کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام به همه دوستان منتظر
برای یکی از دوستان ما در سایت ایروان زده **#
حالا باید چیکار کنند منظورش اینه که یکیشون کلیر شده و بقیه هنوز باید منتظر باشند لطفا راهنمائی کنید .
با تشکر فراوان
زندگی زیباست زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست
ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست.
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، hilda60
احتمالا همه به جز نفر دوم کلیر شدن. نفر دوم باید منتظر باشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mfte.teacher ، m.ghoreishi ، ehsan_pars ، hilda60 ، bahram2014
(2015-04-27 ساعت 22:50)javadgorgani نوشته:  دوستان ضمن آرزوی موفقیت و گرفتن ویزا ، دعا کنید ماهم امسال برنده بشیم. فعلا که تاپیک شمارش معکوس لاتاری 2016 به دلیل تجمع زیاد منتظران پوکید Smile

(2015-04-30 ساعت 14:39)behdadK نوشته:  احتمالا همه به جز نفر دوم کلیر شدن. نفر دوم باید منتظر باشه

آقای بهداد شما خیلی خوب تحلیل میکنید مصاحبه من وشوهرم 19 آپریل بود من یکضرب گرفتم و شوهرم کلیرنس بعد از مصاحبه در سایت ابوظبی 21 آپریل یه آپدیت داشت که همون شناختن کیس ما در سایت سفارت بود
ویه آپدیتم 22 آپریل در سایت سیس که اونم روزی بود که من ویزامو گرفتم
از نظر شما شوهرم با شعل خصوصی و سربازی ارتش نیرو زمینی که آفیسر نیرو زمینیم پرسید و گفت رزومه نمیخوام چقدر طول میکشه کلیر بشه Sad

آپدیتی نداشتیم از اون تاریخ به بعد
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: behdadK ، ehsan_pars
چون ابوظبی بودین احتمالا 2 ماه و نیم تا سه ماه بعد از مصاحبه. این برای همه ابوظبی ها صادقه. البته ممکنه بیشتر بشه یا کمتر. زمان مشخص میکنه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ehsan_pars
(2015-04-30 ساعت 14:37)bahram2014 نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
برای یکی از دوستان ما در سایت ایروان زده **#
حالا باید چیکار کنند منظورش اینه که یکیشون کلیر شده و بقیه هنوز باید منتظر باشند لطفا راهنمائی کنید .
با تشکر فراوان

(**) The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month. Please contact us by e-mail before coming to our office.

البته این توضیحی است که در سایت آنکارا در مورد دو ستاره نوشته است
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
رادوین جان ستاره ها در ایروان متفاوته
(**) Not all family members have been cleared. Please contact us at: IranIVYerevan@state.gov.
تشکر کنندگان: Radwin ، hilda60 ، ehsan_pars ، SAAM_60
(2015-04-30 ساعت 14:07)Aghaman نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:56)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:14)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 00:49)mehdiii82 نوشته:  اقا يا علي واسه مارچي هاااااااا

آقا بیاین یه تکونش بدیم این فوریه ای هارو زودتر برن جلو نوبت مام برسه. Alireza 67،Aghaman بیاین داداش کمک

دوستان فوریه یه همتی بکنن زودتر از این تاپیک برن، خدا شاهده اینجا خیلی جا تنگهBig Grin

بابا ما كه مدام بهشون میگیم ، نمیرن دیگه
میخواین ما بریم اگر اونا نمیرن !!!!
والا ما هم دوست نداریم اینجا علاف بشینیم . اگه اونا یه تکون بخورن ما با سر میدویم.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: hilda60
سلام دوستان یک هوررررررررررراااااااااای بلند برای من بکشید که کیس شوهر منن هم بعد از دو تا آپدیت پشت سرهم بعد از دو ماه و بیست روز کلیر شد البته از اول هم شوهر من هم معاف زمان شاه بود هم کار شخصی داشت ولی خوب بالاخره کار ما هم درست شد هرچند که من با اعتماد به نفس کامل بلیطمونو همان اول گرفتم برای دو نفر امیدوازم بزودی کار همه دوستان مخصوصا بچه های ایروان هیلدا و بقیه دوستان هم درست شه من برم که آماده بشم برای یک سفر مجردی به ایروان! تو هر سنی سفر مجردی میچسبه بازهم هورآاااااااا فقط بگید کی برم بهتره زمینی البته دوشنبه برسم پاسپورت شوهرم رابدم تا چهارشنبه بگیرم ؟ از همه دوستان که به من رتبه دادند وآرزوی موفقیت کردند ممنونم و متقابلا همین آرزو را برای همه دوستان دارم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
بمب خبرى
Good Afternoon America
همين الان از سفارت برگشتم با دو تا ويزاى خوشگل خودم و پسرم Big Grin البته شوهرم همچنان AP هست Sad
راستش من از بزرگان فروم ياد گرفتم كه اول برم ويزامو بگيرم بيام بعد اعلام كنم وگرنه خيلى هم آدم تو دارى نيستم
البته بروبچ با معرفت كه متوجه غيبت من شدن پيام خصوصى دادن و من بهشون گفتم و اون بنده خدا ها هم امانتدارى كردن دوستان مدير هم كه خودشون ماشالا شماره كيس منو با ذكاوت خود كشف كرده بودن و فهميدن Big Grin
و اما
چرا بمب خبرى :
نفر اصلى خودم با كار دولتى و فوق ليسانس رشته حساس كلير در ٢١ روز!!!!!!!
شوهرم كار خصوصى سربازى ارتش همچنان Sad AP
مصاحبه ٣١ مارچ - كلير من و پسرم ٢١ آپريل
سه شنبه بعد از ظهر ساعت ١٥:٣٠ سايت ابوظبى كليرنس من و پسرم رو اعلام كرد - چهارشنبه صبح اقدام براى ويزا و بليط - يكشنبه صبح پرواز با الاتحاد مستقيم به ابوظبى - تحويل پاسپورتها همون روز به سفارت - دريافت ويزا همين الان - نصف شب هم پرواز برگشت دارم به ايران
سفرنامه اصلى ايشالا هفته آينده
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تبريك من كه گفتم ويزاهاي GBچقدر خوبه ؛)
مبارك باشه
تشکر کنندگان: laleht ، Mahboy ، hilda60 ، samane1363
(2015-04-30 ساعت 15:56)رضا2015 نوشته:  تبريك من كه گفتم ويزاهاي GBچقدر خوبه ؛)
مبارك باشه

پس چرا واسه شوهرم مؤثر نشد ؟؟؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 15:53)laleht نوشته:  بمب خبرى
Good Afternoon America
همين الان از سفارت برگشتم با دو تا ويزاى خوشگل خودم و پسرم Big Grin البته شوهرم همچنان AP هست Sad
راستش من از بزرگان فروم ياد گرفتم كه اول برم ويزامو بگيرم بيام بعد اعلام كنم وگرنه خيلى هم آدم تو دارى نيستم
البته بروبچ با معرفت كه متوجه غيبت من شدن پيام خصوصى دادن و من بهشون گفتم و اون بنده خدا ها هم امانتدارى كردن دوستان مدير هم كه خودشون ماشالا شماره كيس منو با ذكاوت خود كشف كرده بودن و فهميدن Big Grin
و اما
چرا بمب خبرى :
نفر اصلى خودم با كار دولتى و فوق ليسانس رشته حساس كلير در ٢١ روز!!!!!!!
شوهرم كار خصوصى سربازى ارتش همچنان Sad AP
مصاحبه ٣١ مارچ - كلير من و پسرم ٢١ آپريل
سه شنبه بعد از ظهر ساعت ١٥:٣٠ سايت ابوظبى كليرنس من و پسرم رو اعلام كرد - چهارشنبه صبح اقدام براى ويزا و بليط - يكشنبه صبح پرواز با الاتحاد مستقيم به ابوظبى - تحويل پاسپورتها همون روز به سفارت - دريافت ويزا همين الان - نصف شب هم پرواز برگشت دارم به ايران
سفرنامه اصلى ايشالا هفته آينده
سلام مبارکه لاله جان من هم امروز کلیر شدن همسرم را فهمیدم انشاالله شوهرت هم بزودی ویزاشو میگیره مبارکت باشه مهربان
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht
(2015-04-30 ساعت 15:47)behjat نوشته:  سلام دوستان یک هوررررررررررراااااااااای بلند برای من بکشید که کیس شوهر منن هم بعد از دو تا آپدیت پشت سرهم بعد از دو ماه و بیست روز کلیر شد البته از اول هم شوهر من هم معاف زمان شاه بود هم کار شخصی داشت ولی خوب بالاخره کار ما هم درست شد هرچند که من با اعتماد به نفس کامل بلیطمونو همان اول گرفتم برای دو نفر امیدوازم بزودی کار همه دوستان مخصوصا بچه های ایروان هیلدا و بقیه دوستان هم درست شه من برم که آماده بشم برای یک سفر مجردی به ایروان! تو هر سنی سفر مجردی میچسبه بازهم هورآاااااااا فقط بگید کی برم بهتره زمینی البته دوشنبه برسم پاسپورت شوهرم رابدم تا چهارشنبه بگیرم ؟ از همه دوستان که به من رتبه دادند وآرزوی موفقیت کردند ممنونم و متقابلا همین آرزو را برای همه دوستان دارم
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تبريييييييك مييييييييگم.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: behjat ، laleht ، Shaft ، hilda60 ، jadooo
در اون حد نيست كه كلش رو دادن به شما ظاهرا ؛)
تشکر کنندگان: laleht
(2015-04-30 ساعت 14:22)h_researcher نوشته:  3 کیس جدید ایروان
2015AS3299
2015AS3530
2015AS2631
تبریک به صاحبان کیس و آرزوی موفقیت برای منتظران
سلام ممنونم که شماره هارواعلام کردید اسم ما هم هست امیدوارم شما هم همین روزها کلیر بشید
تشکر کنندگان: laleht ، Nima4185 ، ehsan_pars ، hilda60 ، h_researcher ، fa15 ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان