کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
نه فشار نه الماس Smile
Keep moving forward
تشکر کنندگان: satan ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 02:06)Mahboy نوشته:  ما که به لطف پارازیت چیزی از این برنامه تلوزیونی ندیدیم ولی با توجه به ویزا بولتن خوبی که امشب اعلام شد و روند خوب کلیرنس امسال واقعا نباید تو این تایپیک کسی رو نا امید دید. با خیال راحت برید آماده رفتن شید دوستان Big Grin

سلام

این بولتنی که راجع بهش گفتین میشه آدرسه سایتشو بهم بدین؟من ارمنستان مصاحبه داشتما
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 03:44)hamid66 نوشته:  يعني ميشه اين هفته تكليف ما معلوم شه و از اين آپديت ٢٠ مارچ راحت شيم؟؟؟؟ چشمم ميخوره به اين ٢٠ مارچ مورمورم ميشه اصلا ????

من اصلا از این 20 مارپ بدم می آد ایشششششش Sad
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، satan ، Iaccept ، Marmad
(2015-05-11 ساعت 22:00)َalikh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 21:55)Iaccept نوشته:  من نمیدونم چرا دوستان نمیرن عضو منتظر سرا بشن !!!
اگه مشکل زبانه ، ک ب نظر من با زبان سوم راهنمایی مشکل حله Smile
اگه ترس از سو استفاده از اطلاعات هست !
ک نظر شخصیه دیگه و من بهش احترام میزارم Smile Smile
ولی جدا میگم برین کامل کنین و بعد از این ک ویزا ب سلامتی خورد تو پاستون بیاین تکمیلش کنین
خدا خیرتون بده Smile
اینم آدرسش :
http://montazersara.net/

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
من به شخصه عضو شدم ولی اگر یه تاپیک میشد تو همین مهاجرسرا هم دوستان اعتماد بیشتری داشتن هم راحت تر و استقبال بیشتری میشد
راسش منتظرسرا مثل مهاجرسرا شاید نقش راهنمایی کننده و کمکی کمتری داشته باشه

دوست من فقط بحث آماری داره
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: satan ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 14:01)jadooo نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 03:44)hamid66 نوشته:  يعني ميشه اين هفته تكليف ما معلوم شه و از اين آپديت ٢٠ مارچ راحت شيم؟؟؟؟ چشمم ميخوره به اين ٢٠ مارچ مورمورم ميشه اصلا ????
من اگر تاریخ تولدم یادم بره 20مارچ2015 یادم نمیره. ازبس که دیدمش و با دقت نگاش کردم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، satan ، afshin.as ، rbrb-2015 ، arezoue ، Iaccept ، Marmad
(2015-05-12 ساعت 14:16)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 14:01)jadooo نوشته:  
من اگر تاریخ تولدم یادم بره 20مارچ215 یادم نمیره. ازبس که دیدمش و با دقت نگاش کردم.
با همتون موافقم . من اینقدر این 20 مارچ و از زوایای مختلف دیدم دیگه نمیدونم چجوری باید بهش نگاه کنم لامصب گم نمیشه بره
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Marmad ، mel
با سلام .
دوستان با تجربه ، لطفا در خصوص پيكاپ گذرنامه يا ويزا و اژانس مربوطه و قيمت كمك كنند . با تشكر
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-12 ساعت 09:35)smhh7441 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 09:11)satan نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 08:38)reza2015usa نوشته:  سلام دوستان ،
میشه کمک کنید و بگید منظور از این ایمیل که برام فرستادند چیه؟
We are in the process of updating ourwebsite, however since you recently emailed we wanted to send you an update. You can bring your passport and updated medicals any Sunday or Tuesday at 2pm. Please make sure we have them by May 26th or we cannot guarantee a diversity visa lottery number this month.
یعنی باید هورا بکشم؟؟؟
ار هووورا تو بکش ولی پیش پیش من میکشم
فقط تا 26 may وقت داده

درسته پس
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهوراهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هووووووررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60 ، mfte.teacher ، reza2015usa ، Iaccept
اگر اسم و فامیل من رو بزنند تو گوگل کلی اطلاعات در مورد من و کارم میده. من با توجه به کارم که صادرات مواد غذایی هست گاهن خبرگزاریهای داخلی و یا خبرگزاریهای خارجی مرتبط با مواد غذایی با من مصاحبه هایی می کنند. تو یکی از این مصاحبه ها یم با خبرگزاری فارس نوشتند که مثلا من گفتم کارشکنی‌های استکبار جهانی به‌منظور مقابله با ایران اسلامی. من عمرا اگر همچین حرفی زده باشم خود خبرنگار برای خود شیرینی اینو نوشته. بنظرتون تو جریان AP این چیزها می تونه تاثیرگذار باشه. گیری کردیم بخدا با این جماعت خبرنگار....
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-05-12 ساعت 11:54)Reza-2015 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 10:26)MASTAN1 نوشته:  دقت کردین ۲۰۱۶ بجای 125000 برنده فقط 84000 نفر رو انتخاب کردن. یعنی 41000 برنده کمتر!

یعنی ظرفیت قبولی نهایی هم به همین نسبت (یک سوم) کم میشه؟

نه
لاتاری همون 50000 ظرفیت
حالا 84000 تا انتخاب کنن یا 125000 برای ادامه راه
در نهایت 50000 نفر ویزا میگیرن
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
ای بابا دوباره نپال زلزله اومد!!!!! Sad(((((((((((((((((((0
تشکر کنندگان: laleht ، satan ، Mahboy ، mfte.teacher ، حاجی واشنگتن
(2015-05-12 ساعت 13:56)arash56 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 02:06)Mahboy نوشته:  ما که به لطف پارازیت چیزی از این برنامه تلوزیونی ندیدیم ولی با توجه به ویزا بولتن خوبی که امشب اعلام شد و روند خوب کلیرنس امسال واقعا نباید تو این تایپیک کسی رو نا امید دید. با خیال راحت برید آماده رفتن شید دوستان Big Grin

سلام

این بولتنی که راجع بهش گفتین میشه آدرسه سایتشو بهم بدین؟من ارمنستان مصاحبه داشتما

این بولتن برای مصاحبه دوستانی هست که هنوز مصاحبه نرفتن و منتظر اعلام شماره کیسشون برای مصاحبه هستند؛ شما که دیگه مصاحبتون تمموم شده نیازی بهش ندارید WinkBig Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 14:43)hassan8ir نوشته:  اگر اسم و فامیل من رو بزنند تو گوگل کلی اطلاعات در مورد من و کارم میده. من با توجه به کارم که صادرات مواد غذایی هست گاهن خبرگزاریهای داخلی و یا خبرگزاریهای خارجی مرتبط با مواد غذایی با من مصاحبه هایی می کنند. تو یکی از این مصاحبه ها یم با خبرگزاری فارس نوشتند که مثلا من گفتم کارشکنی‌های استکبار جهانی به‌منظور مقابله با ایران اسلامی. من عمرا اگر همچین حرفی زده باشم خود خبرنگار برای خود شیرینی اینو نوشته. بنظرتون تو جریان AP این چیزها می تونه تاثیرگذار باشه. گیری کردیم بخدا با این جماعت خبرنگار....

خودت رو الکی نگران نکن دوست عزیز، دنبال موضوعات خیلی مهمتر از مصاحبه با یک خبرنگار میگردن! وقتی میگن کل سیستم حکومتی شما اینقدر مورد قبول نیست که لازم باشه عدم سوء پیشینه ازش بگیرید با خودتون بیارید به نظرت چقدر به یک تیتر خبری اونم تو خبرگزاری که گفتی اهمیت میدن؟!! Big GrinBig GrinBig Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: hassan8ir ، rbrb-2015 ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 14:45)رضا2015 نوشته:  ای بابا دوباره نپال زلزله اومد!!!!! Sad(((((((((((((((((((0

خدا بهشون رحم کنه اینبار هم 7.4 ریشتر بوده Sad بعد از مردن 8000 نفر تو زلزله قبل بنگان خدا هنوز همه اجساد رو نسوزونده بودن که ... SadSadSad
لینک خبر
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
(2015-05-12 ساعت 14:43)hassan8ir نوشته:  اگر اسم و فامیل من رو بزنند تو گوگل کلی اطلاعات در مورد من و کارم میده. من با توجه به کارم که صادرات مواد غذایی هست گاهن خبرگزاریهای داخلی و یا خبرگزاریهای خارجی مرتبط با مواد غذایی با من مصاحبه هایی می کنند. تو یکی از این مصاحبه ها یم با خبرگزاری فارس نوشتند که مثلا من گفتم کارشکنی‌های استکبار جهانی به‌منظور مقابله با ایران اسلامی. من عمرا اگر همچین حرفی زده باشم خود خبرنگار برای خود شیرینی اینو نوشته. بنظرتون تو جریان AP این چیزها می تونه تاثیرگذار باشه. گیری کردیم بخدا با این جماعت خبرنگار....

ای کاش میدونستیم دقیفا تو این فرایند کلیرنس چکار میکنن و از کجا اطلاعات میگبرن!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان