کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-11 ساعت 22:45)َalikh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:36)vahid1432 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 11:08)tandis_n_m نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 10:56)smhh7441 نوشته:  به به مخلص شیرازی‌ها همشهریهای عزیزمان
خوشحالیم که در اینجا هوشهریهای زیادی داریم.
البته ما که تازه کاریم ماشالا بقیه سابقه دار و رتبه دارن
کاش ما رو هم تو جمع خودشون راه بدن
به امید موفقیت و گرفتن ویزا به زودی زود

پرچم شيرازي ها بالا هست پسWink
من كه خيلي خوشحالم اينجا با دوست هاي خوبي مثل شما آشنا ميشمSmile
اميدوارم هرچه زودتر ويزامون بيات و در بلاد كفر با هم بيشتر در ارتباط باشيمWink

داره کم کم جمع شیرازیا جمع میشه هااا
تعداد زیاد بشه یه محله میزنیم به نام شیراز Big Grin
ای بابا تو هم AP خوردی ؟ امیدوارم زودتر کلیر شی کاکو

آره AP خورده خيليم خوشحاله..
تو كلاس زبان با هم هستيم
هرچي من استرس دارم آقاي وحيد ريلكسه Big Grin
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: َalikh ، vahid1432 ، laleht
(2015-05-11 ساعت 22:48)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 18:42)َalikh نوشته:  از دوستان کسی هست بیشتر از 100 روز منتظر کلیر باشه؟

بله دوست عزيز بنده خودم در خدمتم با ١٥٣روز سابقه. نببببببببببببببببووووود.
واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!
امیدوارم این سری کلیر شین و دلتون شاد شه
خیلی عجیبه , میشه شرایط کیستونو بگین
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 22:48)tandis_n_m نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 11:08)tandis_n_m نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 10:56)smhh7441 نوشته:  به به مخلص شیرازی‌ها همشهریهای عزیزمان
خوشحالیم که در اینجا هوشهریهای زیادی داریم.
البته ما که تازه کاریم ماشالا بقیه سابقه دار و رتبه دارن
کاش ما رو هم تو جمع خودشون راه بدن
به امید موفقیت و گرفتن ویزا به زودی زود

پرچم شيرازي ها بالا هست پسWink

تو كلاس زبان با هم هستيم
غیر از این باشه شیرازیتش زیر سوال میره
عاموووووووو عرق نسترنو تنو نخوریو!!!
تشکر کنندگان: laleht
دوستان بگید این سارا کرو جون چی میگه؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 22:57)َalikh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:48)tandis_n_m نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 11:08)tandis_n_m نوشته:  پرچم شيرازي ها بالا هست پسWink

تو كلاس زبان با هم هستيم
غیر از این باشه شیرازیتش زیر سوال میره
عاموووووووو عرق نسترنو تنو نخوریو!!!
تنو نخوریو!!! Smile)))))))
دیگه همه چیزو که ووو نمیذارن Smile)
آره منم AP خوردم. خیلی وقته دیگه نزدیکای کلیر شدنم هستمBig GrinWink

تندیس خانم باید ریلکس بود. شما بیخود استرس داریدBig Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: tandis_n_m ، SAAM_60 ، m.ghoreishi ، laleht ، َalikh
(2015-05-11 ساعت 22:02)Iaccept نوشته:  آقا سارا گوگورووو اومد رو خط Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
برنامه طی شد Smile
چیز خاصی نگف
تنها نکته ک گفتو تو مهاجرسرا نبود ،
این بود ک گربش ایرانیه [FACE WITH TEARS OF JOY] Smile
اگه جاش داش رضا2015 , behdadk, Radwin و دیگه رعسا بودن خعلی خعلی بهتر میشد برنامه Smile
ب قول دآش رضا باعث اینوایتش کنیم Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، vahid1432 ، jupiterx ، areb1356 ، m.ghoreishi ، satan ، laleht ، varchandi
دوستان سارا گرو گفت که ماههای آخر سرعت کلیر بالامیره انشاالله همتون به زودی کلیر بشید و خانواده ها از هم جدا نمونند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: fa15 ، Nima4185 ، SAAM_60 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، laleht ، varchandi ، Daneshjo
سلام دوستان
منم موافقم که خانم سارو گرو چیز خاصی نگفت شاید دلیلش این بود که بعضی از سوالها رامتوجه نمیشد .
اما من یک نکته را متوجه شدم که دلیل اینکه دوستان تا الان می گفتن ماههای آخر سریعتر افراد کلیر میشن چیه؟؟ خانم گرو گفت ماههای آخر بیشتر روی پرونده ها کار میشه. برآورد من اینه که شاید افراده بیشتری روی پرونده ها کار میکنن یا همون افراد وقت بیشتری صرف پرونده ها می کنن. اگه دقت کرده باشین ایشون گفتن که ما هم میخاهیم افراد کلیر بشن و سالهای قبل تعداد کمی بودن که کلیر نشده بودن و جریان کلیرنس 6 تا 7 هفته طول میکشه.
من ی چیز دیگه را هم فهمیدم که اون جریان شوفاژ و پرونده بعضی دوستان با این حرف خانم گرو تایید میشه. Smile Smile
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Mahboy ، Nima4185 ، lotttery2015 ، laleht ، varchandi
آگوست و سپتامبر kcc اضاف کارو میچسبونه ب سقففففف Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، laleht ، ebrahim1e ، varchandi ، Daneshjo
(2015-05-11 ساعت 21:01)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 20:52)SAAM_60 نوشته:  دوستان کسی‌ هم داریم که بر عکس باشه یعنی‌ شوهر ویزا گرفته باشه و خانم چک ( A P ) خورده ؟؟

بله زیاد بودن همچین کیسهایی که اقا بواسطه شغل ازاد و معافیت یکضرب گرفته ولی خانومشون بخاطر شغل یا تحصیلات حساس مشمول کلیرنس شده

والا من خودم کار دولتی دارم و سربازی هم رفتم کلیر شدم ولی خانم هنوز کلیر نشده البته کار دولتی داره رشتش هم حساس نیست والا Sad
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: SAAM_60
سلام دوستان.یک سوال:من پارسال برج 10 فارغ التحصیل شدم و برای اینکه بتونم مدرک موقتمو آزاد کنم باید دفترچه خدمت پست میکردم این کارو کردم و الان مدرک کارشناسی رو ترجمه کردم و بغیر از اینکه مشکله زمانی برای خروج دارم آیا افیسر از من بابته اینکه چطور از کشور خارج شدم یعنی معافیت تحصیلی که ندارم اما تا 45 روز قبل اعزام میتونم خارج شم و تو فرم 260 هم اخرین مدرکمو لیسانس زدم موقع مصاحبه سوال میکنه ک شما که معافیت نداری و سربازی نداری چطور از کشور خارج شدی من باید چی بگم ؟ ممنون میشمممممممممممممممم دوستاننننننننننننننننننننننننن جواببببببببببببببببببببب بدیننننننننننننننننننننننننننننن
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 23:24)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
منم موافقم که خانم سارو گرو چیز خاصی نگفت شاید دلیلش این بود که بعضی از سوالها رامتوجه نمیشد .
اما من یک نکته را متوجه شدم که دلیل اینکه دوستان تا الان می گفتن ماههای آخر سریعتر افراد کلیر میشن چیه؟؟ خانم گرو گفت ماههای آخر بیشتر روی پرونده ها کار میشه. برآورد من اینه که شاید افراده بیشتری روی پرونده ها کار میکنن یا همون افراد وقت بیشتری صرف پرونده ها می کنن. اگه دقت کرده باشین ایشون گفتن که ما هم میخاهیم افراد کلیر بشن و سالهای قبل تعداد کمی بودن که کلیر نشده بودن و جریان کلیرنس ۶ تا ۷ هفته طول میکشه.
من ی چیز دیگه را هم فهمیدم که اون جریان شوفاژ و پرونده بعضی دوستان با این حرف خانم گرو تایید میشه. Smile Smile
تشکر کنندگان:
[quote='رحمان005' pid='610246' dateline='1431373429']
[quote='ebrahim1e' pid='610201' dateline='1431370443']
سلام دوستان
اما من یک نکته را متوجه شدم که دلیل اینکه دوستان تا الان می گفتن ماههای آخر سریعتر افراد کلیر میشن چیه؟؟ خانم گرو گفت ماههای آخر بیشتر روی پرونده ها کار میشه. برآورد من اینه که شاید افراده بیشتری روی پرونده ها کار میکنن یا همون افراد وقت بیشتری صرف پرونده ها می کنن. اگه دقت کرده باشین ایشون گفتن که ما هم میخاهیم افراد کلیر بشن و سالهای قبل تعداد کمی بودن که کلیر نشده بودن و جریان کلیرنس ۶ تا ۷ هفته طول میکشه.
من ی چیز دیگه را هم فهمیدم که اون جریان شوفاژ و پرونده بعضی دوستان با این حرف خانم گرو تایید میکنه

این جریان شو فاژ چیه؟
تشکر کنندگان:
سلام به تمامی بچه های 2015، من از قبول شدگان 2016 هستم. یک سوالی داشتم:
سال 2013 یعنی دقیقا دوسال پیش من اقدام کردم برای ویزای توریستی آمریکا و بعد از دوماه کلیر شدم و ویزام رو گرفتم. این می تونه کمک کنه که برای ویزای مهاجرتی من دیگه مجددن AP نخورم و یا حداقل کلیر شدن من سریعتر باشه؟ کسی کیس مشابه من رو داره. کار من صادرات مواد غذایی هست و سریازی هم نیروی انتظامی بودم.
ممنونم.
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، smhh7441 ، laleht ، Daneshjo
(2015-05-12 ساعت 00:24)hassan8ir نوشته:  سلام به تمامی بچه های ۲۰۱۵، من از قبول شدگان ۲۰۱۶ هستم. یک سوالی داشتم:
سال ۲۰۱۳ یعنی دقیقا دوسال پیش من اقدام کردم برای ویزای توریستی آمریکا و بعد از دوماه کلیر شدم و ویزام رو گرفتم. این می تونه کمک کنه که برای ویزای مهاجرتی من دیگه مجددن AP نخورم و یا حداقل کلیر شدن من سریعتر باشه؟ کسی کیس مشابه من رو داره. کار من صادرات مواد غذایی هست و سریازی هم نیروی انتظامی بودم.
ممنونم.
تبریک
دوستان بودن ک ۳ بار ویزای تریستی گرفته بودن ولی بازم بعد قبولی اپ خوردن
شما با این شماره کیس احتمالا کارنتی سری اول هستی و اگه مشکل خاصی پیش نیاد احتمال ۹۵٪ ویزا ت مشتتهBig Grin

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hassan8ir ، SAAM_60 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان