کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-24 ساعت 13:38)behjat نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 13:15)Kia robani نوشته:  خواهش مي كنم جوابم رو بدهيد من كه ارمنستان مصاحبه داشتم هم سايت سفارت ارمنستان بايد كيسم رو بشناسه لطفا راهنمايي كنيد

سلام شما اگر کلیرینس خوردید تو سایت ceac.gov شماره کیستونو بزنید شرایط خودتونو میبینید بعد تو سایت armenya. Us ambessy.را ببینید تو قسمت بالای صفحه عنوان ویزا رو کلیک میکنید بعد روی گزینه administration prossesing را میزنید صفحه بعد نوع ویزا روی immigration visaرو کلیک میکنید بعد پایین صفحه نوشته please click for your keys number بعد یک جدول باز میشه که هر روز چندتا کیس جدید اعلام میشه مرتب اونجارو ببینید تا انشاالله شماره کیستون را که دیدید باید برای دریافت ویزا خودتان برید ایروان شوهر من هم الان دوماه ونیم است که منتظر کلیر میباشد آپدیتهارو از سایت ceac باید چک کنید موفق باشید

خيلي ممنون خانم بهجت
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: hilda60 ، r.bazargan ، behjat ، soruosh
نکنه اونجا هم بین التعطیلین دارن؟ Big Grin
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان:
(2015-04-24 ساعت 14:30)sunn789 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 13:18)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 12:54)sunn789 نوشته:  سلام من هم بعد از سه ماه آپدیتی نداشتم دیگه دارم نگران میشم نمی دونم چه کار باید انجام بدم ؟ ابوظبی ژانویه هارو کلیر کرده اما انکارا هنوز نه، زندگیم مختل شده.Sad

دوست عزیز هنوز خیلی زوده برای دل باختن و همچنین مختل شدن زندگی. اونوقت ما باید چه کنیم. سعی کنین به کارهای روز مره رسیدگی کنین .چواب هم تو راه هست به زودی میاد انشاالله.

ممنون دوست عزیز خواسته نا خواسته تاثیر می ذاره دل نباختم اما همه آپدیت شدن اما من هنوز نه ، پس اینا چه کار میکنن دست بجنبونین تو رو خدا ما زندگی داریم

تنها نیستی.....
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: samane1363
چرا سايت سفارت ارمنستان فيلتره؟
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: sasanoush
(2015-04-24 ساعت 18:18)Kia robani نوشته:  چرا سايت سفارت ارمنستان فيلتره؟

نه مشکلی نداره،اولش https بذار
البته کیس جدیدی هم اضافه نشده
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا صفحات رو با حرفهای بیهوده ( وای چرا کلیر نمیشم، امیدتونو از دست ندین، براتون دعا میکنم، ایشالا فردا حتما میاد و از این قبیل حرفهای بیهوده ) پر نکنیم و به سوالات همدیگه جواب بدیم.
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: Nima4185 ، habibhabib ، reza2015usa ، jupiterx
ظاهرا دوستان آنکارا باید منتظر باشند تا 30 آوریل که مهلت دوستان دوره ی قبل تمام بشود و سفارت شروع به کلیر و اعلام کیس نامبر دوستان جدید را دستور کار قرار بدهد .
تشکر کنندگان: negar6043 ، Abdorrezaa ، Reza-2015
(2015-04-24 ساعت 18:50)mkamyab نوشته:  ظاهرا دوستان آنکارا باید منتظر باشند تا 30 آوریل که مهلت دوستان دوره ی قبل تمام بشود و سفارت شروع به کلیر و اعلام کیس نامبر دوستان جدید را دستور کار قرار بدهد .

من هم همین فکر رو میکنم، احتمالا سهمیه رو به اتمامه و باز هم احتمالا از آنکارا دیگه کلیر نخواهیم داشت تا ماه آینده که البته میشه هفته آینده و چیزی نمونده Shy
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Mahboy ، Reza-2015
(2015-04-24 ساعت 19:12)negar6043 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 18:50)mkamyab نوشته:  ظاهرا دوستان آنکارا باید منتظر باشند تا 30 آوریل که مهلت دوستان دوره ی قبل تمام بشود و سفارت شروع به کلیر و اعلام کیس نامبر دوستان جدید را دستور کار قرار بدهد .

من هم همین فکر رو میکنم، احتمالا سهمیه رو به اتمامه و باز هم احتمالا از آنکارا دیگه کلیر نخواهیم داشت تا ماه آینده که البته میشه هفته آینده و چیزی نمونده Shy

نکته جالب این است که سایت سفارت با وجود این همه کلیرنس اعلام شده با ایمیل از ۱۰ اپریل اپدیت نشده انگار سفارت رو خواب برده.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: negar6043
سلام به همه دوستای گلم.به امید کلیری سریع تر. ببخشید اینجا این مطلب رو مینویسم.
قبل از کلیری کمی استرس گرفتم واسه رفتن.دنبال همسفر میگردم واسه هماهنگیه کارامون و به امید خدا رفتن.
اگه کسی تمایل داشت پیام خصوصی بده. ممنون. تو این وضعیت AP هیچ کاری نمیشه کرد جز انتظار. واسه همین خواستم یک کار مثبت انجام بدم واسه رفتن.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان براي ما ايميل كلير امده اما هنوز سايت اپديت نشده مي تونيم اقدام كنيم ديگه؟؟؟

(2015-04-24 ساعت 20:28)behnazrh نوشته:  دوستان براي ما ايميل كلير امده اما هنوز سايت اپديت نشده مي تونيم اقدام كنيم ديگه؟؟؟

كي اومده؟!از كدوم سفارت؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
از انكارا

تشکر کنندگان: farrokh33 ، zohreh-gh ، Reza-2015
(2015-04-24 ساعت 20:28)behnazrh نوشته:  دوستان براي ما ايميل كلير امده اما هنوز سايت اپديت نشده مي تونيم اقدام كنيم ديگه؟؟؟

ما که رفتیم و گرفتیم Big Grin حتی پرینت ای-میل رو هم نخواستن چه برسه به آپدیت سایت Tongue. برید بگیرید تا تموم نشده WinkWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: mrlzdh ، mfte.teacher ، hilda60 ، khalilkhah ، rbrb-2015 ، Reza-2015
دوستان كليرنساى ابوظبى رو از كدوم سايت بايد چك كرد ؟
كوتاهترين مدت زمان كليرنس چقدر بوده تا الان ؟
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان