کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-29 ساعت 15:18)behdadK نوشته:  به به مبارکه.
برای آنکارایی ها نشونه خوبیه. یک نفر نصف و نیمه از فوریه. اما این 3 ماه اولی های آنکارا مثلکه تمومی ندارن. برین از اینجا دیگه. چه خبره شلوغش کردین. هر کی مونده زودتر اینجا رو خلوت کنه.

میرن دیگه چوبخطشون پر شده نشانه ها نشاندهنده اینه که کم کم دارن میرنWinkWink
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Iaccept ، jupiterx
(2015-04-29 ساعت 15:18)behdadK نوشته:  به به مبارکه.
برای آنکارایی ها نشونه خوبیه. یک نفر نصف و نیمه از فوریه. اما این 3 ماه اولی های آنکارا مثلکه تمومی ندارن. برین از اینجا دیگه. چه خبره شلوغش کردین. هر کی مونده زودتر اینجا رو خلوت کنه.

شما دعا كن ايميل كلير ما هم بياد با كمال ميل ميريم
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363
به قول ما خوزستانيها ( وِولك چه خبر اينجا از زيرزمين هم كليري در مياد اينجا) بابا دمتون گررررررممممم
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، lotttery2015 ، Iaccept ، samane1363 ، khalilkhah ، rbrb-2015 ، Reza-2015
(2015-04-27 ساعت 18:17)turadjk نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 00:03)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 23:41)turadjk نوشته:  دوستان کلیری
سلام ما بعداز 19 فوریه تا حال اپدیت نداشتیم (سفارت انکارا ) تا الان دیدم 23 اپریل اپدیت شده ایا اپدیت گروهی بوده یا باتوجه به تاریخ مصاحبه در هفته اول فوریه باید کم کم بارمون را ببندیم؟؟ لطفا مدیر و یا پیشکسوتها یا دوستان مطلع راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی نجات دهند شوخی کردم راهنمایی فرمابیید ممنون میشوم

سلام دوست عزيز
بنده مدير يا پيشكسوت نيستم ولي گفتم شايد بتونم خانواده اي رو از نگراني نجات بدم Wink
با توجه به اينكه روز ٢٣ اپريل سفارت آنكارا تعطيل بوده، پس ميشه نتيجه گيري كرد كه آپديت شما از امريكا بوده.
از طرفي آپديتهاي دوستان آنكارايي نشون ميده كه عمليات كليرسازي دوستان از ژانويه وارد فوريه شده كه شما هم فوريه اي هستيد.
علاوه بر اين آمار دوستان كلير شده نشون ميده اولين آپديت از سري آپديتهاي پشت سر هم كه منجر به كليري ميشه، از امريكا اتفاق ميفته!
اين نشانه ها كه كنار هم ميذاريم نتيجه مطلوبي حاصل ميشه و اونم اين كه به نظر ميرسه آپديتهاي منجر به كليري شما آغاز شده. البته آپديتهاي بعدي طي روزهاي آينده ميتونه مويد خوبي بر اين براورد باشه.
پيروز باشيد
سلام مجدد ممنون بابت پاسخ حرفه ای شما دقیقا مطابق فرمایش شما الان دیدم 27 اپریل اپدیت داشتیم حتی فرزند 18 ساله که از 19 فوریه اپدیت نشده بود هم 27 اپریل یعنی امروز اپدیت شد بنظرتون بازم اپدیت میشیم یا ایمیل میاد؟ انکارا کی سایتشو بروز میکنه؟؟ اول می؟؟/ شرمنده زحمات
سلام دوستان یک اپدیت خانوادگی دیگه 28 اپریل به فاصله یکروز یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سایت کی اپدیت میشه؟ به متقاضی اصلی ایمیل میدن یا به همه؟؟؟ ایمیل متقاضی اصلی خراب شده چکارکنم؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-04-26 ساعت 00:03)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 23:41)turadjk نوشته:  دوستان کلیری
سلام ما بعداز 19 فوریه تا حال اپدیت نداشتیم (سفارت انکارا ) تا الان دیدم 23 اپریل اپدیت شده ایا اپدیت گروهی بوده یا باتوجه به تاریخ مصاحبه در هفته اول فوریه باید کم کم بارمون را ببندیم؟؟ لطفا مدیر و یا پیشکسوتها یا دوستان مطلع راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی نجات دهند شوخی کردم راهنمایی فرمابیید ممنون میشوم

سلام دوست عزيز
بنده مدير يا پيشكسوت نيستم ولي گفتم شايد بتونم خانواده اي رو از نگراني نجات بدم Wink
با توجه به اينكه روز ٢٣ اپريل سفارت آنكارا تعطيل بوده، پس ميشه نتيجه گيري كرد كه آپديت شما از امريكا بوده.
از طرفي آپديتهاي دوستان آنكارايي نشون ميده كه عمليات كليرسازي دوستان از ژانويه وارد فوريه شده كه شما هم فوريه اي هستيد.
علاوه بر اين آمار دوستان كلير شده نشون ميده اولين آپديت از سري آپديتهاي پشت سر هم كه منجر به كليري ميشه، از امريكا اتفاق ميفته!
اين نشانه ها كه كنار هم ميذاريم نتيجه مطلوبي حاصل ميشه و اونم اين كه به نظر ميرسه آپديتهاي منجر به كليري شما آغاز شده. البته آپديتهاي بعدي طي روزهاي آينده ميتونه مويد خوبي بر اين براورد باشه.
پيروز باشيد
سلام مجدد ممنون بابت پاسخ حرفه ای شما دقیقا مطابق فرمایش شما الان دیدم 27 اپریل اپدیت داشتیم حتی فرزند 18 ساله که از 19 فوریه اپدیت نشده بود هم 27 اپریل یعنی امروز اپدیت شد بنظرتون بازم اپدیت میشیم یا ایمیل میاد؟ انکارا کی سایتشو بروز میکنه؟؟ اول می؟؟/ شرمنده زحمات
سلام دوستان یک اپدیت خانوادگی دیگه 28 اپریل به فاصله یکروز یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سایت کی اپدیت میشه؟ به متقاضی اصلی ایمیل میدن یا به همه؟؟؟ ایمیل متقاضی اصلی خراب شده چکارکنم؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

(2015-04-29 ساعت 16:06)turadjk نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 00:03)Reza-2015 نوشته:  [quote='turadjk' pid='598435' dateline='1429989103']
دوستان کلیری

دوست عزیز من که خدمتتون عرض کردم که مرتب آپدیت میشید و بعد در نهایت یک هفته دیگه کلیر. به متقاضی اصلی ایمیل میدن. یعنی چی خراب شده؟؟؟ خوب درست میشه. ایمیل که دست شما نیست.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: turadjk ، Iaccept ، samane1363
(2015-04-29 ساعت 16:12)Radwin نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 18:17)turadjk نوشته:  [quote='Reza-2015' pid='598440' dateline='1429990438']
[quote='turadjk' pid='598435' dateline='1429989103']
دوستان کلیری

دوست عزیز من که خدمتتون عرض کردم که مرتب آپدیت میشید و بعد در نهایت یک هفته دیگه کلیر. به متقاضی اصلی ایمیل میدن. یعنی چی خراب شده؟؟؟ خوب درست میشه. ایمیل که دست شما نیست.
[/quotceac jh clhk
ببخشید سایت ceac تا زمان issued به clear تغییر میکنه یانه؟ فقط ایمیل
کلیر شدن را نشون میده؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-29 ساعت 16:29)turadjk نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 18:17)turadjk نوشته:  [quote='Reza-2015' pid='598440' dateline='1429990438']
دوستان کلیری

[/quotceac jh clhk
کلیر شدن را نشون میده؟؟
نه سي اك نشون نميده تا ويزا رو نگيرين. ولي اگر منظورتون از خراب شدن ايميلتون اينه كه پسوردتون رو فراموش كردين يا يوزر نيم يا بهر دليلي بقول شما كار نميكنه ؛) با ايميل نفر ديگر كيس اصلي يك ايميل بفرستين به سفارت و ادرس ايميل جديد رو بدين و حتما ازشون تاييديه اي چيزي دريافت كنين.
بعدشم از ايميل جديدتون خيلي مراقبت كنين ؛)
فك نميكنم مشكلي باشه. موفق باشيد.
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363
دوستان از تبريكات صميمانه همگي متشكرم ما هم شب آپديت آخرمون بود و بعد همون شب ٢٨ام ايميلمون اومد از همكاري و همراهي همه دوستان مهاجرسرا سپاسگزارم
كيس نامبر:2015As2xxx
تاريخ مصاحبه:١٤ژانويه
كليرنس:٢٨ اپريل
تعداد:٣نفر
تشکر کنندگان: behdadK ، MASTAN1 ، lotttery2015 ، arash.hs ، samane1363 ، HERMES7 ، SAAM_60 ، jupiterx ، rbrb-2015 ، Alex 2014 ، Reza-2015
تورج جان سعی کن ایمیلی که تو فرم ات گفتی قابل دسترس باشه ! اگر پسوردش رو یادت رفته سعی کن ریکاور کنی .
نشد یک ایمیل بساز و ایمیل بزن سفارت و ادرس ایمیل جدید رو اعلام کن.
در مورد سایت سیس هم نامه کلیر شما بیاد و یا تو سایت ببینین کیس اتون رو سیس رو حالت AP می مونه تا برین سفارت و ویزا چاپ بشه اون وقت به issued تغییر پیدا میکنه.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Iaccept ، samane1363 ، turadjk
(2015-04-29 ساعت 13:16)Radwin نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:09)sadri54 نوشته:  دوستان عزیز به اطلاع می رساند که کل کیس ما الان آپدیت شد!

دوست گرامی با توجه به نوع آپدیتاتون و زمان اونها به احتمال زیاد در دوهفته آینده کلیر میشوید و فکر کنم در ویزایتان زمان کلیر شدنتان را 28 آپریل بزنند. وقتی به سلامتی کلیر شدید لطف کنید این را اطلاع دهید.

امیدوارم پیش بینی شما مثل همیشه درست باشه.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: Iaccept ، m.ghoreishi
(2015-04-29 ساعت 12:57)Samia نوشته:  سلام
دوستان خواهش ميكنم همه جدا جدا، تو دلشونم كه شده براي ما هوراااااااا بكشن. ؛)
هوراااااااااا
ايميل كليري همسر هم اومد.
آرزوي اين ايميل رو براي تك تك دوستان، خصوصا اكتبر و نوامبري هاي عزيز رو دارم.

عززززززیزم... خیلی خوشحال شدم براتون... خیلی هم تبریک میگم بهتون. براتون زندگی پراز شادی و سلامتی تو بلاد کفر ؛-) آرزو دارم . هوراااااااااااا ...
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: Samia ، SAAM_60 ، Iaccept
(2015-04-29 ساعت 16:29)turadjk نوشته:  
دوستان کلیری

[/quotceac jh clhk
کلیر شدن را نشون میده؟؟
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایمیل را درست کردیم بعد حدود 85 روز ایمیل کلیر ما هم اومد هرسه نفر
بسلامتی انشاله همه ایمیل خوشحالی را بگیرند
دوستان اپدیت اول برای کلیر شدن عموماً عصر هاست (از امریکا) یا صبحا از انکازا، تا جایی که شنیدم بعد از اپدیتهای اولیه که از انکاراست دیگر اپدیتی نداریم تا امریکا یا به قول دوستان واشنگتون اپدیت رو شروع کنه و سپس بقیه اپدیتها از انکاراست! این درسته؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، Nima4185 ، Iaccept
این میشه سومی یا چهارمی؟ بقیه ژانویه ای ها چه میکنن؟Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Iaccept ، rbrb-2015 ، samane1363 ، Shahram914

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان