کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
نه بابا پویا جان . منم یه شوخی کردم با جناب خلیل خواه.Big Grin
میدونم منظورش این نبوده. احتمالا منظورش این بوده که سفارت نپال کند تر بشه و کل بولتن عقب بیوفته که باز هم بعیده.
کلا ویزای آمریکا بسیار ارزشمنده اما هیچ چیز ارزش نفرین نداره!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-04-25 ساعت 17:46)behdadK نوشته:  نه بابا پویا جان . منم یه شوخی کردم با جناب خلیل خواه.Big Grin
میدونم منظورش این نبوده. احتمالا منظورش این بوده که سفارت نپال کند تر بشه و کل بولتن عقب بیوفته که باز هم بعیده.
درود بر مدیر عزیز.خیلی آقاییSmile Wink
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، SAAM_60 ، samane1363
(2015-04-25 ساعت 14:06)1362amin1362 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 20:45)behnazrh نوشته:  از انكارا

يعني چي؟ ١٤ آپريل رفتي مصاحبه ؟ الان كليريت اومده؟ مگه مي شه؟

امین جان اگر اشتباه نکنم این دوستمون (behnazrh) مثل سایر دوستان بعد از چند ماه کلیر شدند ولی ایمیل کلیریشون که 14 اپریل اومده بوده رو با چند روز تاخیر دیدند.
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان:
(2015-04-25 ساعت 17:46)behdadK نوشته:  نه بابا پویا جان . منم یه شوخی کردم با جناب خلیل خواه.Big Grin

حتما همينطوره که ميگيدSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-04-25 ساعت 17:53)Reza-2015 نوشته:  

امین جان اگر اشتباه نکنم این دوستمون (behnazrh) مثل سایر دوستان بعد از چند ماه کلیر شدند ولی ایمیل کلیریشون که 14 اپریل اومده بوده رو با چند روز تاخیر دیدند.

بله همينطور كه دوست عزيز ميگن

ببخشيد ما اعتبار مديكالمون ٩ جولاي هست ولي تو ايميل كلير چيزي در مورد تمديد مديكال نگفتن و سوالم اين هست كه ايا اگر احتياج به تمديد مديكال باشه تو همون ايميل ملير ميگن يا نه؟؟

تشکر کنندگان: Reza-2015
(2015-04-25 ساعت 19:03)behnazrh نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 17:53)Reza-2015 نوشته:  

بله همينطور كه دوست عزيز ميگن

ببخشيد ما اعتبار مديكالمون ٩ جولاي هست ولي تو ايميل كلير چيزي در مورد تمديد مديكال نگفتن و سوالم اين هست كه ايا اگر احتياج به تمديد مديكال باشه تو همون ايميل ملير ميگن يا نه؟؟

خواستید تا 9 جولای آمریکا تشریف ببرید نیازمند تمدید نیستید. اگر خواستید از الان 6 ماه فرصت داشته باشید میبایست تمدید کنید. البته از الان تا آخر ماه وقت برای تمدید مدیکال هم ندارید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
اشتباه از بنده بود تصورم این بود که مثل ابوظبی به شما هم تا آخر اپریل فرصت داده اند
تشکر کنندگان: r.bazargan
اگر بخواهيم مديكال رو تمديد كنيم اعتبار ويزا تا اخر سپتامبر هست؟

تشکر کنندگان:
6 ماه از زمانی که مدیکال رو دادید. حالا امروز مدیکال بدید میشه 25 سپتامبر آخر می مدیکال بدید میشه آخر اکتبر

نه من گفتم شاید به خاطر زلزله, دولت آمریکا یک سهمیه ویزای اضافی از سهمیه ما به آنها بدهد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001
(2015-04-25 ساعت 20:56)khalilkhah نوشته:  

نه من گفتم شاید به خاطر زلزله, دولت آمریکا یک سهمیه ویزای اضافی از سهمیه ما به آنها بدهد
اینم بعید نیستا !!
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان:
دوستان کلیری
سلام ما بعداز 19 فوریه تا حال اپدیت نداشتیم (سفارت انکارا ) تا الان دیدم 23 اپریل اپدیت شده ایا اپدیت گروهی بوده یا باتوجه به تاریخ مصاحبه در هفته اول فوریه باید کم کم بارمون را ببندیم؟؟ لطفا مدیر و یا پیشکسوتها یا دوستان مطلع راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی نجات دهند شوخی کردم راهنمایی فرمابیید ممنون میشوم
تشکر کنندگان: r.bazargan ، negar6043
(2015-04-25 ساعت 23:41)turadjk نوشته:  دوستان کلیری
سلام ما بعداز 19 فوریه تا حال اپدیت نداشتیم (سفارت انکارا ) تا الان دیدم 23 اپریل اپدیت شده ایا اپدیت گروهی بوده یا باتوجه به تاریخ مصاحبه در هفته اول فوریه باید کم کم بارمون را ببندیم؟؟ لطفا مدیر و یا پیشکسوتها یا دوستان مطلع راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی نجات دهند شوخی کردم راهنمایی فرمابیید ممنون میشوم

سلام دوست عزيز
بنده مدير يا پيشكسوت نيستم ولي گفتم شايد بتونم خانواده اي رو از نگراني نجات بدم Wink
با توجه به اينكه روز ٢٣ اپريل سفارت آنكارا تعطيل بوده، پس ميشه نتيجه گيري كرد كه آپديت شما از امريكا بوده.
از طرفي آپديتهاي دوستان آنكارايي نشون ميده كه عمليات كليرسازي دوستان از ژانويه وارد فوريه شده كه شما هم فوريه اي هستيد.
علاوه بر اين آمار دوستان كلير شده نشون ميده اولين آپديت از سري آپديتهاي پشت سر هم كه منجر به كليري ميشه، از امريكا اتفاق ميفته!
اين نشانه ها كه كنار هم ميذاريم نتيجه مطلوبي حاصل ميشه و اونم اين كه به نظر ميرسه آپديتهاي منجر به كليري شما آغاز شده. البته آپديتهاي بعدي طي روزهاي آينده ميتونه مويد خوبي بر اين براورد باشه.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: negar6043 ، arash.hs ، turadjk
(2015-04-25 ساعت 23:41)turadjk نوشته:  دوستان کلیری

دوست گرامی با توجه به اینکه این آپدیت از آمریکا بوده شما به زمانهای آپدیتهاتون دقت کنید شاید یک آپدیت دیگر در شب پس فردا داشته باشید و بعد از آن چند آپدیت در وقت اداری که همه با هم یعنی کلی و باید منتظر ایمیل کلیر باشید با توجه به اینکه فوریه بوده اید و مدت طولانی از مصاحبه تان گذشته احتمال کلیر شدنتان هست.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hilda60 ، negar6043 ، habibhabib ، SAAM_60 ، turadjk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان