کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-13 ساعت 08:27)sinapco نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 22:25)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 20:59)m.ghoreishi نوشته:  [quote='sinapco' pid='593832' dateline='1428855773']
سلام دوستان قبلا از اينكه سوالمو اينجا ميبرسم پوزش ميخواهم،من برنده اصلي هستم و دانشجوى دكترا مدارك پيش دانشگاهي و ليسانس و فوق ليسانس را دارم اما مدرك ديپلم من گم شده است نگرانم كه زمان مصاحبه دچار مشكل بشيم،ايا مورد مشابهي بوده؟سپاس

من هم مدرک پیشم رو گم کرده بودم.تشریف ببرید اداره اموزش پرورش منظقه ای که دبیرستان ایشون رو پوشش میده بهتون یک نامه میدن.بعد باید ببرینش اداره اموزش پرورش کل برای تایید که بتونین ترجمش کنید.
دوست خوبم ممنونم،منظور شما همان تاييديه تحصيلي است؟
به من گفتن دیگه اموزش وپرورش المثنی صادر نمیکنه.گواهی اتمام تحصیلات بهم دادند
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 09:38)mehdiii82 نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 04:37)Radwin نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 01:14)mehdiii82 نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 22:06)Radwin نوشته:  دوستان آمار کلیر 10 آپریل آنکارا شامل موارد زیر است:
تعداد کیس کلیر شده 60 کیس که شامل 131 نفر هستند. (عده ای از این کیسها یکنفرشان کلیر شده و بقیه READY هستند و اگر اینها حذف شوند 123 نفر میشوند) (شاید یکسری از افراد خانوار یکضرب گرفته اند و این کلیر فرد باقی مانده است.)
از این تعداد مصاحبه ها به ترتیب زیر است:
نوامبر: 23 کیس
دسامبر: 32 کیس
ژانویه: 4 کیس
فوریه: 1 کیس
اینها نشان میدهد که قطار کلیر تقریبا از نوامبر و دسامبر درحال رد شدن است و به ژانویه و فوریه رسیده است. در ضمن کلیر شدنها اکثرا همان سه چهارماهی است که آفیسرها میگفتند. یک مسئله جالب اینکه کیسهایی که ژانویه و فوریه بودند اکثرا آخرین آپدیتشان نزدیک نبوده و اوایل مارچ بوده است. حالا اگر در این آمار یکی اینور اونر شد به بزرگی خودتان ببخشید، انسان جایزالخطاست.
ممنون رادوين جان واسه اماري كه زحمت ميكشي استخراج ميكني
اما من ميدونم كه لااقل يه مارچي هم بينشون هست!

من با توجه به فایل سیمون اینها را بیرون کشیده ام. حالا اینکه درست است یا خیر من دیگه اطلاع ندارم. ضمنا در این فایل تاریخ مصاحبه نیست و با توجه به اولین جایی که کیس AP میشود باید زمان حدودی مصاحبه را حدس زد. در ضمن عزیز من بر فرض که یک مارچی در بین این افراد باشد، اینکه بگویید لااقل یکی هست با علامت تعجب یعنی کل کار را میخواهید زیر سوال ببرید ولی چرا شما در جاهای مختلف به این اصرار دارید که برخوردتان اینگونه باشد نمیدانم. بر فرض که کیس مارچ هست و اشتباه شده و شما با دراییتتان میدونستین به میان کشیدنش وقتی کسی وقت گذاشته و اینها را بیرون کشیده چه لزومی دارد. در ضمن شما شماره کیس که مارچ بوده را بیان کنید تا حداقل حرفاتون فقط یک مثلا مچ گیری جلوه نکند. من اینکار را برای خوشامد کسی نکرده ام و تنها قصدم کمک بوده، در انتهایش هم حتی از اشتباههای اختمالی پوزش خواستم ولی برادر من این طرز برخورد به هیچوجه درست نیست.
اول سلام
دوم سپاس
سوم قبلا تشكر كردم
چهارم نميدونم چطور همچين سوتفاهمي پيش اومده و بنده فقط اطلاع رساني كردم كه از مارچ هم كلير كردهانكارا!حداقل يك نفر! كه خبر خوبيه!گفتم خوبه كه بگم كه شايد بقيه هم اگه ميشناسن مورد مشابه و اعلام كنن كه اميدواريمون بيشتر و امارمون دقيق تر شه!واقعا مساله مهمي نبودش كه شما ناراحت شدين!
شماره كيس و نميدونم اما يكي از دوستان هستن كه واسشون ايميل نيومده ولي تو سايت به صورت ستاره دار كلير اعلام شدن!٢ مارچ مصاحبشون بوده!
بادرود
1- کلیرهای ستاره دار فک کنم معنیش اینه که همه اعضا کیس کلیر نشدن
2- رادوین جان من قبل از پستی که جهت گلایه گذاشته بودید متن mahdiii82 رو خوندم و اصلا اینطوری استخراج نکردم که منظورش زیر سووال بردن زحمات شما باشه
موفق باشید
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: Radwin ، Reza-2015 ، mehdiii82 ، lotttery2015
(2015-04-12 ساعت 23:13)p00ya2001 نوشته:  هورا ریما 4499
اولین مارچی کلیر شده
به امید کلیر همه دوستان خصوصا مارچی ها
مبارکه ریما 4499 . شما چندم مصاحبه تون بوده.
دوستان احساس میکنم که ابوظبی داره رو مارچیها کار میکنه نظر تون چیه. البته اینو با توجه به کیس نامبر ریما خانم میگم که از من بیشتره
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، lotttery2015
دوستان امروز یا فردا حداقل از بچه های آنکارا با توجه به آپدیتهایی که فرمودید حدود چهار پنج نفر بعنوان کاندیدهای نامه کلیر هستید، کلیر شوید و ما را خوشحال کنید.
خدمت دوستان عزیز که کلیرنسشان بیش از شش ماه میباشد، حتما ایمیل بزنند چون خود آنها هم خودشان را بیش از شش ماه پاسخگو میدانند و قطعا جوابهای کلیشه ای نمیدهند و مرتب با ایمیل یا تلفن پیگیر باشند چون ممکن است بعد ایمیل آپدیتهای متوالیتان شروع شود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، Reza-2015 ، negar6043 ، Nima4185 ، oldman ، jupiterx
(2015-04-12 ساعت 16:34)behdadK نوشته:  به نظر من هر چه سریعتر اقدام کنید.
با توجه به اینکه به تازگی مصاحبه رفته اید منطقی نیست مجدد مدیکال بدید. یک نفر از کیس شما بره کافیه. ویزای فوری با هزینه 350 درهم به شما میدن و تا 25 آپریل هم برسید ویزا احتمالا باقی مونده. یکشنبه اگر ویزا رو بدید احتمالا پنج شنبه تحویل بگیرید و سه شنبه بدید دوشنبه هفته آینده. البته شاید به خاطر شلوغی سفارت سرعت کمتر شده باشه یا مثل آنکارا سریعتر شده باشند!

همینطور از خدمات پیکاپ هم میتونید استفاده کنید. متاسفانه به خاطر قوانین سایت امکان اعلام و ارائه آژانسهایی که این خدمات رو انجام میدن بصورت عمومی وجود نداره و البته این کار همواره ریسک هم داره.میتونید از تجربه دوستانی که پیکاپ کردن استفاده کنید. آتلانتیس فکر کنم پایین ترین قیمت پیکاپ کرده بود.
بادرود
ببخشید من معنی ویزای فوری باهزینه 350 درهم و اینکه ممکنه ویزا باقی موند باشه رو متوجه نشدم. مگه دوباره برا ویزا باید به غیراز 330 دلار پول داد؟ وسووال دیگه اینکه وقتی ایمیل میزنن ویزا اماده است وتاریخ اکسپایر هم داره ، قبل از اون تاریخ ممکنه ویزا ندن؟
با تشکر
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 11:55)mfte.teacher نوشته:  
اولین مارچی کلیر شده
دوستان احساس میکنم که ابوظبی داره رو مارچیها کار میکنه نظر تون چیه. البته اینو با توجه به کیس نامبر ریما خانم میگم که از من بیشتره

تیچر جان البته من از چگونگی کار ابوظبی اطلاع ندارم ولی سفارتها روی کلیر شدن کار نمیکنند، بلکه اینکار از سوی خود آمریکا انجام میشود و چکهای امنیتی از آن سو باید اوکی شوند. در مورد کیس نامبر هم خودتان بهتر میدانید که بیشتر یا کمتر بودن کیس نامبر نقشی بازی نمیکنند. اگر روند کلیرها را دقت کرده باشید بیش از نود درصد روی نظم و با طی شدن دوره سه تا چهارماهه کلیرنس بوده و تعداد کمی که برای ماههای بعد بوده به احتمال زیاد کسانی بوده اند که اصلا از اول نباید کلیرنس میخورده اند. از حالا به بعد تعداد کلیرهای ژانویه و فوریه در کلیرهای گروهی بالا خواهد رفت و در این کلیرهای گروهی تعدادی از همانهایی که گفتم از مارچ به بعد هم خواهد بود. در بین کلیرهای گروهی هم باقیمانده های اکتبر و نوامبر و دسامبر کلیر میشوند. البته باز طبیعتا لازمه ذکر کنم اینها تنها حدس و گمان البته بر پایه واقعیتهایی است که در این چند هفته شاهد بودم. در انتها باز میگویم امسال به نظر من یکی از درخشانترین سالهای لاتاری برای ایرانیان است.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، behdadK ، mfte.teacher ، satan ، Reza-2015 ، behjat ، Siavash-M ، Aghaman ، lotttery2015 ، jupiterx
(2015-04-13 ساعت 12:12)mohammad.1011 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 16:34)behdadK نوشته:  به نظر من هر چه سریعتر اقدام کنید.
با توجه به اینکه به تازگی مصاحبه رفته اید منطقی نیست مجدد مدیکال بدید. یک نفر از کیس شما بره کافیه. ویزای فوری با هزینه 350 درهم به شما میدن و تا 25 آپریل هم برسید ویزا احتمالا باقی مونده. یکشنبه اگر ویزا رو بدید احتمالا پنج شنبه تحویل بگیرید و سه شنبه بدید دوشنبه هفته آینده. البته شاید به خاطر شلوغی سفارت سرعت کمتر شده باشه یا مثل آنکارا سریعتر شده باشند!

همینطور از خدمات پیکاپ هم میتونید استفاده کنید. متاسفانه به خاطر قوانین سایت امکان اعلام و ارائه آژانسهایی که این خدمات رو انجام میدن بصورت عمومی وجود نداره و البته این کار همواره ریسک هم داره.میتونید از تجربه دوستانی که پیکاپ کردن استفاده کنید. آتلانتیس فکر کنم پایین ترین قیمت پیکاپ کرده بود.
بادرود
ببخشید من معنی ویزای فوری باهزینه 350 درهم و اینکه ممکنه ویزا باقی موند باشه رو متوجه نشدم. مگه دوباره برا ویزا باید به غیراز 330 دلار پول داد؟ وسووال دیگه اینکه وقتی ایمیل میزنن ویزا اماده است وتاریخ اکسپایر هم داره ، قبل از اون تاریخ ممکنه ویزا ندن؟
با تشکر

ایشون ابوظبی بودن و برای ورود به امارات ویزا نیاز هست که تقریبا یک هفته زمان میبره با مبلغ حدود 250 درهم و اگر بخواهید فوری بگیرید 350 درهم هزینه اش میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mohammad.1011 ، Reza-2015 ، jupiterx
(2015-04-13 ساعت 12:12)Radwin نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 11:55)mfte.teacher نوشته:  
اولین مارچی کلیر شده

تیچر جان البته من از چگونگی کار ابوظبی اطلاع ندارم ولی سفارتها روی کلیر شدن کار نمیکنند، بلکه اینکار از سوی خود آمریکا انجام میشود و چکهای امنیتی از آن سو باید اوکی شوند. در مورد کیس نامبر هم خودتان بهتر میدانید که بیشتر یا کمتر بودن کیس نامبر نقشی بازی نمیکنند. اگر روند کلیرها را دقت کرده باشید بیش از نود درصد روی نظم و با طی شدن دوره سه تا چهارماهه کلیرنس بوده و تعداد کمی که برای ماههای بعد بوده به احتمال زیاد کسانی بوده اند که اصلا از اول نباید کلیرنس میخورده اند. از حالا به بعد تعداد کلیرهای ژانویه و فوریه در کلیرهای گروهی بالا خواهد رفت و در این کلیرهای گروهی تعدادی از همانهایی که گفتم از مارچ به بعد هم خواهد بود. در بین کلیرهای گروهی هم باقیمانده های اکتبر و نوامبر و دسامبر کلیر میشوند. البته باز طبیعتا لازمه ذکر کنم اینها تنها حدس و گمان البته بر پایه واقعیتهایی است که در این چند هفته شاهد بودم. در انتها باز میگویم امسال به نظر من یکی از درخشانترین سالهای لاتاری برای ایرانیان است.

دوستان و مدیران محترم این سوال رو چند صفحه قبل هم مطرح کرده بودم و جوابی نگرفتم.
سوالم اینه که کلیرنس های گروهی ابوظبی حالا رو چه ماهی هستش فک کنم ابوظبی کلیر گروهی ژانویه رو تموم کرده باشه. درست میگم یا حداقل تا اواسط ژانویه رو اومدن
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان:
آخرین نفر کلیر شده از کلیر گروهی 14 ژانویه مصاحبه داشته و اولین نفر کلیر نشده 20 ژانویه است. یعنی از 20 ژانویه به بعد منتظر کلیر گروهی هستند
دفعه قبل هم جواب رو دادم خدمتتون. امیدوارم این دفعه جواب رو ببینید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Radwin ، amindv15 ، laleht ، mfte.teacher ، satan ، Reza-2015 ، Aghaman ، lotttery2015 ، jupiterx
(2015-04-13 ساعت 12:21)behdadK نوشته:  آخرین نفر کلیر شده از کلیر گروهی 14 ژانویه مصاحبه داشته و اولین نفر کلیر نشده 20 ژانویه است. یعنی از 20 ژانویه به بعد منتظر کلیر گروهی هستند

پس ابوظبی از نظر ماه از آنکارا جلوتر است چون کلیرهای گروهی در آنکارا تا اواخر دسامبر رسیده است. البته بدلیل شلوغ بودن آنکارا در این میان از دوستان سه ماه اول هم هنوز مانده اند. فکر کنم با توجه به خالی کردن آنکارا از مصاحبه ژانویه ایها و فوریه ایهای آنکارا هم به ابوظبی برسند. در مورد ایروان هم اگر کسی اطلاع دارد ما را هم در جریان بگذارد.
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، jupiterx
کسی از دوستان اطلاع داره که روند کلیرنس گروهی در ابوظبی حالا کجای کار هستش یعنی ژانویه رو تموم کرده یا اواسط ژانویه هستش؟

تشکر کنندگان:
و این بار هم جواب من رو ندیدید !!!
تشکر کنندگان: Radwin ، laleht ، m.ghoreishi ، mfte.teacher ، Reza-2015 ، Aghaman ، varchandi ، lotttery2015
بادرود
دوستان افیسر ما هنگام مصاحبه یه سری مدارک رو پس داد که کلیه مدارک تمکن مالی از قبیل :بانک ،سهام ،سند منزل وکارسناسی قیمت جزوشون بود. به عبارت دیگر تو پرونده ما درحال حاضر هیچ مدرک تمکن مالی نیست! آیا مورد مشابهی هم داشتیم و بنظرتون نیازه من کارخاصی انجام بدم
باتشکر
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-13 ساعت 12:28)Radwin نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 12:21)behdadK نوشته:  آخرین نفر کلیر شده از کلیر گروهی 14 ژانویه مصاحبه داشته و اولین نفر کلیر نشده 20 ژانویه است. یعنی از 20 ژانویه به بعد منتظر کلیر گروهی هستند

پس ابوظبی از نظر ماه از آنکارا جلوتر است چون کلیرهای گروهی در آنکارا تا اواخر دسامبر رسیده است. البته بدلیل شلوغ بودن آنکارا در این میان از دوستان سه ماه اول هم هنوز مانده اند. فکر کنم با توجه به خالی کردن آنکارا از مصاحبه ژانویه ایها و فوریه ایهای آنکارا هم به ابوظبی برسند. در مورد ایروان هم اگر کسی اطلاع دارد ما را هم در جریان بگذارد.

ایروان هم به اول ژانویه رسیده و کلا 10 کیس کلیرنسی قبل از ژانویه وجود داشت که 8 تاشون کلیر شدند آخرین سری.
تشکر کنندگان: Radwin ، m.ghoreishi ، behjat
(2015-04-13 ساعت 12:31)mohammad.1011 نوشته:  بادرود
دوستان افیسر ما هنگام مصاحبه یه سری مدارک رو پس داد که کلیه مدارک تمکن مالی از قبیل :بانک ،سهام ،سند منزل وکارسناسی قیمت جزوشون بود. به عبارت دیگر تو پرونده ما درحال حاضر هیچ مدرک تمکن مالی نیست! آیا مورد مشابهی هم داشتیم و بنظرتون نیازه من کارخاصی انجام بدم
باتشکر

بهترين كار اينه كه به آنكارا ايميل بزنين ببينين چي ميگن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mohammad.1011 ، mehdiii82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان