کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-24 ساعت 14:30)sunn789 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 13:18)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 12:54)sunn789 نوشته:  سلام من هم بعد از سه ماه آپدیتی نداشتم دیگه دارم نگران میشم نمی دونم چه کار باید انجام بدم ؟ ابوظبی ژانویه هارو کلیر کرده اما انکارا هنوز نه، زندگیم مختل شده.Sad

دوست عزیز هنوز خیلی زوده برای دل باختن و همچنین مختل شدن زندگی. اونوقت ما باید چه کنیم. سعی کنین به کارهای روز مره رسیدگی کنین .چواب هم تو راه هست به زودی میاد انشاالله.

ممنون دوست عزیز خواسته نا خواسته تاثیر می ذاره دل نباختم اما همه آپدیت شدن اما من هنوز نه ، پس اینا چه کار میکنن دست بجنبونین تو رو خدا ما زندگی داریم

شما باز هم 3 مارچ با ایمیل آپدیت شدی، من اصلا نشدم
امید به خدا
ایشالاه میشیم
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان:
ایمیل و تلفن ابوظبی را میخواستم .AbuDhabiIV@state.gov که ایمیل میزنم جواب اتوماتیک میاد ،
شما به کجا ایمیل میزنین؟؟؟
تشکر کنندگان:
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
لازم دانستم باز مزاحمتون بشم و نکات گذشته را دوباره مرور کنیم چون دوباره یک مقدار وقفه در کلیر کردنها رخ داده، دوستان نگرانیشون زیاد شده است:
1- دوستانی که آپدیتهای مرتب و اخیر و دور از مصاحبه داشته اند مطمئن باشند که این هفته ها کلیر میشوند. (البته منظور اون کلیرهای آمریکا و اینوره)
2- دوستانی که مثلا یکماه یا دو ماه از مصاحبشون گذشته نگران نباشند، چون اصلا الان موعد کلیر شدنشون نیست مگر اینکه ریسک فاکتور کلیرنس نداشته اند و کلیرنس خورده اند که البته با توجه به کاهش مدت کلیرنس کم کم آنها هم از حدود دو هفته یا یکماه دیگه باید منتظر آپدیتهای ارزشمند باشند.
3- الان آپدیتهای گروهی به دوستان ژانویه و فوریه و تک و توک مارچ رسیده است. پس ایمیلهای کلیر خواهد رسید.
4- دوستانی که ایمیل کلیر دریافت کردند، فی الفور برای گرفتن اقدام نمایند چون با توجه به تعداد زیاد کلیرها امکان اینکه ویزانامبر در آن ماه نرسد کم نیست.
5- دوستانی که در اکتبر و نوامبر و دسامبر مصاحبه داشته اند حتما با ایمیل اونهم ایمیل اساسی ازشون جواب بخواهند که وضعیتشون را روشن کنند و کاری کنند که در اولویت قرار بگیرند. دوستان دیگر ایمیل نزنند چون نه تنها جوابی نمیگیرند بلکه با آپدیت کاذب بیشتر دچار سردرگمی و ناامیدی میشوند.
6- در نهایت سخن آخر و تکراری اینکه امسال سال بسیار خوبی برای لاتاری ایرانیان خواهد بود و دوستانی که تا الان مصاحبه رفته اند که به هیچوجه نگران نباشند و دوستانی که در انتها هم مصاحبه دارند بدانند که اولا مدت کلیر شدنشان خیلی کوتاهتر از قبلیهاست و ثانیا ویزا به اندازه کافی برای شما خواهد ماند. و سعی کنید با نگرانی در مورد چیزهایی که به هیچوجه کنترلشان دست شما نیست امروز را خراب نکنید و با انرژی منفی و استرس پیشرفت کار خود را کند نکنید.
به امید کلیر شدن و دریافت ویزا برای تمامی عزیزان
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
(2015-04-25 ساعت 14:06)1362amin1362 نوشته:  [quote='behnazrh' pid='598047' dateline='1429892149']
از انكارا

يعني چي؟ ١٤ آپريل رفتي مصاحبه ؟ الان كليريت اومده؟ مگه مي شه؟

بله میشه اصلا نباید کلیرنس میخورده اند. مواردیکه خیلی زود کلیر میشوند یعنی شرایط یک ضربی داشته اند و آفیسر بخاطر شک جزئی یا اشتباه کلیرنس زده است. از اینموارد دیده شده است و چیز عجیب غریبی نیست.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: victor2016 ، samane1363
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: r.bazargan
آقا رادوین سلام حالا که بعد از یک غیبت یک هفته ای دوباره سری زدن به این تاپیک من سوالم رو از خدمتتون بپرسم. منم اداره پستم ulus هست و اگه خدا بخواد دارم میرم که ویزا رو بگیرم. در پستهای قبلی گفتید که سر راسته ولی باز میخواستم بدونم که آیا مشخصه خاصی داره(مثلا کنار یه ساختمان معروف) که راحتر بتونم پیداش بکنم و اینکه از کیزیلای( مرکز شهر آنکارا) چطوری میتونم برم. باز هم ممنونم اگه زحمت جوابو بکشید
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
(2015-04-25 ساعت 14:42)habibhabib نوشته:  آقا رادوین سلام حالا که بعد از یک غیبت یک هفته ای دوباره سری زدن به این تاپیک من سوالم رو از خدمتتون بپرسم. منم اداره پستم ulus هست و اگه خدا بخواد دارم میرم که ویزا رو بگیرم. در پستهای قبلی گفتید که سر راسته ولی باز میخواستم بدونم که آیا مشخصه خاصی داره(مثلا کنار یه ساختمان معروف) که راحتر بتونم پیداش بکنم و اینکه از کیزیلای( مرکز شهر آنکارا) چطوری میتونم برم. باز هم ممنونم اگه زحمت جوابو بکشید

اولوس از کیزیلای پیاده حدود ده دقیقه در بلوار آتاتورک راهه و کاملا مشخصه ساختمان سفید رنگیه و اصلا هم دور نیست. حدود دویست متر پایینتر از آن هم در طرف دیگر خیابان پارک بسیار بزرگی (Genchlik park) است. (این پارک دومین پارک بزرگ بعد از کیزیلای است و لوناپارک هم دارد.) در ضمن تاکسی کافیست بگویید اولوس ptt همشون میشناسند و دم درش پیاده میکنند. ضمنا از در پست که وارد شدید سمت راست بپیچید و پله هایی رو به زیرزمین میرود که صندوقهای امانات است. در آنجا هم به هرکس بگوئید پاسبورت راهنماییت میکنند. در هرصورت خیلی خوش مسیره و بر خیابان اصلیه.
تشکر کنندگان: negar6043 ، habibhabib
ببخشید یه سوال :
داشتم تاپیک کلیرنس های کیس های خانوادگی رو میخوندم دیدم حتی مورد بوده که دوست عزیزی 470 روزه در انتظار کلیر شدن مونده
یا دوستانی که پنج ماه و شش ماه زمان کلیر شدن بسیار برایشان خوب و جذاب بوده
اولا که برای همه ی دوستان با هر شرایطی آرزوی کلیر شدن سریع رو دارم
دوما قاعدتا این پروسه کلیرنس جهت بررسی های امنیتی باید باشه یا حالا چیزی در همین حدود پس فرق ما و دوستان کیس های خانوادگی در چیست که زمان کلیر شدن آنها به مراتب بیشتر است ؟
البته میشه یکی دو تا حدس زد
مثلا چون اونها قطعا اسپانسر دارن پس اسپانسر هم حتما چک میشه یا مثلا چون باید کیس های لاتاری تا 30 سپتامبر تموم بشه سرعت بیشتری داشته باشه یا مثلا ....
به هر حال با هر فرضیه ای به نظر میرسد این مدت اختلاف زیاد خیلی توجیه ندارد
البته این سوال من صرفا از روی کنجکاوی است و دوستان میتوانند پاسخ ندهند
من که به عنوان یک چالش فکری کاملا درگیرش شدم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: negar6043 ، SAAM_60 ، samane1363
من از شما و كسى كه به سوال شما پاسخ بده بسياااااار ممنونم، چون شديدا درگيرش هستم و كنجكاو!
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Aghaman ، samane1363
دوستان به نظر شما زلزله نپال می تونه تاثیری در ویزا داشته باشد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-25 ساعت 17:19)khalilkhah نوشته:  دوستان به نظر شما زلزله نپال می تونه تاثیری در ویزا داشته باشد

چه نوع تاثيري؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
نخیر تاثیری نداره. دست از سر 3500 ویزای نپالی ها بردارید. اینا تا تهش رو میخورن هیچیشم دور نمیریزن Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-04-25 ساعت 17:34)behdadK نوشته:  نخیر تاثیری نداره. دست از سر 3500 ویزای نپالی ها بردارید. اینا تا تهش رو میخورن هیچیشم دور نمیریزن Big Grin

بهداد جان يعني ممكنه ما آرزو بكنيم تو زلزله نپال تعدادي از متقاضيان ويزا كشته بشن و ويزاشونو بدن به ما ايرانيها؟
يعني اين ويزا اينقدر ارزشمنده كه دعا كنيم انسانهاي ديگري بميرن؟ پس اين انسانيت كجا رفته؟Sad
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: behdadK ، SAAM_60 ، hilda60 ، samane1363
(2015-04-25 ساعت 17:37)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 17:34)behdadK نوشته:  نخیر تاثیری نداره. دست از سر 3500 ویزای نپالی ها بردارید. اینا تا تهش رو میخورن هیچیشم دور نمیریزن Big Grin

بهداد جان يعني ممكنه ما آرزو بكنيم تو زلزله نپال تعدادي از متقاضيان ويزا كشته بشن و ويزاشونو بدن به ما ايرانيها؟
يعني اين ويزا اينقدر ارزشمنده كه دعا كنيم انسانهاي ديگري بميرن؟ پس اين انسانيت كجا رفته؟Sad
والا به خداSad
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: amindv15 ، SAAM_60 ، r.bazargan ، samane1363 ، milad.m1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان