کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-01 ساعت 10:17)سوار نوشته:  سلام
نمیدونم سوالام مرتبط با این تاپیک هست یا نه (ولی گفتم بچه های اینجا باتجربه ان)
مفروض اگر لاتاری برنده بشیم امسال ، از لحاظ شرایط بنده فقط 2 سال سابقه کار دارم که قریب به 6 ماه آن بیمه نداره (یعنی تو بیمه ثبت نشده) ولی
میتونم از ارگان مربوطه مدرک بر دال این قضیه بیارم
آیا مشکلی برای پروسه لاتاری ایجاد میشه ؟؟ آیا مدارکم ناقص هست؟؟
از طرفی ترم آخر کاردانی هم هستم و احتمالا تا 4 ماه دیگه فوق دیپلمم رو میگیرم ... آیا از لحاظ کنسولگری این یک باگ است ؟؟؟؟؟
سلام
اولا كه مدرك ديپلم هم براي اين پروسه كافيه و دوييييماَ سابقه كار بگيري كافيه بيمه رو بيخيال
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Samia ، سوار ، m.ghoreishi ، ehsan_pars ، Iaccept ، bahar101
سلام
سوال Smile
يكي از دوستان مهاجرسرايي كه چند ماهه با خانواده تشيف بردن امريكا، امروز بهم گفت مطلع شو اينكه همسرت بعد شما مياد و تو كيس اصلي هستي؛ براي اون مشكل ايجاد نشه؟
!!!! مگه نه اينكه مهم اينه كه من يعني برنده ي اصلي اول مهر ورود بخوره؟! يعني نيازه با هم وارد شيم؟!!!!!!

البته الان ميبينم جاي سوال تو اولين سفر به امريكاس ولي چه كنم كه وابسته شدم به اين تاپيك بدجورررر
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: hilda60 ، ehsan_pars
(2015-05-01 ساعت 09:49)Radwin نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 01:40)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام بر اساتید گرام

حسم با توجه به تحلیل ناقصم میگه که ما باید از یکی دو هفته آینده منتظر شروع آپدیتها باشیم...درسته ؟؟؟

دوست گرامی آپدیتها قطع نشده که بخواهد شروع بشود. در حال حاضر حدود حداقل ده دوازده کیس هر هفته تازه فقط از اعضاء مهاجرسرا کلیر میشوند که در مقیاس کلی از این تعداد به مراتب بیشتر است. ولی اگر منظورتان آپدیتهای منتج به کلیر گروهی است، به نظر من اواسط می یک سوپرکلیر گروهی انجام خواهد شد که کارنامه ژانویه، فوریه و مارچ را خواهد بست. و تا آن زمان بهمین صورت که الان کلیر میشوند کلیر انجام میشود و تا آن کلیر به نظرم دیگر هیچیک از دوستان اکتبر، نوامبر و دسامبر نمانده اند و همگی ویزا دریافت کرده اند . این دوستانی که اکنون بصورت شش هفت تایی کلیر میشوند زودتر بروند ویزایشان را بگیرند که توی می تعداد زیادی کلیر میشوند و ویزایشان با مشکل روبرو میشود.

سلام رادوين جان
منظور من از شروع آپديتها، آپديتهاي منجر به كليرنس مارچيها(مخصوصا انكارا) بود. البته ميدونم چندتايي كلير شدن از مارچ اما بيشتر انكاراييهاي مارچ از بيست مارچ به بعد اپديت نداشتن. با اين حال من از پست شما جوابمو گرفتم. ممنونم عزيز
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: Radwin ، hilda60
(2015-05-01 ساعت 10:36)Samia نوشته:  سلام
سوال Smile
يكي از دوستان مهاجرسرايي كه چند ماهه با خانواده تشيف بردن امريكا، امروز بهم گفت مطلع شو اينكه همسرت بعد شما مياد و تو كيس اصلي هستي؛ براي اون مشكل ايجاد نشه؟
!!!! مگه نه اينكه مهم اينه كه من يعني برنده ي اصلي اول مهر ورود بخوره؟! يعني نيازه با هم وارد شيم؟!!!!!!

البته الان ميبينم جاي سوال تو اولين سفر به امريكاس ولي چه كنم كه وابسته شدم به اين تاپيك بدجورررر

شما برنده اصلی هستید ؟ پس ورود اول شما مهم است

پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، Samia ، m.ghoreishi ، Mahboy ، SAAM_60 ، bahar101
کل کیس های آنکارا تا 25 آپریل برای سهمیه آسیا برابر 552 تا بوده که ما با ap هاش کار داریم که 166 تا کیس در وضعیت ap هستن
از این 166 تا کیس که فکر میکنم اکثرا ایرانی هستن یکسری تو همین چند روزه با ایمیل کلیر شدن که اکثرا سه ماهه اول مصاحبه داشتن ولی تا سایت آنکارا آپدیت نشه تعدادشون مشخص نیست، حالا جالب بدونین از این تعداد 40 تا کیس آخرین آپدیتشون 20 مارچ بوده که بیشترین تعداد رو دارن و خود من هم جز این ها هستم

بعد هم همین جا اعلام میکنم که اپریل هم بالاخره تمام شد
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: arezoue ، Shahram914 ، p00ya2001 ، afshin.as ، soruosh ، Iaccept ، SAAM_60 ، bahar101
(2015-05-01 ساعت 11:24)satan نوشته:  کل کیس های آنکارا تا 25 آپریل برای سهمیه آسیا برابر 552 تا بوده که ما با ap هاش کار داریم که 166 تا کیس در وضعیت ap هستن
از این 166 تا کیس که فکر میکنم اکثرا ایرانی هستن یکسری تو همین چند روزه با ایمیل کلیر شدن که اکثرا سه ماهه اول مصاحبه داشتن ولی تا سایت آنکارا آپدیت نشه تعدادشون مشخص نیست، حالا جالب بدونین از این تعداد 40 تا کیس آخرین آپدیتشون 20 مارچ بوده که بیشترین تعداد رو دارن و خود من هم جز این ها هستم

بعد هم همین جا اعلام میکنم که اپریل هم بالاخره تمام شد

كم كم پروسه 2016 آغاز ميشه و اميدوارم كلير ما و دوستان ديگه هم زودتر به سرانجام خوبي برسهBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، Samia ، pari pari ، Iaccept ، bahar101 ، jupiterx ، Abdorrezaa ، samane1363
سلام بچه ها

من کليرنس خوردم؛ افسر اگر نخواد بده ویزا به کسی؛ بازم ممکنه چک بزن؟
یعنی کسایی که رد میشن همون دفعه اول بازم چک میخورن و بعد نمیدن بهشون ویزا؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، mfte.teacher
(2015-05-01 ساعت 12:32)bahram10 نوشته:  سلام بچه ها

من کليرنس خوردم؛ افسر اگر نخواد بده ویزا به کسی؛ بازم ممکنه چک بزن؟
یعنی کسایی که رد میشن همون دفعه اول بازم چک میخورن و بعد نمیدن بهشون ویزا؟

بهرام جان زياد نگران نباش البته درسته كه آفيسر ها اختيار زيادي در دادن ويزا دارن ولي بالاخره بايد قبول كنيم كه به اصولي معتقد هستند و بر اساس همان اصول رفتار ميكنن سربازي و كار دولتي معمولا خودش AP به دنبال داره و همينطور كافيه يكم شك كنه وبودند كساني كه شرايط يه ضربي و داشتن ولي بازمAP خوردن ولي پروسه كليرنسشون خيلي كوتاه بوده
به هر حال گام به گام به صدور ويزا نزديكتر ميشي
لبخند بزن و از زندگي لذت ببر از اينجاش به بعد دست ما نيست و بايد منتظر شدSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، Samia ، m.ghoreishi ، behjat ، bahram10 ، mfte.teacher ، Iaccept ، r.bazargan ، bahar101 ، smhh7441 ، samane1363
سلام دوستان
از اينكه سوالاتمو اينجا مطرح ميكنم عذرخواهي ميكنم.
١- ما براي گرفتن ويزامون ميخوايم دوشنبه بريم آنكارا، ولي قبل از اينكه بريم سفارت ميخوايم بريم مطب دكتر اونگان و مديكالمون رو تجديد كنيم. مشكلي كه هست اينه كه توي سايت دكتر اونگان براي روز دوشنبه تمام وقتها پر شده و هيچ وقتي رو نميشه رزرو كرد. آيا مطب دكتر اونگان در چنين شرايطي (تجديد مديكال) بدون وقت قبلي پذيرش ميكنه؟
٢- قصد داريم بعد از تحويل پاسپورتهابه سفارت آنكارا، به استانبول بريم و پاسپورتهامونو از پست استانبول دريافت كنيم. كسي از دوستان ميتونه يك دفتر پستي خوش مسير در استانبول كه شنبه ها باز باشه رو به ما معرفي كنه؟
ممنون ميشم دوستاني كه تجربه مشابه دارند راهنمايي كنند.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 22:38)Radwin نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 22:12)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستای خوبم
طبق معمول سوال Smile
تو ایمیلی که از سفارت برام اومده ، دو تا قسمتش برام نامفهوم بود ،
1- گفته قبل از اومدن ویزا بولتن رو چک کنم !!! یعنی چیو دقیقا چک کنم ؟
2- مگه ما پاکت مدیکال رو تحویل سفارت ندادیم ، پس دیگه چی از مدیکال رو باید همراه خودمون داشته باشیم که به سفارت تحویل بدیم ؟
3- ادرس PTT رو اگه بخوام می تونم تغییر بدم یا باید همونی باشه که به سفارت تحویل دادم ؟
ممنون میشم اگه مـثل همیشه راهنماییم کنید Smile

1- این چک بولتن ویزا برای ویزاهای خانوادگی دیگر است که ذکر شده و ربطی به لاتاری ندارد
2- اینمورد مدیکال هم برای کسانی است که به سبب کمبود زمان اعتبار ویزاشون مدیکال مجدد گرفته اند و برای کسانی که تمدید مدیکال ندارند نیست
3- نه ptt همون قبلی باید باشد و پرینت آنرا باید به سفارت تحویل دهید. اصلا من نمیدانم اینهمه بحث بر سر محل ptt چیه که هموطنان ما بحث بر سر آنرا از اول فرستادن مدارک داشته اند تا حالا؟
شما برای گرفتن ویزا کارت صورتی، پاسپورت و پرینت csc را باید تحویل دهید و اگر مدیکال خود را تمدید میفرمائید پاکت مدیکال نیز باید تحویل داده شود. و هیچ چیز دیگر نمیخواهد.

ببخشيد من دوباره رفتم سايت CSC ادرس ptt رو از ulus به yenishehir تغيير دادم پس مي ش عوض كرد

تشکر کنندگان: somayeh1363
امروزم نه خبری شد و نه سایت انکارا اپدیت؟ اگه اینا پرسنل کافی ندارن جمع شیم بریم کمک. پس کی میخوان سایت رو اپدیت کنن... ایشالا دوشنبه یه تکون اساسی بخوره هم سایتشون اپدیت شه و هم کلیر شدن بچه ها بیشتر روغلتک بیفته...
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
مدیران عزیز
کسی میدونه وضعیت کلیرنس های ابوظبی چطوره؟ چه تعداد کیس فوریه کلیر نشده از ابوظبی مونده؟ ممنون از لطف تون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: SAAM_60
(2015-05-01 ساعت 21:15)zohreh-gh نوشته:  امروزم نه خبری شد و نه سایت انکارا اپدیت؟ اگه اینا پرسنل کافی ندارن جمع شیم بریم کمک. پس کی میخوان سایت رو اپدیت کنن... ایشالا دوشنبه یه تکون اساسی بخوره هم سایتشون اپدیت شه و هم کلیر شدن بچه ها بیشتر روغلتک بیفته...

سلام امروز سفارت تعطیل بود .انشاالله 2 شنبه یک تکونی به خودشون بدن.لااقل این سایتشون که حدود 20 روز هست اپدیت نشده اپدیت کنن.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
دوستانی که کلیر شدن و ویزاشون رو گرفتن، توی ایمیل کلیری چند تا لینکه که یکیش contact form هست. قبل از دادن مدارک و پاسپورتها به سفارت برای این مورد باید اقدامی انجام بدیم؟ یا نه اصلا ربطی نداره؟ اگه جواب بدید ممنون میشم
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 01:59)habibhabib نوشته:  دوستانی که کلیر شدن و ویزاشون رو گرفتن، توی ایمیل کلیری چند تا لینکه که یکیش contact form هست. قبل از دادن مدارک و پاسپورتها به سفارت برای این مورد باید اقدامی انجام بدیم؟ یا نه اصلا ربطی نداره؟ اگه جواب بدید ممنون میشم

نه دوست عزیز هیچ کار دیگری لازم نیست قبل از تحویل مدارک به سفارت انجام دهید مگر اینکه بخواهید تمدید مدیکال بکنید. بدون آن کافیست با برگه صورتی، پاسبورت و رسید csc به سفارت مراجعه بفرمائید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: habibhabib ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان