کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-14 ساعت 15:01)habibhabib نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 14:47)MARY31 نوشته:  آنکارا همین الان شدیدا شرمندم کرد...
.
.
.
هوراااااااااااا

مبارک باشه ایمیل اومد براتون؟Smile

بله...دقیقا همون موقع که گفتم آنکارا پدرمونو در آورده! و البته با سفارش آقای رادوینBig Grin
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
(2015-04-14 ساعت 15:09)MARY31 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:01)habibhabib نوشته:  
.
.
.
هوراااااااااااا

مبارک باشه ایمیل اومد براتون؟Smile

بله...دقیقا همون موقع که گفتم آنکارا پدرمونو در آورده! و البته با سفارش آقای رادوینBig Grin
تبریکات منو بپذیرین. به امید موفقیت روز افزون تون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: MARY31 ، Samia ، Reza-2015 ، Alex 2014
سلام به همقطارهاي عزيزم
همين الان اي-ميل كلير براي من هم اومد و به تاريخ همين امروز هم هر سه نفر كيس آپديت شديم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
ممنون از همراهيتون و با آرزوي هورااااااااا كشيدن براي همه شما
نكته: اميدوارم مثل دوستمون كه ديروز كلير شده بوذ پشيمون نشن و حرفشون رو پس نگيرن
اگه بقيه دوستن ژانويه اي هم خبر خوش دارن زودتر بدن با هم هوراااااااا بكشيم Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
(2015-04-14 ساعت 15:02)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 14:54)ARSAMNEW نوشته:  یه سوال من ماه بعد کارنت میشم و تازه تو جولای میرم مصاحبه و مطمعنا بخاطر سربازی ap می خورم ایا امیدی هست تا قبل از تمام شدن فرصت کلیر بشم ؟ روند کلیر های امسال رو دقیق نمیدونم ولی امیدی هست که ما هم آمریکا رو ببینیم خیلی نامیدم ... ( همش دوماه فرصت داریم برای کلیر شدن که ماه آخرم نمیشه روش حساب کرد )

شما به دو نکته باریک تر از مو اینجا توجه نکردین
1. سرعت کلیرنس ها بالا رفته و در ماههای پایانی بیشترم میشه
2. تا حالا 590 نفر ویزا گرفتن تا تقریبا 3500 که ایده ال مون هست چقد مونده؟
پس به نظر من نگرانی تون اصلن معنایی نداره

خدا رو شکر که روند کلیر ها خوب هست خیلی نا امید بودم... ایشالا که هرکی که منتظر کارنت شدنو کلیر شدنه هر چه سریعتر به خواستش برسه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: habibhabib ، hamed shayan ، mfte.teacher ، fati.d ، Alex 2014
(2015-04-14 ساعت 15:12)Mahboy نوشته:  سلام به همقطارهاي عزيزم
همين الان اي-ميل كلير براي من هم اومد و به تاريخ همين امروز هم هر سه نفر كيس آپديت شديم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
نكته: اميدوارم مثل دوستمون كه ديروز كلير شده بوذ پشيمون نشن و حرفشون رو پس نگيرن
بادرود وشادباش به شما وبقیه کلیری های امروز
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: Mahboy ، ARSAMNEW ، Reza-2015

از ته دل براتون خوشحالم انشالا همیشه موفق باشی ما رو هم دعا کنید بچه ها
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mohammad.1011 ، k1_m_1358 ، Mahboy ، fati.d ، Alex 2014

مبارک...دیدین درست پیش بینی کردم
دوستان به من هم رتبه بدینا بتونم رتبه بدم
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-04-14 ساعت 12:29)behdadK نوشته:  خیر.
باید دونه دونه کیس نامبر ها رو چک کنید
واقعا از وقتی که میگذارید برای درآوردن اطلاعات و امید دادن به بچه های ابوظبی که منبعی برای تحلیل ندارند تشکر میکنم.
یه شوخی هم با مدیر عزیز بکنیم بد نیستااا ...
شبا که ما میخوابیم
مدیر تاپیک بیداره
ما خواب خوش میبینیم
او دنبال آماره
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، HERMES7 ، habibhabib ، hilda60 ، lotttery2015 ، Aghaman ، laleht ، negar6043 ، angelio.asian
همين الان اي-ميل كلير براي من هم اومد و به تاريخ همين امروز هم هر سه نفر كيس آپديت شديم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Mahboy جان واقعا خوشحال شدم و مبارک باشهWink فقط یه لطفی بکنید و بگید که آیا تو همین چند لحظه اخیر علاوه بر ایمیل کلیر، آپدیت هم شدید یا اینکه یکی دو ساعت قبل آپدیت شدید و الان ایمیل دریافت کردید؟ چون من هم شرایطم مشابه شماست. ممنون

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
منم کلیر شدم
ممنون از همه
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
(2015-04-14 ساعت 15:23)habibhabib نوشته:  
همين الان اي-ميل كلير براي من هم اومد و به تاريخ همين امروز هم هر سه نفر كيس آپديت شديم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Mahboy جان واقعا خوشحال شدم و مبارک باشهWink فقط یه لطفی بکنید و بگید که آیا تو همین چند لحظه اخیر علاوه بر ایمیل کلیر، آپدیت هم شدید یا اینکه یکی دو ساعت قبل آپدیت شدید و الان ایمیل دریافت کردید؟ چون من هم شرایطم مشابه شماست. ممنون

منم کلیر شدم
ممنون از همه

مباركه دوستان عزيز
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: habibhabib ، Mahboy ، Alex 2014
.
.
.
هوراااااااااااا
به به به مبااااااااارکه
اگه گله کردن اینقد جواب میده منم از همین الان شروع کنم پشت سر ابوظبی غر زدن [emoji1] [emoji1]
لذت این لحظه ها نووووش جااااان تون
تشکر کنندگان: MARY31 ، habibhabib ، Mahboy ، mfte.teacher
من خوشحالم برای دوستان ، امیدوارم ما ژانویه ای ها هم که مانده ایم کلیر شویم، ابوظبی که ژانویه ای ها را کلیر کرد اما انکارا هنوز منوده
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Siavash-M ، habibhabib ، Mahboy
سلام
یه سوال دارم که تکراریه ولی جواب دقیقش رو نتونستم توی ارسالهای قبلی دوستان پیدا کنم.
توی تاییدیه CSC اومده که پست پاسپورت رو به هریک از اعضای خانواده تحویل میده. ولی بعضی از دوستان گفته بودن که پست علاوه بر مدارک شناسایی وکالتنامه نیز لازم داره. البته هیچیک از دوستانی که خودشون تجربه گرفتن پاسپورت همراهان رو داشتن جواب این سوال رو ندادن. ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارند راهنمایی کنند.

متن تاییدیه CSC:
گذرنامه فقط به اعضای خانواده/یا سرپرست متقاضی زیر 18 سال تحویل داده می شود. تحویل دهنده باید کارت شناسایی خود و کارت شناسایی صاحب گذرنامه را ارائه بدهد.
در صورتی که شخص ثالثی ویزا را دریافت خواهد کرد، این فرد باید اجازه نامه ای از فرد متقاضی به همراه داشته باشد که به تایید رسمی دفترخانه های ترکیه رسیده باشد یا اینکه حکم دادگاه به همراه داشته باشد. PTT اطلاعات شناسایی فرد دریافت کننده را جمع آوری می کند.

The passport can only be delivered to the family members and/or to the ward of applicant below 18 years old. The deliverer should present his/her ID and as well as the passport owner’s ID.
If a third party is picking up the visa, the individual must provide a letter notarized by Turkish Authorities from the applicant or a document showing a court decision. PTT will collect the ID data of the deliverer.
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-14 ساعت 15:27)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:23)habibhabib نوشته:  

منم کلیر شدم
ممنون از همه

مباركه دوستان عزيز
آقا پویا ممنون از لطفتون امیدوارم شما هم زود کلیر بشید
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: rbrb-2015
مبارک باشه مه بوی جااااان
لذت این لحظه ها نوش جانتون
تشکر کنندگان: habibhabib ، hrghoreshi ، Mahboy ، مير منصور

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان