کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-14 ساعت 13:50)mehdiii82 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 13:43)Radwin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 13:18)MARY31 نوشته:  انصافا این آنکارا پدر ما رو در آورده...جونش در مییاد تا چهار تا کیس اعلام کنه

عزیزان پشت سر این آنکارای بدبخت انقدر حرف نزنید یادتون رفته ده آپریل 60 تا کیس کلیر کرده؟ تازه یکی دو نفر هم که بعدش کلیر کرد میخواین همه را یکجا کلیر کنه. تازه ریتمش ادامه خواهد داشت و این هفته چهار تا پنج نفر دیگه هم ایمیل کلیر دریافت خواهند کرد. این که چیزی نیست. این دوماه پیش رو باز هم کولاک میکنه. از آغاز کلیرها تاکنون 113 کیس در آنکارا کلیر شده اند. ولی علت اینکه زیاد به چشم نمی آید تعداد زیادتر مصاحبه شونده و البته توقع بالای کلیرنس خورنده هاستBig GrinBig Grin
پشت سر آنکارا حرف نزنید مسئله دیگه حیثیتیهBig GrinBig Grin

منبعي هست ببينيم كلا چند كيس در انكارا و در چه ماه هايي چك خوردن و چند كيس كلير شدن؟!
حيف كه بچه ها نه مثله سالهاي گذشته سفرنامه ميذارن نه بعضا امضا ها كامله نه منتظر سرا اطلاعات وارد ميكنن وگرنه روش ميشد حساب باز كرد!

تعداد کسانی که کلیرنس خوردند که از فایل سیمون کاملا و به سادگی قابل رویت است و تعداد کلیر شده ها را هم من از آغاز در آنکارا خدمتتان گفتم 113 کیس بوده است. چون در آنکارا تعداد زیاد است اینکه کامل اینها را دربیاوریم و کنار هم یک گروه میخواهد. ولی من فایلهایی که داشتم و نتیجه تا ایندفعه را به varchandi عزیز دادم. هرکدام از دوستان برای ادامه با ایشان همکاری کنند و سیس و فایل سیمون را هریک را یک نفر بررسی کند میتوان کار را تکمیل کرد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: behdadK ، mehdiii82 ، Mahboy ، Siavash-M ، soruosh ، mohammad.1011 ، jupiterx ، lotttery2015 ، Alex 2014
(2015-04-14 ساعت 12:08)saboktakin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 11:20)مير منصور نوشته:  با سلام به دوستان گرامي .
سوالي دارم لطفا راهنمايي بفرماييد . با توجه به اينكه مدت اعتبار باسبورتم يكسال بيشتر نمانده و در شرايط كليرنس بمدت 4 ماه هستم . ايا بهتر است باسبورتم را عوض كنم ؟ يا با عوض كردن باس ، باعث تغيير شماره باس شده و مشكل فراهم مي كند ؟ با تشكر موفق باشيد .
سلام
شما میتونید پاسپورتتون رو تعویض کنید (چون زمان دریافت ویزا باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه) بعد از اون شرایط پاسپورت جدیدتون رو با ایمیل به سفارت اعلام کنید.
در ضمن پاس قبلیتون رو هم موقع دریافت ویزا با خودتون ببرید.

سلام دوستان
واقعا لازمه که در صورت تعویض پاسپورت شماره پاسپورت جدید رو به سفارت با ایمیل اعلام کنیم یا اینکه همون روز که کلیر شدیم و واسه ویزا میریم هر دو پاسپورت جدید و قدیم رو با خودمون ببریم کفایت میکنه؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارند پاسخ بدند.
سپاس
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-14 ساعت 13:43)Radwin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 13:18)MARY31 نوشته:  انصافا این آنکارا پدر ما رو در آورده...جونش در مییاد تا چهار تا کیس اعلام کنه

عزیزان پشت سر این آنکارای بدبخت انقدر حرف نزنید یادتون رفته ده آپریل 60 تا کیس کلیر کرده؟ تازه یکی دو نفر هم که بعدش کلیر کرد میخواین همه را یکجا کلیر کنه. تازه ریتمش ادامه خواهد داشت و این هفته چهار تا پنج نفر دیگه هم ایمیل کلیر دریافت خواهند کرد. این که چیزی نیست. این دوماه پیش رو باز هم کولاک میکنه. از آغاز کلیرها تاکنون 113 کیس در آنکارا کلیر شده اند. ولی علت اینکه زیاد به چشم نمی آید تعداد زیادتر مصاحبه شونده و البته توقع بالای کلیرنس خورنده هاستBig GrinBig Grin
پشت سر آنکارا حرف نزنید مسئله دیگه حیثیتیهBig GrinBig Grin

آخه آقای رادوین خودتون قضاوت کنید...ابوظبی به مارچ رسیده ولی آنکارا هنوز ژانویه رو هم شروع نکرده...آخه یه کم نگرانی ما رو درک نمیکنن...زندگیمون کلا رو هواست
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 14:19)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
واقعا لازمه که در صورت تعویض پاسپورت شماره پاسپورت جدید رو به سفارت با ایمیل اعلام کنیم یا اینکه همون روز که کلیر شدیم و واسه ویزا میریم هر دو پاسپورت جدید و قدیم رو با خودمون ببریم کفایت میکنه؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارند پاسخ بدند.
سپاس

من شاید اطلاعات دقیقی در این زمینه نداشته باشم چون پاسپورت خودم نیاز به تعویض نداشت؛ ولی تا اونجا که من میدونم وقتی ایمیل کلیر ـتون میاد داخلش توضیح داده که باید یه فرمی موسوم به Contact Form رو که لینکش تو ایمیل کلیر ـتون هست رو پر کنید و همچنین از طریق همین فرم اسکن صفحه های اول و دوم پاسپورت ـتون رو هم براشون بفرستید، من بند کامل این مورد رو از تو ایمیل خودم براتون کپی کردم که به صورت زیر هست:

Bring a valid passport. If you renewed your passport since the visa interview, please send us a scanned copy of the passport's first and second pages via the Contact Form below

همچنین به هیچ وجه فراموش نکنید که وقتی پاسپورت ـتون رو تعویض میکنید باید برای پست PTT ـتون هم دوباره ثبت نام کنید و تاییده ی جدید بگیرید! چون تاییدیه قبلی ـتون با شماره پاسپورت قبلی ـتون بوده!
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، jupiterx ، laleht
چه جالب آنکارا دلش برام سوخت یه آپدیت الان برام زد
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، jupiterx ، rbrb-2015 ، lotttery2015 ، arash.hs
تشكر دوستان عزيز كه پيگيري كلير شدن هستند
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 14:32)MARY31 نوشته:  آخه آقای رادوین خودتون قضاوت کنید...ابوظبی به مارچ رسیده ولی آنکارا هنوز ژانویه رو هم شروع نکرده...آخه یه کم نگرانی ما رو درک نمیکنن...زندگیمون کلا رو هواست

دلیلش اینه که ترافیک آنکارا یه مقدار بالا هست دوست عزیز و از نظر تعداد افراد مصاحبه شده و کلیرنس خورده سفارت های دیگه اصلا قابل مقایسه با آنکارا نیستند، هنوز کیس های متعددی از سه ماه آخر 2014 در آنکارا باقی موندند که کلیر نشدند به همین خاطر یه مقدار صبور باشید و مطمئن باشید آنکارا داره رو نظم و به ترتیب جلو میاد و اگر تو این روزها در حال آپدیت شدن هم هستید که دیگه اصلا جای نگرانی وجود نداره و به زودی کلیر میشید...
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: MARY31 ، jupiterx
آنکارا همین الان شدیدا شرمندم کرد...
.
.
.
هوراااااااااااا
دوستان عزیز کلیرنس خورده و ویزا گرفته .
هر کسی میتواند تاریخ هایی که از زمان مصاحبه تا کلیر اپ داشته برای من پیغام خصوصی کنه.
میخوام یک تحلیل بکنم ببنم مثلا کسانی که خدمت داشتن و کار خصوصی چندتا اپ خورده یا اون که خدمت نداشته و کار دولتی داشته یا خانواده ای که یکی گرفته بقیه نگرفته حدود زمانی آپ هاش به چه صورت هست.
امیدوارم این تحلیل بتونه به ماه های آخر که استرس زیاد میشه کمک شایانی کنه
سعی میکنم جمع بندی رو بدون ارائه کیس نامبر تو گوگل بزارم که همه بتونن انالیز آپ داشته باشن! البته شاید هم چیزی نشود ازش بیرون کشید.

ممنون
تشکر کنندگان: jupiterx ، rbrb-2015 ، Reza-2015 ، tandis_n_m
(2015-04-14 ساعت 14:47)MARY31 نوشته:  آنکارا همین الان شدیدا شرمندم کرد...
.
.
.
هوراااااااااااا

الان اين هورا براي كلير شدن بود آيا؟!! Cool
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، habibhabib ، Alex 2014
یه سوال من ماه بعد کارنت میشم و تازه تو جولای میرم مصاحبه و مطمعنا بخاطر سربازی ap می خورم ایا امیدی هست تا قبل از تمام شدن فرصت کلیر بشم ؟ روند کلیر های امسال رو دقیق نمیدونم ولی امیدی هست که ما هم آمریکا رو ببینیم خیلی نامیدم ... ( همش دوماه فرصت داریم برای کلیر شدن که ماه آخرم نمیشه روش حساب کرد )
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-04-14 ساعت 14:53)Mahboy نوشته:  
.
.
.
هوراااااااااااا

الان اين هورا براي كلير شدن بود آيا؟!! Cool

بله...و احتمالا شما هم تو همین هفته کلییر بشید چون شرایط آپ شما به من نزدیکه..البته من فقط چهار آپدیت در آپریل داشتم
تشکر کنندگان: Radwin ، amindv15 ، ARSAMNEW ، Siavash-M ، jupiterx ، lotttery2015 ، reza.h ، Reza-2015 ، Alex 2014 ، sh_mm10
(2015-04-14 ساعت 14:37)MARY31 نوشته:  چه جالب آنکارا دلش برام سوخت یه آپدیت الان برام زد

دیدین سفارشتونو کردم گفتن کلیرتون کنند شاد بشین. ناراحتی نداره کهBig GrinBig Grin در ضمن توی کلیر بعدی ژانویه و فوریه و تا حدودی مارچ را پوشش میدهند.شما این را در نظر بگیرید سر آنکارا را برای یکی دوماه خلوت کردن تا این عقب ماندن جبران شود و کیسهای آنکارا به ابوظبی و ایروان منتقل شده اند پس دل قوی دارید که سحر نزدیک است.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: MARY31 ، zohreh-gh ، Siavash-M ، jupiterx ، lotttery2015 ، oldman
.
.
.
هوراااااااااااا

مبارک باشه ایمیل اومد براتون؟Smile
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: MARY31
(2015-04-14 ساعت 14:54)ARSAMNEW نوشته:  یه سوال من ماه بعد کارنت میشم و تازه تو جولای میرم مصاحبه و مطمعنا بخاطر سربازی ap می خورم ایا امیدی هست تا قبل از تمام شدن فرصت کلیر بشم ؟ روند کلیر های امسال رو دقیق نمیدونم ولی امیدی هست که ما هم آمریکا رو ببینیم خیلی نامیدم ... ( همش دوماه فرصت داریم برای کلیر شدن که ماه آخرم نمیشه روش حساب کرد )

شما به دو نکته باریک تر از مو اینجا توجه نکردین
1. سرعت کلیرنس ها بالا رفته و در ماههای پایانی بیشترم میشه
2. تا حالا 590 نفر ویزا گرفتن تا تقریبا 3500 که ایده ال مون هست چقد مونده؟
پس به نظر من نگرانی تون اصلن معنایی نداره
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: amindv15 ، ARSAMNEW ، بابراس ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان