کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
همه کلیر شده هاااااااااااااااااااااااا مبارکاااااااااااااااااااا باشه

باز هم با تبریک به دوستانی که امروز کلیر شدند، لازمست بگویم که دیگر به هیچوجه از وضعیت کلیر شدنهای امسال ناله نکنید و امسال نظم و سرعت خوبی حاکم است. بعضی دوستان فکر میکردند من جوگیر شده ام و صرفا از روی خوشحالی حرف میزنم ولی با این پنج نفری که امروز کلیر شدند و دو سه نفری که احتمالا فردا کلیر میشوند نشان میدهد که بعد از کلیر گروهی فوق العاده اخیر باز این روند ادامه یافته، بنابراین دیگر فکر این را هم نکنید که به خواب بروند. سعی کنید بیش از پیش انرژی مثبت تزریق کنید . اگر پستهای 20 بار گذشته من را دیده باشید بارها بر این عقیده بودم که امسال یکی از بهترین سالهای لاتاری برای ایرانیان است. و این سیستم در همه سفارتهاست. سفارت آنکارا در این مدت نزدیک هفتاد کیس را کلیر کرده است. فقط دوستان دراسرع وقت اقدام کنید و ویزایتان را بگیرید چون به احتمال قوی در این دو ماه پیش رو از این دست کلیرها نباید کم دیده شود. دو ماه آپریل و می 2015 بعنوان خاطرات شما برای سالهای آینده خواهند بود انرژی مثبت بدهید و در ضمن برای دوستانی که از اکتبر و نوامبر و دسامبر مانده اند بیشتر دعا کنید چون انتظار بسیار طاقت فرسایی را میکشند
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
(2015-04-14 ساعت 21:19)takecarenima نوشته:  دوستان و همراهان گرامي ، من هم ايميل كلير شدنم بعد از بيش از ٥ ماه امروز اومد .
نميدونيد چه حالي دارم ، اينجا ميخوام اول خدا رو شكر كنم و بعدش از دو تا از دوستان عزيز و گراميم ، رادوين و اشكان از ته قلب به خاطر لطف ، توجه ، دعاهاشون و انرژي هاي مثبتشون از ته دل تشكر كنم ،
مخلصسشونم دربست تا ته دنيا
ايشالا تمام دوستان منتظر هم زود زود كلير بشند .
پس با اجازه همگي ، هوووووووورااااااااااااا
[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji1]️

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP
آقا نیما به سلامتی خیلی خوشحال شدم. بعد از ظهر نگفتم آپدیت هات مثل آپدیتهای منه، پس شما هم کلیر میشی؟ واقعا دیگه من اول برا خودم داشتم نگران میشدم و بعدش برا شما که خداروشکر امروز هردو از نگرانی دراومدیمWink
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: bahar101 ، Reza-2015 ، jupiterx
(2015-04-14 ساعت 22:40)Radwin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 21:46)Mahboy نوشته:  مدیران عزیز یه راهنمایی میکنن؟!
سایت سفارت تو این لینک میگه که چهارشنبه 23 آپریل تعطیله ولی 23 آپریل پنجشنبه است آخه؟! SadSad
حالا چهارشنبه یا پنجشنبه اش خیلی مهم نیست Wink ولی به نظرتون اگه من دوشنبه پاسپورتم رو تحویل بدم تا جمعه صبح قبل از حدود 10 که باید برم فرودگاه به دستم میرسه؟!

ضمن تبریک خدمت شما بابت کلیر شدنتان. از لحظه تحویل پاسبورت تا گرفتن ویزا دو روز کاری طول میکشد. دوستانی که اینسری آنکارا رفته اند همه همین مدت بوده اند (البته اگر روز تحویل را حساب نکنیم)
ممنون Radwin عزیز که علیرغم گرفتن ویزا همچنان به بچه های این صفحه کمک میکنی. یک سوال دیگه، من الان امتحان کردم که با مشخصاتی که قبلا در ptt ثبت نام کرده بودم وارد سایت بشم ولی میگه مشخصات شما درست نیست ! Sad این طبیعیه که فعلا نمیشناسه تا زمانی که بسته از سفازت تحویل پست بشه یا اینکه باید دوباره برم ثبت نام کنم؟! ربطی به دو مرحله ای بودن ویزای کیس ما که نداره این موضوع؟! Cool
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: habibhabib ، bahar101
ظاهرا فقط reza aa با چنتا دگه از دوستان قبل از ژانویه کلیر نشدن کسی از رضا اا خبر نداره؟
فکر کنم کلیر شده بی سر صدا داره کاراشا میکنه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: rbrb-2015
تبریکات فروان به دوستان کلیر شده
هوووووررررااااااااااااااااااااااااا
عجب فروردین طوفانی ایی داشتیم
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: Mahboy ، oldman ، habibhabib ، bahar101 ، Reza-2015 ، Alex 2014 ، حاجی واشنگتن
(2015-04-14 ساعت 23:09)Radwin نوشته:  دوستان باز هم با تبریک به دوستانی که امروز کلیر شدند لازمست بگویم که دیگر به هیچوجه از وضعیت کلیر شدنهای امسال ناله نکنید و امسال نظم و سرعت خوبی حاکم است. بعضی دوستان فکر میکردند من جوگیر شده ام و صرفا از روی خوشحالی حرف میزنم ولی با این پنج نفری که امروز کلیر شدند و دو سه نفری که احتمالا فردا کلیر میشوند نشان میدهد که بعد از کلیر گروهی فوق العاده اخیر باز این روند ادامه یافته، بنابراین دیگر فکر این را هم نکنید که به خواب بروند. سعی کنید بیش از پیش انرژی مثبت تزریق کنید . اگر پستهای 20 بار گذشته من را دیده باشید بارها بر این عقیده بودم که امسال یکی از بهترین سالهای لاتاری برای ایرانیان است. و این سیستم در همه سفارتهاست. سفارت آنکارا در این مدت نزدیک هفتاد کیس را کلیر کرده است. فقط دوستان دراسرع وقت اقدام کنید و ویزایتان را بگیرید چون به احتمال قوی در این دو ماه پیش رو از این دست کلیرها نباید کم دیده شود. دو ماه آپریل و می 2015 بعنوان خاطرات شما برای سالهای آینده خواهند بود انرژی مثبت بدهید و در ضمن برای دوستانی که از اکتبر و نوامبر و دسامبر مانده اند بیشتر دعا کنید چون انتظار بسیار طاقت فرسایی را میکشند
با عرض تبريك صميمانه به دوستان كلير شده خدمت اقا رادوين عرض نمايم كه: رادوين شما هم اگه تا الان ديگه طول مي كشيد كليرت ناله و زاري مي نمودي. قبول كن. نه پس بشينيم خوشحالي كنيم اخ جون نه اپديتي نه خبري، ويزامونم كه تاريخش داره ميگذره چه عالي. ؛)
البته رادوين از دوستان خوبم هستن و ميدونم منظورشون چيه وكلا گفتم كه هر كسي از ديد خودش ماجرا رو ميبينه ديگه
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: bahar101 ، rbrb-2015 ، SAMBAR
(2015-04-14 ساعت 21:36)SAMBAR نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  یادمه کلا 6 نفر تو مهاجرسرا بودن از آنکارا که قبل از ژانویه کلیر نشده بودن. الان سه نفرتون کلیر شدین از اون سه نفر دیگه هم خبری نیست.
کیا موندن از آنکارا قبل از ژانویه که کلیر نشده باشن؟ شماها که قبل از ژانویه بودین و کلیر نشدید آیا ایمیل پیگیری زدید؟

بله ما از دسامبر مونديم خانواده سه نفره حتي از ٢٠فوريه تا حالا اديت نداريم

و ما از نوامبر مونديم و از ٢٠فوريه اپديت نداشته همسرم
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، jupiterx
به همه دوستان کلیر شده تبریک میگم

بچه های آنکارا هر سوالی داشتید در خدمتتونم

کسانی هم که لینک سیاتل رو خواستن ایناهاش اینم سیاتل

http://www.mohajersara.com/thread-4065-lastpost.html
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: mamali121 ، Samia ، mohammad.1011 ، Nima4185
(2015-04-14 ساعت 23:20)Mahboy نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 22:40)Radwin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 21:46)Mahboy نوشته:  مدیران عزیز یه راهنمایی میکنن؟!
سایت سفارت تو این لینک میگه که چهارشنبه 23 آپریل تعطیله ولی 23 آپریل پنجشنبه است آخه؟! SadSad
حالا چهارشنبه یا پنجشنبه اش خیلی مهم نیست Wink ولی به نظرتون اگه من دوشنبه پاسپورتم رو تحویل بدم تا جمعه صبح قبل از حدود 10 که باید برم فرودگاه به دستم میرسه؟!

ضمن تبریک خدمت شما بابت کلیر شدنتان. از لحظه تحویل پاسبورت تا گرفتن ویزا دو روز کاری طول میکشد. دوستانی که اینسری آنکارا رفته اند همه همین مدت بوده اند (البته اگر روز تحویل را حساب نکنیم)
ممنون Radwin عزیز که علیرغم گرفتن ویزا همچنان به بچه های این صفحه کمک میکنی. یک سوال دیگه، من الان امتحان کردم که با مشخصاتی که قبلا در ptt ثبت نام کرده بودم وارد سایت بشم ولی میگه مشخصات شما درست نیست ! Sad این طبیعیه که فعلا نمیشناسه تا زمانی که بسته از سفازت تحویل پست بشه یا اینکه باید دوباره برم ثبت نام کنم؟! ربطی به دو مرحله ای بودن ویزای کیس ما که نداره این موضوع؟! Cool

نه حتما اشتباه وارد میکنید چون با وارد کردن شماره پاسبورت و و تاریخ تولد و کد امنیتی وارد صفحه پروفایلتان خواهید شد که در آن بیان شده که فعلا بسته ای از شما وجود ندارد و کد رهگیری وجود ندارد. روزی که به سلامتی ایمیل از پست برایتان آمد این جمله به یک کد تبدیل میشود که با AP شروع میشود که لینک میباشد بعد از کلیک این لینک وارد سایت PTT خواهید شد که وضعیت بسته شما را بیان میکند که آنموقع میتوانید برای گرفتن پاسبورت و بسته خود به پست مراجعه نمایید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Samia ، jupiterx ، Mahboy ، bahar101
از تمام دوستانی که بابت کلیر شدن کیس ما تبریک گفتند صمیمانه تشکر میکنم و از صمیم قلب آرزو میکنم همه این حس خوب رو تجربه کنند.
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
و ما که 10 دسامبر مصاحبه داشتیم و از 20 فوریه هیچ اپدیتی نداشتیم البته یه اپدیت الکی در جواب نامه داشتیم 13 اپریل
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Samia ، آلیس-1980 ، Mahboy ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  یادمه کلا 6 نفر تو مهاجرسرا بودن از آنکارا که قبل از ژانویه کلیر نشده بودن. الان سه نفرتون کلیر شدین از اون سه نفر دیگه هم خبری نیست.
کیا موندن از آنکارا قبل از ژانویه که کلیر نشده باشن؟ شماها که قبل از ژانویه بودین و کلیر نشدید آیا ایمیل پیگیری زدید؟

منو كل و هوم يادشون رفته انگار Sad
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: Samia ، Mahboy ، bahar101 ، حاجی واشنگتن
(2015-04-14 ساعت 23:43)Samia نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 23:09)Radwin نوشته:  دوستان باز هم با تبریک به دوستانی که امروز کلیر شدند لازمست بگویم که دیگر به هیچوجه از وضعیت کلیر شدنهای امسال ناله نکنید و امسال نظم و سرعت خوبی حاکم است. بعضی دوستان فکر میکردند من جوگیر شده ام و صرفا از روی خوشحالی حرف میزنم ولی با این پنج نفری که امروز کلیر شدند و دو سه نفری که احتمالا فردا کلیر میشوند نشان میدهد که بعد از کلیر گروهی فوق العاده اخیر باز این روند ادامه یافته، بنابراین دیگر فکر این را هم نکنید که به خواب بروند. سعی کنید بیش از پیش انرژی مثبت تزریق کنید . اگر پستهای 20 بار گذشته من را دیده باشید بارها بر این عقیده بودم که امسال یکی از بهترین سالهای لاتاری برای ایرانیان است. و این سیستم در همه سفارتهاست. سفارت آنکارا در این مدت نزدیک هفتاد کیس را کلیر کرده است. فقط دوستان دراسرع وقت اقدام کنید و ویزایتان را بگیرید چون به احتمال قوی در این دو ماه پیش رو از این دست کلیرها نباید کم دیده شود. دو ماه آپریل و می 2015 بعنوان خاطرات شما برای سالهای آینده خواهند بود انرژی مثبت بدهید و در ضمن برای دوستانی که از اکتبر و نوامبر و دسامبر مانده اند بیشتر دعا کنید چون انتظار بسیار طاقت فرسایی را میکشند
با عرض تبريك صميمانه به دوستان كلير شده خدمت اقا رادوين عرض نمايم كه: رادوين شما هم اگه تا الان ديگه طول مي كشيد كليرت ناله و زاري مي نمودي. قبول كن. نه پس بشينيم خوشحالي كنيم اخ جون نه اپديتي نه خبري، ويزامونم كه تاريخش داره ميگذره چه عالي. ؛)
البته رادوين از دوستان خوبم هستن و ميدونم منظورشون چيه وكلا گفتم كه هر كسي از ديد خودش ماجرا رو ميبينه ديگه

سامیای عزیز منظور من شما نبودید که نزدیک پنج ماهه که منتظرید و وضعیت کاملا حساسی دارید در وضعیت شما نمیشه نگران نبود کما اینکه من در انتهای کلامم گفتم. منظور من دوستانی بود که یکماه یا دوماه از مصاحبشون گذشته و اظهار نگرانی میکنند خواستم به آنها بگویم نگرانی از بابت کلیر شدن نداشته باشند. وگرنه شما حق دارید چون بلاتکلیف مانده اید و من و سایر دوستان از صمیم قلب آرزو داریم شما هم مانند گلی عزیز که از وضعیت نجات پیدا کردند نجات پیدا کنید و من دائم دعا میکنم که آپدیتهای پیاپی و در نهایت کلیر شدن همسرتان رخ بدهد و همه ما را خوشحال کند. من مطمئنم در طول این دو هفته شما هم هورای حسابی میکشید.
تشکر کنندگان: Samia ، reza.h ، Siavash-M ، habibhabib ، Mahboy ، lotttery2015 ، bahar101

سلام رادوین جان
منم به نوبه خودم به تمام بچه هایی که کلیر شدن تبریک میگم و امیدوارم بقیه دوستان هم خیلی زود کلیر بشن.
با توجه به بولتن ویزایی که دیشب منتشر شد کیس های بالای 7000 به احتمال زیاد مصاحبشون میره برای آگوست و سپتامبر و منم یکی از اونها هستم. کلا ما کیس بالایی ها خیلی نگران مرحله کلیرنس خودمون هستیم چون واقعا حدود یک ماه یا کمتر زمان داریم برای کلیر شدن کیسهامون. به نظر شما امکانش هست تو این مدت کم کلیر بشیم و ویزامون را بگیریم؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، mamali121 ، نیلان ، bahar101 ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان