کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-29 ساعت 20:42)negar6043 نوشته:  دوستان میشه خواهش میکنم اینو با صدای بلند بخونین :
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا واسه من Smile هورااااا هورااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااا
من از همین تریبون، از همه دوستانی که راهنمایی و کمک کردن و تو روزهای سخت، گوش شنوای درددل های من بودن، علی الخصوص آقای Radwin و Behdad و Mahboy و بقیه دوستان که ذکر اسمشون در این فروم نمیگنجه و مرتب با حرفای امیدوار کننده، تحمل این روزها رو آسونتر می کردن، تشکر می کنم. هرچند که تشکر کمه واسه شما عزیزان. امیدوارم اونهایی که کلیر شدن، زندگی بر وفق مرادشون پیش بره و هورااااای اونهایی که هنوز کلیر نشدن رو هم به زودی بشنویم (مخصوصا اونهایی که خیلی وقته منتظرن) و خلاصه دیگه امسال تاپیکی به اسم بازماندگان لاتاری 2015 نبینیم. مرسی که من رو در جمعتون پذیرا بودین با اینکه از کتگوری متفاوتی بودم Smile

نگار عزیز واقعا برای شما خوشحالم و به شما تبریک میگویم. انشاء الله که در بقیه مراحل هم موفق باشید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: turadjk ، negar6043 ، Nima4185 ، hilda60
ما که از دسامبر منتظریم وهیچ خبری نیست یه ایمیل ۱۵ اپریل فرستادم و بعدش ۲۰ اپریل یه اپ خانوادگی خوردیم و ۲۱ ام هم من اپ خوردم ولی بعدش بازم سکوت۰
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: r.bazargan
روزها همینطور میگذره و خبری از آپدیت نیست،کلیر جای خود...
72 روز از آخرین آپدیت گذشته
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behjat ، hilda60
دوستان من هنوز كلير نشدم دعا كنين زودتر بشم
[/quote]

نیماجان هفته دیگه همین زمانها خبر کلیر شدنت را خواهی داد و هورا کشیدنها برایت شروع میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: turadjk ، negar6043 ، r.bazargan ، Nima4185 ، somayeh1363 ، hilda60
(2015-04-30 ساعت 01:13)h_researcher نوشته:  روزها همینطور میگذره و خبری از آپدیت نیست،کلیر جای خود...
72 روز از آخرین آپدیت گذشته

دوست گرامی 72 روز که چیزی نیست. تازه به نزدیکی شما هم رسیده و فاصله اولین آپدیت بدرد بخورتان تا کلیر تنها یکی دو هفته خواهد بود شما برای خودتان حداکثر سه هفته تا یکماه دیگر را برنامه ریزی کن چون قطار یک ایستگاه دیگه بیشتر تا اواخر فوریه و مارچ فاصله نداره
تشکر کنندگان: h_researcher ، turadjk ، r.bazargan ، hilda60
(2015-04-30 ساعت 01:04)SAMBAR نوشته:  ما که از دسامبر منتظریم وهیچ خبری نیست یه ایمیل ۱۵ اپریل فرستادم و بعدش ۲۰ اپریل یه اپ خانوادگی خوردیم و ۲۱ ام هم من اپ خوردم ولی بعدش بازم سکوت۰

دوست عزیز شما حتما ایمیل متعدد بزنید و یا تماس بگیرید. البته به نظرم بخاطر آپدیتی که 21 آپریل داشته اید از فردا پس فردا یا از دوشنبه سریال آپدیتهای پیاپی منتهی به کلیرتان شدنتان شروع میشود.
تشکر کنندگان: Samia ، negar6043 ، Nima4185 ، behjat ، hilda60 ، SAMBAR
(2015-04-29 ساعت 12:57)Samia نوشته:  سلام
دوستان خواهش ميكنم همه جدا جدا، تو دلشونم كه شده براي ما هوراااااااا بكشن. ؛)
هوراااااااااا
ايميل كليري همسر هم اومد.
آرزوي اين ايميل رو براي تك تك دوستان، خصوصا اكتبر و نوامبري هاي عزيز رو دارم.

باور کنید با دیدن این پست اشک شوق از چشمام سرازیر شد .مبارک باشه برای شما و همه دوستان منتظر .خیلی خوشحالم خیلی .موفق باشید و پاینده .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: Samia ، r.bazargan ، SAAM_60 ، m.ghoreishi ، amin arefi ، hilda60 ، lotttery2015 ، somayeh1363
(2015-04-29 ساعت 22:30)jupiterx نوشته:  تبریک به تک تک دوستان کلیر شده بخصوص دوستانی که نصفه و نیمه ویزا گرفته بودن
امیدوارم که تو همین روزا خانم من هم کلیر بشن
به امید گرفتن ویزا برای همه دوستان منتظر

سلام دوست گرامي و ممنون
لطفا ايميل بزنيد يا تماس بگيرين سفارت و پيگيري كنيد.
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: jupiterx
آخه چرا پرونده ما قفل شده هیچ حرکتی نمیکنه.... با دیدن هورای بچه ها کلی ئخوشحال میشم و البته نا امید تر......متاسفم که جو رو خراب کردم....
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Samia ، hilda60 ، mfte.teacher
دیروز نبودم امروز با کلی جیغ و هورا مطالبتونو خوندم تبریک و هزاز تبریک به همه شما عزیزان موفق باشید هوووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااا
اقا من به دلیل اینترنت محدودم یکی یکی نمیتونم تبریک بفرستم ببخشید
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Samia ، hilda60 ، mfte.teacher ، morida ، somayeh1363
این کلیر شدن باید احساس خوبی باشه ها Cool واسه ما هم دعا کنید امسال برنده شیم Cool
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
میگم اگه نفر اصلی ap بخوره بقیه اعضا خانواده ویزای یک ضرب بگیرن اونا میتونن برن یا باید تا کلییری نفر اصلی صبر کنن ؟
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
(2015-04-29 ساعت 20:42)negar6043 نوشته:  دوستان میشه خواهش میکنم اینو با صدای بلند بخونین :
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا واسه من Smile هورااااا هورااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااا
من از همین تریبون، از همه دوستانی که راهنمایی و کمک کردن و تو روزهای سخت، گوش شنوای درددل های من بودن، علی الخصوص آقای Radwin و Behdad و Mahboy و بقیه ...

هوراااااااااااااااااااا چه حالی میده وقتی میای اینجا و این همه انرژی و شادی میبینی. واقعا خوشحالم بعد از یکسال بسیار بد که هیچ کی هنوز هم جرات نداره به تایپیک کلیرنسش سر بزنه امسال بچه های کلیر شده هنوز هم برای روحیه گرفتن و دیدن خوشحالی دوستان به این تایپیک سر میزنن Big GrinSmileSmileSmileSmile
تبریک ویژه به مهمان عزیزمون نگار عزیز و همه خانواده هایی که ویزای نصفه گرفته بودن و کم کم داشت اوضاعشون نگران کننده میشد Tongue
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: amin arefi ، hilda60 ، negar6043 ، samane1363
(2015-04-30 ساعت 10:00)مهدی هژ نوشته:  میگم اگه نفر اصلی ap بخوره بقیه اعضا خانواده ویزای یک ضرب بگیرن اونا میتونن برن یا باید تا کلییری نفر اصلی صبر کنن ؟

سلام باید تا کلیری نفر اصلی صبر کنند. همه ویزاها با هم صادر میشه
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، SAAM_60 ، hilda60
(2015-04-30 ساعت 10:14)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 10:00)مهدی هژ نوشته:  میگم اگه نفر اصلی ap بخوره بقیه اعضا خانواده ویزای یک ضرب بگیرن اونا میتونن برن یا باید تا کلییری نفر اصلی صبر کنن ؟

سلام باید تا کلیری نفر اصلی صبر کنند. همه ویزاها با هم صادر میشه

سلام از من یعنی اگه اخر سپتامبر بشه و وقت تمام چی اونا نمیتونن برن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان