کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
منم به همه دوستان کلیر شده تبریک میگم خصوصا نوامبری ها Smile فقط امیدوارم که دوستمون satanicboy هم که با هم همسفر بودیم زودتر کلیر بشه و از نگرانی دربیاد.
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، habibhabib ، mamali121 ، satanicboy1 ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 23:45)Samia نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 21:36)SAMBAR نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  یادمه کلا 6 نفر تو مهاجرسرا بودن از آنکارا که قبل از ژانویه کلیر نشده بودن. الان سه نفرتون کلیر شدین از اون سه نفر دیگه هم خبری نیست.
کیا موندن از آنکارا قبل از ژانویه که کلیر نشده باشن؟ شماها که قبل از ژانویه بودین و کلیر نشدید آیا ایمیل پیگیری زدید؟

بله ما از دسامبر مونديم خانواده سه نفره حتي از ٢٠فوريه تا حالا اديت نداريم

و ما از نوامبر مونديم و از ٢٠فوريه اپديت نداشته همسرم
ایمیل بفرستید،به نفعتونه.
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Samia ، bahar101
سلام رادوین جان
منم به نوبه خودم به تمام بچه هایی که کلیر شدن تبریک میگم و امیدوارم بقیه دوستان هم خیلی زود کلیر بشن.
با توجه به بولتن ویزایی که دیشب منتشر شد کیس های بالای 7000 به احتمال زیاد مصاحبشون میره برای آگوست و سپتامبر و منم یکی از اونها هستم. کلا ما کیس بالایی ها خیلی نگران مرحله کلیرنس خودمون هستیم چون واقعا حدود یک ماه یا کمتر زمان داریم برای کلیر شدن کیسهامون. به نظر شما امکانش هست تو این مدت کم کلیر بشیم و ویزامون را بگیریم؟؟
[/quote]

دوست عزیز هرچه که به آخر نزدیک میشویم دوره کلیرنس کوتاهتر میشود کمااینکه الان هم نسبتا به ماههای ابتدایی کوتاهتر شده. سه ماه اول مصاحبه ها تقریبا چهارماه یا چهارماه و نیم کلیرنسها طول میکشیده ولی رو به جلو که می آییم کم کم به سه ماه و دوماه دارد میکشد که حدس میزنم مقداری از تحقیقات کلیرنس قبل از مصاحبه انجام شده است. در مورد کیس نامبرهای بالا اگرچه نمیتوان به قطعیت صحبت کرد ولی امسال با توجه به اینکه کیسهای اقدام نکرده به نسبه زیادترند.، این خبر خوشی برای شماست. پس با توجه به این دو نکته که خدمتتان عرض کردم دورنمای روشنی دیده میشود. به خدا امید داشته باشید و انشاء الله اینهمه انتظار و استرس شما را بی نتیجه نخواهد ماند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Mahboy ، َalikh ، ebrahim1e ، oldman ، bahar101 ، Alex 2014 ، حاجی واشنگتن
سلام - ضمن تبریک به همه کلیر شده های عزیز،
می خواستم بگم خدا رو شکر که سایت برگشت چو از صبح که چک کردم سایت بالا نمی اومد . حلا فهمیدم چقدر به این سایت و مخصوصا این تاپیک وابسه شدم.
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، p00ya2001 ، SAAM_60
دوستان جهت اطلاعتون عرض کنم که دوستان پرواز سبز آرزو و ایمیگرنجل در حال طراحی یک سایت جدید برای کابرا هستند که ظاهرا اطلاعات منتظر سرا هم به اونجا منتقل میشه و قرار هست آخریت اطلاعات روند کلیرنس رو به روز تو اونجا بزارن . بخاطر همینه که اطلاعات منتظر سرا مدتیه آپدیت نشده . از همه دوستان میخوام اونجا حتما اطلاعاتشون رو بزارن تا کمکی باشه برای بقیه . اینجور که گفتند تا اردی بهشت راه میفته
اردتمندم
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: Mahboy ، zohreh-gh ، Ali Sepehr ، bahar101 ، آلیس-1980
دوستان عزيز براي بار سوم ميپرسم، لطفاً جواب بدين،
بعد از اينكه پاس و داديم سفارت، ايميل مياد كه رفته پست يا بايد همينطور سر بزنيم؟
تشکر کنندگان:
سلام صابخونه [emoji23] [emoji23]
فرش قرمزو پهن کنین منم اومدم[emoji6]
استیو گف برو این تاپیک فعلا چنتا رفیق خوب مث قبلیا پیدا کن تا چند ماه دیگه [emoji3]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2015-04-15 ساعت 00:06)Radwin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 23:20)Mahboy نوشته:  [quote='Radwin' pid='594866' dateline='1429035058']
[quote='Mahboy' pid='594847' dateline='1429031792']
.
.
.ت بشه یا اینکه باید دوباره برم ثبت نام کنم؟! ربطی به دو مرحله ای بودن ویزای کیس ما که نداره این موضوع؟! Cool

نه حتما اشتباه وارد میکنید چون با وارد کردن شماره پاسبورت و و تاریخ تولد و کد امنیتی وارد صفحه پروفایلتان خواهید شد که در آن بیان شده که فعلا بسته ای از شما وجود ندارد و کد رهگیری وجود ندارد. روزی که به سلامتی ایمیل از پست برایتان آمد این جمله به یک کد تبدیل میشود که با AP شروع میشود که لینک میباشد بعد از کلیک این لینک وارد سایت PTT خواهید شد که وضعیت بسته شما را بیان میکند که آنموقع میتوانید برای گرفتن پاسبورت و بسته خود به پست مراجعه نمایید.
ممنونم Radwin جان، حق با شما بود و يه اشتباه كوچولو داشتم كه نميشناخت! WinkBig Grin پس با اين اوصاف و اينكه من تعويض پاسپورت هم نداشتم همون پرينت دفعه قبل مربوط به PTT رو ببرم كفايت ميكنه. Smile
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Radwin ، satan ، Reza-2015 ، bahar101 ، jupiterx
(2015-04-15 ساعت 11:01)Hagh81 نوشته:  دوستان عزيز براي بار سوم ميپرسم، لطفاً جواب بدين،
بعد از اينكه پاس و داديم سفارت، ايميل مياد كه رفته پست يا بايد همينطور سر بزنيم؟
شما دو بار در سایت سیس آپ مشین و بعد کلمه زیبای ایشوو رو میبینید
فرداش یا پس فردای اون روز پاس شما در پست هست Smile
تشکر کنندگان: Hagh81 ، Mahboy ، mohammad.1011 ، satan ، Reza-2015 ، hrghoreshi ، bahar101 ، Siavash-M ، jupiterx
(2015-04-15 ساعت 11:01)Hagh81 نوشته:  دوستان عزيز براي بار سوم ميپرسم، لطفاً جواب بدين،

بعد از اینکه در سایت سیس ایشود شدید، فردایش ایمیل از پست دریافت میکنید که برای گرفتن ویزا مراجعه نمایید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، Hagh81 ، Reza-2015 ، hrghoreshi ، bahar101 ، Siavash-M ، jupiterx
(2015-04-15 ساعت 11:09)Iaccept نوشته:  سلام صابخونه [emoji23] [emoji23]
استیو گف برو این تاپیک فعلا چنتا رفیق خوب مث قبلیا پیدا کن تا چند ماه دیگه [emoji3]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

متاسفم Iaccept عزيز ولي خوشحاليم با تو اين تاپيك رو بگذرونيم تا كلير بشيم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Alex 2014 ، samane1363
سلام ضمن تبریک به دوستانی که کلیرنس شده اند

کسانی که مفصد شون ایالت فلوریدا می باشد یا اگر خودشان نمی روند ولی دوستانی را می شناسند که به این ایالت قرار است مهاجرت کنند لطفا پیام بزارن سخت به دنبال یه همسفر و هم خونه خوب هستم

من ماه جولای می رم

نا گفته نماند که من یک سال و اندی اونجا زندگی می کردم و الان که اومدم ایران هم خونه ام از ایالت رفته و باید به فکر یه هم خونه ای دیگه باشم خوشحال می شم پیامی بزارید

به یاری سبزتان ن یازمندم
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 11:09)Iaccept نوشته:  سلام صابخونه [emoji23] [emoji23]

Smile زندگی زیباست Smile
ببین داداش این جا، جای زیادی نداریم نکه ما مهمون نواز نباشیم ها قدمت رو چشم اما اینجا جاش نیست برو تو لیست کلیر ها بشین برادر. من خودمم اینجا زیادیمWink
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Reza-2015 ، Aghaman ، lotttery2015 ، samane1363
ما امروز باز یه اپدیت توسیس داشتیم که فکر کنم به خاطر رسیدن cv باشه
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rbrb-2015 ، behdadK ، Reza-2015 ، Aghaman ، bahar101 ، Siavash-M ، mfte.teacher ، elmira behdad ، Alex 2014
(2015-04-14 ساعت 15:20)saboktakin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 12:29)behdadK نوشته:  خیر.
باید دونه دونه کیس نامبر ها رو چک کنید
واقعا از وقتی که میگذارید برای درآوردن اطلاعات و امید دادن به بچه های ابوظبی که منبعی برای تحلیل ندارند تشکر میکنم.
یه شوخی هم با مدیر عزیز بکنیم بد نیستااا ...
شبا که ما میخوابیم
مدیر تاپیک بیداره
ما خواب خوش میبینیم
او دنبال آماره
با عرض معذرت یه تغییر جزیی

شبا که ما می خوابیم
آقا مدیره بیداره
ما خواب خوش می بینیم
او دنیال آماره
تشکر کنندگان: behdadK ، Reza-2015 ، negar6043 ، bahar101 ، laleht ، varchandi ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان