کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-02 ساعت 18:53)bahram2014 نوشته:  سلام دوستان
یکی از فامیلای ما نصفه کلییر شده یعنی فقط شخص اصلی ولی هیچ ایمیلی نیومده اشکالی نداره ؟در ضمن وقتی میزنه admin expire date on 20 may یعنی تا اون تاریخ میتونیم بریم سفارت درسته؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید...

بله اون تاریخ اکسپایر هستش و باید هرچه سریع تر برا دریافت ویزاشون اقدام کنن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahram2014 ، Iaccept ، hilda60 ، bahar101 ، Shaft
دوستان ببخشید بعد از دریافت ایمیل کلیر و رفتن به سفارت برای تحویل پاسپورت ها در این مرحله در سفارت ایا لازم هست پولی پرداخت بشه یا نه چون یکی از دوستان گفتند 165 دلار باید بدین واسه گرین کارت اونم با کردیت ما کردیت نداریم. بصورت دستی می تونیم پرداخت کنیم؟؟؟ در مرحله ptt هم ایا باید مبلغی پرداخت بش؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان دو تا سوال دارم يكي اينكه ما چهار ماه بعد از مصاحبه و مديكالمون كلير شديم و در نتيجه از شش ما مديكال دوماهش مونده،سوالم اينه كه ما كه دوماه بعد نميريم واسه آمريكا بايد مديكالمون رو تمديد كنيم؟براي ورود به آمريكا نياز به مديكال جديد هست؟
سوال دوم براي گرفتن ويزا و تحويل مدارك وجود همه افراد كيس ضروريه يا ميشه يه نفر بره واسه بقيه بگيره؟از لطف دوستان ممنون

كيس نامبر2015as2xxx
تعداد:٣
زمان مصاحبه:١٤ژانويه
تاريخ كليرنس:٢٨آپريل
تشکر کنندگان: farrokh33
دوستان ببخشید بعد از دریافت ایمیل کلیر و رفتن به سفارت برای تحویل پاسپورت ها در این مرحله در سفارت ایا لازم هست پولی پرداخت بشه یا نه چون یکی از دوستان گفتند 165 دلار باید بدین واسه گرین کارت اونم با کردیت ما کردیت نداریم. بصورت دستی می تونیم پرداخت کنیم؟؟؟ در مرحله ptt هم ایا باید مبلغی پرداخت بش؟؟
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-05-02 ساعت 20:05)mfaghihnia نوشته:  دوستان ببخشید بعد از دریافت ایمیل کلیر و رفتن به سفارت برای تحویل پاسپورت ها در این مرحله در سفارت ایا لازم هست پولی پرداخت بشه یا نه چون یکی از دوستان گفتند 165 دلار باید بدین واسه گرین کارت اونم با کردیت ما کردیت نداریم. بصورت دستی می تونیم پرداخت کنیم؟؟؟ در مرحله ptt هم ایا باید مبلغی پرداخت بش؟؟

خیر پولی نمیخواد پرداخت بشه . اون 165$ رو باید برا به جریان انداختن مراحل صدور گرین کارتتون پرداخت کنید ولی تا بعداز ورود به امریکا هم فرصت دارید. خیر دستی نمیشه و باید با کردیت پرداخت کرد. میتونید از کردیت کارت دوست یا اشنایی استفاده کنید.موفق باشید
تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363
(2015-05-02 ساعت 20:13)mfaghihnia نوشته:  دوستان ببخشید بعد از دریافت ایمیل کلیر و رفتن به سفارت برای تحویل پاسپورت ها در این مرحله در سفارت ایا لازم هست پولی پرداخت بشه یا نه چون یکی از دوستان گفتند 165 دلار باید بدین واسه گرین کارت اونم با کردیت ما کردیت نداریم. بصورت دستی می تونیم پرداخت کنیم؟؟؟ در مرحله ptt هم ایا باید مبلغی پرداخت بش؟؟

خير پولى نبايد بدين
اما اون ١٦٥ دلار هزينه كارهاى ادارى و بايگانى و تشكيل پرونده گرين كارته كه قبل از ورود به امريكا بايد بصورت آنلاين پرداخت بشه و نميتونين نقدى در سفارت بدين البته موقع ورود هم ميشه ولى درهرصورت تا اينو ندين گرين كارت صادر نميشه.
اگه كسى رو اونور ندارين واستون پرداخت آنلاين كنن يا از ويزا كارتهايى كه ميفروشن استفاده كنين يا با دفتر مهاجرسرا تماس بگيرين كمك ميكنن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363
(2015-05-02 ساعت 20:10)آتوسا٣٩ نوشته:  دوستان دو تا سوال دارم يكي اينكه ما چهار ماه بعد از مصاحبه و مديكالمون كلير شديم و در نتيجه از شش ما مديكال دوماهش مونده،سوالم اينه كه ما كه دوماه بعد نميريم واسه آمريكا بايد مديكالمون رو تمديد كنيم؟براي ورود به آمريكا نياز به مديكال جديد هست؟
سوال دوم براي گرفتن ويزا و تحويل مدارك وجود همه افراد كيس ضروريه يا ميشه يه نفر بره واسه بقيه بگيره؟از لطف دوستان ممنون

كيس نامبر2015as2xxx
1:بله حتما.
2: مشکلی نداره و اگر نفر اصلی کیس باشه بهتره
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 11:37)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 21:41)mfte.teacher نوشته:  مدیران عزیز
کسی میدونه وضعیت کلیرنس های ابوظبی چطوره؟ چه تعداد کیس فوریه کلیر نشده از ابوظبی مونده؟ ممنون از لطف تون

کسی آماری از کلیر شده ها و ایشود شده های فوریه ابوظبی نداره؟ خود دوستان فوریه ای ابوظبی که کلیر یا ایشود شده باشه نیست؟
یه نیگا هم به سوال ما بندازین دوستا جای دوری نمیره Wink
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: SAAM_60 ، samane1363
(2015-05-02 ساعت 20:10)آتوسا٣٩ نوشته:  دوستان دو تا سوال دارم يكي اينكه ما چهار ماه بعد از مصاحبه و مديكالمون كلير شديم و در نتيجه از شش ما مديكال دوماهش مونده،سوالم اينه كه ما كه دوماه بعد نميريم واسه آمريكا بايد مديكالمون رو تمديد كنيم؟براي ورود به آمريكا نياز به مديكال جديد هست؟

كيس نامبر2015as2xxx
بايد أضافه كنم به جواب دوست عزيزم قريشي ،اگر بخواهيد ميديكال رو تمديد كنيد فكر كنم به تمام اعضا نياز باشه، اگر اشتباه ميكنم كسي تصحيح كنه. با تشكر
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 20:48)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 11:37)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 21:41)mfte.teacher نوشته:  مدیران عزیز
کسی میدونه وضعیت کلیرنس های ابوظبی چطوره؟ چه تعداد کیس فوریه کلیر نشده از ابوظبی مونده؟ ممنون از لطف تون

کسی آماری از کلیر شده ها و ایشود شده های فوریه ابوظبی نداره؟ خود دوستان فوریه ای ابوظبی که کلیر یا ایشود شده باشه نیست؟
یه نیگا هم به سوال ما بندازین دوستا جای دوری نمیره Wink

تیچر جان
سلام
چون ابوظبی لیست کیس ها رو اعلام نمی کنه نمی شه خیلی آمار دقیق از کلیر شده ها و نشده ها داد
دوست من
کم کم نوبت شماست ان شا ا...
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، samane1363
نوبت ما نميشه پس چرااااا، من ويزامو ميخوام،☺️☺️
دوستان به نظرتون كي ميشه ايشالا نوبت ما؟
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان:

كيس نامبر2015as2xxx
سلام دوست .عزیزحتما باید مدیکالتون رو تمدید کنید چون مدت اعتبار ویزای شما رو ۲ماهه میزنند وتا قبل از دو ماه باید تشزیف ببرید آمریکا در غیر اینصورت قبل از رفتن سفارت مدیکالتون رو تمدید کنید اون وقت ویزای شما ۶ماهه خواهد بود .واما پرسش دوم شما:وقتی برا تمدید مدیکال همگی میرید پاسخ پرسش دوم شما هم داده میشه .شاد باشید
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 20:13)mfaghihnia نوشته:  دوستان ببخشید بعد از دریافت ایمیل کلیر و رفتن به سفارت برای تحویل پاسپورت ها در این مرحله در سفارت ایا لازم هست پولی پرداخت بشه یا نه چون یکی از دوستان گفتند 165 دلار باید بدین واسه گرین کارت اونم با کردیت ما کردیت نداریم. بصورت دستی می تونیم پرداخت کنیم؟؟؟ در مرحله ptt هم ایا باید مبلغی پرداخت بش؟؟
سلام دوست عزیز مبلغ ۱۶۵دلار رو وقتی رسیدید آمریکا پرداخت کنید چون هزینه گرین کارت هست .در مرحله pttهیچ مبلغی پرداخت نمیکنید .شاد باشید
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 22:04)Iaccept نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 21:57)آتوسا٣٩ نوشته:  با سلام به دوستان الان ايميل كلير شدن ما آمده اما هنوز كيس نامبرمون توي سايت سفارت نيست البته ايميل بايد چند دقيقه پيش رسيده باشه چون تاعصر كه خبري نبود. يعني تو وقت اداري فردا صبح خواهد اومد؟ نگران شديم

كيس نامبر 2015as2421
تعداد اعضاي كيس :٣
تاريخ مصاحبه:١٤ژانويه

مبارکهههههههBig Grin
نگرانی نداره ShyShyShy
دیگه چی میخاین از خدا
ایشالا ایمیلم میاد
برین دمباله بلیط و ......
Big Grin (البته به غیر از سلامتی) Big Grin

ممنونم ايميل كه برامون اومده اسم تو سايت سفارت نيست
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-02 ساعت 16:19)negar6043 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 15:58)Radwin نوشته:  [quote='negar6043' pid='602442' dateline='1430555951']
دوستان سلام،
چند تا سوال دارم ممنون میشم کمک کنید:
1. آقای Radwin عزیز و همیشه یاور فرمودند که پست ulus شنبه ها بازه و مشکلی نداره، اما یکی از دوستان من می گه که توی سایتش اینجور نوشته و حضورا مطلع شده که شنبه ها بسته هست. من می خواستم از آقای Radwin سوال کنم که آیا خودتون شخصا تجربه کردین، چون حرف شما واسه من سنده Smile
2. از دوستان تازه آنکارا رفته می خواستم بپرسم هوا چطوره؟ Big Grin چی ببریم بپوشیم؟

عزیزان برای بار دوم این مسئله را خدمتتان عرض میکنم:
به این لینک ...

ممنون از پاسختون Shy اون سوال دوم رو هم اگر کسی جواب بده خیلی لطف کرده.

هفته ی قبل که خیلی سرد بود...ولی میتونین پیش بینی دمای هوا رو از گوگل بگیرید
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: negar6043 ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان