کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
میشه بگین برای csc بعد کلیر شدن دوباره باید ثبت نام کرد. آخه من زیرمجموعه خانومم هستم و او ویزا گرفته الانم می خوام برم آنکارا نمی دونم همون برگه ثبت نام اولیه کافیه یا یه حساب با نام خودم باید ایجاد کنم و دفتر پست جدید انتخاب کنم
یه جا یکی گفته باید دوباره ثبت نام کرد یه جا دیگه هم گفتن لازم نیست. لطفا کسی که این پروسه کلیرنس و دریافت ویزای بعدشو انجام داده جواب بده
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 14:12)رضا2015 نوشته:  
دوستان ببین کیس نامبرشون تو این ها هست یا نه ؟
این دوستان به احتمال قوی در این ماه کلیرشون رو میگیرن اگر کسی هم کلیر شده و شمارش اینجا هست بهم بگه فقط
ممنون
3480 و 515 هم فکر کنم خیلی وقته کلیر شدن هستن اینجا

آقا رضا واقعا برات متاسفم....چرا سعی داری با پارتی بازی دوستای خودتو کلیر کنی ؟؟؟؟ کیس نامبر ما کو پس ؟؟؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Iaccept
(2015-05-10 ساعت 14:55)moj237 نوشته:  میشه بگین برای csc بعد کلیر شدن دوباره باید ثبت نام کرد. آخه من زیرمجموعه خانومم هستم و او ویزا گرفته الانم می خوام برم آنکارا نمی دونم همون برگه ثبت نام اولیه کافیه یا یه حساب با نام خودم باید ایجاد کنم و دفتر پست جدید انتخاب کنم
یه جا یکی گفته باید دوباره ثبت نام کرد یه جا دیگه هم گفتن لازم نیست. لطفا کسی که این پروسه کلیرنس و دریافت ویزای بعدشو انجام داده جواب بده
خوب شما باید csc با پاس خودتون رو ببرید چون csc قبلی به نام پاس ایشون بوده
و ایشون کارشون انجام شده .

(2015-05-10 ساعت 14:59)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 14:12)رضا۲۰۱۵ نوشته:  
دوستان ببین کیس نامبرشون تو این ها هست یا نه ؟
این دوستان به احتمال قوی در این ماه کلیرشون رو میگیرن اگر کسی هم کلیر شده و شمارش اینجا هست بهم بگه فقط
ممنون
3480 و 515 هم فکر کنم خیلی وقته کلیر شدن هستن اینجا

آقا رضا واقعا برات متاسفم....چرا سعی داری با پارتی بازی دوستای خودتو کلیر کنی ؟؟؟؟ کیس نامبر ما کو پس ؟؟؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
واقعا Tongue شما 20 مارچی ها داستانتون جداس کاکو! Smile
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، tandis_n_m ، laleht ، SAAM_60 ، Iaccept ، samane1363
بذا تا اینجا هستی دو تا سوال هم ازت بکنم ک چند روز پیش پرسیدم ولی کسی ج نداد

همونطور که از امضام مشخصه من برنده نیستم و فقط پدرم منتظر جواب کلیرشون هستند

۱- آیا من میتونم با اینکه جزو کیس نیستم پاسپورت رو به سفارت تحویل بدم ؟؟؟ پدرم شاغل هستند شاید نتونن تو اون تایم برن ترکیه. البته میدونم برای تحویل از پست احتیاج به وکالت نامه هست.

۲- الان حدودا چند روز از تاریخ تحویل پاس طول میکشه تا ویزا به دست پست برسه ؟؟؟

ممنون
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 15:11)A L I R E Z A 67 نوشته:  بذا تا اینجا هستی دو تا سوال هم ازت بکنم ک چند روز پیش پرسیدم ولی کسی ج نداد

همونطور که از امضام مشخصه من برنده نیستم و فقط پدرم منتظر جواب کلیرشون هستند

۱- آیا من میتونم با اینکه جزو کیس نیستم پاسپورت رو به سفارت تحویل بدم ؟؟؟ پدرم شاغل هستند شاید نتونن تو اون تایم برن ترکیه. البته میدونم برای تحویل از پست احتیاج به وکالت نامه هست.

۲- الان حدودا چند روز از تاریخ تحویل پاس طول میکشه تا ویزا به دست پست برسه ؟؟؟

ممنون

شما انکارایی ، میتونی بری و پاس ها رو بدی ولی تو پست که میخوای بگیری باید وکالت نامه ترکی داشته باشی بعد هم ترجمه شناسنامه ها! بنظرم میتونی بگیری
2- 3 تا 5 روز طول میکشه ! اگه دوشنبه صبح بدی تا جمعه و شنبه میگیری( البته نمیدونم انکارا هم مثل ابوظبی تاریخ خاصی پاس میگیره یا نه ) !
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، Iaccept ، bahar101
سلام دوستان
امیدوارم کسایی که کلیرنس خوردن زودتر کلیر بشن ،
ما ۴ می مصاحبه داشتیم در ارمنستان ،من ویزارو گرفتم و همسرم کلیرنس شد ،
از اون خانمی که مدارک رو تخویل میگرفت سوال کردم که میتونم برای ویزای همسرم من بیام ،گفت بله ،
فقط چیزیکه یادم رفت ازش بپرسم این بودش که زمانی که کلیر میشه آیا پاسپورت رو یکی از دوستامون میتونه ببره بندازه توی صندوق سفارت ، یا نه حتما خودمون یا یکی از بستگان درحه یک باید پاسپورت رو بندازه توی صندوق؟
برای دریافت پاسپورت و ویزا خودم یا همسرم میریم ولی فقط برای اینکه پاسپورت رو بندازیم توی صندوق شک داریم
ممنون میشم دوستان جواب بدن
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mfte.teacher
(2015-05-10 ساعت 15:43)Daneshjo نوشته:  سلام دوستان
از اون خانمی که مدارک رو تخویل میگرفت سوال کردم که میتونم برای ویزای همسرم من بیام ،گفت بله ،
فقط چیزیکه یادم رفت ازش بپرسم این بودش که زمانی که کلیر میشه آیا پاسپورت رو یکی از دوستامون میتونه ببره بندازه توی صندوق سفارت ، یا نه حتما خودمون یا یکی از بستگان درحه یک باید پاسپورت رو بندازه توی صندوق؟
برای دریافت پاسپورت و ویزا خودم یا همسرم میریم ولی فقط برای اینکه پاسپورت رو بندازیم توی صندوق شک داریم

سلام خیر مشکلی نداره ولی برا گرفتن پاسپورت ویزا خورده و پاکت زرد حتمآ یکی از اعضاء کیس یا وکیل رسمی اونها باید مراجعه کنه. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، SAAM_60 ، bahar101
(2015-05-10 ساعت 12:49)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 23:28)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 23:24)Radwin نوشته:  دوستان اینکه من گفتم در مورد ارتباط دوستان یک نظریه خام بود و بعنوان پایه که باید انجام شود ولی طریقه انجام آن نیاز به زمان و مشاوره دوستانی دارد که صاحب فن هستند. ما به یک محلی احتیاج داریم که به صورت مداوم در آن با هم ارتباط داشته باشیم. این سایت خیلی کامل و خوبه ولی خیلی صفحات زیاده و در ضمن هرچه تا قبل از کلیر شدن و مراحل ابتدایی ورود به آمریکا کامله ولی در مرحله ادامه زندگی در آمریکا و ارتباط هموطنان کم دارد. ما باید قسمتی در این انجمن یا سایتی یا وبلاگی ایجاد کنیم که تنها به ارتباطات پس از ورود و زندگی در آمریکا بپردازد. حالا دوستان نیایند بگویند سنگ بزرگه، نمیشه، عملی نیست. مگه لاتین تبارها و کوبایی ها چکار میکنند که ما نمیتوانیم بکنیم. ما اینجا رئیس و مرئوس نداریم. همه یک مجموعه هستیم که برای پیشرفت خودمان و مجموعه مان فعالیت میکنیم. فقط مسئله اینجاست که دوستان متعهد و متخصصی وارد کار بشوند و استارت این کار را بزنند. همین مهاجرسرا زمان برده تا این سایت بسیار مفید الان بشود. دلیلی هم ندارد کار که شروع میشود نقص نداشته باشد قطعا نقائص زیاد است ولی مهم شروع کاره و انرژی مثبت همه افراد زیر مجموعه آن. با گفتن گالیوری من میدووونم نمیشه، هم هیچکاری نمیشه. در هرصورت بیایید طرحی نو دراندازیم.

من مي گم چرا انقدر سختش مي كنيد؟ از شبكه هاي اجتماعي خوبي كه هست هم مي تونيم استفاده كنيم. مثل تلگرام. فقط يه متولي مي خواد. بسم الله

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤

دوستان درست میگن حتی میتونیم تو FB هم یه صفحه درست و همدیگرو اد کنیم

سلام کاملا با پیشنهاد دوستمون موافقم کمک بزرگی به بچه ها میشه

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-10 ساعت 12:55)hilda60 نوشته:  سلام دوستان خوب مهاجرسرایی
منو باز استرس گرفته Sad
همسرم دوازده سال پیش تو "س پ" خدمت کرده و شغل دولتی هم نداشتن . رشته حساس هم نداشتن. کارشون هم تحویل لوازم خونگی به فروشگاهاس که با ماشینش انجام میده
به نظرتون همسر من چقدر طول میکشه کلیر بشه ؟ شغل همسرم به نظر اونا حساسه که بخوان زیاد بررسی کنن؟ یا نه؟
یعنی میشه مرداد ماه باهم بریم آمریکا
ای خدااااا
Sad Sad Sad

عزیزم استرس نداشته باش به زودی کلیر میشه شرایط منم مثل شماست ،انرژی +++++ بده Wink

تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، r.bazargan ، Iaccept ، bahar101
(2015-05-10 ساعت 13:02)mordad نوشته:  خدایا.... نمیگم ویزا رو برسون.... فقط تکلیفمون رو روشن کن زود تر.... هیچ حرکتی تو زندگیم نمیتونم بکنم.... یا بده ویزارو یا بگو نمیدم..... تکلیف روشن بشه همین....

دوست عزیز همون روز که قرعه به نامت افتاد تکلیفت مشخص شده ،Cool رفتنی هستی ساکتو ببند پیش به سوی usaWink

تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، SAAM_60 ، bahar101
سلام ببخشید اصطلاح آپدیت شدن که بچه های کلیرنس شده میگن یعنی چی ؟؟

تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-10 ساعت 15:59)Daneshjo نوشته:  سلام ببخشید اصطلاح آپدیت شدن که بچه های کلیرنس شده میگن یعنی چی ؟؟
توی سایت ceac.state.gov
شماره کیس رو بزنین هر دفعه که سفارت یا از ادارات امریکا برن سراغ پروندتون تاریخش جدید میشه یا بعبارت دیگه پرونده شما یک مرحله آپدیت میشه که دو سه تا آپدیت اولیه مهم نیست مربوط به ارسال استعلام کیس شما به ارگان مربوطه در امریکاست و از اون به بعد میتونین با در آوردن تاریخ آپدیت ها تاریخ احتمالی کلیر شدنتون رو در بیارین
فرصت کردین این تاپیک رو شروع کنین از اول بخوندن همه ما ها اکثرا همینطوری سر از این داستان و تحلیلاش در آوردیم Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، Daneshjo ، SAAM_60 ، Iaccept ، bahar101 ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 15:48)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 15:43)Daneshjo نوشته:  سلام دوستان

سلام خیر مشکلی نداره ولی برا گرفتن پاسپورت ویزا خورده و پاکت زرد حتمآ یکی از اعضاء کیس یا وکیل رسمی اونها باید مراجعه کنه. موفق باشید

ممنون از پاسخوییتون

تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 16:04)laleht نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 15:59)Daneshjo نوشته:  سلام ببخشید اصطلاح آپدیت شدن که بچه های کلیرنس شده میگن یعنی چی ؟؟
توی سایت ceac.state.gov
شماره کیس رو بزنین هر دفعه که سفارت یا از ادارات آمریکا برن سراغ پروندتون تاریخش جدید میشه یا بعبارت دیگه پرونده شما یک مرحله آپدیت میشه که دو سه تا آپدیت اولیه مهم نیست مربوط به ارسال استعلام کیس شما به ارگان مربوطه در آمریکاست و از اون به بعد میتونین با در آوردن تاریخ آپدیت ها تاریخ احتمالی کلیر شدنتون رو در بیارین
فرصت کردین این تاپیک رو شروع کنین از اول بخوندن همه ما ها اکثرا همینطوری سر از این داستان و تحلیلاش در آوردیم Big Grin

ممنون از پاسخگوییتون
این تاپیک خیلی طولانیه و از اول خوندنش کار حضرت فیل Big Grin
ولی سعی میکنم نصفش رو بخونم معمولا بعد از چند تا آپدیت باید منتظر کلیر باشم ؟ مشخصه یا کیسا با هم فرق دارن ؟ توی برگه آبی همسرم هیچ گزینه ای رو تیک نزد ، همسرم سوال کرد نقص مدارک دارم گفت نه ، گفت پس چرا کلیرنس شدم گفت که چیز خاصی نیست برای مراحل اداری Rolleyes

تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101 ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 16:25)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 16:04)laleht نوشته:  
توی سایت ceac.state.gov
شماره کیس رو بزنین هر دفعه که سفارت یا از ادارات آمریکا برن سراغ پروندتون تاریخش جدید میشه یا بعبارت دیگه پرونده شما یک مرحله آپدیت میشه که دو سه تا آپدیت اولیه مهم نیست مربوط به ارسال استعلام کیس شما به ارگان مربوطه در آمریکاست و از اون به بعد میتونین با در آوردن تاریخ آپدیت ها تاریخ احتمالی کلیر شدنتون رو در بیارین

ممنون از پاسخگوییتون
این تاپیک خیلی طولانیه و از اول خوندنش کار حضرت فیل Big Grin
ولی سعی میکنم نصفش رو بخونم معمولا بعد از چند تا آپدیت باید منتظر کلیر باشم ؟ مشخصه یا کیسا با هم فرق دارن ؟ توی برگه آبی همسرم هیچ گزینه ای رو تیک نزد ، همسرم سوال کرد نقص مدارک دارم گفت نه ، گفت پس چرا کلیرنس شدم گفت که چیز خاصی نیست برای مراحل اداری Rolleyes
سلام
آفيسر زماني را كه به شما گفت چقدر بود
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان