:57)Reza-2015 نوشته:  دوستان كسي از reza.aa خبري نداره؟ كلير شد يا نه؟ خيلي وقته خبري ازش نيست. انشالله بزودي خبر كليري اين دوست خوب و فعالمون رو بشنويم تا شديدا كيف كنيم Wink
باسلام من فکر میکنم آقارضا کلیر شدن وویزاشون رو گرفتن واون سفر نامه ای که به نام دوستش نوشته مال خودش بوده البته خیلی خیلی دوست دارم حدسم درست باشه واز صمیم قلب آرزومیکنم هر کجا هستند شاد باشند احتمالا گذاشتند وقتی وارد آمریکا شدند بیان رو سایت و این خبر خوب رو به دوستاش بدن .همیشه شاد باشید
سلام اگر کلیر شده باشن مال بعد از عید هست چون تا قبل از اون باهاشون در تماس بودم خبری نبود خدا کنه که بعداز عید کلیر شده باشن

رضاااااااا كجاييي؟ Big Grin رضا يكي از دوستاي خيلي خيلي خوبه منه، حتما بهش ميگم يه سر به مهاجرسرا بزنه خيلي درگيره اين چندوقته
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Reza-2015 ، goliii ، bahar101 ، jadooo
(2015-04-05 ساعت 00:50)Nima4185 نوشته:  سلام دوستان به نظر شما با توجه به فایلهای 2014 چه قدر طول میکشه بقیه بچه های قبل ژانویه کلیر بشن؟

بهتره این مقایسه را نکنی چون اونوقت بسیار ناامید می شی, پارسال تا شماره 3500 که سروقتش مصاحبه رفته بودند تا اواخر اردیبهشت ویزا گرفتند, ولی بعد از این عدد سیستم به پیسی خورد و گفتند ویزا ماکوBig Grin, بعد در مرداد هم یک عده را با کلمه رمز "به کسی نگی" تلفنی خبر کردند که بیا و ویزایتان را بگیرید. اونها هم نامردی نکردند و اعطای دوستان گرمابه و غار را به لغایشان سپرده و ویزایشان را بی سرو صدا گرفتند (البته اگر هم می گفتند فرقی نمی کرد, ولی این بهانه ای برای گله دوستان نگرفته بود)
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: نیلان ، goliii ، bahar101 ، Alex 2014 ، Nima4185
(2015-04-05 ساعت 01:29)Jefferson نوشته:  دوستان منتظردریافت ویزای ایالات متحده آمریکا با سلام.بیاری خداوند تمامی منتظرین از انتظاربیرون میایید وشادمان بسوی سرزمین فرصتها پروازخواهیدنمود.آیا بنظردوستان توافق هسته ای ایران با آمریکا باعث خواهدشدکلیرها درمدت کمترازیکماه وحتی 2 هفته ای انجام بشه؟؟ویزاهای یضرب بیشتربشه؟بنده که درسپاه سربازی نموده ام وسابقه 4 سال کاردرنفت داشته ام کلیرنسم چقدرطول خواهدکشید؟؟با توجه که همسرم برنده اصلی هستند ومصاحبمون درجون خواهدبود وانشاله ابوظبی

سلام
واقعا كسي بطور قطع نميتونه در مورد كليرنس اظهار نظر بكنه ولي هيچي محتمل نيست امسال تا حدودي نسبت به سال گذشته شرايط بهتري داره به هر حال بايد قبول كنيم كه آفيسر ها وظيفه دارند به افرادي كه ميتونن بعد ها در امريكا مشكل آفرين باشن به راحتي ويزا ندهند و چك كردن شرايط افراد و اطمينان از عدم ارتباطشان با تروريسم طبيعي هست و ارگانهايي كه براي اينكار ازشون كمك ميگيرن هم مشخصه و استعلام از اونها زمانبر خواهد بود و بنظر ميرسه كلير شدن بين 3 تا 3/5 ماه طبيعي خواهد بود
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: goliii ، bahar101 ، turadjk
(2015-04-05 ساعت 07:51)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 01:29)Jefferson نوشته:  دوستان منتظردریافت ویزای ایالات متحده آمریکا با سلام.بیاری خداوند تمامی منتظرین از انتظاربیرون میایید وشادمان بسوی سرزمین فرصتها پروازخواهیدنمود.آیا بنظردوستان توافق هسته ای ایران با آمریکا باعث خواهدشدکلیرها درمدت کمترازیکماه وحتی 2 هفته ای انجام بشه؟؟ویزاهای یضرب بیشتربشه؟بنده که درسپاه سربازی نموده ام وسابقه 4 سال کاردرنفت داشته ام کلیرنسم چقدرطول خواهدکشید؟؟با توجه که همسرم برنده اصلی هستند ومصاحبمون درجون خواهدبود وانشاله ابوظبی

سلام
واقعا كسي بطور قطع نميتونه در مورد كليرنس اظهار نظر بكنه ولي هيچي محتمل نيست امسال تا حدودي نسبت به سال گذشته شرايط بهتري داره به هر حال بايد قبول كنيم كه آفيسر ها وظيفه دارند به افرادي كه ميتونن بعد ها در امريكا مشكل آفرين باشن به راحتي ويزا ندهند و چك كردن شرايط افراد و اطمينان از عدم ارتباطشان با تروريسم طبيعي هست و ارگانهايي كه براي اينكار ازشون كمك ميگيرن هم مشخصه و استعلام از اونها زمانبر خواهد بود و بنظر ميرسه كلير شدن بين 3 تا 3/5 ماه طبيعي خواهد بود

به نظر من تا آخر اردیبهشت باید صبر کرد و دید, چونکه پارسال هم تا اواسط اردیبهشت بسیار عالی بود, بعد یکدفعه خراب شد, ولی 2013 هم خوب کارنت می کردند و هم کلیر (تازه با همه این اوصاف 300 نفر ویزا گیرشان نیامد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014 ، نیلان ، goliii ، bahar101
(2015-04-05 ساعت 08:01)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 07:51)p00ya2001 نوشته:  

سلام

به نظر من تا آخر اردیبهشت باید صبر کرد و دید, چونکه پارسال هم تا اواسط اردیبهشت بسیار عالی بود, بعد یکدفعه خراب شد, ولی 2013 هم خوب کارنت می کردند و هم کلیر (تازه با همه این اوصاف 300 نفر ویزا گیرشان نیامد

خدا آخر و عاقبت همه ی ما رو با لاتاری به خیر کنه
ایشالا این سال جدید، توافق جدید و موفقیت جدید برای همه ی ما باشه و درهای دنیا به روی ایرانی ها باز بشه و همه به جایگاه واقعی خودشون برگردن
Smile
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Mahboy ، jupiterx ، satan ، hilda60 ، goliii ، bahar101
(2015-04-05 ساعت 07:10)hamid66 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 00:10)goliii نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 23:33)farrokh33 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 20:57)Reza-2015 نوشته:  دوستان كسي از reza.aa خبري نداره؟ كلير شد يا نه؟ خيلي وقته خبري ازش نيست. انشالله بزودي خبر كليري اين دوست خوب و فعالمون رو بشنويم تا شديدا كيف كنيم Wink
باسلام من فکر میکنم آقارضا کلیر شدن وویزاشون رو گرفتن واون سفر نامه ای که به نام دوستش نوشته مال خودش بوده البته خیلی خیلی دوست دارم حدسم درست باشه واز صمیم قلب آرزومیکنم هر کجا هستند شاد باشند احتمالا گذاشتند وقتی وارد آمریکا شدند بیان رو سایت و این خبر خوب رو به دوستاش بدن .همیشه شاد باشید
سلام اگر کلیر شده باشن مال بعد از عید هست چون تا قبل از اون باهاشون در تماس بودم خبری نبود خدا کنه که بعداز عید کلیر شده باشن

رضاااااااا كجاييي؟ Big Grin رضا يكي از دوستاي خيلي خيلي خوبه منه، حتما بهش ميگم يه سر به مهاجرسرا بزنه خيلي درگيره اين چندوقته
پس حتما از طرف من هم بهش سلام برسونید و بگید دوست داریم خبر کلیر شدنش رو بشنویم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، goliii ، bahar101
[quote='afshin138t' pid='590802' dateline='1428164927']
بهداد جان سلام، من یه سوالی داشتم اگه ممکنه شما و سایر دوستان صاحب نظر پاسخ بدهید. مصاحبه خانواده ما نیمه اول دسامبر بود، همسر و بچه ام یکضرب ویزا گرفتن ولی من کلیر خوردم. مثل بقیه دوستان که با هم مصاحبه داشتیم من هم 25، 26 ، 30، 31 مارچ و 1 آپریل آپدیت داشتم و سه تای آخری ساعت 4 عصر بود، البته من 26 ام به kccایمیل زدم و اونها هم 28ام به من یک پاسخ نامشخصی دادن. 30ام همه ما آپدیت شدیم و 1ام هم فقط من و همسرم. تو کلیرهای دیروز همه دوستانی که میشناختم و با ما تو یکروز مصاحبه رفته بودن کلیر شدن بجز من. البته ما یه تفاوتی داشتیم و آن هم اینکه کیس اونها هیچ کدام ویزا نگرفته بودن و هر دو نفر زوج کلیر خورده بودن.
اگه ممکنه تحلیل خودتون رو بگید و اینکه صلاح میدونید من دوباره سه شنبه به آنکارا ایمیل بزنم یا حتی مستقیم برم آنکارا؟

دوستان کسی جوابی برای من نداره؟؟؟
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگه کلیر بطور معمول 2-3 ماه طول میکشه ما که کیس نامبرمون بالاست و احتمالا مرداد یا شهریور میریم مصاحبه تکلیف ما چیه اینطوری که ادم هم ضربه روحی میخوره هم مالی سالهای قبل ایا کسی با شرایطی مشابه من بوده که ویزا بهش داده باشن
لطفا یکی جوابمو بده ممنوم
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 10:32)afshin138t نوشته:  [quote='afshin138t' pid='590802' dateline='1428164927']
بهداد جان سلام، من یه سوالی داشتم اگه ممکنه شما و سایر دوستان صاحب نظر پاسخ بدهید. مصاحبه خانواده ما نیمه اول دسامبر بود، همسر و بچه ام یکضرب ویزا گرفتن ولی من کلیر خوردم. مثل بقیه دوستان که با هم مصاحبه داشتیم من هم 25، 26 ، 30، 31 مارچ و 1 آپریل آپدیت داشتم و سه تای آخری ساعت 4 عصر بود، البته من 26 ام به kccایمیل زدم و اونها هم 28ام به من یک پاسخ نامشخصی دادن. 30ام همه ما آپدیت شدیم و 1ام هم فقط من و همسرم. تو کلیرهای دیروز همه دوستانی که میشناختم و با ما تو یکروز مصاحبه رفته بودن کلیر شدن بجز من. البته ما یه تفاوتی داشتیم و آن هم اینکه کیس اونها هیچ کدام ویزا نگرفته بودن و هر دو نفر زوج کلیر خورده بودن.
اگه ممکنه تحلیل خودتون رو بگید و اینکه صلاح میدونید من دوباره سه شنبه به آنکارا ایمیل بزنم یا حتی مستقیم برم آنکارا؟

دوستان کسی جوابی برای من نداره؟؟؟
شما صبر کنید دوشنبه سه شنبه ببینیم چه خبره و کی کلیر شده کی نشده. به KCC هم ایمیل بزنید میگن به ما ربطی نداره پروندتون ارجاع شده به آنکارا. شاید شما هم کلیر شده باشید و Mail نرسیده باشه، شاید با سری بعدی کلیر بشید. اگر دیدید که کلیر نشدید و سه ماه از مصاحبه تون گذشته میتونید یه پیگیری بزنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، Alex 2014
دوستان تبريك به همتون با آرزوي موفقيت و بهترين ها براي تك تكتون، ماشالا حدود ٢٠،٣٠ نفري اينجا اعلام كلير شدن كردين، خواهشن يه سر به منتظرسرا هم بزنيد شماها به سلامتي ويزاتونو ميگيرين حداقل يه اعلام وضعيت هم منتظرسرا بكنيد تا يه كمكي باشه برا ماها كه هنوز منتظريم و دوستاني كه هنوز كارنت نشدن، كلا ٥ دقيقه زمان نميبره اما كمك بزرگي برا ما ميفهميم وضعيت تا الان چجوري بوده و چندتا از بچه ها كلير شدن و چندروزه كلير شدن، پيشاپيش ممنون از همتون كه همين الان ميريد عضو ميشيد يا اعلام كلير شدن ميكنيد اونجا
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Reza-2015 ، نیلان ، goliii ، jupiterx ، m.ghoreishi
(2015-04-05 ساعت 07:07)Aghaman نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 20:29)rima4499 نوشته:  من منتظر فردام که ببنیم بلاخره بعد از 2 هفته سایت ابوظبی کیس ما رو میشناسه یا نه ?

سلام
مطمئنید همه چیز درست وارد میشه ؟
آخه ما و شما فقط یک روز اختلاف در زمان مصاحبه داشتیم و دقیقا سر 6 روز هم سایت ابوظبی کیس ما رو شناخت
همانطور که میدانید شرایطمان هم مانند هم است
خیلی برام عجیبه
البته احتمالا قبل از اینکه ابوظبی کیستان را بشناسه توی سایت ceas يك آپدیت خواهد داشت ( 24 ساعت قبل )
به هر حال خیلی هم مهم نیست قطعا این هفته سایت ابوظبی هم کیستان را خواهد شناخت
موفق باشید
سلام من کیس نامبر رو همون طور که تو سایت سیس وارد میکنم نو سایت ابوظبی هم همونو میزنم ولی نمیشناسه
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، goliii ، bahar101
سلام خدمت همه بچه های گل مهاجرسرا ، نمیدونم چه جور از حمایت همه شما تشکر کنم، یه خواهش دارم ازتون یه چند مدت صبر کنید و خودم همه چیز رو براتون توضیح میدم .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: hilda60 ، Reza-2015 ، hamid66 ، goliii ، m.ghoreishi ، behjat ، bahar101 ، jadooo ، Alex 2014
(2015-04-05 ساعت 12:32)reza.aa نوشته:  سلام خدمت همه بچه های گل مهاجرسرا ، نمیدونم چه جور از حمایت همه شما تشکر کنم، یه خواهش دارم ازتون یه چند مدت صبر کنید و خودم همه چیز رو براتون توضیح میدم .

سلام رضا جان
ما مهاجرسراييها دوستت داريم داداش، فقط منتظر شنيدن خبر كلير شدنت هستيم تا هووووووورررررراااا بكشيم و شديدا كيف كنيم، همين Wink هيچ توضيحي هم نميخوايم Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: نیلان ، reza.aa ، goliii ، m.ghoreishi ، behjat ، hrghoreshi ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-04-05 ساعت 12:21)rima4499 نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 07:07)Aghaman نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 20:29)rima4499 نوشته:  من منتظر فردام که ببنیم بلاخره بعد از 2 هفته سایت ابوظبی کیس ما رو میشناسه یا نه ?

سلام
مطمئنید همه چیز درست وارد میشه ؟
آخه ما و شما فقط یک روز اختلاف در زمان مصاحبه داشتیم و دقیقا سر 6 روز هم سایت ابوظبی کیس ما رو شناخت
همانطور که میدانید شرایطمان هم مانند هم است
خیلی برام عجیبه
البته احتمالا قبل از اینکه ابوظبی کیستان را بشناسه توی سایت ceas يك آپدیت خواهد داشت ( 24 ساعت قبل )
به هر حال خیلی هم مهم نیست قطعا این هفته سایت ابوظبی هم کیستان را خواهد شناخت
موفق باشید
سلام من کیس نامبر رو همون طور که تو سایت سیس وارد میکنم نو سایت ابوظبی هم همونو میزنم ولی نمیشناسه

سلام
بعيد نيست سايت ابوظبي قات بزن ما كه مصاحبه رفتيم فرداش تمام قرار ها رو كنسل كردن بدليل اشكال در سيستم كامپيوتريشون
ولي جاي نگراني نيست
تا 2-3 ماه وقت هست شايد زودتر كلير شدين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: goliii ، rima4499 ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-04-05 ساعت 11:11)مهدی هژ نوشته:  سلام دوستان اگه کلیر بطور معمول 2-3 ماه طول میکشه ما که کیس نامبرمون بالاست و احتمالا مرداد یا شهریور میریم مصاحبه تکلیف ما چیه اینطوری که ادم هم ضربه روحی میخوره هم مالی سالهای قبل ایا کسی با شرایطی مشابه من بوده که ویزا بهش داده باشن
لطفا یکی جوابمو بده ممنوم

دوست عزیز پارسال یکی از دوستان من، شهریور (آگوست) رفت مصاحبه. کیس نامبرش ۸ یا ۹ هزار بود. ایشون شرایط یک ضرب داشت و ویزاش رو گرفت و همسرش شرایط یک ضرب نداشت و فکر میکنم توی مدت کلیرنس اعلام شد که ویزا تموم شد. کسی نمی تونه جواب قطعی به شما بده. من فقط مورد مشابه رو گفتم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان