کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-14 ساعت 21:19)takecarenima نوشته:  دوستان و همراهان گرامي ، من هم ايميل كلير شدنم بعد از بيش از ٥ ماه امروز اومد .
نميدونيد چه حالي دارم ، اينجا ميخوام اول خدا رو شكر كنم و بعدش از دو تا از دوستان عزيز و گراميم ، رادوين و اشكان از ته قلب به خاطر لطف ، توجه ، دعاهاشون و انرژي هاي مثبتشون از ته دل تشكر كنم ،
مخلصسشونم دربست تا ته دنيا
ايشالا تمام دوستان منتظر هم زود زود كلير بشند .
پس با اجازه همگي ، هوووووووورااااااااااااا

سلام
تبريك تبريييييييييييك، انشالله پيشرفتهاي بيشتر و خبراي خوب بيشتر.
با آرزوي ويزاي همه مهاجرسراييها.
هوووووووووووووووووورررررررررررررررررررررراااااااااااااا Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Mahboy ، Nima4185 ، mamali121 ، bahar101 ، jupiterx ، rbrb-2015 ، mohammad.1011
هورراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ادم جيگرش حال مياد به اين تاپيك سر ميزنه و اين همه خبر خوب ميشنوه كلي تبريك

يه سو استفاده هم بكنم ما فردا مصاحبه داريم يكم از اين انرژي مثبتا رو هم واسه ما بفرستيد مرسي
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

(2015-04-14 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  یادمه کلا 6 نفر تو مهاجرسرا بودن از آنکارا که قبل از ژانویه کلیر نشده بودن. الان سه نفرتون کلیر شدین از اون سه نفر دیگه هم خبری نیست.
کیا موندن از آنکارا قبل از ژانویه که کلیر نشده باشن؟ شماها که قبل از ژانویه بودین و کلیر نشدید آیا ایمیل پیگیری زدید؟

بله ما از دسامبر مونديم خانواده سه نفره حتي از ٢٠فوريه تا حالا اديت نداريم
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Samia ، bahar101 ، Reza-2015
مدیران عزیز یه راهنمایی میکنن؟!
سایت سفارت تو این لینک میگه که چهارشنبه 23 آپریل تعطیله ولی 23 آپریل پنجشنبه است آخه؟! SadSad
حالا چهارشنبه یا پنجشنبه اش خیلی مهم نیست Wink ولی به نظرتون اگه من دوشنبه پاسپورتم رو تحویل بدم تا جمعه صبح قبل از حدود 10 که باید برم فرودگاه به دستم میرسه؟!
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: mamali121 ، Reza-2015
طبق اعلام دوستان از سفارت آنکارا همین اواخر دو روزه ویزا صادر و تحویل شده. حالا دوشنبه تا جمعه چهار روزه ولی شما 3 روز با تعطیلی حساب کن. میتونین از سفارت یه پیگیری بکنین
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، habibhabib ، Siavash-M ، bahar101 ، Reza-2015 ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-14 ساعت 19:50)mordad نوشته:  فکر کنم دیگه از قدیمیای منتظرسرا شدم و همچنان بدون هیچ تکونی تو پرونده....
کلا دپرس شدم اما واستون خیلی خوشحالم شاد باشید.....

ما هم وضعيت شما رو داريم حتي از ٢٠فوريه تا حالا هم ابديت هم نداشتيم به شما تا حالا ايميل زدي?به خاطر غلط املايي معذرت ميخوام فونت عربي دارم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-04-14 ساعت 21:32)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 21:19)takecarenima نوشته:  دوستان و همراهان گرامي ، من هم ايميل كلير شدنم بعد از بيش از ٥ ماه امروز اومد .
نميدونيد چه حالي دارم ، اينجا ميخوام اول خدا رو شكر كنم و بعدش از دو تا از دوستان عزيز و گراميم ، رادوين و اشكان از ته قلب به خاطر لطف ، توجه ، دعاهاشون و انرژي هاي مثبتشون از ته دل تشكر كنم ،

سلام
تبريك تبريييييييييييك، انشالله پيشرفتهاي بيشتر و خبراي خوب بيشتر.
با آرزوي ويزاي همه مهاجرسراييها.
تبریک میگم نیما جان.انشاالله موفق باشی.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101 ، Reza-2015 ، sh_mm10
دوستان چرا کسی نظرشو نمیده!!!؟ما امیدوار بشیم به ایمیل فردا پس فردا یا نه؟؟؟؟؟؟
SadSadSadSadSadSad
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 21:34)k1_m_1358 نوشته:  هورراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ادم جيگرش حال مياد به اين تاپيك سر ميزنه و اين همه خبر خوب ميشنوه كلي تبريك

يه سو استفاده هم بكنم ما فردا مصاحبه داريم يكم از اين انرژي مثبتا رو هم واسه ما بفرستيد مرسي

کیوان جان
برو کلی انرژی و دعا پشت سرته
با خبرای خوب برگردی ان شا ا...
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: MARY31 ، Mahboy ، habibhabib ، k1_m_1358 ، bahar101 ، Reza-2015
تبریک به همه ی دوستان کلیرنس شده
هورااااااااا
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 21:46)Mahboy نوشته:  مدیران عزیز یه راهنمایی میکنن؟!
سایت سفارت تو این لینک میگه که چهارشنبه 23 آپریل تعطیله ولی 23 آپریل پنجشنبه است آخه؟! SadSad
حالا چهارشنبه یا پنجشنبه اش خیلی مهم نیست Wink ولی به نظرتون اگه من دوشنبه پاسپورتم رو تحویل بدم تا جمعه صبح قبل از حدود 10 که باید برم فرودگاه به دستم میرسه؟!

ضمن تبریک خدمت شما بابت کلیر شدنتان. از لحظه تحویل پاسبورت تا گرفتن ویزا دو روز کاری طول میکشد. دوستانی که اینسری آنکارا رفته اند همه همین مدت بوده اند (البته اگر روز تحویل را حساب نکنیم)
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، Reza-2015 ، jupiterx ، mohammad.1011
(2015-04-14 ساعت 19:18)negar6043 نوشته:  تبریک فراوان به هم قطاریهای کلیر شده! علی الخصوص آقای mahboy که نزدیکترین آپدیت ها رو با من دارن Smile . بقیمون انشالا فردا Wink

نگار عزیز از اسامی که من دیروز خدمتتان دادم بغیر از شما همه امروز کلیر شده اند پس منتظر باشید که فردا نوبت شماست.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: negar6043 ، Mahboy ، bahar101 ، Reza-2015 ، jupiterx
كاملا درسته، مرسى بابت اين پيشگويى! اميدوارم رادوين عزيز Smile
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Radwin ، bahar101 ، rbrb-2015
اره 11 اپریل ایمیل زدم 13 اپریل جواب دادن که منتظر باشید در دست احداث است......
خلاصه یه اپدیت تلخ هم کردن منو به تاریخ 13 اپریل و تماااااااااام.....

کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

اي جااااان
خدارو شكر
نميدوني چه حالي داد بم داد كلير شدي
ديشب داشتيم بحث ميكرديم راجع بهت كلي ناراحت بوديم كه چرا اينهمه معطل شدي!!!
مباركت باشهههههههههههه
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: Mahboy ، habibhabib ، Samia ، Radwin ، bahar101 ، Reza-2015 ، MARY31 ، behjat ، mohammad.1011 ، Nima4185 ، Siavash-M ، samane1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان