کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-17 ساعت 21:46)behjat نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 18:11)hilda60 نوشته:  سلام دوستان همسر من هم امروز آپدیت داشت .
ما کلا سه تا آپ تو سه روز متوالی بعد از مصاحبه داشتیم تا امروز
فکر کنم بین ساعت دو تا پنج بعدازظهر بود (به وقت ایران)
این آپدیت به چه معناست؟؟؟ من چیزی نمیدونم . ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام هیلدا جان، این آپدیت ها رو کجا میشه دید؟ من تو سایت ceac که کیس نامبرمون را وارد میکنم فقط دو روز بعد از مصاحبه نوشته تاریخ آپدیت برای شوهرم همونه؟ یا جای دیگه باید ببینم،مرسی از راهنماییت
سلام خانوم بهجت
باید وارد سایت سیس شد
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
بعد کیس نامبر رو وارد میکنیم
و بعد یه پنجره کوچیک باز میشه که قسمت پایین همون پنجره شماره کیس نامبر شما و همسرتون رو نوشته که شما 01 هستید و همسرتون 02 هستن.
. که باید روی کیس نامبر برای همسرتون (02) کلیک کنید تا تاریخ آخرین آپدیت همسرتون رو قسمت بالای پنجره مشاهده کنید.
برای خودم همون تاریخ مصاحبه هستش و
برای همسر من هم همون سه تا آپدیت بعد از مصاحبه بود (سه روز پشت هم بعد از مصاحبه) تا امروز.
... کلا فقط باید سایت سیس و سایت سفارت امریکا تو ایروان (که خودتون بهتر میدونیدSmile ) و هم ایمیلتون رو چک کنید...
به امید کلیر شدن همه دوستان .. مخصوصا دوستان ایروانی Big GrinBig Grin
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Radwin ، behjat ، samane1363 ، laleht
(2015-04-17 ساعت 23:51)hilda60 نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 21:46)behjat نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 18:11)hilda60 نوشته:  سلام دوستان همسر من هم امروز آپدیت داشت .
ما کلا سه تا آپ تو سه روز متوالی بعد از مصاحبه داشتیم تا امروز
فکر کنم بین ساعت دو تا پنج بعدازظهر بود (به وقت ایران)
این آپدیت به چه معناست؟؟؟ من چیزی نمیدونم . ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام هیلدا جان، این آپدیت ها رو کجا میشه دید؟ من تو سایت ceac که کیس نامبرمون را وارد میکنم فقط دو روز بعد از مصاحبه نوشته تاریخ آپدیت برای شوهرم همونه؟ یا جای دیگه باید ببینم،مرسی از راهنماییت
سلام خانوم بهجت
باید وارد سایت سیس شد
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
بعد کیس نامبر رو وارد میکنیم
و بعد یه پنجره کوچیک باز میشه که قسمت پایین همون پنجره شماره کیس نامبر شما و همسرتون رو نوشته که شما 01 هستید و همسرتون 02 هستن.
. که باید روی کیس نامبر برای همسرتون (02) کلیک کنید تا تاریخ آخرین آپدیت همسرتون رو قسمت بالای پنجره مشاهده کنید.
برای خودم همون تاریخ مصاحبه هستش و
برای همسر من هم همون سه تا آپدیت بعد از مصاحبه بود (سه روز پشت هم بعد از مصاحبه) تا امروز.
... کلا فقط باید سایت سیس و سایت سفارت آمریکا تو ایروان (که خودتون بهتر میدونیدSmile ) و هم ایمیلتون رو چک کنید...
به امید کلیر شدن همه دوستان .. مخصوصا دوستان ایروانی Big GrinBig Grin
مرسی عزیزم متوجه شدم برای شوهر من هم دو تا آپدیت یکی ۱۲ فوریه و بعدی ۲۰ فوریه بوده بقیش با خداست مرسی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60
سلام
دوستان كسي از اكتبر هست كه هنوز كلير نشده؟

تشکر کنندگان:
بعد از تقریبا یکماه ، یک آپدیت جدید
17 آپریل آپدیت شدم
همسر و پسرم یکضرب تو ابوظبی گرفتند من هم که در خدمت شما بودم
حالا دیشب یک آپدیت داشتم که با توجه به تعطیلی سفارت در ابوظبی شاید جالب باشه
آپدیت قبلی 29 مارچ ، که طبیعی بود و احتمالا به خاطر شناختن کیس در سایت ابوظبی
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
(2015-04-17 ساعت 18:25)رضا2015 نوشته:  جالبه که من صبح چندتا کیس رو چک کردم آپ نداشت و ظهر اپ شدن!
امروز هم سفارت ابوظبی تعطیلیه و شب واشنگتن! آپ این همه از کجا اومد ؟ الله و اعلم! Smile
پرسنل ابوظبى ميان تعطيل كارى، اونوقت آنكارا رو نگاه كن Big Grin
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: mfte.teacher
سلام
برای گرفتن ویزا از سفارت به غیر از مدیکال جدید و پاسپورت چه چیز دیگه ای باید ببریم ؟؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
سلام کیس من آپ نداشته اما واسه همسرم 17 آپریل آپ شده به نظرم چون من برنده هستم آپ کیس من مهمه نه کیس دوم درسته؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Reza-2015
سلام به همگی

دوستان کسی تو رنج 3500 ار ایروان آپدیت شده ؟ من نگرانم
هنوز هیچ آپدیتی نشدم

شماره كيس: 35XX / ایروان/ مصاحبه: 23 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: فقط 25 FEB
دريافت ويزا: ???
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان:
(2015-04-18 ساعت 09:26)mordad نوشته:  سلام کیس من آپ نداشته اما واسه همسرم 17 آپریل آپ شده به نظرم چون من برنده هستم آپ کیس من مهمه نه کیس دوم درسته؟؟؟
هم فرد برنده اصلی هم همراه هر کدام جداگانه و بسته به وضعیت شغلی و یا مواردی که به نظر افسر امده مورد تحقیق قرار می گیرند . شاید موردی ایشان داشته و شما ندارید مثل وضعیت شغلی پس نگران نباشید. همه چیز اوکی خواهد شد و انشالله بزودی ویزا رو در پاسپورتتان خواهید داشت.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
(2015-04-18 ساعت 09:08)s.zare نوشته:  سلام
برای گرفتن ویزا از سفارت به غیر از مدیکال جدید و پاسپورت چه چیز دیگه ای باید ببریم ؟؟

سلام
اون برگه آبی که دادند برای کلیرنس هم باید ببرید. از ما که فقط همون برگه و پاسپورت رو خواستند و توی ویزایی که بهمون دادند تا آخرین روز اعتبار مدیکال مهلت ورود به آمریکا هست.
امیدوارم تا یکماه آینده ویزای اونهایی که مثل من ازشون رزومه خواستند هم آماده بشه.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان:
ممنون آقای bidaad که راهنمای کردید. اون برگه آبی رو دوباره سفارت پس میده برای نفر باقیمونده که هنوز ویزاش نیومده یا دیگه لازم نیست؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
(2015-04-18 ساعت 10:12)s.zare نوشته:  ممنون آقای bidaad که راهنمای کردید. اون برگه آبی رو دوباره سفارت پس میده برای نفر باقیمونده که هنوز ویزاش نیومده یا دیگه لازم نیست؟

نه برگه آبی رو پس نداد. احتمالا وقتی همسرتون هم کلیر بشن، ایمیل رو بهشون نشون بدن میرن تو و پاسپورت رو تحویل میدن. کلا اون برگه آبیه بیشتر برای نگهبان دم دره که بدونه اصلا کارتون چیه.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان:
چون تا حالا آماری از آنکارا بچه ها ندادن اینو واسه آنکارا در آوردم که میزارم اینجا

طبق آخرین آمار سیمون که 16 آپریل منتشر شد
کل کیس های آنکارا 553 (از ابتدا تا الان)
کل ap های باقی مانده 179
کل issued ها 279
کل ready ها 79
تعداد refused ها 15
یک کیس هم transfer in progress هستش

تا حالا از این 179 تا که ap هستن یه تعدادی با ایمیل کلیر شدن که طبق شمارش من تقریبا 26 تا هستن که باید بیشتر از اینا باشن و تا سایت آنکارا آپدیت نشه مشخص نمیشه
فقط کیس 1261 در فایل سیمون ready خورده ولی سفارت کلیر کرده حالا جریان چیه نمیدونم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: fariborz63 ، amindv15 ، Reza-2015 ، Mahboy ، m.ghoreishi ، jadooo ، jupiterx
(2015-04-17 ساعت 23:39)elmira behdad نوشته:  سلام دوستان، روز مصاحبه به همسرم گفتند تا چند روز ديگه سايت رو چك كنيد ولي سايت ابوظبي هنوز شماره كيس ما رو نميشناسه
كسي ميدونه چطور بايد چك كنيم؟؟

سلام از این سایت چک کنید
http://www.abudhabiivo.net/ivo.aspx
نگران نباشید ، سایت روز بعد مصاحبه کیس نامبر منو شناخت Smile
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: elmira behdad
(2015-04-18 ساعت 12:45)satan نوشته:  چون تا حالا آماری از آنکارا بچه ها ندادن اینو واسه آنکارا در آوردم که میزارم اینجا

طبق آخرین آمار سیمون که 16 آپریل منتشر شد
کل کیس های آنکارا 553 (از ابتدا تا الان)
کل ap های باقی مانده 179
کل issued ها 279
کل ready ها 79
تعداد refused ها 15
یک کیس هم transfer in progress هستش

تا حالا از این 179 تا که ap هستن یه تعدادی با ایمیل کلیر شدن که طبق شمارش من تقریبا 26 تا هستن که باید بیشتر از اینا باشن و تا سایت آنکارا آپدیت نشه مشخص نمیشه
فقط کیس 1261 در فایل سیمون ready خورده ولی سفارت کلیر کرده حالا جریان چیه نمیدونم

ممنون دوست عزیز از زحماتتون
میشه آمار ابوظبی رو هم لطف کنید
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: gholamrezaei ، bahar101 ، Nima4185

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان