کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-20 ساعت 22:12)رضا2015 نوشته:  نه عزيزم كلير ها معمولا اواخر هفته مياد Smile

یه مدته اوایل هفته رو به امید اواخر هفته سپری می کنیم و اواخر هفته رو به امید اوایل هفته بعد ...
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
سلام بچه ها...
یه سوال: وقتی با ایمیل از کسی رزومه بخواد سفارت ابوظبی، چطور بایستی براشون رزومه فرستاد؟؟
به من ایمیل زدند و گفتن یه ایمیل با سابجکت C.V براشون بفرستم ولی کیس نامبرم رو اشتباه زده بودند (کیس نامبر مربوط به یه بنده خدایی بود که پیداش کردیم بلاخره و بهش خبر دادیم)
منم گفتم شاید عدد کیس نامبر رو اشتباه زدند و رزومه خودم رو هم میخواستند دوباره(چون ازمن روز مصاحبه هم خواسته بودند) براشون به همون آدرس ایمیل رزومه فرستادم
ولی برام یه ایمیل اتوماتیک اومده از طرف سفارت ابوظبی که باید از طریق این سایت در خواستتون رو ثبت کنید.
http://abudhabiivo.net/contactus.aspx

حالا باید چه کار کنم بنظرتون؟
متن ایمیل اول سفارت :
Hi Sir/Madam
Please send us your CV to complete the process for your DV visa case #2015AS**** ( please write C.V in the email subject)
thank you
US embassy UAE Abu Dhabi
Immigrant visa unit
متن ایمیل دوم سفارت :
Please note that: All your inquires must be submitted in the proper format through this link:

http://abudhabiivo.net/contactus.aspx.

Emails sent from any other links will not be accepted.

If your query is answered on our Embassy FAQ page, your question will not receive a reply. If your question is about rescheduling an IV appointment, you can only do that through www.usvisa-info.com<http://www.usvisa-info.com>. It is NOT possible under any circumstance to move an appointment earlier, you can only change to a later date.

***** This is an automatic reply. Please do not respond to this email. **
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: goliii
سلام براي لوگيري از اتلاف وقت بنظرم با سفارت تماس بگيريد و موضوع ايميل ها رو بگيد
تشکر کنندگان: samane1363
سلام به همه من یک هفته ای غایب بودم و بی خبری رفته بودم انکارا بالاخره ویزا رو گرفتیم امیدوارم که تو این هفته خبرای خوبی شده باشه
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
(2015-04-20 ساعت 23:13)goliii نوشته:  سلام به همه من یک هفته ای غایب بودم و بی خبری رفته بودم انکارا بالاخره ویزا رو گرفتیم امیدوارم که تو این هفته خبرای خوبی شده باشه

مبارکا باشه SmileSmile
چند روز طول کشید از روزی که پاسپورت رو تحویل دادید؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: mohammad384 ، samane1363 ، Reza-2015
(2015-04-20 ساعت 23:25)Mahboy نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 23:13)goliii نوشته:  سلام به همه من یک هفته ای غایب بودم و بی خبری رفته بودم انکارا بالاخره ویزا رو گرفتیم امیدوارم که تو این هفته خبرای خوبی شده باشه

مبارکا باشه SmileSmile

ممنونم انشااله روزی همه منتظران باشه دوشنبه پاس رو تحویل دادم جمعه پست بود البته ایمیل نیومد از سایت پست فهمیدم که مدارکم پسته https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ry_welcome
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: Siavash-M ، mohammad384 ، Mahboy ، Reza-2015 ، zohreh-gh ، Alissa ، rbrb-2015 ، jupiterx ، somayeh1363
(2015-04-20 ساعت 21:15)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 20:00)behnazrh نوشته:  تو تاپيك هاي قبلي دوستان نوشته بودن كه براي دريافت ويزاي ساير افراد خانواده بايد وكالت داد

سلام دوست عزيز
توی تاییدیه CSC صراحتا اومده که پست پاسپورت رو به هریک از اعضای خانواده اينم متن تاییدیه CSC:
گذرنامه فقط به اعضای خانواده/یا سرپرست متقاضی زیر 18 سال تحویل داده می شود. تحویل دهنده باید کارت شناسایی خود و کارت شناسایی صاحب گذرنامه را ارائه بدهد.
در صورتی که شخص ثالثی ویزا را دریافت خواهد کرد، این فرد باید اجازه نامه ای از فرد متقاضی به همراه داشته باشد که به تایید رسمی دفترخانه های ترکیه رسیده باشد یا اینکه حکم دادگاه به همراه داشته باشد. PTT اطلاعات شناسایی فرد دریافت کننده را جمع آوری می کند.

و اينم متن انگليسي تاييديه CSC:
The passport can only be delivered to the family members and/or to the ward of applicant below 18 years old. The deliverer should present his/her ID and as well as the passport owner’s ID.
If a third party is picking up the visa, the individual must provide a letter notarized by Turkish Authorities from the applicant or a document showing a court decision. PTT will collect the ID data of the deliverer.

تو همین متن نوشته که برای افراد زیر 18 سال افراد خانواده میتونن برن بگیرن ولی برای بالای 18 سال وکالت نامه میخواد
خب حالا بعضی از pttها به این قانون پایبند هستن و گیر میدن ولی بعضی خیلی راحت پاس رو میدن
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 18:47)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 18:37)behnazrh نوشته:  با سلام ما هم كلير شديم اما تازه امروز متوجه شديم چون تو سپام امده بود به تاريخ ١٤ اپريل چه مداركي لازم كه ببريم با خودمون

پس چرا اينقد اروم من جاي شما بودم هوررا ميكشيدم مهاجر سرا همه متوجه بشنSmile
همه مداركو كه قبلا دادين
اگه مديكال مجدد ميخواين كه تو قسمت مربوطه ببينين وگرنه فقط پاسپورتتون رو ببرين پليس ركورد رو بايد قبلا ميدادين اگه نخواستن فكر نميكنم نياز باشه ببرين ولي اگه گرفتنش راهته بگيرين و ببرين
ميتونم بپرسم كدوم كشور هستين؟

پرچم مارچي ها بازم بالاست تيچر جان همين روزا نوبت ما ميشه هوررا بكشيم
ایشالا اقا پویا. من که مردم بابا. هیچ خبری نیست که
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-20 ساعت 23:27)goliii نوشته:  

مبارکا باشه SmileSmile

ممنونم انشااله روزی همه منتظران باشه دوشنبه پاس رو تحویل دادم جمعه پست بود البته ایمیل نیومد از سایت پست فهمیدم که مدارکم پسته https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ry_welcome

ضمن تبريك و آرزوي موفقيت ، ممنون ميشم اگه بفرماييد از زمان تحويل پاسپورت ، وضعيت آپديت هاي روزانه سيستون چه جوري شد و كي توي سيس ايشود شديد ؟
بازم تبريك و هورررراااا و آرزوي بهترين ها

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Nima4185 ، samane1363
(2015-04-21 ساعت 00:20)takecarenima نوشته:  

مبارکا باشه SmileSmile

ضمن تبريك و آرزوي موفقيت ، ممنون ميشم اگه بفرماييد از زمان تحويل پاسپورت ، وضعيت آپديت هاي روزانه سيستون چه جوري شد و كي توي سيس ايشود شديد ؟

منم تبریک میگم .انشاالله برای همه اوکی بشه.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-04-21 ساعت 00:54)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 00:20)takecarenima نوشته:  

مبارکا باشه SmileSmile

منم تبریک میگم .انشاالله برای همه اوکی بشه.
منم تبریک میگم ... مبارکااااااااا باشه goliii جان
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
(2015-04-20 ساعت 23:44)satan نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 21:15)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 20:00)behnazrh نوشته:  تو تاپيك هاي قبلي دوستان نوشته بودن كه براي دريافت ويزاي ساير افراد خانواده بايد وكالت داد

سلام دوست عزيز
توی تاییدیه CSC صراحتا اومده که پست پاسپورت رو به هریک از اعضای خانواده اينم متن تاییدیه CSC:
گذرنامه فقط به اعضای خانواده/یا سرپرست متقاضی زیر 18 سال تحویل داده می شود. تحویل دهنده باید کارت شناسایی خود و کارت شناسایی صاحب گذرنامه را ارائه بدهد.
در صورتی که شخص ثالثی ویزا را دریافت خواهد کرد، این فرد باید اجازه نامه ای از فرد متقاضی به همراه داشته باشد که به تایید رسمی دفترخانه های ترکیه رسیده باشد یا اینکه حکم دادگاه به همراه داشته باشد. PTT اطلاعات شناسایی فرد دریافت کننده را جمع آوری می کند.

و اينم متن انگليسي تاييديه CSC:
The passport can only be delivered to the family members and/or to the ward of applicant below 18 years old. The deliverer should present his/her ID and as well as the passport owner’s ID.
If a third party is picking up the visa, the individual must provide a letter notarized by Turkish Authorities from the applicant or a document showing a court decision. PTT will collect the ID data of the deliverer.

تو همین متن نوشته که برای افراد زیر 18 سال افراد خانواده میتونن برن بگیرن ولی برای بالای 18 سال وکالت نامه میخواد
خب حالا بعضی از pttها به این قانون پایبند هستن و گیر میدن ولی بعضی خیلی راحت پاس رو میدن

سلام دوست عزيز
برداشت شما از اين متن درست نيست. براي درك بهتر مطلب، مناسبه كه به متن انگليسي و موقعيت and/or و همچنين to دقت بيشتري بفرماييد:
- وكالتنامه رو براي شخص ثالث ميخواد يعني فردي غير از خانواده.
- همچنين براي افراد زير ١٨ سال حضور سرپرست رو لازم دونسته.
- و براي ساير افراد خانواده، حضور هريك از اعضا كفايت ميكنه.
با احترام
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، rbrb-2015 ، Mahboy ، mohammad.1011
گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود

گاهی بساط عیش خودش جور می شود
گاهی دگر، تهیه بدستور می شود

گه جور می شود خود آن بی مقدمه
گه با دو صد مقدمه ناجور می شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت باتویار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود…

گاهی برای خنده دلم تنگ می شود
گاهی دلم تراشه ای از سنگ می شود

گاهی تمام آبی این آسمان ما
یکباره تیره گشته و بی رنگ می شود

گاهی نفس به تیزی شمشیرمی شود
ازهرچه زندگیست دلت سیرمی شود

گویی به خواب بود جوانی‌ مان گذشت
گاهی چه زود فرصتمان دیر می شود

کاری ندارم کجایی چه می کنی
بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود
قیصر امین پور
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
دوستان، چرا باید شماره کیس نامبرو تو اینجا به این صورت میزنین ؟
AS3XXX
چه مشکلی پیش می یاد اگه کامل بزنیم ؟
(2015-04-21 ساعت 08:14)amirgharibi نوشته:  دوستان، چرا باید شماره کیس نامبرو تو اینجا به این صورت میزنین ؟
AS3XXX
چه مشکلی پیش می یاد اگه کامل بزنیم ؟

سلام دوست عزيز
بخاطر اينكه اين شماره كيس نامبر منحصر بفرده و هركس اين شماره رو وارد سايت ceac يا سايت هاي مربوط به سفارت خانه ها بكنه شمارو و مشخصاتتونو كاملا شناسايي ميكنه و اين هم بخاطر امنيت بيشتر و هم بخاطر اينكه ممكنه احيانا شخصي اطلاعات شمارو در سايت هاي سفارت دستكاري بكنه بهتره كه كاملا مخفي بمونهBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: fati.d ، Reza-2015 ، laleht ، samane1363 ، lotttery2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان