کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان ،
میشه کمک کنید و بگید منظور از این ایمیل که برام فرستادند چیه؟
We are in the process of updating ourwebsite, however since you recently emailed we wanted to send you an update. You can bring your passport and updated medicals any Sunday or Tuesday at 2pm. Please make sure we have them by May 26th or we cannot guarantee a diversity visa lottery number this month.
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
دوستان ببخشید یه سوال خیلی سطح پایین دارم!!!
اگه الان (یعنی بعد از مصاحبه)بخوایم ایمیل بزنیم برای پیگیری یه مورد خاص باید به سفارت بزنیم و یا KCC و اگه جواب سفارته(ابوظبی) به چه آدرسی؟؟

ممنونCool
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 01:07)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 23:24)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
منم موافقم که خانم سارو گرو چیز خاصی نگفت شاید دلیلش این بود که بعضی از سوالها رامتوجه نمیشد .
اما من یک نکته را متوجه شدم که دلیل اینکه دوستان تا الان می گفتن ماههای آخر سریعتر افراد کلیر میشن چیه؟؟ خانم گرو گفت ماههای آخر بیشتر روی پرونده ها کار میشه. برآورد من اینه که شاید افراده بیشتری روی پرونده ها کار میکنن یا همون افراد وقت بیشتری صرف پرونده ها می کنن. اگه دقت کرده باشین ایشون گفتن که ما هم میخاهیم افراد کلیر بشن و سالهای قبل تعداد کمی بودن که کلیر نشده بودن و جریان کلیرنس ۶ تا ۷ هفته طول میکشه.
من ی چیز دیگه را هم فهمیدم که اون جریان شوفاژ و پرونده بعضی دوستان با این حرف خانم گرو تایید میشه. Smile Smile

من بهشون زنگ زدم و پرسیدم تکلیف کیس هایی که ماه های آخر میریم مصاحبه و کلیرنس میخوریم چیه؟ گفت ماه های آخر همه کارمندها تمرکز میکنن روی کلیرنس ها، گفت ما میخوایم که شما کلیر بشید.
من از صحبت ها برداشت میکنم میخوان اشتباه پارسال رو جبران کنن.
تبریک بابت nephew چه کیس نامبر باحالی داره .کلا خاندان قراره با هم مهاجرت کنین Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan ، مهدی هژ ، rbrb-2015
(2015-05-12 ساعت 08:38)reza2015usa نوشته:  سلام دوستان ،
We are in the process of updating ourwebsite, however since you recently emailed we wanted to send you an update. You can bring your passport and updated medicals any Sunday or Tuesday at 2pm. Please make sure we have them by May 26th or we cannot guarantee a diversity visa lottery number this month.
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟
هورررااااااااااا، مبارکه بسلامتی هر چه زودتر با پرینت این ایمیل و مدیکال و پاسپورت تشریف ببرید و ویزاتون رو بگیرید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، reza2015usa ، Iaccept
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟

بله این ایمیل یعنی باید هورا بکشید چون این یعنی کلیر و با یک متن دیگر. گفته زودتر بروید بگیرید وگرنه ویزانامبرتو را ضمانت نمیکنند. مبارک باشد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، laleht ، مهدی هژ ، reza2015usa ، Iaccept ، Alex 2014
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟
ار هووورا تو بکش ولی پیش پیش من میکشم
فقط تا 26 may وقت داده
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: reza2015usa ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 08:50)smhh7441 نوشته:  دوستان ببخشید یه سوال خیلی سطح پایین دارم!!!
اگه الان (یعنی بعد از مصاحبه)بخوایم ایمیل بزنیم برای پیگیری یه مورد خاص باید به سفارت بزنیم و یا KCC و اگه جواب سفارته(ابوظبی) به چه آدرسی؟؟

ممنونCool

http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx
سوال هاي سطح پايين رو من ميتونم جواب بدم Big Grin
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Iaccept
ایران واسه سال 2016 در تعداد قبولی رکورد داره، 4501 کیس
به امید خدا در کلیر شدن هم رکورد دار خواهیم بود
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Iaccept ، حاجی واشنگتن
(2015-05-12 ساعت 00:24)hassan8ir نوشته:  سلام به تمامی بچه های ۲۰۱۵، من از قبول شدگان ۲۰۱۶ هستم. یک سوالی داشتم:
سال ۲۰۱۳ یعنی دقیقا دوسال پیش من اقدام کردم برای ویزای توریستی آمریکا و بعد از دوماه کلیر شدم و ویزام رو گرفتم. این می تونه کمک کنه که برای ویزای مهاجرتی من دیگه مجددن AP نخورم و یا حداقل کلیر شدن من سریعتر باشه؟ کسی کیس مشابه من رو داره. کار من صادرات مواد غذایی هست و سریازی هم نیروی انتظامی بودم.
ممنونم.

یه مورد شبیه شما روز مصاحبه با ما بود یه ضرب گرفت افیسر گفت چون یه بار ویزا گرفتی دیگه apلازم نداره
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: hassan8ir ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 09:11)satan نوشته:  
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟
فقط تا 26 may وقت داده

درسته پس
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهوراهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: مير منصور ، reza2015usa ، SAAM_60 ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 09:35)smhh7441 نوشته:  
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟
فقط تا 26 may وقت داده

درسته پس
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهوراهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ممنون دوستان
پس حالا هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااBig GrinBig Grin
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: Sam2014 ، tandis_n_m ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 09:39)reza2015usa نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 09:35)smhh7441 نوشته:  
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟
فقط تا 26 may وقت داده

درسته پس

ممنون دوستان
پس حالا هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااBig GrinBig Grin
ول کن هورا رو پاشو برو بلیط بگیر؛ ما جات اینجا هورااااااااااااا میکشیم! Big GrinBig GrinWinkWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: مير منصور ، reza2015usa ، SAAM_60 ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 09:34)hamidrezamg نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 00:24)hassan8ir نوشته:  سلام به تمامی بچه های ۲۰۱۵، من از قبول شدگان ۲۰۱۶ هستم. یک سوالی داشتم:
سال ۲۰۱۳ یعنی دقیقا دوسال پیش من اقدام کردم برای ویزای توریستی آمریکا و بعد از دوماه کلیر شدم و ویزام رو گرفتم. این می تونه کمک کنه که برای ویزای مهاجرتی من دیگه مجددن AP نخورم و یا حداقل کلیر شدن من سریعتر باشه؟ کسی کیس مشابه من رو داره. کار من صادرات مواد غذایی هست و سریازی هم نیروی انتظامی بودم.
ممنونم.

یه مورد شبیه شما روز مصاحبه با ما بود یه ضرب گرفت افیسر گفت چون یه بار ویزا گرفتی دیگه apلازم نداره

من نمیدانم که این فردی که شما روز مصاحبه دیده اید چه شرایطی داشته و این حرفی که آفیسر گفته آیا به همه هم میگوید یا نه. ولی در مواردی که من دیده ام کلیرنس لاتاری ربطی به کلیرنس ویزاهای قبلی نداشته است که البته منطق هم همین را میگوید چون ویزای توریستی با ویزای مهاجرتی فرق بسیار دارد پس چکهای امنیتی باید سفت و سختتر باشد. اگر یکضرب دادند که چه بهتر ولی اگر کلیرنس خوردید نگران نشوید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: laleht ، hassan8ir ، SAAM_60
(2015-05-11 ساعت 22:18)behjat نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:04)arash56 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 18:04)farnaz s نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 16:14)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 15:54)varchandi نوشته:  نه اینجا نگرانی نداره که
فقط هیجان داره WinkWinkWink
من چرا این همه آرومم پس Big GrinBig GrinBig Grin

فرناز عزيز نميخوام بگم خوش اومدي به جمع كليرنسي ها ولي خوب يه فروم موقته كه آرزو ميكنم زود ازش بري بيرونSmileSmileSmileSmile
مرسی،منم امیدوارم
کسی میدونه بچه های ایروان وضعیت کلیر شدنشون کنده یا تند؟ حدودا چقدر باید انتظار بکشیم؟
فرناز جان سلام

آرش هستم.ما هم ایروان مصاحبه داشتیم.از ایروان خیلی کم خبر هست اینجا.
امیدوارم به زودی همه کلیر بشن و بیشتر از این چشم انتظار نباشن.

شوهر من که معاف زمان شاه بود و کار شخصی داشت ۸۰ روز طول کشید به آپدیتها تو سایت ceaceتوجه کنید ما بعد از ۸۰روز دو تا آپدیت پشت سرهم تو دو روز داشتیم و بلافاصله کلیر شدیم انشاالله همتون بزودی کلیر بشید

ایشالاه
منم 77 روزه که هیچ آپدیتی نداشتم و نگرانم ...
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-12 ساعت 09:54)Radwin نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 09:34)hamidrezamg نوشته:  
ممنونم.

من نمیدانم که این فردی که شما روز مصاحبه دیده اید چه شرایطی داشته و این حرفی که آفیسر گفته آیا به همه هم میگوید یا نه. ولی در مواردی که من دیده ام کلیرنس لاتاری ربطی به کلیرنس ویزاهای قبلی نداشته است که البته منطق هم همین را میگوید چون ویزای توریستی با ویزای مهاجرتی فرق بسیار دارد پس چکهای امنیتی باید سفت و سختتر باشد. اگر یکضرب دادند که چه بهتر ولی اگر کلیرنس خوردید نگران نشوید.
باز اگه دوستان نیان بگن لاله خانم زیادی مقرراتی هست
دقیقا رادوین جان درست میگن AP ویزای مهاجرتی هیچ ربطی به توریستی نداره و معمولا هرچند بار هم که سفر کرده باشین باز هم اگه شرایط شما نیاز به AP داشته باشه حتما اینکار رو میکنن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، hassan8ir ، varchandi ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان