کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان کلیر شدنتون مبارک.
چیزی درباره سوال من نمی دونید؟ تو ص قبله
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx
(2015-04-08 ساعت 01:14)Manamehr نوشته:  من یه سوال بیربط دارم ولی توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!
همسرم بر نده اصلی کیس ماست،امشب داشتم تو آدرسی که فرم لاک شده ds-260 هست مرور میکردم که پی دی اف کنم برای پرینت متوجع یه اشتباه شدم!
همسرم در قسمت خانواده فرم خودش شغل منو اشتباها خانه دار وارد کرده در صورتی که نیستم و در قسمت خودم تو بخش شغل شغلمو وارد کردم
حالا چیکار باید بکنیم؟ راه حلی هست؟ یا فاتحه کیس مون خوندست؟!!

سلام،تا جایی که من میدونم نباید نگران باشین چون قبل از شروع مصاحبه ازتون میخوان قسم بخورین که اطلاعاتی که دادین درست هستن و شما قبل از قسم خوردن به این مورد میتونید اشاره کنین و بگین اشتباه وارد این قسمت پر شده،امیدوارم درست راهنماییتون کرده باشم،میشه بگین کدون سفارت هستین؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx ، Reza-2015
مل هنوز کارنت نشدیم تو نامه اول که آنکاراست.
از نگران ی خوابم نمیبره
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
کد پی‌اچ‌پی:
[quote='Manamehr' pid='592156' dateline='1428445293']
مل هنوز کارنت نشدیم تو نامه اول که آنکاراست.
از نگران ی خوابم نمیبره
[/quote]

راه طولانی در پیش داریم،از حالا خیلی زوده خودتونو ببازین،ما هم قبل از قسم خوردن اشتباهمونو تصحیح کردیم،تو سفر نامه ها هم خوندم مشکلی نداره،دوستمم پارسال همین کارو کرد و ویزا رو هم گرفت،فکر کنم اگه نظر دوستان مدیر رو هم بگیری صد در صد خیالت راحت میشه،البته من که میگم نگران نباش خودمم نمی تونم استرسو کنترل کنم اما دو روزه یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین سریالهای دنیا رو دارم نگاه میکنم الان حالم بهتره چون در طول دیدنش به هیچ چیز دیگه فکر نمی کنم،به شماهم پیشنهاد میدم حواستونو پرت کنین از لا تاری 
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx ، Reza-2015
(2015-04-08 ساعت 03:03)amindv15 نوشته:  
کد پی‌اچ‌پی:
از نگران ی خوابم نمیبره
[/quote]

راه طولانی در پیش داریم،از حالا خیلی زوده خودتونو ببازین،ما هم قبل از قسم خوردن اشتباهمونو تصحیح کردیم،تو سفر نامه ها هم خوندم مشکلی نداره،دوستمم پارسال همین کارو کرد و ویزا رو هم گرفت،فکر کنم اگه نظر دوستان مدیر رو هم بگیری صد در صد خیالت راحت میشه،البته من که میگم نگران نباش خودمم نمی تونم استرسو کنترل کنم اما دو روزه یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین سریالهای دنیا رو دارم نگاه میکنم الان حالم بهتره چون در طول دیدنش به هیچ چیز دیگه فکر نمی کنم،به شماهم پیشنهاد میدم حواستونو پرت کنین از لا تاری 

(2015-04-08 ساعت 03:10)amindv15 نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 03:03)amindv15 نوشته:  
کد پی‌اچ‌پی:
از نگران ی خوابم نمیبره
[/quote]

تشکر کنندگان: Alex 2014
مرسی درست میگید ولی واقعا سخته!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014 ، jupiterx
سلام بر همگی ما هم دیروز امدیم آنکارا و خدمت جناب دکتر بودیم برای تمدید مدیکال اولا یک فرم جدید به ما داد که به گفته خودشان حدود دو هفته ای هست که گذاشتن که مشخصات کیس اصلی در ان وارد میشه وهمچنین ادرس امربکا که در فرم 260 نوشتید (قبل از تکمیل این فرم کاری براتون انجام نمیدن ) دوما با توجه به اینکه ما تمام واکسن ها در ایران زده بودیم و در ورقه ای گه دکتر به ما داده بود در مدیکال قبلی به کامل بودن واکسیناسیون اشاره شده بود مجددا نوبت دوم ابله مرغون را تزریق کرد .به ما گفت فردا ساعت 11جواب اماده هست هر نفر 180 $ بابت ویزیت و واکسن 47.5$ هم بابت آزمایش خون و xری پرداخت کردیم .ضمنا هوای انکارا متغیر هست لباس گرم با خودتون داشته باشید.
به امید کلیر شدن تمامی دوستان.
شماره کیس$$31 تعداد افراد 2نفر مصاحبه نیمه اول دسامبر سفارت انکارا سربازی ارتش کیلرنس اپ دیتها :12 دسامبر و 16دسامبر 20 فوریه 25و 26 و 30و 31مارچSmile 1آپریل3اپریلBig Grinکلیر 3اپریل ایشود 9اپریل مقصد ایالت واشنگتن ورود به امریکا17سپتامبر2015شهر کرکلند ایالت واشنگتن
تشکر کنندگان: gholamrezaei ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، oldman ، jupiterx ، satan ، Reza-2015 ، Leila18 ، goliii
(2015-04-08 ساعت 00:19)satan نوشته:  
نقل قول:برای پست حتما وکالتنامه محضری ترجمه شده میخواد اگر نباشه بهیچ عنوان متصدی پست پاسپورت غیرازشخصی که حضور نداره را نمیده
دوست عزیز چه وکالت نامه ای میخواد اصلا کجا باید گرفت این وکالت نامه رو بعد باید بگیم چه وکالت نامه ای میخوایم؟؟؟

وکالتنامه محضری که اون شخص وکیل شماست ومیتونه پاسپورت شما رو تحویل این مشکل در پست اواوس برای یکی ار نزدیکان من پیش اومد که متاسفانه به همین دلیل روند کار بسیار طولانی شد البته متصدی پست میگفت حتما باید خودش باشه اونم که اومده بود پاسپورت رابگیره برنده اصلی بود.
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx ، satan ، Reza-2015
(2015-04-08 ساعت 01:14)Manamehr نوشته:  من یه سوال بیربط دارم ولی توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!
همسرم بر نده اصلی کیس ماست،امشب داشتم تو آدرسی که فرم لاک شده ds-260 هست مرور میکردم که پی دی اف کنم برای پرینت متوجع یه اشتباه شدم!
همسرم در قسمت خانواده فرم خودش شغل منو اشتباها خانه دار وارد کرده در صورتی که نیستم و در قسمت خودم تو بخش شغل شغلمو وارد کردم
حالا چیکار باید بکنیم؟ راه حلی هست؟ یا فاتحه کیس مون خوندست؟!!
دوست من این سوال رو توی تاپیک پر کردن فرم DS-260 مطرح کنید تا سریع تر جواب بگیرید .ضمنا چیز مهمی نیست میتونید قبل از قسم خوردن برای افیسر توضیح دهید .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: jupiterx ، Reza-2015
مرسی دوست عزیز اونجا هم میرم میپرسم
یعنی بنظر شما جای نگرانی نیست؟ لازمه به kcc ای میل بزنم؟
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-04-08 ساعت 07:58)Manamehr نوشته:  مرسی دوست عزیز اونجا هم میرم میپرسم

نگران نباشید دوست عزیز، به KCC ایمیل بزنید و موضوع درست رو توضیح بدید و یادتون باشه که حتما قبل از سوگند خوردن در روز مصاحبه هم به آفیسر بگید. به همین سادگی Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
(2015-04-08 ساعت 08:09)Mahboy نوشته:  

نگران نباشید دوست عزیز، به KCC ایمیل بزنید و موضوع درست رو توضیح بدید و یادتون باشه که حتما قبل از سوگند خوردن در روز مصاحبه هم به آفیسر بگید. به همین سادگی Wink

(2015-04-08 ساعت 08:11)Manamehr نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 08:09)Mahboy نوشته:  

بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014
ممنونم دوستان
پس شما فکر میکنید درخواست آنلاک ندم الان تو این موقعیت زمانی و فقط با یه ای میل توضیح بدم و موقع مصاحبه قبل از قسم بگم درسته؟
ببخشید هی سوال میکنم آخه خیلی نگرانم.
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-04-08 ساعت 08:13)Manamehr نوشته:  ممنونم دوستان
پس شما فکر میکنید درخواست آنلاک ندم الان تو این موقعیت زمانی و فقط با یه ای میل توضیح بدم و موقع مصاحبه قبل از قسم بگم درسته؟
ببخشید هی سوال میکنم آخه خیلی نگرانم.

با توجه به شماره کیستون، نوع اشتباهی که توضیح دادید و اینکه شما نفر اصلی کیس نیستید؛ من میگم نه ! درخواست انلاک ندید.
ضمنا ای-میل که بزنید به KCC اگه خیلی مهم باشه (که نیست) خودشون راهنمایی میکنن. فعلا ای-میل بزنید و منتظر روز مصاحبه باشید و مهمتر اینکه نگران این موضوع نباشید Smile
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx ، bahar101
من الان دارم فرمها رو چک میکتم میبینم همسر عزیزتر از جانم شهر تولدشم اشتباهی استان تولد وارد کرده یعنی دو تا اشتباه یکی شهر محل تولدش یکی شغل من
دیگه نمی دونم چی بگم!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: jupiterx ، p00ya2001 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان