کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
به لیست ارمنستان هم چندتا کیس اضافه شده،
2015AS1028
2015AS1959
2015AS1548
2015AS2720
با عرض تبریک و به امید دیدن کیس نامبر مابقی دوستان در لیستها...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، Alex 2014 ، MARY31 ، mehdiii82 ، HERMES7 ، behjat ، laleht ، hilda60 ، soruosh ، k1_m_1358 ، jupiterx ، Reza-2015
(2015-04-14 ساعت 12:31)behdadK نوشته:  قربان آنکارا که کلیر ها رو همونطوری لیست میکنه در طبق اخلاص میزاره. من هم آنکارا نبودم که آمارش رو از اول گرداوری کنم.
افشین خوب فعال بود که مثل اینکه کلیر شده رفته. فکر کنم خودت باید آستین بالا بزنی Wink

دوستانی که دنبال منبع هستن باید بگم بهداد خودش یه پا منع حساب میشه .
Big GrinBig Grin

واقعا دستشون درد نکنه ، من هم تا چند ماه اول اطلاعات مربوط به آنکارا رو جمع میکردم اما متاسفانه به دلیل نداشتن لب تاپ یا پی سی نتونستم ادامه بدم حجم اطلاعات بالا رقته بود و دسته بندیشون تغریبا غیر ممکن

تمام پستهای که تو مهاجرسرا گذاشتم با همین گوشی خوشگل لومیا گذاشتم و بیش از ۵۰۰ پیام خصوصی رو جواب دادم . ولی وقتی دوستانی مثل بهداد رضا و بابک رو میبینم که هر کدوم چند برابر من وقت گذاشتن و هنوز هم دارن وقت میزارن ،همیشه تو دلم میگم کارشون خیلی درسته . باید بدونید که این کارشون واقعا قابل ستایشه .امیدوارم روزی بتونیم همه دوستان رو خوشحال و موفق ببینم.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
انصافا این آنکارا پدر ما رو در آورده...جونش در مییاد تا چهار تا کیس اعلام کنه
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: Alex 2014
آره واقعا از اول آپریل تا حالا هفت بار آپدیت شدیم نه ایمیلی نه چیزی. مشکل آنکارا اینه که خیلی شلوغه
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-14 ساعت 12:41)h_researcher نوشته:  به لیست ارمنستان هم چندتا کیس اضافه شده،
2015AS1028
2015AS1959
2015AS1548
2015AS2720
با عرض تبریک و به امید دیدن کیس نامبر مابقی دوستان در لیستها...

سلام ممنون که شماره های ایروان را گذاشتید انشاالله بزودی مال ما ها هم جزوشون باشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: h_researcher ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Reza-2015
(2015-04-14 ساعت 12:40)behdadK نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 12:30)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 12:04)behdadK نوشته:  دوستان عزیز مجددا خبر خوش
امروز هم ابوظبی 5 کیس رو کلیر کرد
شماره کیس ها رو که نمیشه اعلام کرد ولی زمان مصاحبه ها به شرح ذیله
26 ژانویه
29 ژانویه
5 فوریه
29 مارچ
29 مارچ

قابل توجه دوستان که تنها 3 کیس از ژانویه کلیر نشده باقی مونده و در مجموع برای چهار ماه ابتدایی سال 4 کیس کلیر نشده از ابوظبی وجود داره.
مجموع کیس های فوریه ابوظبی که کلیرنس خورده بودند هم 14 عدد هست که یکی چند وقت پیش و یکی الان کلیر شده (12 کیس باقی مونده)
ضمنا 37 کیس کلیرنس خورده در مارچ وجود داره که 3 کیس تابحال کلیر شده اند که مشخصه شرایط یکضربی داشتند.

تبریک به دوستان کلیر شده. لطفا هرچه سریعتی نسبت به دریافت ویزای خود اقدام کنید. البته مطابق سایت سفارت تا 27 ام ماه فرصت دارید یعنی کمتر از دو هفته

مچکرم بهداد و Thanks Abu Dahbi پس ابوظبی هم اصلا دست کمی از آنکارا نداره و به نوعی حتی بهترم عمل کرده البته اگه از تعداد فراوان مصاحبه های آنکارا صرف نظر کنیم.
خوشحالم ایشالا هر چه زود تر نسخه ما مارچیها رم بپیچن تموم کنن.

بهداد خان فک کنم دیگه میشه با قطعیت بیشتری گفت که ابوظبی داره رو مارچیها هم کار میکنه و فقط مال ژانویه و فوریه نیست. درسته؟
یه شوخی باهات بکنم استاد؟Big Grin
آقا دو هفته طول کشید که قبول کنی که کسی که شرایط یکضربی نداره باید منتظر کلیر گروهی باشه.
الانم دو هفته میشه که داریم میگیم آسیاب به نوبت اینو قبول کنی حداکثر 2 ماه تحمل میخوادWink

حالا خارج از شوخی:
ابوظبی روی هیچ کیسی کار نمیکنه. تنها کاری که انجام داده همون اول بود که فرت و فرت آپ میخوردی و ما هم میگفتیم جدی نگیر. این همون استعلام های اولیه بود که به اصغر و ممد و جعفر تو اف بی آی و هوم لند و خزانه داری داشت اسم و نشونت رو میداد که چکت کنن.
از اون تاریخ به بعد دست اصغر و ممد و جعفره و نوبتی کار رو انجام نمیدن. به هر حال مثل هر کار دیگه ای در ایران و هر جای دیگه پروسه زمانبره و طبیعتا کسانی که زودتر مصاحبه رفتند وقت بیشتری در این پروسه گذروندند و زودتر خبرشون میاد.
الانم دقیقا من عرض کردم چند تا تک و توک تو مارچ کلیر شدن که نشون میده که اصلا اون چک طولانی ها رو نخوردن و یکضرب بودن مثلا فقط ابوظبی به ممد زحمت داده ممد هم کلا کارش 2 هفته طول میکشهBig Grin

خلاصه گاماس گاماس، صبر اله
وقتش شد خودت میفهمی. الان هنوز خیلی زوده
خودم ریسه رفتمWinkWinkWink با این جوابتون بهداد خان. نه دیگه کاملا شیر فهم شدم. خودتون بهتر میدونین که این مریضی کلیرنس یه دفه اود میکنه بخصوص اگه کسی رو ببینی تو همون ماه خودت رفته باشه مصاحبه و کلیر شده باشه.SmileSmileSmileSmile. اما باور کنین نمیتونم بهتون قول بدم دیگه چیزی در این مورد نپرسم یعنی فک کنین این جوابا تون اکسیژن منه خوب اگه مریض اکسیژن بهش نرسه چی میشه
الوداع
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: behdadK ، amindv15 ، laleht ، Aghaman ، lotttery2015
دوستانی که تا قبل از ژانويه در آنکارا مصاحبه داشتن و هنوز کلیر نشدن حتما حتما واسه پیگیری به سفارت ایمیل بزنن. من هم با پیگیری از نتیجه کلیر شدنمون با خبر شدم. آقا رضا شما که اکتبر بودی کلیر شدی یا نه هنوز؟
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، p00ya2001 ، mohammad.1011 ، jupiterx ، Reza-2015
سلام آقا بهداد،واقعأ خسته نباشین و دستتون درد نکنه،جواباتون برای منم حکم اکسیژن داره و از تمامشون عکس گرفتم و روزی چند بار میخونمشون تا اعصابم سر جاش بیاد،البته اینایی که گفتم رو رو حساب امین نذارین من همسرشم،ماشاالل.. ایشون اعصابش فولادیه فقط من اخباررو در اختیارش میذارمBig Grin
در ضمن ۸ فوریه یه کیس سه نفره دیگه هم با ما کلیرنس خوردن وگفتن شماره کیسشون ۵۰۰ هست
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: behdadK
از محضر اساتید سوالی دارم: اگر برندهء اصلی آقا باشه و چک بخوره آیا بقیه اعضای کیس منجمله همسر و فرزندان هم به تبعیت از اون مشمول کلیرنش می شوند یا نه اصلا ربطی نداره؟
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 13:18)MARY31 نوشته:  انصافا این آنکارا پدر ما رو در آورده...جونش در مییاد تا چهار تا کیس اعلام کنه

عزیزان پشت سر این آنکارای بدبخت انقدر حرف نزنید یادتون رفته ده آپریل 60 تا کیس کلیر کرده؟ تازه یکی دو نفر هم که بعدش کلیر کرد میخواین همه را یکجا کلیر کنه. تازه ریتمش ادامه خواهد داشت و این هفته چهار تا پنج نفر دیگه هم ایمیل کلیر دریافت خواهند کرد. این که چیزی نیست. این دوماه پیش رو باز هم کولاک میکنه. از آغاز کلیرها تاکنون 113 کیس در آنکارا کلیر شده اند. ولی علت اینکه زیاد به چشم نمی آید تعداد زیادتر مصاحبه شونده و البته توقع بالای کلیرنس خورنده هاستBig GrinBig Grin
پشت سر آنکارا حرف نزنید مسئله دیگه حیثیتیهBig GrinBig Grin
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، behdadK ، negar6043 ، mohammad.1011 ، jupiterx
(2015-04-14 ساعت 13:41)Abdorrezaa نوشته:  از محضر اساتید سوالی دارم: اگر برندهء اصلی آقا باشه و چک بخوره آیا بقیه اعضای کیس منجمله همسر و فرزندان هم به تبعیت از اون مشمول کلیرنش می شوند یا نه اصلا ربطی نداره؟

متاسفانه بله
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 13:43)Radwin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 13:18)MARY31 نوشته:  انصافا این آنکارا پدر ما رو در آورده...جونش در مییاد تا چهار تا کیس اعلام کنه

عزیزان پشت سر این آنکارای بدبخت انقدر حرف نزنید یادتون رفته ده آپریل 60 تا کیس کلیر کرده؟ تازه یکی دو نفر هم که بعدش کلیر کرد میخواین همه را یکجا کلیر کنه. تازه ریتمش ادامه خواهد داشت و این هفته چهار تا پنج نفر دیگه هم ایمیل کلیر دریافت خواهند کرد. این که چیزی نیست. این دوماه پیش رو باز هم کولاک میکنه. از آغاز کلیرها تاکنون 113 کیس در آنکارا کلیر شده اند. ولی علت اینکه زیاد به چشم نمی آید تعداد زیادتر مصاحبه شونده و البته توقع بالای کلیرنس خورنده هاستBig GrinBig Grin
پشت سر آنکارا حرف نزنید مسئله دیگه حیثیتیهBig GrinBig Grin

منبعي هست ببينيم كلا چند كيس در انكارا و در چه ماه هايي چك خوردن و چند كيس كلير شدن؟!
حيف كه بچه ها نه مثله سالهاي گذشته سفرنامه ميذارن نه بعضا امضا ها كامله نه منتظر سرا اطلاعات وارد ميكنن وگرنه روش ميشد حساب باز كرد!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-04-14 ساعت 12:30)mfte.teacher نوشته:  
26 ژانویه
29 ژانویه
5 فوریه
29 مارچ
29 مارچ

قابل توجه دوستان که تنها 3 کیس از ژانویه کلیر نشده باقی مونده و در مجموع برای چهار ماه ابتدایی سال 4 کیس کلیر نشده از ابوظبی وجود داره.
مجموع کیس های فوریه ابوظبی که کلیرنس خورده بودند هم 14 عدد هست که یکی چند وقت پیش و یکی الان کلیر شده (12 کیس باقی مونده)
ضمنا 37 کیس کلیرنس خورده در مارچ وجود داره که 3 کیس تابحال کلیر شده اند که مشخصه شرایط یکضربی داشتند.

تبریک به دوستان کلیر شده. لطفا هرچه سریعتی نسبت به دریافت ویزای خود اقدام کنید. البته مطابق سایت سفارت تا 27 ام ماه فرصت دارید یعنی کمتر از دو هفته

مچکرم بهداد و Thanks Abu Dahbi پس ابوظبی هم اصلا دست کمی از آنکارا نداره و به نوعی حتی بهترم عمل کرده البته اگه از تعداد فراوان مصاحبه های آنکارا صرف نظر کنیم.
خوشحالم ایشالا هر چه زود تر نسخه ما مارچیها رم بپیچن تموم کنن.

بهداد خان فک کنم دیگه میشه با قطعیت بیشتری گفت که ابوظبی داره رو مارچیها هم کار میکنه و فقط مال ژانویه و فوریه نیست. درسته؟

آقا بهدادعزیز کیس ها را تک تک تو ساتت ابوظبی چک کرده در صورتی که ممکنه بعضی از کیسها در سایت شناخته نشده باشند مثلا خود ما که 31 مارچ مصاحبه داشتیم AP خوردیم ولی سایت کیسمان را نمی شناسد
تشکر کنندگان: behdadK
26 ژانویه
29 ژانویه
5 فوریه
29 مارچ
29 مارچ

پس ما هم مصاحبمون 10 فوریه بوده آفیسرم گفت 2 تا 3 ماه دیگه آماده میشه باید همین روزا خدا بخواد منتظر کلیر باشیم

تشکر کنندگان:
[quote='mirchenari' pid='594650' dateline='1429003460']
[quote='behdadK' pid='594590' dateline='1428996861']
دوستان عزیز مجددا خبر خوش
26 ژانویه
29 ژانویه
5 فوریه
29 مارچ
29 مارچ

پس ما هم مصاحبمون 10 فوریه بوده آفیسرم گفت 2 تا 3 ماه دیگه آماده میشه باید همین روزا خدا بخواد منتظر کلیر باشیم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان