کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-11-22 ساعت 14:34)reza.h نوشته:  سلام منم ۴ شنبه 19 نوامبر مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم، مهندس کامپیوتر و خدمت آموزشی نیروی زمینی ارتش و بعدش ستاد کل، حدود ۱۰ سال هم سابقه کار غیر دولتی.
اونروز اکثر افراد کلیرنس خوردن به جز ۲ تا خانم پیر و ۲ تا خانم جوون که من دیدم یکضرب گرفتن. دوستم هم که یه خانم مجرد هم بود به علت کار دولتی کلیرنس خورد. ضمنا از هر دو مون CV خواستن. برای من از قبل تو نامه مدارک خواسته بودن و برای دوستم همونجا گفتن اگه همراهش هست تحویل بده.

ا؟ من فك كردم شما دو نفر واسه ويزا دانشجويي اومده بودين Smile اون ٢ تا خانم هم يكي شون كيس نامزدي بود، ولي اون خانم مو فر بلنده لاتاري بود و يكضرب گرفت
من هر خانم پيري ديدم كليرنس خورد، يكي هم هتلي ما كه بازنشسته پرستار بود يكي هم بازنشسته بانك بود. يكي از طرف بچه شون كه سيتيزن بود اقدام كرده بودن يكي هم ازطريق برادرشون
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: kaamiran ، rbrb-2015
(2014-11-22 ساعت 22:06)kaamiran نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 18:41)satanicboy1 نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 14:34)reza.h نوشته:  سلام منم ۴ شنبه 19 نوامبر مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم، مهندس کامپیوتر و خدمت آموزشی نیروی زمینی ارتش و بعدش ستاد کل، حدود ۱۰ سال هم سابقه کار غیر دولتی.
اونروز اکثر افراد کلیرنس خوردن به جز ۲ تا خانم پیر و ۲ تا خانم جوون که من دیدم یکضرب گرفتن. دوستم هم که یه خانم مجرد هم بود به علت کار دولتی کلیرنس خورد. ضمنا از هر دو مون CV خواستن. برای من از قبل تو نامه مدارک خواسته بودن و برای دوستم همونجا گفتن اگه همراهش هست تحویل بده.

دیگه از این به بعد اینجا باید پاتوق کنیم رضا ؛Cool
دوست گرامیsatanicboy1 ، در اطلاعات امضاتون یه چیزائی با هم جور در نمیان و باعث میشه پیش بینی ها کلا بهم بریزه از جمله اینکه در حالیکه پروسس فرم هائیکه در آگست ارسال شده اند هنوز به پایان نرسیده چطور نامه دعوت به مصاحبه تان را دریافت کرده اید؟!، ضمنا فرم DS-260از 19می قابل رویت شده ، بالطبع ارسال اولیه آن در 1 می صحیح نمی باشد.

اصلاح کردم امضا رو :دی الان همه تاریخ های امضا درسته
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-11-22 ساعت 22:23)mendoosh نوشته:  

ا؟ من فك كردم شما دو نفر واسه ويزا دانشجويي اومده بودين Smile اون ٢ تا خانم هم يكي شون كيس نامزدي بود، ولي اون خانم مو فر بلنده لاتاري بود و يكضرب گرفت
من هر خانم پيري ديدم كليرنس خورد، يكي هم هتلي ما كه بازنشسته پرستار بود يكي هم بازنشسته بانك بود. يكي از طرف بچه شون كه سيتيزن بود اقدام كرده بودن يكي هم ازطريق برادرشون

شما کدوم شخص بودین؟!؟! Cool
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
(2014-11-23 ساعت 00:32)reza.h نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 22:23)mendoosh نوشته:  

شما کدوم شخص بودین؟!؟! Cool

موي كوتاه مشكي، پوشه نارنجي :دي عينكم ميزنم Cool
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، soruosh ، r.bazargan ، reza.h
بچه ها کسی میدونه من اگر تو مدتی که تو دوره کلیرنس هستم، پاسپورتم رو تمدید کنم مشکلی داره یا نه؟ اطلاعات پاسپورت جدید رو بفرستم براشون. چون اگر این قضیه کلیرنس طول بکشه در حد 4 ماه، من پاسپورتم زیر 6ماه اعتبار خواهد داشت در نتیجه حتما باید تمدید کنم. گفتم ببینم زودتر بکنم این کار رو، اوکی هست یا داستان میشه.
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان:
دوست عزيز ، مشكلي نيست ، فقط زماني كه دوباره تشريف ميبريد ، پاسپورت قبليتون همراهتون باشه .
درضمن حتما بايد عوض كنيد چون اگر زير ٦ ماه اعتبار باشه براي ارائه ويزا مشكل ميخوريد و در ضمن در متون و فرم ها حتي ذكر شده نفر اصلي كيس بايد پاسپورتي با حداقل ٨ (هشت ) ماه اعتبار داشته باشد
انشاالله كه زود زود خبر خوش كلرينستون رو به همه ما ميديد .
موفق باشيد

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
(2014-11-23 ساعت 14:20)luigiazzuri4 نوشته:  بچه ها کسی میدونه من اگر تو مدتی که تو دوره کلیرنس هستم، پاسپورتم رو تمدید کنم مشکلی داره یا نه؟ اطلاعات پاسپورت جدید رو بفرستم براشون. چون اگر این قضیه کلیرنس طول بکشه در حد 4 ماه، من پاسپورتم زیر 6ماه اعتبار خواهد داشت در نتیجه حتما باید تمدید کنم. گفتم ببینم زودتر بکنم این کار رو، اوکی هست یا داستان میشه.

خیر مشکلی ایجاد نمیکنه
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، atlantis770 ، babak12 ، babisondes
(2014-11-23 ساعت 14:20)luigiazzuri4 نوشته:  بچه ها کسی میدونه من اگر تو مدتی که تو دوره کلیرنس هستم، پاسپورتم رو تمدید کنم مشکلی داره یا نه؟ اطلاعات پاسپورت جدید رو بفرستم براشون. چون اگر این قضیه کلیرنس طول بکشه در حد 4 ماه، من پاسپورتم زیر 6ماه اعتبار خواهد داشت در نتیجه حتما باید تمدید کنم. گفتم ببینم زودتر بکنم این کار رو، اوکی هست یا داستان میشه.

دوست عزیز در صورتی که تغییری در اطلاعات پاسپورتتون اعمال نشه نیازی به نامه نگاری نیست و فقط در روز مصاحبه جهت اطمینان خاطر پاسپورت قدیمی را همراه داشته باش .موفق و پیروز باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12

نیازی نداره اعلام کنید ، بعد کلیر با پاس جدید برید سفارت و یزاتون رو تحویل بگیرید/
تشکر کنندگان: shandiz ، babak12
با سلام این cvکه از دوست عزیزمون رضا جان خواسته بودند چی هست ؟ اگه کسی میدونه توضیح بده لطفا به خودشون هم پیام خصوصی دادم اما ظاهرا مسدود هست با تشکر واحترام.
تشکر کنندگان:
(2014-11-23 ساعت 20:25)alireza.moazini نوشته:  با سلام این cvکه از دوست عزیزمون رضا جان خواسته بودند چی هست ؟ اگه کسی میدونه توضیح بده لطفا به خودشون هم پیام خصوصی دادم اما ظاهرا مسدود هست با تشکر واحترام.
دوست عزیز
cv مخفف Curriculum Vitae یا همون رزومه است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7 ، atlantis770 ، ofrfar ، kaamiran ، r.bazargan ، A_A
(2014-11-23 ساعت 20:49)babak12 نوشته:  
(2014-11-23 ساعت 20:25)alireza.moazini نوشته:  با سلام این cvکه از دوست عزیزمون رضا جان خواسته بودند چی هست ؟ اگه کسی میدونه توضیح بده لطفا به خودشون هم پیام خصوصی دادم اما ظاهرا مسدود هست با تشکر واحترام.
دوست عزیز
سلام آقا بابک
داداش این سوالا که تو فرم ۹ سوالی ( همون cv ای هست، درسته؟!) هست برا همه یکی هست؟!
تو مهاجرسرا هستش؟

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
دوستان عزيز ، فرم ٩ سوالي كه بعد از مصاحبه و همزمان براي ارجاع پرونده شما براي كلرينس ارسال ميشه ، براي تمام افراد نيست . بنا به ديدگاه و صلاحديد كنسول ، يا فرم رو به شما ميدند كه پر كنيد ( يا براتون ايميل ميشه ) يا اصلا فرمي به شما براي اطلاعات تكميلي داده نميشه

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: babak12 ، atlantis770 ، A_A ، m.ghoreishi
(2014-11-23 ساعت 22:20)Iaccept نوشته:  
دوست عزیز
سلام آقا بابک
داداش این سوالا که تو فرم ۹ سوالی ( همون cv ای هست، درسته؟!) هست برا همه یکی هست؟!
تو مهاجرسرا هستش؟
سلام دوست عزیز
بله فرمتش یکسان برای همه ،اگر امسال تغییر نکرده باشه که فکر نمی کنم
دوستانی که مدرک دکتری و فوق در رشتهای حساس و یا در مشاغل حساس فعالیت دارند افیسر برای درک بیشتر از شرایطشون این فرم برای آنها ارسال میکند که باید به اون پاسخ بدهند البته در صورتی که کلیرنس خورده باشن
خیر cv رزومه شماست که اونم باید به همراه این فرم ارسال کنید
البته همونطور که دوستمون در پست بالا اشاره کرد این فرم برای همه ارسال نمیشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: atlantis770 ، HERMES7 ، kaamiran ، A_A ، AliReza.Sh
دوست عزیز

والا من خودم هم تعجب کردم اونموقع و به سفارت نامه زدم که آیا فرمت خاصی مد نظرشون هست که پاسخ دادن خیر و هدف همون رزومه سوابق کاری و تحصیلی هست
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان