کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-02 ساعت 01:33)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 21:15)zohreh-gh نوشته:  امروزم نه خبری شد و نه سایت انکارا اپدیت؟ اگه اینا پرسنل کافی ندارن جمع شیم بریم کمک. پس کی میخوان سایت رو اپدیت کنن... ایشالا دوشنبه یه تکون اساسی بخوره هم سایتشون اپدیت شه و هم کلیر شدن بچه ها بیشتر روغلتک بیفته...

سلام امروز سفارت تعطیل بود .انشاالله 2 شنبه یک تکونی به خودشون بدن.لااقل این سایتشون که حدود 20 روز هست اپدیت نشده اپدیت کنن.

نیمای عزیز دوشنبه یا حداکثر سه شنبه روز هورا کشیدن شماست پیشاپیش کلیر شدن را تبریک میگویم.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Shaft ، Nima4185 ، habibhabib ، SAAM_60 ، negar6043 ، bahar101
(2015-05-01 ساعت 15:04)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
از اينكه سوالاتمو اينجا مطرح ميكنم عذرخواهي ميكنم.
١- ما براي گرفتن ويزامون ميخوايم دوشنبه بريم آنكارا، ولي قبل از اينكه بريم سفارت ميخوايم بريم مطب دكتر اونگان و مديكالمون رو تجديد كنيم. مشكلي كه هست اينه كه توي سايت دكتر اونگان براي روز دوشنبه تمام وقتها پر شده و هيچ وقتي رو نميشه رزرو كرد. آيا مطب دكتر اونگان در چنين شرايطي (تجديد مديكال) بدون وقت قبلي پذيرش ميكنه؟
٢- قصد داريم بعد از تحويل پاسپورتهابه سفارت آنكارا، به استانبول بريم و پاسپورتهامونو از پست استانبول دريافت كنيم. كسي از دوستان ميتونه يك دفتر پستي خوش مسير در استانبول كه شنبه ها باز باشه رو به ما معرفي كنه؟
ممنون ميشم دوستاني كه تجربه مشابه دارند راهنمايي كنند.
پيروز باشيد

دوست عزیز مواردی بوده اند که بدون تعیین وقت رفته اند و با صحبت کردن موفق شده اند که مدیکالشان انجام شود ولی قطعی نیست. چون منشی دکتر اونگان با توجه به لیست تعیین وقتیها برای مدیکال میفرستد. شما به نظر من یک روز دیرتر بروید ولی با وقت بروید یا اگر میخواهید زودتر بروید تلفنی از آنها وقت بگیرید. چون وقتشان فقط برای اینست که معلوم شود در آن روز شما مدیکال دارید و زمان آن در آن روز اهمیتی ندارد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: habibhabib ، Reza-2015 ، omid man ، bahar101
(2015-05-02 ساعت 08:57)Radwin نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 01:33)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 21:15)zohreh-gh نوشته:  امروزم نه خبری شد و نه سایت انکارا اپدیت؟ اگه اینا پرسنل کافی ندارن جمع شیم بریم کمک. پس کی میخوان سایت رو اپدیت کنن... ایشالا دوشنبه یه تکون اساسی بخوره هم سایتشون اپدیت شه و هم کلیر شدن بچه ها بیشتر روغلتک بیفته...

سلام امروز سفارت تعطیل بود .انشاالله 2 شنبه یک تکونی به خودشون بدن.لااقل این سایتشون که حدود 20 روز هست اپدیت نشده اپدیت کنن.

نیمای عزیز دوشنبه یا حداکثر سه شنبه روز هورا کشیدن شماست پیشاپیش کلیر شدن را تبریک میگویم.

انشاالله ممنون از اين همه لطفي كه داري
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، SAAM_60 ، bahar101
(2015-05-01 ساعت 21:41)mfte.teacher نوشته:  مدیران عزیز
کسی میدونه وضعیت کلیرنس های ابوظبی چطوره؟ چه تعداد کیس فوریه کلیر نشده از ابوظبی مونده؟ ممنون از لطف تون

کسی آماری از کلیر شده ها و ایشود شده های فوریه ابوظبی نداره؟ خود دوستان فوریه ای ابوظبی که کلیر یا ایشود شده باشه نیست؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
دوستان سلام،
چند تا سوال دارم ممنون میشم کمک کنید:
1. آقای Radwin عزیز و همیشه یاور فرمودند که پست ulus شنبه ها بازه و مشکلی نداره، اما یکی از دوستان من می گه که توی سایتش اینجور نوشته و حضورا مطلع شده که شنبه ها بسته هست. من می خواستم از آقای Radwin سوال کنم که آیا خودتون شخصا تجربه کردین، چون حرف شما واسه من سنده Smile
2. از دوستان تازه آنکارا رفته می خواستم بپرسم هوا چطوره؟ Big Grin چی ببریم بپوشیم؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: somayeh1363
(2015-05-02 ساعت 13:09)negar6043 نوشته:  دوستان سلام،
1. آقای Radwin عزیز و همیشه یاور فرمودند که پست ulus شنبه ها بازه و مشکلی نداره، اما یکی از دوستان من می گه که توی سایتش اینجور نوشته و حضورا مطلع شده که شنبه ها بسته هست. من می خواستم از آقای Radwin سوال کنم که آیا خودتون شخصا تجربه کردین، چون حرف شما واسه من سنده Smile
2. از دوستان تازه آنکارا رفته می خواستم بپرسم هوا چطوره؟ Big Grin چی ببریم بپوشیم؟
نگار جون ، من خودم از رادوین جان پرسیدم ، گفتند که 100% بازه و بله خودشون تجربه کردن ، حرف ایشون سنده Smile
در مورد هوا هم سوال خوبیه ، چون منم هفته اینده میرم ، بد نیست بدونم چی بپوشم Tongue
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: negar6043 ، bahar101
(2015-05-02 ساعت 13:09)negar6043 نوشته:  دوستان سلام،

عزیزان برای بار دوم این مسئله را خدمتتان عرض میکنم:
به این لینک تشریف ببرید:http://enyakinptt.ptt.gov.tr/Enyakinptt/
صفحه ptt باز میشود. در قسمت سمت چپ این صفحه در کشوی اول ANKARA را انتخاب بفرمائید. در کشوی دوم ALTINDAĞ را انتخاب بفرمائید. سپس لیست دفاتر پستی این منطقه از آنکارا می آید. در این لیست Ulus Şubesi را انتخاب بفرمائید. اونوقت در گوگل مپی که در صفحه می آید با علامت محل این مرکز پستی نشان داده میشود اگر روی آن رفته و کلیک چپ بفرمائید ساعات کار این مرکز و تعطیلی آن می آید. در اینجا روبروی Cumartesi (یعنی شنبه) ساعات باز بودنش را نوشته در صورتیکه جلوی Pazar (یکشنبه) نوشته Kapali یعنی تعطیل است. حالا بروید و ببینید و مطمئن شوید. ولی اینکه توی سایتش نوشته ولی عملا اینگونه نیست من اطلاعی ندارم ولی دوستانی قبلا رفته بودند و میگفتند باز است ولی باز هم صحت و سقم آن صددرصد نیست. من خودم چون شنبه ویزایم را نگرفتم تجربه نکردم ولی این سند در اختیار شما%
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، negar6043 ، zohreh-gh ، bahar101
اقا تعداد هووورررررررررررررررررراااا ها کم شده.همه منتظریم بابا
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، SAAM_60 ، bahar101 ، samane1363
(2015-05-02 ساعت 01:59)habibhabib نوشته:  دوستانی که کلیر شدن و ویزاشون رو گرفتن، توی ایمیل کلیری چند تا لینکه که یکیش contact form هست. قبل از دادن مدارک و پاسپورتها به سفارت برای این مورد باید اقدامی انجام بدیم؟ یا نه اصلا ربطی نداره؟ اگه جواب بدید ممنون میشم

سلام دوست عزيز
همونطور كه توي ايميل كليري هم اومده، در صورتيكه پاسپورت رو بعد از مصاحبه تعويض كرده باشيد، لازمه به پيج contact form بريد و با نوشتن يه توضيح مختصر صفحات اول پاسپورت رو آپلود كنيد. در اين مقطع استفاده ديگه اي نداره Wink
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، habibhabib
(2015-05-02 ساعت 15:58)Radwin نوشته:  [quote='negar6043' pid='602442' dateline='1430555951']
دوستان سلام،

عزیزان برای بار دوم این مسئله را خدمتتان عرض میکنم:
به این لینک ...

ممنون از پاسختون Shy اون سوال دوم رو هم اگر کسی جواب بده خیلی لطف کرده.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال ساده
بعد از کلیریییی ، اگه بخوایم مدیکالو تمدید کنیم ، باید قبل از تحویل پاسپورت ب سفارت این کارو بکنیم دیگه!؟
فقط میریم مدیکال و بعد پاکت مدیکالو میدیم و x ray رو نگه میداریم، درسته!؟
این ک مشکلی تو صدور ویزا ایجاد نمیکنه
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، samane1363
(2015-05-02 ساعت 18:26)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
یه سوال ساده

سلام. بله انشالا بعداز کلییر شدن اگه مدت کمی از مدیکالتون باقی مونده باشه باید قبل از تحویل پاس به سفارت مراحل مدیکال رو تکرار کنید و بعد به سفارت تحویل بدید که تاریخ و اعتبار ویزاتون بر اساس مدیکال جدید باشه. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، Shaft ، samane1363
ممنون قریشی جان
مثلا اگه سه ماه اعتبار داشته باشه، قبل تحویل پاس باید فکراتو بکنی ک حتما تا همون سه ماه میری بلاد ک ف ر Smile دیگه!
بعدش دیگه کاریش نمیشه کرد، درسته!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، samane1363
(2015-05-02 ساعت 18:49)Iaccept نوشته:  ممنون قریشی جان
مثلا اگه سه ماه اعتبار داشته باشه، قبل تحویل پاس باید فکراتو بکنی ک حتما تا همون سه ماه میری بلاد ک ف ر Smile دیگه!
بعدش دیگه کاریش نمیشه کرد، درسته!؟

Smile زندگی زیباست Smile

خواهش دوست عزیز. بله دقیقآ همینطوره. 3 ماه خوبه و بنظر من نیاز به تمدید نداره مگر اینکه کار خاصی در ایران داشته باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Iaccept ، hilda60 ، bahar101 ، samane1363
سلام دوستان
یکی از فامیلای ما نصفه کلییر شده یعنی فقط شخص اصلی ولی هیچ ایمیلی نیومده اشکالی نداره ؟در ضمن وقتی میزنه admin expire date on 20 may یعنی تا اون تاریخ میتونیم بریم سفارت درسته؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید...
زندگی زیباست زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست
ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست.
تشکر کنندگان: Iaccept ، hilda60 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان