کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
رضا جان با توجه به باقی موندن فوریه ای ها و مارچی ها و نداشتن شرایط یکضربی ایشون احتمال اینکه که کلیر شده باشه رو نزدیک 0 میدم. اما هر چی امکانش هست. واسه همین اصلا نگاه به آپدیت هاش نمیکنم چون بیشتر به سئوال جواب سفارت و واشنگتن تعبیر میشه. اگر فوریه ای بود میگفتم قطعا جواب کلیریش اومده اما الان با 50 کیس قبلی احتمالش با شرایط ایشون خیلی خیلی کمه (نمیگم ممکن نیست)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sadri54 ، SAAM_60 ، bahar101 ، Iaccept ، rbrb-2015 ، kyakourosh ، samane1363
ممنون رضا جان ، ممنون بهداد جان
اگر من تقاضا کردم که وضعیت منو تحلیل کنید به این دلیل بود که وضعیت من مشابه دیگران نبود.در هر صورت سپاسگزارم از شما عزیزان که وقت می گذارید و بررسی می کنید.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: Samia ، bahar101 ، Iaccept ، samane1363 ، behdadK ، laleht
میانگین زمان کلیر شدن چند ماه هست؟
تشکر کنندگان: Shahram914
دوستان من هم امروز حدود ٢ساعت پيش به تاريخ ٢٩ اپريل اپديت شدم.Smile
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، SAAM_60 ، zohreh-gh ، sunn789 ، negar6043 ، Samia ، r.bazargan ، Iaccept ، rbrb-2015 ، samane1363
(2015-04-29 ساعت 19:41)Nima4185 نوشته:  دوستان من هم امروز حدود ٢ساعت پيش به تاريخ ٢٩ اپريل اپديت شدم.Smile
انشالله كليري
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Samia ، bahar101 ، Iaccept ، Nima4185 ، rbrb-2015
(2015-04-29 ساعت 18:06)somayeh1363 نوشته:  سلاااااااام دوستان ، نمی دونم چجوری احساسم رو بهتون منتقل کنم ، بالاخره امروز ایمیل کلیییییییییییییر شدن منم اومد ، خیلی خوشحالم امیدوارم این لحظه خییییییییییییییییییییییلی زود نصیبتون بشه Smile Smile Big Grin

سلام
خیلی خوشحال شدم.به سلامتی.برای ما هم دعا کنین.
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، somayeh1363 ، bahar101 ، Iaccept ، samane1363
دوستان من ساعت 4:30 دیدم که یه آپدیت خوردم به تاریخ 29 آوریل.
فک می کنین از ابوظبی باشه یا یو اس
در ضمن من صبح ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم که بخاد به خاطر اون آپدیت شدم . حالا من موندم و حوضم که نمیدونم از سفارت بوده یا از اونور آب

(2015-04-29 ساعت 20:04)arash56 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 18:06)somayeh1363 نوشته:  سلاااااااام دوستان ، نمی دونم چجوری احساسم رو بهتون منتقل کنم ، بالاخره امروز ایمیل کلیییییییییییییر شدن منم اومد ، خیلی خوشحالم امیدوارم این لحظه خییییییییییییییییییییییلی زود نصیبتون بشه Smile Smile Big Grin

سلام
خیلی خوشحال شدم.به سلامتی.برای ما هم دعا کنین.

مبارکه خانم. تبریک میگم خدمتتون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، somayeh1363 ، bahar101 ، Iaccept ، turadjk
(2015-04-29 ساعت 12:19)Radwin نوشته:  دوستان عزیز همانطور که میبنید قطار کلیر به اواسط ژانویه و فوریه رسیده است. حتما آپدیت سیس خود را چک نمائید و حتما به زمان آپدیتتان توجه فرمائید و آپدیت بعد از مدت طولانی در نیمه شب مترادف کلیر در طی هفت تا ده روز آینده میباشد و در پاکتی که در هنگام دریافت ویزا دریافت میفرمائید زمان کلیر شدن شما را همان زمان اولین آپدیت از جانب آمریکا ذکر میکنند پس باز هم میگویم که زمان آن خیلی مهم است و دوستانی که میخواهند پست بگذارند و آپدیت خود را اطلاع دهند حتما زمان آنرا بیان فرمایند.
در مورد دوست عزیز شما Nima4185 به نظرم دیگه به انتهای خط انتظار رسیدید البته اگر بگوئید زمان آپدیتتان شب بوده یا صبح دقیقتر میشود اظهارنظر کرد.
دوستان دیگری هم که مانند نگار عزیز و ... هم خیال نکنید کار با دقت نانو است. شماهایی که آپدیتهای مرتب بعد از مدت طولانی (منظور در حال حاظر مصاحبه شونده های ژانویه و فوریه و اوایل مارچ است) اگر یک یا دو آپدیت در نیمه شب داشته باشید باید به فکر فراهم کردن وسایل سفر باشید تا به محض دریافت ایمیل کلیر عازم شوید. در طول این یکی دوهفته بوی یک کلیر نسبتا خوب از آنکارا میاد و فکر کنم هوراهای متعدد شنیده شود.

دوست گرامی چطور می شود فهمید آپدید شب رخ داده یا صبح
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-04-29 ساعت 20:16)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 12:19)Radwin نوشته:  دوستان عزیز همانطور که میبنید قطار کلیر به اواسط ژانویه و فوریه رسیده است. حتما آپدیت سیس خود را چک نمائید و حتما به زمان آپدیتتان توجه فرمائید و آپدیت بعد از مدت طولانی در نیمه شب مترادف کلیر در طی هفت تا ده روز آینده میباشد و در پاکتی که در هنگام دریافت ویزا دریافت میفرمائید زمان کلیر شدن شما را همان زمان اولین آپدیت از جانب آمریکا ذکر میکنند پس باز هم میگویم که زمان آن خیلی مهم است و دوستانی که میخواهند پست بگذارند و آپدیت خود را اطلاع دهند حتما زمان آنرا بیان فرمایند.
در مورد دوست عزیز شما Nima4185 به نظرم دیگه به انتهای خط انتظار رسیدید البته اگر بگوئید زمان آپدیتتان شب بوده یا صبح دقیقتر میشود اظهارنظر کرد.
دوستان دیگری هم که مانند نگار عزیز و ... هم خیال نکنید کار با دقت نانو است. شماهایی که آپدیتهای مرتب بعد از مدت طولانی (منظور در حال حاظر مصاحبه شونده های ژانویه و فوریه و اوایل مارچ است) اگر یک یا دو آپدیت در نیمه شب داشته باشید باید به فکر فراهم کردن وسایل سفر باشید تا به محض دریافت ایمیل کلیر عازم شوید. در طول این یکی دوهفته بوی یک کلیر نسبتا خوب از آنکارا میاد و فکر کنم هوراهای متعدد شنیده شود.

دوست گرامی چطور می شود فهمید آپدید شب رخ داده یا صبح
فقط باید کنترل کرد جریان آپدیت ها رو مثلا اگه از صبح تا عصر نداشتین اون آپدیت مال یو اس هستش. اما دیدم آپدیت هایی که مال یو اس بوده و از ساعت 4-5 هم اومدن.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: khalilkhah

هووووووووورا تبريك ميگم
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، bahar101
(2015-04-29 ساعت 20:13)mfte.teacher نوشته:  دوستان من ساعت 4:30 دیدم که یه آپدیت خوردم به تاریخ 29 آوریل.
در ضمن من صبح ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم که بخاد به خاطر اون آپدیت شدم . حالا من موندم و حوضم که نمیدونم از سفارت بوده یا از اونور آب
احتمال خیلی زیاد از ایمیل اتون بوده!
شرایط چی بود ؟ سربازی کار دولتی؟
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-04-29 ساعت 20:34)رضا2015 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 20:13)mfte.teacher نوشته:  دوستان من ساعت 4:30 دیدم که یه آپدیت خوردم به تاریخ 29 آوریل.
احتمال خیلی زیاد از ایمیل اتون بوده!
شرایط چی بود ؟ سربازی کار دولتی؟
سربازی و کار خصوصی

تشکر کنندگان:
دوستان میشه خواهش میکنم اینو با صدای بلند بخونین :
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا واسه من Smile هورااااا هورااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااا
من از همین تریبون، از همه دوستانی که راهنمایی و کمک کردن و تو روزهای سخت، گوش شنوای درددل های من بودن، علی الخصوص آقای Radwin و Behdad و Mahboy و بقیه دوستان که ذکر اسمشون در این فروم نمیگنجه و مرتب با حرفای امیدوار کننده، تحمل این روزها رو آسونتر می کردن، تشکر می کنم. هرچند که تشکر کمه واسه شما عزیزان. امیدوارم اونهایی که کلیر شدن، زندگی بر وفق مرادشون پیش بره و هورااااای اونهایی که هنوز کلیر نشدن رو هم به زودی بشنویم (مخصوصا اونهایی که خیلی وقته منتظرن) و خلاصه دیگه امسال تاپیکی به اسم بازماندگان لاتاری 2015 نبینیم. مرسی که من رو در جمعتون پذیرا بودین با اینکه از کتگوری متفاوتی بودم Smile
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
(2015-04-29 ساعت 20:33)Nima4185 نوشته:  [quote='somayeh1363' pid='600469' dateline='1430314601']
سلاااااااام دوستان ، نمی دونم چجوری احساسم رو بهتون منتقل کنم ، بالاخره امروز ایمیل کلیییییییییییییر شدن منم اومد ، خیلی خوشحالم امیدوارم این لحظه خییییییییییییییییییییییلی زود نصیبتون بشه Smile Smile Big Grin

هووووووووورا تبريك ميگم
[/quot

تبریک...........................
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، bahar101 ، ziba_sunset ، Iaccept ، behjat
(2015-04-29 ساعت 20:42)negar6043 نوشته:  دوستان میشه خواهش میکنم اینو با صدای بلند بخونین :
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا واسه من Smile هورااااا هورااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااا
من از همین تریبون، از همه دوستانی که راهنمایی و کمک کردن و تو روزهای سخت، گوش شنوای درددل های من بودن، علی الخصوص آقای Radwin و Behdad و Mahboy و بقیه دوستان که ذکر اسمشون در این فروم نمیگنجه و مرتب با حرفای امیدوار کننده، تحمل این روزها رو آسونتر می کردن، تشکر می کنم. هرچند که تشکر کمه واسه شما عزیزان. امیدوارم اونهایی که کلیر شدن، زندگی بر وفق مرادشون پیش بره و هورااااای اونهایی که هنوز کلیر نشدن رو هم به زودی بشنویم (مخصوصا اونهایی که خیلی وقته منتظرن) و خلاصه دیگه امسال تاپیکی به اسم بازماندگان لاتاری 2015 نبینیم. مرسی که من رو در جمعتون پذیرا بودین با اینکه از کتگوری متفاوتی بودم Smile

هووووووووووووووووووووووووررررررررااااااااااااا تبريك ميگم

(2015-04-29 ساعت 20:43)usamohajer نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 20:33)Nima4185 نوشته:  [quote='somayeh1363' pid='600469' dateline='1430314601']
سلاااااااام دوستان ، نمی دونم چجوری احساسم رو بهتون منتقل کنم ، بالاخره امروز ایمیل کلیییییییییییییر شدن منم اومد ، خیلی خوشحالم امیدوارم این لحظه خییییییییییییییییییییییلی زود نصیبتون بشه Smile Smile Big Grin

هووووووووورا تبريك ميگم
[/quot

تبریک...........................

دوستان من هنوز كلير نشدم دعا كنين زودتر بشم
تشکر کنندگان: negar6043 ، bahar101 ، Samia ، somayeh1363 ، Iaccept ، jupiterx ، hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان