کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-08 ساعت 01:14)Manamehr نوشته:  من یه سوال بیربط دارم ولی توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!
همسرم بر نده اصلی کیس ماست،امشب داشتم تو آدرسی که فرم لاک شده ds-260 هست مرور میکردم که پی دی اف کنم برای پرینت متوجع یه اشتباه شدم!
همسرم در قسمت خانواده فرم خودش شغل منو اشتباها خانه دار وارد کرده در صورتی که نیستم و در قسمت خودم تو بخش شغل شغلمو وارد کردم
حالا چیکار باید بکنیم؟ راه حلی هست؟ یا فاتحه کیس مون خوندست؟!!

نه دوست من
مشکل خاصی نیست
موقع مصاحبه قبل از قسم بگین که اشتباه کردین و موقع مصاحبه متوجه این موضوع شدین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 10:51)behdadK نوشته:  بله قربان. شما لب مرزی در ابوظبی و از شما به بعد دیگه کلیر گروهی نداشتیم. این سری که ابوظبی گروهی کلیر کرد شما اولین نفری تو صف. ممکنه البته یک ماه یا بیشتر طول بکشه ولی خیالت راحت توی صف اول نوبت شماست.
بهداد جان پس با اين توضيحات فكر ميكني شانس بچه هاي انكارا پايينتره و پروسه طولاني تر؟!
البته از مارچ به بعد كلا انكارا رو خلوت كردن تا اونجايي كه من ميدونم!
كسي اماري از تعداد مصاحبه شونده ها بعد از مارچ تو انكارا داره؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
نخیر. ولی فعلا به خاطر ازدحام کیس کمی دیرتر در حد دو سه هفته تا یکی دو ماه کلیر میشن. احتمالا این انتقال کیس ها به ابوظبی و ایروان به زودی روند رو تصحیح میکنه.
فراموش نکنید که پروسه AP دست سفارت نیست و بسته به کیس متفاوته و اگر چک های مشابه زده باشند که 99% اوقات همینطوره و در یک زمان درخواست رفته باشه در یک حدود زمان جواب دریافت میشه فقط این قضیه باقی میمونه که سفارت وقت و سهمیه جهت صادر کردن ویزا در حال حاضر داشته باشه یا نه که حالا امروز نشد هفته دیگه نشد ماه دیگه حله.

دیر و زود داره (در حد یکی دو هفته تا یکی دو ماه) اما سوخت و سوز نداره.

این آماری هم که از امارات میدم نه در جهت فخر فروشی است و نه در جهت دماغ سوزاندن! به جهت دادن اطمینان خاطر به عزیزان از هر سه سفارته که پروسه اصلی که از سمت آمریکاست داره به سرعت پیش میره و به 20 ژانویه رسیده و به زودی جواب همه خواهد آمد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-04-08 ساعت 11:35)mehdiii82 نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 10:51)behdadK نوشته:  بله قربان. شما لب مرزی در ابوظبی و از شما به بعد دیگه کلیر گروهی نداشتیم. این سری که ابوظبی گروهی کلیر کرد شما اولین نفری تو صف. ممکنه البته یک ماه یا بیشتر طول بکشه ولی خیالت راحت توی صف اول نوبت شماست.
بهداد جان پس با اين توضيحات فكر ميكني شانس بچه هاي انكارا پايينتره و پروسه طولاني تر؟!
البته از مارچ به بعد كلا انكارا رو خلوت كردن تا اونجايي كه من ميدونم!
كسي اماري از تعداد مصاحبه شونده ها بعد از مارچ تو انكارا داره؟!
از اول اپریل تا اخر مارچ 54 مورد مصاحبه AS هست 2 تا OC و 150 مورد EU هست.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
(2015-04-08 ساعت 09:19)behdadK نوشته:  اگر یادتون باشه گفته بودم که ابوظبی یک سری رو ایمیل زده که کلیر شدن ولی سایت هنوز آپدیت نشده و حدس میزنم که هر کسی که قبل از ژانویه بوده کلیر شده باشه. امروز سایت آپدیت شد. خبر خوش اینکه درست حدس زده بودم
البته نه تنها درست حدس زده بودم بلکه دو نفر یکی مصاحبه 5 فوریه و اون یکی 12 مارچ هم کلیر شده بودن و بهشون با ایمل اطلاع داده شده بوده که معلومه شرایط یکضربی داشتن.

در مجموع این سری آپدیت سایت نشون میده 11 کیس و در مجموع 23 نفر از ابوظبی کلیر شدن که اگر کنار کلیرهای 2 آپریل (14 کیس و 25 نفر) و 26 مارچ (8 کیس و 20 نفر) بگذاریم جمعا میشه 33 کیس و 68 نفر که همگی در همین دو هفته کلیر شده اند. و تنها یک کیس میمونه که اون هم طبیعیه.

اینم جالبه بدونید که تا قبل از دو هفته پیش مجموعا 9 کیس (18 نفر) کلیر شده بودند که به جز کلیر گروهی 1 فوریه (3 کیس و 6 نفر) بقیه جداگانه بوده و احتمال 99% هر کدوم شرایط یکضربی داشتند.

ضمنا دوستانی که براشون مهمه که بدونن تا چه تاریخی کلیرهای گروهی ابوظبی جلو اومده از اطلاعات فعلی مشخصه که همه کیس ها تا 20 ژانویه از ابوظبی کلیر شده اند.

منتظرم ببینم آنکارا چه کرده.

ممنون از تحلیل های خوبتون
لطفاَ لینک سایت سفارت جایی که این اطلاعات رو در میارین بگین ما هم تجربه اندوزی کنیم
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
(2015-04-08 ساعت 11:30)behdadK نوشته:  1- قابل پیش بینی نیست. دفعه قبلی واسه یک ماه بود یک ماه و نیم طول کشید تا برای ماه بعدش رو بدن و بعد در عرض 10 روز دو ماه بعد کلیر شدن.
بعید میدونم فهمیده باشی چی گفتم چون خودمم نفهمیدم. اما در کل زمانبندی قابل پیش بینی نداره.

2- عالیییییییییییییی. غیر قابل مقایسه

ممنون از دست به نقد بودن تون تو جواب دادن
بهداد خان وضعیت شلوغی سفارت ابوظبی تو ماهای فوریه و مارچ چطوری بوده و آیا شلوغ بودن سفارت تو روند کلیرنس تاثیر میذاره یا اون هم به اونور آب بستگی داره؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: r.bazargan ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 09:46)behdadK نوشته:  قربان بحث محدودیت های سفارت هم هست و به همین دلیله که سر سفارت آنکارا رو خلوت کردند.
دوستانی که آنکارا رفتند دقت داشته باشند که نزدیک به 80% برندگان آنکارا رو برای مصاحبه انتخاب میکنند یا بهتر بگیم سفارت رو تعویض نمیکنند. و اکثرا هم خانواده ها در این 80% هستند. به علاوه سفارت آنکارا کیس های ترکی و اروپایی هم به همین تعداد داره و البته کیس های دانشجویی و توریستی هم به همین سفارت میان در حالی که مثلا سفارت ابوظبی فقط کارهای مهاجرتی رو انجام میده و بقیه کارها به کنسولگری دبی واگذار شده.
الان ابوظبی تا 20 ژانویه رو کلیر کرده جمعا شده 33 کیس و 68 ویزا در صورتی که کلیر فعلی سفارت آنکارا فکر کنم در مجموع بیش از 150 ویزا رو به خودش اختصاص میده حالا تعداد مصاحبه هایی که داره رو هم کنار بگذاریم تعداد زیادی ویزا میشه که فکر کنم سهمیه ویزای ماهانه سفارت رو تکمیل میکنه. ضمنا سفارت هم محدودیت نیروی انسانی در تولید ویزا داره و علاقه ای به ایجاد ازدحام در سفارت هم نداره.
به نظر آنکارا برای این ماه و حداقل تا اواخر ماه آپدیت بزرگ دیگری نخواهد داشت و نهایتا با توجه به کلیرنسی های جدید عده ی کمی رو برای استفاده از سهمیه موجود کلیر کنه.
چیزی که مهمه اینه که پروسه AP دست سفارت نیست و اگر در یک زمان اقدام شده باشه (که تقریبا میشه در یک زمان مصاحبه رفته باشند) در یک زمان هم جواب میرسه و دوستان تا 20 ژانویه میتونن آسوده باشند که اگر در یکی دو هفته اخیر آپدیت گرفته اند جواب آنها هم اومده و باید سهمیه سفارت تامین بشه و این ممکنه یک ماه طول بکشه.

واقعاَ که زیبا تحلیل میکنین
ممنون بابت زحماتتون Smile
تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001 ، afshin138t ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 11:39)behdadK نوشته:  نخیر. ولی فعلا به خاطر ازدحام کیس کمی دیرتر در حد دو سه هفته تا یکی دو ماه کلیر میشن. احتمالا این انتقال کیس ها به ابوظبی و ایروان به زودی روند رو تصحیح میکنه.
فراموش نکنید که پروسه AP دست سفارت نیست و بسته به کیس متفاوته و اگر چک های مشابه زده باشند که 99% اوقات همینطوره و در یک زمان درخواست رفته باشه در یک حدود زمان جواب دریافت میشه فقط این قضیه باقی میمونه که سفارت وقت و سهمیه جهت صادر کردن ویزا در حال حاضر داشته باشه یا نه که حالا امروز نشد هفته دیگه نشد ماه دیگه حله.

دیر و زود داره (در حد یکی دو هفته تا یکی دو ماه) اما سوخت و سوز نداره.

این آماری هم که از امارات میدم نه در جهت فخر فروشی است و نه در جهت دماغ سوزاندن! به جهت دادن اطمینان خاطر به عزیزان از هر سه سفارته که پروسه اصلی که از سمت آمریکاست داره به سرعت پیش میره و به 20 ژانویه رسیده و به زودی جواب همه خواهد آمد.
بحث فخر و داستانهايي از اين قبيل كه در مورد جنابعالي به هيچ وجه مصداق نداره و ما هم ارادتمند شماييم!
خب اتفاقا مساله همين يكي دو ماه اينور اونور هست!
اينكه به موقع اين اتفاق بيفته و دچار ماجراي ٢٠١٤ نشيم كه اگوست به بعد شانس بسيار پايين مياد!البته هنوز هيشكي نفهميده اوضاع ما مثله ٢٠١٤ پيش ميره يا خير!منبعي هم نيست كه بخايم كليرهاي امسال و با سالهاي گذشته مقايسه كنيم!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014
دوستان من یه سوالی داشتم کیس هایی که کلیر شدن از نوامبر و دسامبر هنوز مدیکالشون تموم نشده و میتونن برن چرا مجددا تمدید می کنید؟؟؟؟!!!
من مصاحبم اواخر نوامبر بوده همسرم گرفته من موندم آخرین اپدیتمم 2 آپریل بوده ولی فعلا هیچ خبری نیست...
تشکر کنندگان: goliii ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014
این داستان آگوست رو من تازه از منبر آنالیز فایل CEAC پایین اومدم. خواهشا اینجا ادامه اش ندید. حله بابا بیخیال آگوست شید.
بنده هم عرض کردم که با 2014 اساسا متفاوته و امسال خیلی بهتره منبع میخواهید.
میتونید از تاپیک آنالیر فایل سیس 2014 ببینید یا تاپیک کلیرنس 2014 در همین زمان ها رو مرور کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Siavash-M ، goliii ، varchandi ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014 ، lotttery2015
(2015-04-08 ساعت 00:17)satanicboy1 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 23:52)goliii نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 17:15)Nima4185 نوشته:  دوسان از اکتبری ها و نوامبریها چند نفر موندن؟
ماهم هستیمSad

تو مهاجرسرا ۱۰ تایی هستیم

بنظر من اون سري از دوستان اكتبر و نوامبري كه اواخر مارچ يا اوايل اپريل آپديت خوردن ، تو همين هفته يا هفته بعد كلير ميشن و كساني كه مثل ما دير هنگاميه كه آپديت نگشتند ؛) حالاها بايد منتظر بمونن .
نظر دوستان چيه؟!
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: negar6043 ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 12:29)Samia نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 17:15)Nima4185 نوشته:  دوسان از اکتبری ها و نوامبریها چند نفر موندن؟
ماهم هستیمSad

بنظر من اون سري از دوستان اكتبر و نوامبري كه اواخر مارچ يا اوايل اپريل آپديت خوردن ، تو همين هفته يا هفته بعد كلير ميشن و كساني كه مثل ما دير هنگاميه كه آپديت نگشتند ؛) حالاها بايد منتظر بمونن .
نظر دوستان چيه؟!
ما هم 28 نوامبر بودیم ولی هنوز کلیری خبری نیست
(2015-04-08 ساعت 12:32)amir.b17600 نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 12:29)Samia نوشته:  
ماهم هستیمSad

نظر دوستان چيه؟!
ما هم 28 نوامبر بودیم ولی هنوز کلیری خبری نیست

ما قبل از شما بوديم. مدتهاس اپديتي هم نداريم. ولي منتظر ميمونيم. ويزا حق مسلم ماس Smile
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: satan ، p00ya2001 ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014
کارمند سفارت ترجمه شناسنامه من رو ناقص تشخیص داد و تحویل نگرفت،گفت زمانی که میایین برای دریافت ویزا ترجمه جدید و کامل رو ببرم.
به نظر دوستان اهل فن بمونم اگر ویزا گرفتم ببرم یا الان بفرستم؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 12:52)h_researcher نوشته:  کارمند سفارت ترجمه شناسنامه من رو ناقص تشخیص داد و تحویل نگرفت،گفت زمانی که میایین برای دریافت ویزا ترجمه جدید و کامل رو ببرم.
به نظر دوستان اهل فن بمونم اگر ویزا گرفتم ببرم یا الان بفرستم؟

بمون وقتی کلیر شدی ببر
خودش اینو گفته یعنی چیز مهمی نبوده
باز برای اطمینان خاطر میتونی به سفارت ایمیل بزنی
تشکر کنندگان: HERMES7 ، h_researcher ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان