کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-13 ساعت 12:33)behdadK نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 12:28)Radwin نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 12:21)behdadK نوشته:  آخرین نفر کلیر شده از کلیر گروهی 14 ژانویه مصاحبه داشته و اولین نفر کلیر نشده 20 ژانویه است. یعنی از 20 ژانویه به بعد منتظر کلیر گروهی هستند
دفعه قبل هم جواب رو دادم خدمتتون. امیدوارم این دفعه جواب رو ببینید.

پس ابوظبی از نظر ماه از آنکارا جلوتر است چون کلیرهای گروهی در آنکارا تا اواخر دسامبر رسیده است. البته بدلیل شلوغ بودن آنکارا در این میان از دوستان سه ماه اول هم هنوز مانده اند. فکر کنم با توجه به خالی کردن آنکارا از مصاحبه ژانویه ایها و فوریه ایهای آنکارا هم به ابوظبی برسند. در مورد ایروان هم اگر کسی اطلاع دارد ما را هم در جریان بگذارد.

ایروان هم به اول ژانویه رسیده و کلا 10 کیس کلیرنسی قبل از ژانویه وجود داشت که 8 تاشون کلیر شدند آخرین سری.

این دفه دیگه دیدم ممنون و مچکر از جواب هاتونBig Grin
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، Reza-2015 ، hilda60 ، r.bazargan
(2015-04-13 ساعت 12:31)mohammad.1011 نوشته:  بادرود
دوستان افیسر ما هنگام مصاحبه یه سری مدارک رو پس داد که کلیه مدارک تمکن مالی از قبیل :بانک ،سهام ،سند منزل وکارسناسی قیمت جزوشون بود. به عبارت دیگر تو پرونده ما درحال حاضر هیچ مدرک تمکن مالی نیست! آیا مورد مشابهی هم داشتیم و بنظرتون نیازه من کارخاصی انجام بدم
باتشکر
دوست عزیز ، به ما هم کلیه این مدارک را تحویل دادند، چون برای افیسر صحت اسناد مسجل میشه انها رو برمی گردونه، در برگه ای که به شما دادند اگر نقص مدرکی اشاره نشده باشه مدارکتان کامل بوده و دل نگران نباشید. ضمنا موقعی که افیسر مدارک تمکن مالی را به ما تحویل میداد من سوال کردم اینا دیگه نیازی نیست گفت نه شما تمام مدارک مالی و سایر مدارکتون کامله و از نظر ما نقصی نداره ؛ موفق باشید و به امید ضرب هر چه زودتر ویزای قشنگ در پاسپورت.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: satan ، mohammad.1011 ، r.bazargan
بعد از دو روز که از ایمیلمون به kcc و ابوظبی گذشته هنوز آپدیت نشدیم !!!!!!!!!
به نظرتون چه معنی داره؟ همه دوستانی که به سفارت ایمیل زدن گفتن آپدیت شدن!!
من از خود سایت ابوظبی گزینه contact us رو انتخاب کردم و فقط نمی دونستم تو قسمت passport country/travel document دقیقأ چی بنویسم و نوشتم Iran . میتونه مشکل از همین قسمت باشه؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 13:03)amindv15 نوشته:  بعد از دو روز که از ایمیلمون به kcc و ابوظبی گذشته هنوز آپدیت نشدیم !!!!!!!!!
به نظرتون چه معنی داره؟ همه دوستانی که به سفارت ایمیل زدن گفتن آپدیت شدن!!
من از خود سایت ابوظبی گزینه contact us رو انتخاب کردم و فقط نمی دونستم تو قسمت passport country/travel document دقیقأ چی بنویسم و نوشتم Iran . میتونه مشکل از همین قسمت باشه؟

اولا چرا به KCC ایمیل زدید؟ مگر شما مصاحبه نشدید؟!

ثانیا ابوظبی معمولا جواب ایمیل رو میده ولی از آپدیت در 99% اوقات امسال خبری نیست. من هم ایمیل زدم آپدیت نشدم!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: amindv15 ، Mahboy ، Reza-2015 ، r.bazargan
دوستان عزيز ، به تاريخ امروز ، تا اين ساعت ، كسي ايميل كلرينس دريافت كرده ؟

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
دقیقأ نمی دونستم به کدوم ایمیل بزنم درستتره،چون دوستان گفته بودن سفارت کاری از دستش بر نمیاد وبه پرونده ها تو امریکا رسیدگی میشه،پس تصمیم گرفتم به هر دو ایمیل بزنم،بعد هم دوستمون که از بچه های فعال مهاجرسرا ۲۰۱۴ بود قبل از رفتنش به us تمام جاهاییکه باید کیسمون رو پیگیری می کردیم رو برام نوشته بود و kccdv@state.com رو برای پیگیری از امریکا داده بود ولی نگفت که بعد از مصاحبه یا قبل ایمیل بزنیم،حالا منتظر جواب از kcc نباشم؟
در ضمن اگر ابوظبی تا ۲۰ ژانویه اومده جلو،فکر نکنم دیگه نیازی به انتظار برای جواب ایمیل باشه ،امیدوارم تا چند روز دیگه کلیر بشیم،از ۲۰ ژانویه تا ۸ فوریه نباید تعداد خیلی زیاد باشه،دلم میخواد از حالا هورا بکشم
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 12:51)zohreh-gh نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 12:31)mohammad.1011 نوشته:  بادرود
دوستان افیسر ما هنگام مصاحبه یه سری مدارک رو پس داد که کلیه مدارک تمکن مالی از قبیل :بانک ،سهام ،سند منزل وکارسناسی قیمت جزوشون بود. به عبارت دیگر تو پرونده ما درحال حاضر هیچ مدرک تمکن مالی نیست! آیا مورد مشابهی هم داشتیم و بنظرتون نیازه من کارخاصی انجام بدم
باتشکر
دوست عزیز ، به ما هم کلیه این مدارک را تحویل دادند، چون برای افیسر صحت اسناد مسجل میشه انها رو برمی گردونه، در برگه ای که به شما دادند اگر نقص مدرکی اشاره نشده باشه مدارکتان کامل بوده و دل نگران نباشید. ضمنا موقعی که افیسر مدارک تمکن مالی را به ما تحویل میداد من سوال کردم اینا دیگه نیازی نیست گفت نه شما تمام مدارک مالی و سایر مدارکتون کامله و از نظر ما نقصی نداره ؛ موفق باشید و به امید ضرب هر چه زودتر ویزای قشنگ در پاسپورت.
ممنون . همچنین برای شما
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، amindv15
(2015-04-13 ساعت 13:09)takecarenima نوشته:  دوستان عزيز ، به تاريخ امروز ، تا اين ساعت ، كسي ايميل كلرينس دريافت كرده ؟

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

من که دریافتی نداشتم. نکنه به سلامتی کلیر شدید؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
.
.
.
هوووووووووررررررررراااااااااا
همین الان ایمیل اومد که ما هم کلیر شدیم....
خدایا شکرت....
دق دادن ما رو تا جوابش بیاد....
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
(2015-04-13 ساعت 14:28)hrghoreshi نوشته:  دوستان عزیز
.
.
.
خدایا شکرت....

أ تبریک فراوان

تشکر کنندگان: Nima4185 ، hrghoreshi ، مير منصور ، Reza-2015
ما هم ویسامونو بد از ۴ ماه دورهٔ فرسایشی گرفتیمم... اولین دعایی که بعد از گرفتن ویزا کردم برای همهٔ منتظران بود که هر چه زودتر ویساشون بیاد ..چون دوران خیلی‌ بدی بود ...ولی‌ مطمئن باشید دوستان همتون کیلیر میشید ..... با آرزوی شادی برای همهٔ دوستان
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mick ، satan ، reza2015usa ، Mahboy ، hilda60 ، amindv15 ، negar6043 ، Reza-2015 ، oldman ، satanicboy1 ، lotttery2015 ، jupiterx
مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Mahboy ، habibhabib ، lotttery2015 ، jupiterx
تبریک به دوستان کلیر شده .موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، hrghoreshi ، Reza-2015 ، mfte.teacher
.
.
.
خدایا شکرت....

تبریک قریشی جان. شرمنده من شما رو زودترین نفری که کلیر میشید پیش بینی کرده بودم اما خیلی با تاخیر کلیر شدید. امیدوارم در کلیه مراحل زندگی موفق باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، Nima4185 ، hilda60 ، amindv15 ، r.bazargan ، hrghoreshi ، Reza-2015 ، jupiterx
(2015-04-13 ساعت 14:50)behdadK نوشته:  
.
.
.
خدایا شکرت....

تبریک قریشی جان. شرمنده من شما رو زودترین نفری که کلیر میشید پیش بینی کرده بودم اما خیلی با تاخیر کلیر شدید. امیدوارم در کلیه مراحل زندگی موفق باشید.
منم تبریک میگم الان متوجه شدم دست راستتون زیر سر ما.برای ما هم دعا کنین
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: hrghoreshi ، Siavash-M ، p00ya2001 ، laleht ، Reza-2015 ، lotttery2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان