کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
با عرض سلام مجدد.دوستان این پاکت نارنجی که با پاس میدن روش در مورد مشخصات فردی کیس باید چیزی نوشته باشه؟چون مال من فقط نوشته باز نشود و یکمی اطلاعات دیگه عمومی برای همه اینجوریست؟
دوستان کسی جواب نداده که .لطف کنید جواب بدید.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: laleht ، Daneshjo
(2015-05-10 ساعت 05:08)behzadsh نوشته:  دوستان داشتم مدارکی که افیسر بهم پس دادو نگاه میکردم دیدم اصل نامه تمکن بانک رو بهم پس داده ، حالا نمیدونم کپیش رو نگه داشته یا نه؟ روال عادیش همینه یا فراموش کرده برش داره؟؟؟؟
بله دوست عزیز اصل مدارک مسترد میشه و فقط کپی رو نگه میدارند. اعم از مالی و تحصیلی. برای ما اصل گواهی اشتغال رو گرفتند.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-10 ساعت 02:00)Radwin نوشته:  دوستان عزیزم ماحصل همفکریها و نظرات مختلفی که دوستان در این تاپیک گذاشته اند و پیامهایی که برای من گذاشته اند تا الان شامل موارد زیر است:
۱- ایجاد گروه موبایلی که دوستان بیشتر به تلگرام معتقد بودند که ایمنی اطلاعاتی بالا دارد.
۲- عده ای معتقد بودند که در شبکه های اجتماعی گروهی تحت عنوان همکاری در آمریکا ساخته شود
۳- ایجاد تاپیکی تحت عنوان همکاری در آمریکا در مهاجرسرا که اولا تمام ایالتها را پوشش بدهد و تمام نیازهای دوستان را برای حل مشکلاتشان. که البته برای ارتباطات عمقی تر بسته به نیاز به موارد فوق هم ارجاع داده شود
۴- ایجاد سایت یا وبلاگ قوی منحصرا برای ادامه همکاری و ارتباط با هم در آمریکا باشد که پر واضحست که بسیار عالیست ولی به گروهی خبره و متخصص احتیاج دارد (که البته اصلا در دامنه تخصص من نیست)
البته دیگر لازم نیست که گفته شود که هدف همه اینها این است که ما این محبتهایی که در این سایت میبینیم به زندگی آینده خود در آمریکا که بقیه زندگی ما را در برمیگیرد سرایت دهیم و زندگی بهتر و بدون استرستری برای خودمان و هموطنانمان بسازیم.
حالا در مورد نظراتتان در مورد موارد فوق لطف کنید بیاناتتان را بفرمائید تا به یک جمع بندی برسیم. البته اگر گزینه مورد نظرتان یا مورد دیگری غیر از موارد فوق را به بنده پیام بدهید ممنون میشوم. البته بجنبید چون از دوشنبه این تاپیک منحصرا به هورا اختصاص دارد. مخصوصا از دو سه هفته دیگر که محشر کبرا میشود.
رادوین عزیز ضمن تشکر از ایده خوب شما، پیشنهاد می کنم علاوه بر پیشنهاد منطقه ای کردن، با توجه به گستردگی مسائل زندگی همان طور که سایت مهاجرسرا موضوعات رو دسته بندی کرده این صفحه نیز دسته بندی شود و مسائل مختلف که با ان درگیر خواهیم بود از همان ابتدا مثل ورود به امریکا و فرودگاه و بعد روند اخذ گرین کارت ، اجاره کردن منزل، شیوه یافتن کار و پر کردن فرمهای مربوطه، بازکردن حساب بانکی و موارد مرتبط مثل نحوه استفاده از کارتها، تکس و تکس بک و ... باشه تا هم به صورت تخصصی تر درامده و هم افراد به راحتی بتوانند موارد را ثبت و استفاده نمایند.

(2015-05-10 ساعت 02:00)Radwin نوشته:  دوستان عزیزم ماحصل همفکریها و نظرات مختلفی که دوستان در این تاپیک گذاشته اند و پیامهایی که برای من گذاشته اند تا الان شامل موارد زیر است:
۱- ایجاد گروه موبایلی که دوستان بیشتر به تلگرام معتقد بودند که ایمنی اطلاعاتی بالا دارد.
۲- عده ای معتقد بودند که در شبکه های اجتماعی گروهی تحت عنوان همکاری در آمریکا ساخته شود
۳- ایجاد تاپیکی تحت عنوان همکاری در آمریکا در مهاجرسرا که اولا تمام ایالتها را پوشش بدهد و تمام نیازهای دوستان را برای حل مشکلاتشان. که البته برای ارتباطات عمقی تر بسته به نیاز به موارد فوق هم ارجاع داده شود
۴- ایجاد سایت یا وبلاگ قوی منحصرا برای ادامه همکاری و ارتباط با هم در آمریکا باشد که پر واضحست که بسیار عالیست ولی به گروهی خبره و متخصص احتیاج دارد (که البته اصلا در دامنه تخصص من نیست)
البته دیگر لازم نیست که گفته شود که هدف همه اینها این است که ما این محبتهایی که در این سایت میبینیم به زندگی آینده خود در آمریکا که بقیه زندگی ما را در برمیگیرد سرایت دهیم و زندگی بهتر و بدون استرستری برای خودمان و هموطنانمان بسازیم.
حالا در مورد نظراتتان در مورد موارد فوق لطف کنید بیاناتتان را بفرمائید تا به یک جمع بندی برسیم. البته اگر گزینه مورد نظرتان یا مورد دیگری غیر از موارد فوق را به بنده پیام بدهید ممنون میشوم. البته بجنبید چون از دوشنبه این تاپیک منحصرا به هورا اختصاص دارد. مخصوصا از دو سه هفته دیگر که محشر کبرا میشود.
رادوین عزیز ضمن تشکر از ایده خوب شما، پیشنهاد می کنم علاوه بر پیشنهاد منطقه ای کردن، با توجه به گستردگی مسائل زندگی همان طور که سایت مهاجرسرا موضوعات رو دسته بندی کرده این صفحه نیز دسته بندی شود و مسائل مختلف که با ان درگیر خواهیم بود از همان ابتدا مثل ورود به امریکا و فرودگاه و بعد روند اخذ گرین کارت ، اجاره کردن منزل، شیوه یافتن کار و پر کردن فرمهای مربوطه، بازکردن حساب بانکی و موارد مرتبط مثل نحوه استفاده از کارتها، تکس و تکس بک و ... باشه تا هم به صورت تخصصی تر درامده و هم افراد به راحتی بتوانند موارد را ثبت و استفاده نمایند.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: vahid1432 ، p00ya2001 ، Radwin ، Shaft ، Alex 2014 ، Daneshjo ، SAAM_60 ، jupiterx
دوستان اگه فورا کلیر بشیم و بخواهیم بریم ابوظبی آیا فورا ویزا دبی میشه صادر بشه و سوال دوم آیا باید پرواز برگشت رو اپن بگیریم چون نمیدونیم که کی ویزا صادر میشه . معمولا همه چکار میکنن? ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 05:46)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 05:08)behzadsh نوشته:  دوستان داشتم مدارکی که افیسر بهم پس دادو نگاه میکردم دیدم اصل نامه تمکن بانک رو بهم پس داده ، حالا نمیدونم کپیش رو نگه داشته یا نه؟ روال عادیش همینه یا فراموش کرده برش داره؟؟؟؟
بله دوست عزیز اصل مدارک مسترد میشه و فقط کپی رو نگه میدارند. اعم از مالی و تحصیلی. برای ما اصل گواهی اشتغال رو گرفتند.

ولي اصل نامه تمكن مالي منو پس ندادند
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mohammad384 ، Daneshjo
(2015-05-10 ساعت 07:41)p00ya2001 نوشته:  

سلام دوستان زیاد خودتون نگران نکنید اونا هر چی لازم داشته باشن برمی دارن و بقیه رو بر می گردونن تمکن ما رو هم برگردوندن خیلی از مدارک رو برمی گردونن (شاید اسکن می کنن مثل ایران کاغذ بازی ندارن)
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Daneshjo
دوستان منتظر كلير Smile ما چند وقتي از روند اين صفحه بي خبر بوديم، اين هفته منتظر اعلام يك كلير خوب هستيم يا بايد تا اواخر ماه مي منتظر بمونيم؟! كيا در صف هورااااااااااا هستند؟! Big GrinBig Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Shaft ، r.bazargan ، zohreh-gh ، p00ya2001 ، Daneshjo ، SAAM_60 ، Iaccept
اينطور كه رادوين جان توضيح دادند خيلي جشن داريم اين ماه، ولله من دو دست كت و شلوار دارم وقت نميكنم هر روز بدم خشك شوييD:
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mahboy ، hilda60 ، samane1363 ، Nima4185 ، Daneshjo ، SAAM_60 ، Iaccept
(2015-05-10 ساعت 05:42)omid man نوشته:  با عرض سلام مجدد.دوستان این پاکت نارنجی که با پاس میدن روش در مورد مشخصات فردی کیس باید چیزی نوشته باشه؟چون مال من فقط نوشته باز نشود و یکمی اطلاعات دیگه عمومی برای همه اینجوریست؟

مال من و پسرم هم فقط نوشته do not open
منم اولش ترسیدم از گوشه بازش نگاه کردم دیدم عکس خودمونه خیالم راحت شدBig Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Mahboy ، Daneshjo ، SAAM_60 ، Iaccept
(2015-05-10 ساعت 07:38)dashtibox نوشته:  دوستان اگه فورا کلیر بشیم و بخواهیم بریم ابوظبی آیا فورا ویزا دبی میشه صادر بشه و سوال دوم آیا باید پرواز برگشت رو اپن بگیریم چون نمیدونیم که کی ویزا صادر میشه . معمولا همه چکار میکنن? ممنون از پاسختون

راستش هم اون آژانسی که دوست منه هم الی گشت بهم گفتن ما ویزا فوری واسه کسی نمیگیریم و منم گفتم لابد یه جای کار میلنگه که اینا حاضر نیستن ویزا فوری بگیرن
سه شنبه 21 آپریل عصر فهمیدم کلیر شدم چهارشنبه 22 آپریل صبح واسه ویزا عادی اقدام کردم پنج شنبه 23 آپریل ساعت 11 صبح گفتن ویزا آمادس و بلیطم رو گرفتن واسه یکشنبه 26 آپریل (البته چون الان زیاد فصل سفر اونم به امارات نیست اینقدر زود شد وگرنه ما مصاحبمون فروردین بود من یک ماه قبل از عید اقدام کردم و دو هفته طول کشید تا ویزامون اومد)
سفارت ابوظبی توی متن کلیر میگه شما فقط روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 13:30میتونین پاسپورت رو تحویل بدین
من همون روز صبح رفتم و ظهر ساعت 13 دم سفارت بودم که وقتی یکشنبه میدین پنج شنبه بهتون میدن و اگه سه شنبه تحویل بدین یکشنبه یا دوشنبه بعد تحویل میدن
خیلی روده درازی کردم ببخشید دست خودم نبود Big Grin Tongue
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001 ، smhh7441 ، hilda60 ، samane1363 ، reza2015usa ، Iaccept ، lotttery2015

سلام.من هم همینطور
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-10 ساعت 10:19)mohammad384 نوشته:  

سلام.من هم همینطور
از منم پس داد حتی دیپلم و پیش دانشگاهی را هم داد ولیسانسو گرفت
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
رادوین جان؛ به نظر من، در مرحله اول برای اینکه تاپیک کلیرنس 2015 صفحاتش زیادتر نشه و دوستان و عزیزانی که سوال دارند به مشکل نخورند یه صفحه برای تبادل نظر ایجاد بشه و اونجا دوستان همفکری کنند. مدیرای مهاجرسرا اگر امکانش هست زمینه رو فراهم کنند. در ادامه میشه به مسیرهای خوبی قدم گذاشت و راجع به جزئیات به اتفاق نظر رسید.
ممنون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Iaccept ، jupiterx
دوستان پس نوبت کلیرشدن مارچیها کی میشه
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، mfte.teacher ، lotttery2015
(2015-05-10 ساعت 10:19)mohammad384 نوشته:  

سلام.من هم همینطور
من هم همینطورWink
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان