کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-17 ساعت 18:50)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 18:11)hilda60 نوشته:  
هیلدا خانم مثل من نباشین که به این آپدیت ها دل خوش کنین به قول بهداد خان این سوال جواب های اولیه ای هستش که انور آب با سفارت انجام میدن

ببخشید .

من منظورتون رو از این جمله آخری متوجه نشدم؟Smile
!!
"این سوال جواب های اولیه ای هستش که انور آب با سفارت انجام میدن"
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: javadgorgani ، bahar101
(2015-04-17 ساعت 20:44)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 20:34)zohreh-gh نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 16:51)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 16:40)samane1363 نوشته:  بچه ها واسه من از طرف سفارت تو ابوظبی ایمیل اومد که براشون رزومه بفرستم ولی شماره کیس یه بنده خدای دیگه ای رو زده...
اینا چشونه؟؟
حالا من باید چکار کنم (من روز مصاحبه رزومه ازم خواستن و دادم بهشون)

سلام همون روزمه رو دوباره براشون میل کنید.
در ضمن شما دقیقا یک روز قبل از من ابوظبی مصاحبه داشتین. به امید کلیر شدن سریعتر تون

(2015-04-17 ساعت 16:49)samane1363 نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 16:20)رضا2015 نوشته:  15 تا کیس ابوظبی که در این طی سه هفته گذشته مصاحبه داشتن به تاریخ امروز آپ شدن!
امیدوارم به زودی اسامی اشون رو کلیر ببینیم!
یه سری هم 14 اپریل اپ شدن که همگی کلیر شده بودن!

این آپدیت شدن ها رو تو چه سایتی میبینید؟

با مقایسه فایل های بریت سیمون میشه آمار رو درآورد
میشه لطف کنید و دوباره ادرس سیمون رو بذارید؟ ممنون میشم.

http://britsimonsays.com
ممنون
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: javadgorgani ، bahar101
(2015-04-17 ساعت 21:10)hilda60 نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 18:50)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 18:11)hilda60 نوشته:  
هیلدا خانم مثل من نباشین که به این آپدیت ها دل خوش کنین به قول بهداد خان این سوال جواب های اولیه ای هستش که انور آب با سفارت انجام میدن

ببخشید .

من منظورتون رو از این جمله آخری متوجه نشدم؟Smile
!!
"این سوال جواب های اولیه ای هستش که انور آب با سفارت انجام میدن"
منظورم اظلاعاتی هستش که اون ارگان از یو اس از سفارت می گیرهBig Grin
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: bahar101 ، hilda60 ، samane1363
(2015-04-17 ساعت 18:11)hilda60 نوشته:  سلام دوستان همسر من هم امروز آپدیت داشت .
ما کلا سه تا آپ تو سه روز متوالی بعد از مصاحبه داشتیم تا امروز
فکر کنم بین ساعت دو تا پنج بعدازظهر بود (به وقت ایران)
این آپدیت به چه معناست؟؟؟ من چیزی نمیدونم . ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام هیلدا جان، این آپدیت ها رو کجا میشه دید؟ من تو سایت ceac که کیس نامبرمون را وارد میکنم فقط دو روز بعد از مصاحبه نوشته تاریخ آپدیت برای شوهرم همونه؟ یا جای دیگه باید ببینم،مرسی از راهنماییت
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
دوستان اگر بخواهیم ایمیل بزنم توصیه میکنید انجام بدیم یا صبر پیشه کنم ، تقریبا ٍ تمام دوستان که در ژانویه بودند اپدیت داشته اند برای همین تصمیم دارم ایمیل بزنم ، به قول دوستان از پشت شوفاژ بیارنش بیرون ،
، و به کجا ایمیل بزنیم انکارا یا واشنگتون ، ایمیل انکارا را دارم اما واشنگنون رو ندارم، توصیه دوستان چیست ؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2015-04-17 ساعت 22:02)sunn789 نوشته:  دوستان اگر بخواهیم ایمیل بزنم توصیه میکنید انجام بدیم یا صبر پیشه کنم ، تقریبا ٍ تمام دوستان که در ژانویه بودند اپدیت داشته اند برای همین تصمیم دارم ایمیل بزنم ، به قول دوستان از پشت شوفاژ بیارنش بیرون ،
، و به کجا ایمیل بزنیم انکارا یا واشنگتون ، ایمیل انکارا را دارم اما واشنگنون رو ندارم، توصیه دوستان چیست ؟

شما در این مرحله فقط با سفارت طرف هستید و باید با سفارت مکاتبه کنید
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
به نظر دوستان عجیب نیست که با توجه به آپدیتهای این هفته سایت سفارت آپدیت نمیشه؟! Sad همون ای-میل کلیرنس برای مراجعه به سفارت کافیه دیگه، نیازی نیست که منتظر آپدیت سایت هم موند؟ در ای-میل من نوشته بود "شماره شما این هفته در سایت ما اعلام خواهد شد" آخه!!
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-04-17 ساعت 22:02)sunn789 نوشته:  دوستان اگر بخواهیم ایمیل بزنم توصیه میکنید انجام بدیم یا صبر پیشه کنم ، تقریبا ٍ تمام دوستان که در ژانویه بودند اپدیت داشته اند برای همین تصمیم دارم ایمیل بزنم ، به قول دوستان از پشت شوفاژ بیارنش بیرون ،

سلام اگه ایمیل میخواین بزنین به سفارت بفرستین
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
دوستان برنده 2015 ، امیدوارم همگی به ویزا برسید و همینطور به آرزوهاتون
(2015-04-17 ساعت 22:25)Mahboy نوشته:  به نظر دوستان عجیب نیست که با توجه به آپدیتهای این هفته سایت سفارت آپدیت نمیشه؟! Sad همون ای-میل کلیرنس برای مراجعه به سفارت کافیه دیگه، نیازی نیست که منتظر آپدیت سایت هم موند؟ در ای-میل من نوشته بود "شماره شما این هفته در سایت ما اعلام خواهد شد" آخه!!
دوست عزیز ایمیل کلیر یعنی کلیر اصلا منتظر آپدیت سایت سفارت نباشید. عازم شوید. اصلا عجیب نیست و ممکنه تا دو هفته دیگر هم سایت آپدیت نشود و ممکنه که بشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، elmira behdad ، Mahboy ، Shaft ، laleht ، jupiterx

دوست عزیز صبر پیشه کنید، ایمیل برای پرونده پشت شوفاژ هم برای پنج ماه و شش ماه به بالاست. ایمیل شما قطعا جواب اتوماتیک بدون فایده دریافت خواهد کرد و برای شما جز ناامیدی چیزی نخواهد آورد. منتظر بمانید امسال سال بسیار خوب و منظمی داریم و مرتب دوستان دارند آپدیت و سپس کلیر میشوند. تحت تاثیر جو هم نباشید که حالا همه میخواهن با هم کلیر شوند. منتظر بمانید الان نوبت ژانویه و فوریه ایها شده که دسته دسته کلیر شوند و در طول یک زمان یکماهه با ماههای دیگر هم خواهد رسید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، elmira behdad ، negar6043 ، Shaft ، jupiterx ، lotttery2015
(2015-04-17 ساعت 18:39)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 18:25)رضا2015 نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 18:11)hilda60 نوشته:  سلام دوستان همسر من هم امروز آپدیت داشت .
آپ به معنی انجام پروسه ای بر روی پرونده شماس!

جالبه که من صبح چندتا کیس رو چک کردم آپ نداشت و ظهر اپ شدن!
امروز هم سفارت ابوظبی تعطیلیه و شب واشنگتن! آپ این همه از کجا اومد ؟ الله و اعلم! Smile

رضا جان، آپديت نفر اصلي كيس ما امروز حدود ١٢:٠٠ و نفر دوم كيس حدود ١٤:٠٠ بود.

آقا رضا شما به احتمال زیاد دفعه بعدی که فکر کنم دوشنبه یا سه شنبه هفته آینده است کلیر خواهید شد
تشکر کنندگان: Reza-2015

هیلدای عزیز هنوز یکماه از مصاحبه همسر شما نگذشته است. کسانی در این زمان باید منتظر کلیر شدن باشند که هیچ ریسک فاکتوری برای کلیرنس نداشته باشند. اگر دارند نباید منتظر باشند و این آپدیتها اگر هزارتا هم باشد ارزش ندارد. حالا اینکه این آپدیتها چیست شرمنده من نمیدانم. ولی اگر همسر شما ریسک فاکتور کلیرنس ندارد این آپدیتها بوی کلیر شدن میدهند مخصوصا آپدیتهای شب هنگام که از آنسوی آبها هستند خیلی مهمند که با آپدیتهای روز همراهی شوند.
تشکر کنندگان: hilda60
سلام دوستان، روز مصاحبه به همسرم گفتند تا چند روز ديگه سايت رو چك كنيد ولي سايت ابوظبي هنوز شماره كيس ما رو نميشناسه
كسي ميدونه چطور بايد چك كنيم؟؟
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان:
تا يك هفته بعد ميشناسه نشناخت ايميل بزنيد
تشکر کنندگان: elmira behdad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان