کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-13 ساعت 09:53)alireza.moazini نوشته:  مرسی سربازی داشتم .در حدود 18سال پیش کیس اصلی خودمم به همراه همسرم و پسرم که ۹سالشه و شغل هم شرکت خصوصی.
در ضمن سایت سفارت رو که زحمت کشیدی چک کردم اما کیسم رو نمیشناسه چه باید کرد؟

Sent from my GT-I9300I

ميشه بگي سربازيت كجا بوده؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 12:46)ican2015 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 11:48)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 11:09)mordad نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:55)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:51)elmira esteghbal نوشته:  ما احتمال ميديم كه به خاطر سربازي همسرم باشه چون سپاه خدمت كردن

دو نفر هستيم و همسرم پزشك هستن و سپاه خدمت كردن هيچ كدوم هم شغل حساس نداشتيم نوامبر براي مصاحبه رفتيم و فقط يه آپديت تو اكتبر داشتيم و بس...

به نظر میرسه تمام کسانی که دوره ap شون از ۳ ۴ ماه بیشتر شده مثل من و دوستان دیگه ، همگی یه فصل مشترک داریم.... سربازی سپاه در ۴ ۵ سال گذشته
یعنی اینجوری به من ویزا نمیرسه افیسره هم بهم گفت
ميشه بگي افيسره چي گفت؟
گفت من سعی میکنم تا سپتامبر ویزات را اماده کنم اما گارانتی نمیکنم
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ican2015 ، mfte.teacher ، Iaccept
ايشالا درست ميشه صد در صد.شك نكن
تشکر کنندگان: mfte.teacher
سلام با تشکر از کار بر LALEHT که به سوال قبلی من جواب داد .
من و همسرم هر دو اف. بی . ای چک خوردیم . خانومم مهندس کامپیوتر تامین اجتماعی هست . اف. بی . ای برای ایشون طبیعی بود . ولی من معافیت کفالت دارم و سربازی نرفتم و مدرک هم فوق لیسانس عمران تو شرکت های خصوصی سابقه کار دارم . از اف. بی . ای که به من خورد تعجب کردم . سوال من اینه با تجربه ای که دوستان دارن دلیل اف. بی . ای من چیه؟ و آیا امکان داره به خاطر معافیت من کلرینس من زودتر از 80-90 روز آینده بیاد؟ چون افیسر گفت که تا ماه اوت (حدودا مرداد ) طول میکشه ؟
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: laleht ، samane1363
(2015-05-13 ساعت 13:06)ALISHARIFI نوشته:  سلام با تشکر از کار بر LALEHT که به سوال قبلی من جواب داد .
من و همسرم هر دو اف. بی . ای چک خوردیم . خانومم مهندس کامپیوتر تامین اجتماعی هست . اف. بی . ای برای ایشون طبیعی بود . ولی من معافیت کفالت دارم و سربازی نرفتم و مدرک هم فوق لیسانس عمران تو شرکت های خصوصی سابقه کار دارم . از اف. بی . ای که به من خورد تعجب کردم . سوال من اینه با تجربه ای که دوستان دارن دلیل اف. بی . ای من چیه؟ و آیا امکان داره به خاطر معافیت من کلرینس من زودتر از 80-90 روز آینده بیاد؟ چون افیسر گفت که تا ماه اوت (حدودا مرداد ) طول میکشه ؟

کیستون که کامل مشخصات نداره
برنده اصلی کیه؟
اگه همسرتون برنده اصلیه که تو تامین اجتماعی کار میکنه خوب کاملاَ مشخصه چرا AP خوردین و اون هم شغل دولتیه
اما اگه نه شما برنده اصلی هستی ممکنه هر چیزی برای آفیسر سوال شده باشه که AP داده
مثلا تشابه اسمی
کار در شرکت هایی که با صنایع حساس کار می کنن مثل شرکت های خصوصی پیمانکار نفت
تحصیلات در رشته های حساس و سطح تحصیلات
و هزارتا علت دیگه
ولی بد به دلتون راه ندین
اگه گفته تا ماه اوت خوب اوکیه میشه تا اون موقع جای نگرانی نداره
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 13:06)ALISHARIFI نوشته:  سلام با تشکر از کار بر LALEHT که به سوال قبلی من جواب داد .
فکر کنم چون همسر شما برنده کیس بوده اند و طبق قانون برنده کیس چک بخوره بقیه اعضای کیس هم چک میخورند. نگران نباشید، امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشید.
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، ALISHARIFI ، Iaccept
(2015-05-13 ساعت 11:48)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 11:09)mordad نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:55)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:51)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:48)َalikh نوشته:  شما دیگه چرا ؟ دوست قبلیمون احتمالا بخاطر دانشگاه خاصشه
میشه شرایطتونو بگین؟

ما احتمال ميديم كه به خاطر سربازي همسرم باشه چون سپاه خدمت كردن

دو نفر هستيم و همسرم پزشك هستن و سپاه خدمت كردن هيچ كدوم هم شغل حساس نداشتيم نوامبر براي مصاحبه رفتيم و فقط يه آپديت تو اكتبر داشتيم و بس...

به نظر میرسه تمام کسانی که دوره ap شون از ۳ ۴ ماه بیشتر شده مثل من و دوستان دیگه ، همگی یه فصل مشترک داریم.... سربازی سپاه در ۴ ۵ سال گذشته
یعنی اینجوری به من ویزا نمیرسه افیسره هم بهم گفت

ببخشید, افسر به شما چه گفت؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Iaccept
دوستان, این آپدیت گروهی یعنی چند نفر با هم آپدیت بشوند؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
در عرض دو روز 3 بار اپدیت شدیم ولی از ایمیل هنوز خبری نیست. ... 11 می صبح سرکیس، شب هر دو کیس، 12 می صبح سرکیس... یعنی کی این انتظار به پایان میرسه؟؟!!! Sad واقعا اعصاب خُردکنه
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، samane1363 ، mfte.teacher ، Iaccept
(2015-05-13 ساعت 13:37)zohreh-gh نوشته:  در عرض دو روز ۳ بار اپدیت شدیم ولی از ایمیل هنوز خبری نیست. ... 11 می صبح سرکیس، شب هر دو کیس، 12 صبح سرکیس... یعنی کی این انتظار به پایان میرسه؟؟!!! Sad واقعا اعصاب خُردکنه
آخ گفتين ، حاضرم هر كاري كنم الا اين انتظار كشيدن رو.
رادوين جان يك تماس بگير ببين چه خبرهBig Grin
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، zohreh-gh ، samane1363 ، Iaccept
(2015-05-13 ساعت 09:06)Mahboy نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 07:54)bidaad نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 06:56)Amir shayan نوشته:  ماهم ٢٠ مارچ آخه اين چه وضعيه ؟

دوستان
آپدیت ما و خیلی های دیگه هم 20 فوریه بود و اصلا تکون نمیخورد. تا اینکه 25 مارچ آپدیت از آمریکا و بعدش هم آپدیت های پشت سر هم از سفارت داشتیم که 30 مارچ تو سایت سفارت زد که کلیر شدیم (البته مال من هنوز پندینگ هست).
کاملا مطمئنم که شما 20 مارچی ها هم همگی با هم آپدیت و بعدش کلیر میشید.
خوشبینانش اواخر می هست.
اتفاقا وقتی هیچ کسی آپدیت نمیشه و بعدش همه باهم آپدیت بشن یه جورایی نشونه خوبیه چون یعنی چیز خاصی تو پروندتون نبوده و روال طبیعی داره طی میشه.
پس خیلی نگران نباشید!

منم پيش بيني ام همينه! به احتمال زياد همه شما كلير شديد ولي سفارت بنابه دلايل داخلي خودش كار بر روي پرونده ها رو عقب انداخته كه احتمالا با كم شدن پرونده هاي كلير شده قبلي كه تو دستشون هست (هفته آخر مي) كلير گروهي رو ميزنن. من توي ويزام تاريخ كلير شدنم رو هم نوشته كه دقيقا مصادف با تاريخ اولين آپديت (در شب) و قبل از آپديتهاي پشت سر هم بعدي (روزها) است. Big GrinSmileSmile

منم فقط یه آپدیت داشتم و اونم 2 روز بعد از مصاحبس.
امیدوارم مثل شما باشه Rolleyes
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

(2015-05-13 ساعت 09:41)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم دیرورapخوردم و از امروز اینطرف در خدمتتونم.
کسی لینک سفارت ابوظبی رو داره واسه چک کردن کیس؟اون لینکی که سفارت تو برگه ابی نوشته واسم باز نمیکنه.
ممنونم.

Sent from my GT-I9300I

علیرضا جان خوش اومدی داداش. امیدوارم زیاد اینجا علاف نشی
بازم همخونه شدیمWink
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Shaft ، Iaccept
(2015-05-13 ساعت 13:35)khalilkhah نوشته:  دوستان, این آپدیت گروهی یعنی چند نفر با هم آپدیت بشوند؟

مشخص نیست دقیق چندتا. مثلا در 10 آپریل 60 کیس کلیر شدند. ولی کلا بالای ده کیس که کلیر بشوند گروهی نامیده میشود که البته اینکه میگویم نامیده میشود یعنی نامگذاری که خود دوستان گذاشته اند. اینکه کلیر گروهی رخ میدهد یا نه را با توجه به آپدیتهای همزمان دور از مصاحبه تعدادی از دوستان بیان میکنند که البته لازم به ذکر نیست حدس و گمان است. و بیشتر حالت پیش بینی دارد. مثلا در آپدیت ده آپریل تعداد زیادی آپدیت از 25 مارچ تا 3 آپریل داشتیم که وقوع یک آپدیت گروهی در حد سوپرآپدیت را نوید میداد. حال با توجه به اینکه در آن آپدیت تقریبا سه ماه اول تسویه حساب شد و در این حدود یکماه بعد از آن کلیر، تعدادی کلیر شده اند که اکثر بازمانده های همان ماههای اولند و فاصله بوجود آمده بین زمان مصاحبه مصاحبه شونده های ژانویه، فوریه و نیمه اول مارچ به نظر میرسد که یک آپدیت گروهی و یک کلیر گروهی پیامد آن در نیمه دوم می داشته باشیم که البته باید دوستان این چندماه که گفتم آپدیتهای خود را اطلاع دهند تا دقیق بتوان اظهارنظر کرد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ican2015 ، laleht ، khalilkhah ، jupiterx ، Iaccept
(2015-05-13 ساعت 13:27)varchandi نوشته:  

کیستون که کامل مشخصات نداره
برنده اصلی کیه؟
اگه همسرتون برنده اصلیه که تو تامین اجتماعی کار میکنه خوب کاملاَ مشخصه چرا AP خوردین و اون هم شغل دولتیه
اما اگه نه شما برنده اصلی هستی ممکنه هر چیزی برای آفیسر سوال شده باشه که AP داده
مثلا تشابه اسمی
کار در شرکت هایی که با صنایع حساس کار می کنن مثل شرکت های خصوصی پیمانکار نفت
تحصیلات در رشته های حساس و سطح تحصیلات
و هزارتا علت دیگه
ولی بد به دلتون راه ندین
اگه گفته تا ماه اوت خوب اوکیه میشه تا اون موقع جای نگرانی نداره

تامين اجتماعي كه ارگان دولتي نيست ، يه سوال اگه ايرادي نداره ، همسرتون استخدام رسمي هستن؟ من فكر مي كنم بيشتر به خاطر اينكه در زمينه ي كامپيوتر فعاليت دارن ap خوردن چون كامپيوتر از شغل هاي حساس به شمار مياد
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
(2015-05-13 ساعت 13:37)zohreh-gh نوشته:  در عرض دو روز ۳ بار اپدیت شدیم ولی از ایمیل هنوز خبری نیست. ... 11 می صبح سرکیس، شب هر دو کیس، 12 صبح سرکیس... یعنی کی این انتظار به پایان میرسه؟؟!!! Sad واقعا اعصاب خُردکنه

زهره عزیز شما کلیر شده اید تمام شده است. مهم امروز و فردا نیست مهم اینه گه بروید بلیط بگیرید و کارهای لازم برای رفتن را انجام دهید. تاریخ کلیر شدنتان در ویزا هم همان چهارم می است.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ican2015 ، laleht ، m.ghoreishi ، zohreh-gh ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان