کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
گويا امسال ٤٥٠٠ ايراني برنده شدند

نپال ٣٨٠٠ نفر قبولي داشته
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: mel ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 00:46)Shaft نوشته:  گويا امسال ٤٥٠٠ ايراني برنده شدند

میشه بگید آمار از کجا هست و چند نفر شرکت کننده داشته امسال؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-11 ساعت 23:49)jupiterx نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 21:01)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 20:52)SAAM_60 نوشته:  دوستان کسی‌ هم داریم که بر عکس باشه یعنی‌ شوهر ویزا گرفته باشه و خانم چک ( A P ) خورده ؟؟

بله زیاد بودن همچین کیسهایی که اقا بواسطه شغل ازاد و معافیت یکضرب گرفته ولی خانومشون بخاطر شغل یا تحصیلات حساس مشمول کلیرنس شده

والا من خودم کار دولتی دارم و سربازی هم رفتم کلیر شدم ولی خانم هنوز کلیر نشده البته کار دولتی داره رشتش هم حساس نیست والا Sad

نگران نباشید دوست عزیز به زودی زود ویزای خانومتون میاد و با هم تشریف میبرین به سرزمین فرصتها ...

امشبم خانم سارا گرو کلی‌ امیدواری داد به برندگان لاتاری ۲۰۱۵ ، مطمئن باشین امسال یکی‌ از بهترین سالها واسه ما ایرانیاهاست
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: laleht ، jupiterx ، Iaccept ، Daneshjo
دوستان باریکولی, ما هم چک امنیتی خوردیم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: jupiterx ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-11 ساعت 23:24)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
منم موافقم که خانم سارو گرو چیز خاصی نگفت شاید دلیلش این بود که بعضی از سوالها رامتوجه نمیشد .
اما من یک نکته را متوجه شدم که دلیل اینکه دوستان تا الان می گفتن ماههای آخر سریعتر افراد کلیر میشن چیه؟؟ خانم گرو گفت ماههای آخر بیشتر روی پرونده ها کار میشه. برآورد من اینه که شاید افراده بیشتری روی پرونده ها کار میکنن یا همون افراد وقت بیشتری صرف پرونده ها می کنن. اگه دقت کرده باشین ایشون گفتن که ما هم میخاهیم افراد کلیر بشن و سالهای قبل تعداد کمی بودن که کلیر نشده بودن و جریان کلیرنس ۶ تا ۷ هفته طول میکشه.
من ی چیز دیگه را هم فهمیدم که اون جریان شوفاژ و پرونده بعضی دوستان با این حرف خانم گرو تایید میشه. Smile Smile

من بهشون زنگ زدم و پرسیدم تکلیف کیس هایی که ماه های آخر میریم مصاحبه و کلیرنس میخوریم چیه؟ گفت ماه های آخر همه کارمندها تمرکز میکنن روی کلیرنس ها، گفت ما میخوایم که شما کلیر بشید.
من از صحبت ها برداشت میکنم میخوان اشتباه پارسال رو جبران کنن.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: areb1356 ، m.ghoreishi ، laleht ، ebrahim1e ، jupiterx ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 00:10)P.E نوشته:  سلام دوستان.یک سوال:من پارسال برج ۱۰ فارغ التحصیل شدم و برای اینکه بتونم مدرک موقتمو آزاد کنم باید دفترچه خدمت پست میکردم این کارو کردم و الان مدرک کارشناسی رو ترجمه کردم و بغیر از اینکه مشکله زمانی برای خروج دارم آیا افیسر از من بابته اینکه چطور از کشور خارج شدم یعنی معافیت تحصیلی که ندارم اما تا 45 روز قبل اعزام میتونم خارج شم و تو فرم 260 هم اخرین مدرکمو لیسانس زدم موقع مصاحبه سوال میکنه ک شما که معافیت نداری و سربازی نداری چطور از کشور خارج شدی من باید چی بگم ؟ ممنون میشمممممممممممممممم دوستاننننننننننننننننننننننننن جواببببببببببببببببببببب بدیننننننننننننننننننننننننننننن

سلام به همه مهاجرسراييهاى عزيز ، اميدوارم همه هرچه زودتر تكليفشون مشخص بشه .
دوست عزيز اولاً به هرحال به اين تاپيك خوش اومدى چون بالاخره يه مرحله ديگه رو
پشت سرگذاشتى .
اصلاً جاى هيچگونه نگرانى نيست و خيالت راحت باشه چون آفيسر با اينكه شماچطور
و باچه وسيله وچگونه خودت رو به سفارت رسوندى كارى نداره و شمارو بازخواست نميكنه
وفقط درمورد خودت ، تحصيلاتت ، شغلت وسربازى ومسايل مربوط به پروندت ازت سوال ميكنه
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان و تشكر از راهنمايي هاي خوب تعداد كثيري و البته نه تمامي. من ويزا رو از انكارا دريافت كردم به سلامتي و ٢ نكته كه براي خودم خيلي سوال بود و راهنمايي هاي اشتباهي بعضي از دوستان كرده بودند رو اينجا مطرح ميكنم:
١. در مورد پست دوستان ميتونند پستشون رو تغيير بدهند . داخل سفارت خانومي كه پاسپورت ها رو تحويل ميگيره چندين بار ذكر كرد كه اگه پست خودتون رو تغيير دادين به آخرين پست ثبت نام كرده بريد و پاس هارو تحويل بگيريد.
٢. در مورد وكالت نامه كه بعضي دوستان گفتند بايد مهر معتبر و اين مسايل باشه ،همونطور كه در برگه پست كه آي دي داريد ذكر شده، در صورتي وكالت نامه رسمي لازم هست كه كسي غير از اعضاي خانواده باشد يعني اون شخص زير مجموعه فرد قبول شده نباشد. با اين حال محض احتياط يك دست خط و امضا از فرد غايب رو همراه داشته بهر چند كه در پست من كه ينيشهير بود فقط برگه پست كه ثبت نام كرديم رو نگاه كرد و حواستون باشه كه بدون اون برگه تحويل نميده. البته بازم اون جا اينترنت هست و ميتونيد همونجا پرينت بگيريد كه من اين كار و پيشنهاد نميكنم. به اميد موفقيت همه دوستان و ممنون از دوستاني كه با ديد باز و آكاهي پاسخگو بودند و هستند

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept
دوستان در این فایل سیس فقط یک آپدیت نوشته شده پس اپدیت گروهی را چگونه می شود فهمید؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
ما که به لطف پارازیت چیزی از این برنامه تلوزیونی ندیدیم ولی با توجه به ویزا بولتن خوبی که امشب اعلام شد و روند خوب کلیرنس امسال واقعا نباید تو این تایپیک کسی رو نا امید دید. با خیال راحت برید آماده رفتن شید دوستان Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: areb1356 ، m.ghoreishi ، jupiterx
يعني ميشه اين هفته تكليف ما معلوم شه و از اين آپديت ٢٠ مارچ راحت شيم؟؟؟؟ چشمم ميخوره به اين ٢٠ مارچ مورمورم ميشه اصلا ????
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher ، arezoue ، jadooo ، SAAM_60 ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 03:44)hamid66 نوشته:  يعني ميشه اين هفته تكليف ما معلوم شه و از اين آپديت ٢٠ مارچ راحت شيم؟؟؟؟ چشمم ميخوره به اين ٢٠ مارچ مورمورم ميشه اصلا ????

منم امیدوارم همه با هم Big Grin
آخرین آپدیتمون، آخرین روز سال ۹۳ بود... یعنی ۹۴ بدون آپدیت...
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: hamid66 ، arezoue ، Iaccept
(2015-05-11 ساعت 20:30)zohreh-gh نوشته:  صبح همسرم (کیس اصلی) اپدیت شده بود، الان منم اپدیت شدم Smile یه جورایی بوی هورا میاد.

دوست عزیز دست راستتون رو سر ما موفق باشید.
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zohreh-gh ، vahid1432 ، Iaccept
خوب اينم از برنامه سارا گرو و سئوالهاي تكراري
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

(2015-05-12 ساعت 00:55)vahid1432 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 00:46)Shaft نوشته:  گويا امسال ٤٥٠٠ ايراني برنده شدند

میشه بگید آمار از کجا هست و چند نفر شرکت کننده داشته امسال؟
ويزا بولتن، بولتن ماه جون رو كه ميزنه مصادف ميشه با اعلام برندگان ان سال و اخر صفحه جدول رو ميزنه
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: vahid1432 ، Iaccept
(2015-05-11 ساعت 22:36)vahid1432 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 11:08)tandis_n_m نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 10:56)smhh7441 نوشته:  به به مخلص شیرازی‌ها همشهریهای عزیزمان
خوشحالیم که در اینجا هوشهریهای زیادی داریم.
البته ما که تازه کاریم ماشالا بقیه سابقه دار و رتبه دارن
کاش ما رو هم تو جمع خودشون راه بدن
به امید موفقیت و گرفتن ویزا به زودی زود

پرچم شيرازي ها بالا هست پسWink
من كه خيلي خوشحالم اينجا با دوست هاي خوبي مثل شما آشنا ميشمSmile
اميدوارم هرچه زودتر ويزامون بيات و در بلاد كفر با هم بيشتر در ارتباط باشيمWink

داره کم کم جمع شیرازیا جمع میشه هااا
تعداد زیاد بشه یه محله میزنیم به نام شیراز Big Grin

شیرازو میگن نازه واسه ی آفتو جنگش
و
مهاجر سرایی های باحالشRolleyesRolleyes
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، arezoue ، مهدی هژ ، vahid1432 ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان