کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-10 ساعت 16:32)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 16:31)Daneshjo نوشته:  دوستان من میخواستم به چند نفر از دوستان رتبه بدم که پیغام داد چون رتبه ی خودم پایین نمیتونم به کسی رتبه بدم
امیدوارم هیچایوایمثل من نا امید نشه. :-)

باید رتبه خودت از ۵ بیشتر باشه تا مجاز به رتبه دادن بشی

Rolleyes خوب من نمیدونستم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-10 ساعت 16:50)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 15:54)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 13:02)mordad نوشته:  خدایا.... نمیگم ویزا رو برسون.... فقط تکلیفمون رو روشن کن زود تر.... هیچ حرکتی تو زندگیم نمیتونم بکنم.... یا بده ویزارو یا بگو نمیدم..... تکلیف روشن بشه همین....

دوست عزیز همون روز که قرعه به نامت افتاد تکلیفت مشخص شده ،Cool رفتنی هستی ساکتو ببند پیش به سوی usaWink

واقعاً حرف دل من رو زدي من هفت ماه ميشه اين حال شما رو دارم فقط منتظرم تكليف آينده ام مشخص بشه....[emoji19]

دوستم هر وقت دلت شور زد به اونایی فک کن سالهاست منتظر این روز شما هستن
شاد زی و‌پیروزShy

تشکر کنندگان: SAAM_60
(2015-05-10 ساعت 19:00)Samia نوشته:  سلام
خوبين دوستان
من از بجه هايي كه مدت زيادي از apخوردنشون ميگذره ميخوام حتما حتما حتما حتما ايميل پيگيري بزنن. براي اونايي كه پنج ماه به بالا منتظرن ميگم.
ما كه هفته پيش بليط گرفته بوديم و اكسپاير ويزامون اين هفته بود. همسرم كه رفت سفارت بعد از دو روز كه پاسپورت رو تحويل داده بود تازه ايميل زدن دوباره بايد بري مديكال. در صورتيكه حدود ٧روز به تاريخ اكسپاير ويزا مونده بود، ولي ايشون با مراجعه هاي متعدد به اونگان و سفارت، نه تنها مديكال نداد بلكه بصورت دستي ويزاشو گرفت.
البته داستان طولاني تر داره كه بعدا ميگم.
فقط منظورم اينه كه ما با پيگيري زياد، البته وقتي كه مضطر شده بوديم، تونستيم ويزا رو بگيريم. حالا از ما گفتن ... :/
در هر صورت مبارک
پس تاریخ ویزاتون نگذشت ؟؟ احتمالا الان باید امریکا باشینSmile

تشکر کنندگان:
اين شنبه و يكشنبه واقعا آزار دهنده هستش
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر از دوستانی که بهم رتبه دادن تا بتونم به بقیه رتبه بدم Smile

تشکر کنندگان: behjat ، zohreh-gh ، hilda60 ، laleht ، Nima4185 ، SAAM_60 ، somayeh1363 ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 20:45)Shaft نوشته:  اين شنبه و يكشنبه واقعا آزار دهنده هستش
ای گفتی Shaft آدم جز جیگر میگره. یه چند وقتی هستش که عادت کردم اول هفتم دوشنبه هستش نه شنبه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Aghaman ، Daneshjo ، lighter ، hilda60 ، laleht ، Shaft ، lotttery2015 ، Nima4185 ، samane1363
(2015-05-09 ساعت 16:55)laleht نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 14:42)darkmatter نوشته:  افراد زیادی با سطح علمی بالا به راحتی ویزا گرفته اند چون نوع ویزا گوناگونی فرهنگهاست ما نباید شرایط هر سال رابا سالهای قبل مقایسه کنیم حتی نمیتوانیم شرایط هر کیس را در یک سال مقایسه کنیمچون فاکتورهای متفاوتی برای ارزیابی هست و نوع مصاحبه افراد

اتفاقا نظر نيما جان كاملا درسته من اينو تو فروم ايميگريشن هم كه عضوم خوندم
اما بايد ديد كه آفيسر به چه موردى حساسيت نشون ميده مثلا من كار دولتى مدرك فوق ليسانس در رشته حساس فيلد نفت و گاز كه ٢١ روزه كلير شدم اما همسرم كار خصوصى و رشته غير حساس با سربازى ارتش هنوز كلير نشده
دقيقا مقطع كه فوق ليسانس و دكترا ميشه حساسيت اونا بيشتر ميشه من خودمم روزى كه فرم رو پر كردم در مورد كارم خيلى كامل نوشتم در صورتى كه بعدا كه با مهاجرسرا آشنا شدم ديدم همه ميگن خلاصه توضيح بدين و حتى بعضى دوستان توى cv مقالات چاپ شده خود رو ننوشتن اما من كامل نوشتم و آفيسر هم از شغلم خيلى پرسيد اما بعد رو چى حساس بود كه قانع شد و مورد كمترى رو واسه بررسى انتخاب كرد نميدونم كه زود كلير شدم
اما اصولا اين تفكر هست كه نيروها هرچه متخصص تر باشند احتمال نفوذ به پستهاى حساس بيشتره و بيشتر كنترل ميكنن

(2015-05-10 ساعت 17:52)omid man نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 05:42)omid man نوشته:  با عرض سلام مجدد.دوستان این پاکت نارنجی که با پاس میدن روش در مورد مشخصات فردی کیس باید چیزی نوشته باشه؟چون مال من فقط نوشته باز نشود و یکمی اطلاعات دیگه عمومی برای همه اینجوریست؟
دوستان کسی جواب نداده که .لطف کنید جواب بدید.

بچه ها یعنی کسی نیست به سوال من جواب بده؟

اخه قبول نمیکنه سایت پول گرین رو

سلام بله مال همه همینطور است روش مهم نیست مهم توشه که نباید باز بشه و باید تو فرودگاه تحویل مامورهای مهاجرت بدید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، omid man ، Nima4185
(2015-05-10 ساعت 20:54)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 20:45)Shaft نوشته:  
ای گفتی Shaft آدم جز جیگر میگره. یه چند وقتی هستش که عادت کردم اول هفتم دوشنبه هستش نه شنبه
عادت خوبیه، تا چند وقت دیگه به فایده اش پی خواهید برد.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: hilda60 ، mfte.teacher ، Shaft ، Daneshjo ، Nima4185 ، SAAM_60 ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 20:54)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 20:45)Shaft نوشته:  اين شنبه و يكشنبه واقعا آزار دهنده هستش
Big GrinBig GrinBig Grin چقدر زود عادت کردی
ولی عادت خوبیهCool

تشکر کنندگان: hilda60 ، mfte.teacher
هورا فردا دوشنبه س 5 روز داغ هورا کشیدن و آپدیت های اساسی ایشالا تو راهه. نمیدونم چرا به این هفته دلخوشم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، Shaft ، hilda60 ، m.ghoreishi ، zohreh-gh ، omid man ، jupiterx ، Daneshjo ، reza2015usa ، Nima4185 ، SAAM_60 ، rima4499 ، sadri54 ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 21:12)mfte.teacher نوشته:  هورا فردا دوشنبه س ۵ روز داغ هورا کشیدن و آپدیت های اساسی ایشالا تو راهه. نمیدونم چرا به این هفته دلخوشم
امیدوارم .. ان شا الله ..
یعنی میشه همسر منم که جزو آخر مارچی هاس از کلیر های این ماه باشه
Rolleyes
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Marmad ، laleht
دوستان اگر کلیر گروهی زدن بیاید هماهنگ کنیم باهم بریم. من که احتمالا با یکی از همراهان سفر اول برم، چون هزینه ها خیلی میاد پایین. اگر بتونیم گروهی و با تعداد بالا بریم جدا از کاهش بیشتر هزینه ها، هم بیشتر خوش میگذره هم زیربنای خوبی برا ادامه دوستی در آن دیار غربت اصلی میشه.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Nima4185 ، SAAM_60 ، sadri54 ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 21:21)hilda60 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:12)mfte.teacher نوشته:  هورا فردا دوشنبه س ۵ روز داغ هورا کشیدن و آپدیت های اساسی ایشالا تو راهه. نمیدونم چرا به این هفته دلخوشم
Rolleyes

هیلدا خانم نگران نباشین من همسرتون با هم کلیر میشیم. قول اصلا تا ایشون ویزاشون رو نگیرن من ویزا نمیخام خوب شد

تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 21:35)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:21)hilda60 نوشته:  
Rolleyes

هیلدا خانم نگران نباشین من همسرتون با هم کلیر میشیم. قول اصلا تا ایشون ویزاشون رو نگیرن من ویزا نمیخام خوب شد

Big GrinBig GrinBig Grin
ان شا الله همه منتظران هر چه سریعتر کلیر بشن... ان شا الله شما و همسر من در این ماه کلیر بشید با هم Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، m.ghoreishi ، laleht
با سلام و احترام
دوستان لطفا اگر میدانید معنی این ایتم در ایمیل انکارا چیست برای اینجانب نیز توضیح دهید . با تشکر فراوان

Check Visa Bulletin. Before sending passports or coming to the Embassy, applicants for family-preference immigrant visas (ex. F1, F2, F3, F4) should check the current month's visa bulletin for their visa class and foreign state of chargeability. Visa numbers are available only for applicants whose priority date is earlier than the cut-off date
listed in the bulletin

با سلام و احترام
دوستان لطفا اگر میدانید معنی این ایتم در ایمیل انکارا چیست برای اینجانب نیز توضیح دهید . با تشکر فراوان

Check Visa Bulletin. Before sending passports or coming to the Embassy, applicants for family-preference immigrant visas (ex. F1, F2, F3, F4) should check the current month's visa bulletin for their visa class and foreign state of chargeability. Visa numbers are available only for applicants whose priority date is earlier than the cut-off date
listed in the bulletin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان