کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-11-20 ساعت 20:40)reza.aa نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 20:21)shandiz نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 19:37)نیلان نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 19:15)shandiz نوشته:  دوستان میخام این خبر خوبو بهتون بدم که تو سفارت ابوظبی به شدت زمان کلیرنس کوتاه شده و اگه مشکلات سال پیش اتفاق نیوفته و همه چیزه شخص مشخص باشه بیشتر از 4 ماه نمیشه برای ویزاهای خانوادگی این مشکل تا سال پیش بود ولی الان سرعت کلیر کردن افراد بالا رفته این موضوعو تو سفارت ابوظبی فقط من دیدم

تبریک بابت کلیرنس
اگه ممکنه شرایط کیس و روز مصاحبه تون رو مطرح کنید
ممنون
موفق باشید
ممنونم سربازی ارتش شغل خصوصی هیچ ربطی هم به رشته تحصیلیم نداشت فکر میکنم برای سرباز کلیرنس خوردم. یکی از دوستانم که خانم بودن ایشون امروز کلیر شدن فقط 31 روز ap طول کشیده دعا کنید این روند ادامه پیدا کنه
این دوستتون واسه چه ویزایی اقدام کرده بودن ؟؟؟؟
کدوم سفارت ؟؟؟
ازدواجي ابوظبي
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: reza.aa ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، Lecturer ، goliii ، afrand
(2014-11-21 ساعت 00:16)takecarenima نوشته:  سلام به همه دوستان ، من در روز 10 نوامبر مصاحبه داشتم . به همسر و پسرم یکضرب ویزا داد و برای من AP(Adrministration proccess داد .
ولی من دارم هر رورز سایت رو چک میکنم ، حالا علاوه بر اینکه شماره من هنوز نیست ، نکته جالب اینه که هیچ شماره ای از 2015 تا به الان اعلام نکرده .
این یعنی حتی کسانی که تو اکتبر برای بک گراند رفتن هنور جواب اونا هم نیومده .
آیا از دوستانی که تا به امروز مصاحبه رفتن کسی هست که اسمش توی سایت اومده باشه ، در سایت آنکارا که حتی یک دونه شماره از 2015 هم نیست . تو سایت های دیگه چطور ؟ ابوظبی و غیره

با سلام خدمت شما دوست عزیز
هنوز سایت سیس شماره مربوط به هیچ سال 2015ASXXXXX
هنوز اعلام نکرده
تشکر کنندگان:
با سلام
من هم سربازی ارتش رفتم(منطقه بودم پشت کارتم هم خورده 3 ماه تشویقی رهبری) و هم شغل دولتی(شهرداری) دارم
به نظر اساتید اینا چند ماه ممکنه پشت سد کلیر نگه داره
تشکر کنندگان:
(2014-11-20 ساعت 20:44)shandiz نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 20:40)reza.aa نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 20:21)shandiz نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 19:37)نیلان نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 19:15)shandiz نوشته:  دوستان میخام این خبر خوبو بهتون بدم که تو سفارت ابوظبی به شدت زمان کلیرنس کوتاه شده و اگه مشکلات سال پیش اتفاق نیوفته و همه چیزه شخص مشخص باشه بیشتر از 4 ماه نمیشه برای ویزاهای خانوادگی این مشکل تا سال پیش بود ولی الان سرعت کلیر کردن افراد بالا رفته این موضوعو تو سفارت ابوظبی فقط من دیدم

تبریک بابت کلیرنس
اگه ممکنه شرایط کیس و روز مصاحبه تون رو مطرح کنید
ممنون
موفق باشید
ممنونم سربازی ارتش شغل خصوصی هیچ ربطی هم به رشته تحصیلیم نداشت فکر میکنم برای سرباز کلیرنس خوردم. یکی از دوستانم که خانم بودن ایشون امروز کلیر شدن فقط 31 روز ap طول کشیده دعا کنید این روند ادامه پیدا کنه
این دوستتون واسه چه ویزایی اقدام کرده بودن ؟؟؟؟
کدوم سفارت ؟؟؟
ازدواجي ابوظبي

ایشالا که این شرایط پایدار و ثابت باشه
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: shandiz
دوستان سلام میخواستم بدونم کسی اطلاع داره جریان این 165 دلار که باید پرداخت کنیم چیه و کی باید پرداخت بشه من باید صبر کنم که همسرم کلیر بشه
باهم پرداخت کنیم یا الان من باید پرداخت کنم در ضمن اگر کسی رو داشته باشیم در امریکا این کارو چه جوری باید انجام بده ممنون
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-11-21 ساعت 15:56)goliii نوشته:  دوستان سلام میخواستم بدونم کسی اطلاع داره جریان این 165 دلار که باید پرداخت کنیم چیه و کی باید پرداخت بشه من باید صبر کنم که همسرم کلیر بشه
باهم پرداخت کنیم یا الان من باید پرداخت کنم در ضمن اگر کسی رو داشته باشیم در آمریکا این کارو چه جوری باید انجام بده ممنون

این 165 دلار برای صدور گرین کارت هست و معمولا دوستان بعد از ورودشان به امریکا و یا چند روز مانده به ورودشان پرداخت میکنند و شما هروقت خواستید تشریف ببرید باید پرداخت کنید و الان زوده
اگر کسی را در امیرکا دارید میتوانید یوزر و پسوردتان را بهش بدید تا برایتان پرداخت کنه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: alitab ، atlantis770 ، AliReza.Sh
از دوستانی که در ابوظبی مصاحبه شدن، کسی تا حالا کلیر شده؟
اصلا کلاً تا حالا کسی کلیر شده؟
این سایتهای مزبور از کی قراره فعال بشن و کیسها رو بشناسن؟
http://www.abudhabiivo.net/
https://ceac.state.gov/ceac/
تشکر کنندگان:
(2014-11-21 ساعت 17:12)atlantis770 نوشته:  از دوستانی که در ابوظبی مصاحبه شدن، کسی تا حالا کلیر شده؟
اصلا کلاً تا حالا کسی کلیر شده؟
این سایتهای مزبور از کی قراره فعال بشن و کیسها رو بشناسن؟
http://www.abudhabiivo.net/
https://ceac.state.gov/ceac/

نووووچ
من روزی ده بار همه سایتا رو چک میکنم ،
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: atlantis770 ، 2015reza
با سلام ، از دوستاني كه تو آنكارا مصاحبه شدند ، كسي خبر از اينكه سايت كي يك نشونه اي از ٢٠١٥ نشون ميده داره ؟ تا به امروز حتي يك كيس نامبر از ٢٠١٥ براي AP درش ديده نميشه !!!!! يعني حتي افرادي كه تو اكتبر مصاحبه شده اند هيچ خبري از كلرينس اونا هم نيست .
من ١٠ نوامبر مصاحبه داشتم

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-11-21 ساعت 20:13)takecarenima نوشته:  با سلام ، از دوستاني كه تو آنكارا مصاحبه شدند ، كسي خبر از اينكه سايت كي يك نشونه اي از ٢٠١٥ نشون ميده داره ؟ تا به امروز حتي يك كيس نامبر از ٢٠١٥ براي AP درش ديده نميشه !!!!! يعني حتي افرادي كه تو اكتبر مصاحبه شده اند هيچ خبري از كلرينس اونا هم نيست .

من ٢ اكتبر رفتم مصاحبه ولي هنوز خبري نيست...
الان من رفتم يه سري به سايت انكارا زدم يه كيس ٢٠١٥ هست ولي
زده شده ****2015AF.....
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: armanizadifar
(2014-11-21 ساعت 20:40)h.mina93 نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 20:13)takecarenima نوشته:  با سلام ، از دوستاني كه تو آنكارا مصاحبه شدند ، كسي خبر از اينكه سايت كي يك نشونه اي از ٢٠١٥ نشون ميده داره ؟ تا به امروز حتي يك كيس نامبر از ٢٠١٥ براي AP درش ديده نميشه !!!!! يعني حتي افرادي كه تو اكتبر مصاحبه شده اند هيچ خبري از كلرينس اونا هم نيست .

زده شده ****2015AF.....

دقیقا
اولین کیس نامبر لاتاری 2015
مربوط به آفریقا
تشکر کنندگان:
(2014-11-21 ساعت 21:10)armanizadifar نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 20:40)h.mina93 نوشته:  

زده شده ****2015AF.....

دقیقا
اولین کیس نامبر لاتاری 2015
مربوط به آفریقا

پس به امید خدا 2015 هم کلید خورد... ایشاالله اپدیت بعدی همه اسیایی باشن
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
به اميد خدا ، به قول دوستمون اميدواريم بعدي ها با شماره AS شروع بشه و همگي زودتر كلير بشن ، انتظار سخته ولي هميشه حكمتي هم توي انتظار هست

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: reza.aa ، siminbiazar ، atlantis770 ، m.ghoreishi ، luigiazzuri4
اومدم اینجا بنویسم اولین کلیر شده از آنکارا مربوط به آفریقا ست ،که ،،،،،،
ماشالا همه گوش بزنگ مشستن واسه آبدیت ،خخخخخخ
کارتون نباشه همین هم جای امید داره من به سه ماه دیگشم راضیم ،حخخخخخ

یعنی کلیر کنن من کل میزنم که صداش رو همتون بشنوید ،حالا ببینید کی گفتم ،

??????
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، behjat ، luigiazzuri4
من هم مطابق انتظار كليرانس خوردم، الان در حال خوش گذروني و گشت و گذار در آنكارا هستم! برگشتم ايران مي نويسم سفرنامه مو
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، behjat ، hamed shayan ، luigiazzuri4 ، soruosh ، Darious ، afrand

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان