کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-18 ساعت 12:57)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-18 ساعت 12:45)satan نوشته:  چون تا حالا آماری از آنکارا بچه ها ندادن اینو واسه آنکارا در آوردم که میزارم اینجا

طبق آخرین آمار سیمون که 16 آپریل منتشر شد
کل کیس های آنکارا 553 (از ابتدا تا الان)
کل ap های باقی مانده 179
کل issued ها 279
کل ready ها 79
تعداد refused ها 15
یک کیس هم transfer in progress هستش

تا حالا از این 179 تا که ap هستن یه تعدادی با ایمیل کلیر شدن که طبق شمارش من تقریبا 26 تا هستن که باید بیشتر از اینا باشن و تا سایت آنکارا آپدیت نشه مشخص نمیشه
فقط کیس 1261 در فایل سیمون ready خورده ولی سفارت کلیر کرده حالا جریان چیه نمیدونم

ممنون دوست عزیز از زحماتتون
میشه آمار ابوظبی رو هم لطف کنید
دوسته عزیز دلیل این ریفیوز ها چیه؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
(2015-04-18 ساعت 05:16)Aghaman نوشته:  بعد از تقریبا یکماه ، یک آپدیت جدید
17 آپریل آپدیت شدم
همسر و پسرم یکضرب تو ابوظبی گرفتند من هم که در خدمت شما بودم
حالا دیشب یک آپدیت داشتم که با توجه به تعطیلی سفارت در ابوظبی شاید جالب باشه
آپدیت قبلی 29 مارچ ، که طبیعی بود و احتمالا به خاطر شناختن کیس در سایت ابوظبی

ببخشید یه سوال....همسر و پسر شما که یک ضرب گرفتن چند روزه ویزا حاضر شد؟مرسی
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-04-18 ساعت 13:55)rima4499 نوشته:  
(2015-04-18 ساعت 12:57)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-18 ساعت 12:45)satan نوشته:  چون تا حالا آماری از آنکارا بچه ها ندادن اینو واسه آنکارا در آوردم که میزارم اینجا

طبق آخرین آمار سیمون که 16 آپریل منتشر شد
کل کیس های آنکارا 553 (از ابتدا تا الان)
کل ap های باقی مانده 179
کل issued ها 279
کل ready ها 79
تعداد refused ها 15
یک کیس هم transfer in progress هستش

تا حالا از این 179 تا که ap هستن یه تعدادی با ایمیل کلیر شدن که طبق شمارش من تقریبا 26 تا هستن که باید بیشتر از اینا باشن و تا سایت آنکارا آپدیت نشه مشخص نمیشه
فقط کیس 1261 در فایل سیمون ready خورده ولی سفارت کلیر کرده حالا جریان چیه نمیدونم

ممنون دوست عزیز از زحماتتون
میشه آمار ابوظبی رو هم لطف کنید
دوسته عزیز دلیل این ریفیوز ها چیه؟
ریفیوز عموما بدلیل نقص بزرگ مدارک و یا نداشتن شرائط عمومی مانند نداشتن دیپلم و اینجور مسائلی هست . قطعا نه ایشون نه هر کس دیگه ای نمیدونه دلیل ریفیوز اون پونزده نفر چی بوده .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، bahar101
2ماه از آخرین آپدیت گذشته و خبری نیست...(با عرض پوزش از دوستانی که زمان انتظارشون بیشتره-جسارت کردم)
امکانش هست پرونده ماهارو برای پست های حساس و کلیدی بررسی میکنن که طول میکشه،
اعتماد به "سقف" رو دارید!!!
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behdadK ، ریحانا ، ARSAMNEW ، jadooo ، rbrb-2015
چقدر خلوت اينجا
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
اينكه گفته ميشه در ماههاي آخر مدت كلير كم ميشه يعني بر طبق آمار سالهاي گذشته متوسط در آن زمان چقدر شده بود مثلا كلير يك نفر بدون كار دولتي سربازي ارتش ٢٥ سال پيش ..!!!(يا شرايط نزديك به اين)
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101
(2015-04-19 ساعت 11:21)Shaft نوشته:  چقدر خلوت اينجا
خلوت بودن اینجا نشان از خوب بودن شرایط دوستان داره،
هرچی این تاپیک خلوت تر باشه،یکضربی بیشتر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-04-19 ساعت 11:29)Shahram914 نوشته:  اينكه گفته ميشه در ماههاي آخر مدت كلير كم ميشه يعني بر طبق آمار سالهاي گذشته متوسط در آن زمان چقدر شده بود مثلا كلير يك نفر بدون كار دولتي سربازي ارتش ٢٥ سال پيش ..!!!(يا شرايط نزديك به اين)
پروسه لاتاری آخر سپتامبر تموم میشه، مسلماً هرچی به آخر سپتامبر نزدیکتر باشه زمان انتظار هم کمتر میشه.
از سپتامبر به بعد هیچ ویزایی در این رابطه صادر نمیشه.
تشکر کنندگان: Shahram914 ، ARSAMNEW
(2015-04-19 ساعت 11:29)Shahram914 نوشته:  اينكه گفته ميشه در ماههاي آخر مدت كلير كم ميشه يعني بر طبق آمار سالهاي گذشته متوسط در آن زمان چقدر شده بود مثلا كلير يك نفر بدون كار دولتي سربازي ارتش ٢٥ سال پيش ..!!!(يا شرايط نزديك به اين)

والا من متوسطش رو نمیدونم اما بوده کسی که در سپتامبر یک هفته ای کلیر شده.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: Shahram914 ، Mahboy ، ARSAMNEW ، bahar101
یه سوال مهم:اگه یک زوج شرکت کنند و برنده خانم باشه و در زمان گرفتن ویزا از اونجایی که ویزای یک ضرب به خانم میدن آیا برای شوهر خانم باید مراحل کلیرنس طی بشه یا نه؟شوهر در این کیس همراه خانم و برنده اصلی خانم.در این مواقع به شوهر آیا ویزای یکضرب میدن یا نه؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2015-04-19 ساعت 12:59)hedyhoney نوشته:  یه سوال مهم:اگه یک زوج شرکت کنند و برنده خانم باشه و در زمان گرفتن ویزا از اونجایی که ویزای یک ضرب به خانم میدن آیا برای شوهر خانم باید مراحل کلیرنس طی بشه یا نه؟شوهر در این کیس همراه خانم و برنده اصلی خانم.در این مواقع به شوهر آیا ویزای یکضرب میدن یا نه؟
بله دوست گرامی، اگر برنده خانم باشه و ویزای یه ضرب بگیره در صورتی که همسر خدمت سربازی رفته و یا شغل دولتی داشته باشه و یا تحصیلات عالی در سطح ارشد یا دکترا ، به همسر کلیرنس تعلق می گیره. جای نگرانی نیست . صادق باشید و مدارکتون کامل و درست باشه اوکی خواهید شد. کلیرنس جواب نه نیست بلکه مدتِ دادنِ ویزا طولانیتر میشه.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: hedyhoney ، ARSAMNEW ، bahar101
(2015-04-19 ساعت 12:59)hedyhoney نوشته:  یه سوال مهم:اگه یک زوج شرکت کنند و برنده خانم باشه و در زمان گرفتن ویزا از اونجایی که ویزای یک ضرب به خانم میدن آیا برای شوهر خانم باید مراحل کلیرنس طی بشه یا نه؟شوهر در این کیس همراه خانم و برنده اصلی خانم.در این مواقع به شوهر آیا ویزای یکضرب میدن یا نه؟

خیر
خانم اگر شرایط یکضربی رو داشته باشند میتونند ویزا رو دریافت کنند و آقا باید منتظر کلیر شدن بمونند. یکضربی نفر اصلی تاثیری در شرایط بقیه اعضای کیس نداره اما کلیرنس نفر اصلی باعث میشه تا بقیه اعضای کیس هم تا زمان کلیر شدن ایشون منتظر بمونن.

پ.ن: همه خانمها یکضرب نمیگیرن. از اونجایی که خانمها سربازی نمیرن و اغلب شاغل نیستند ویزای یکضرب دریافت میکنند ولی اگر یک خانمی یک شغل دولتی داشته باشند حتما شامل پروسه کلیرنس میشن.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
(2015-04-19 ساعت 08:19)endeavour نوشته:  
(2015-04-18 ساعت 05:16)Aghaman نوشته:  بعد از تقریبا یکماه ، یک آپدیت جدید
17 آپریل آپدیت شدم
همسر و پسرم یکضرب تو ابوظبی گرفتند من هم که در خدمت شما بودم
حالا دیشب یک آپدیت داشتم که با توجه به تعطیلی سفارت در ابوظبی شاید جالب باشه
آپدیت قبلی 29 مارچ ، که طبیعی بود و احتمالا به خاطر شناختن کیس در سایت ابوظبی

ببخشید یه سوال....همسر و پسر شما که یک ضرب گرفتن چند روزه ویزا حاضر شد؟مرسی

سه روز
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:
همسر منم امروز باز یه اپدیت مبهم تو سیس داشت چند بارم ازشون پرسیدیم که ایا رزومه ما رسیده جواب نمیدن
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: Aghaman ، laleht ، bahar101
(2015-04-19 ساعت 16:36)rima4499 نوشته:  همسر منم امروز باز یه اپدیت مبهم تو سیس داشت چند بارم ازشون پرسیدیم که ایا رزومه ما رسیده جواب نمیدن

انشاالله كه خيره
چند بار هم گفتم شما مشکلی ندارید خیالتون راحت
امیدوارم بزودی ویزای همسرتان آماده بشه
به احتمال زیاد این آپ مربوط به بررسی رزومه است
احتمال میدم بلافاصله باز هم آپ شوید و بعد تمام = ویزا
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان