کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-13 ساعت 13:27)varchandi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 13:06)ALISHARIFI نوشته:  سلام با تشکر از کار بر LALEHT که به سوال قبلی من جواب داد .
من و همسرم هر دو اف. بی . ای چک خوردیم . خانومم مهندس کامپیوتر تامین اجتماعی هست . اف. بی . ای برای ایشون طبیعی بود . ولی من معافیت کفالت دارم و سربازی نرفتم و مدرک هم فوق لیسانس عمران تو شرکت های خصوصی سابقه کار دارم . از اف. بی . ای که به من خورد تعجب کردم . سوال من اینه با تجربه ای که دوستان دارن دلیل اف. بی . ای من چیه؟ و آیا امکان داره به خاطر معافیت من کلرینس من زودتر از 80-90 روز آینده بیاد؟ چون افیسر گفت که تا ماه اوت (حدودا مرداد ) طول میکشه ؟

کیستون که کامل مشخصات نداره
برنده اصلی کیه؟
اگه همسرتون برنده اصلیه که تو تامین اجتماعی کار میکنه خوب کاملاَ مشخصه چرا AP خوردین و اون هم شغل دولتیه
اما اگه نه شما برنده اصلی هستی ممکنه هر چیزی برای آفیسر سوال شده باشه که AP داده
مثلا تشابه اسمی
کار در شرکت هایی که با صنایع حساس کار می کنن مثل شرکت های خصوصی پیمانکار نفت
تحصیلات در رشته های حساس و سطح تحصیلات
و هزارتا علت دیگه
ولی بد به دلتون راه ندین
اگه گفته تا ماه اوت خوب اوکیه میشه تا اون موقع جای نگرانی نداره

شوهر من سربازی (ارتش) بوده و رشته غیر حساس و شرکت خصوصی در فیلد غیر از نفت و گاز
خوب بر اساس تئوری همه ما ایشون فقط واسه سربازی AP خورده....
اما آفیسر سوالی که ازش پرسید اینکه شرکتت مشاور هست یا پیمانکار ؟
حالا کدوم یک از این حالتها واسه آفیسر حساس هست مطمئنا ما ها با قاطعیت نمیتونیم بگیم
اینه که هیچ یک از ما نمیتونه بگه چرا من AP خوردم
یا خود من بازم تکرار میکنم شغل دولتی فوق لیسانس رشته حساس در فیلد نفت و گاز ولی کلیر به این سرعت.....
پس همه حرفها درباره کلیرنس از روی آمار و احتمالات هست نه قانون ثابت...

مهم اینه که هممون به موقع و قبل از اتمام ویزا کلیر بشیم و به آنچه که دوست داریم برسیم. با آرزوی موفقیت همه شما دوستان عزیز
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ALISHARIFI ، hilda60 ، Iaccept
دوستان بنده سال گذشته با ويزاي توريستي به ا م ر ي ك ا سفر كردم و ap هم نخوردم ، به نظرتون واسه لاتاري احتمال داره ap بخورم؟؟؟
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-13 ساعت 14:19)Macy نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 13:06)ALISHARIFI نوشته:  سلام با تشکر از کار بر LALEHT که به سوال قبلی من جواب داد .
من و همسرم هر دو اف. بی . ای چک خوردیم . خانومم مهندس کامپیوتر تامین اجتماعی هست . اف. بی . ای برای ایشون طبیعی بود . ولی من معافیت کفالت دارم و سربازی نرفتم و مدرک هم فوق لیسانس عمران تو شرکت های خصوصی سابقه کار دارم . از اف. بی . ای که به من خورد تعجب کردم . سوال من اینه با تجربه ای که دوستان دارن دلیل اف. بی . ای من چیه؟ و آیا امکان داره به خاطر معافیت من کلرینس من زودتر از 80-90 روز آینده بیاد؟ چون افیسر گفت که تا ماه اوت (حدودا مرداد ) طول میکشه ؟
سلام
بله استخدام رسمی تامین اجتماعی و ایشون سوپر وایزر کامپیوتر هستن

برنده اصلی کیه؟
اگه همسرتون برنده اصلیه که تو تامین اجتماعی کار میکنه خوب کاملاَ مشخصه چرا AP خوردین و اون هم شغل دولتیه
اما اگه نه شما برنده اصلی هستی ممکنه هر چیزی برای آفیسر سوال شده باشه که AP داده
مثلا تشابه اسمی
و هزارتا علت دیگه
ولی بد به دلتون راه ندین

تامين اجتماعي كه ارگان دولتي نيست ، يه سوال اگه ايرادي نداره ، همسرتون استخدام رسمي هستن؟ من فكر مي كنم بيشتر به خاطر اينكه در زمينه ي كامپيوتر فعاليت دارن ap خوردن چون كامپيوتر از شغل هاي حساس به شمار مياد
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Macy ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 13:30)saboktakin نوشته:  
فکر کنم چون همسر شما برنده کیس بوده اند و طبق قانون برنده کیس چک بخوره بقیه اعضای کیس هم چک میخورند. نگران نباشید، امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشید.
برنده اصلی من هستم . به قول دوستان قانونی وجود نداره . شاید اسم شرکت مشابه با اسم های خاص باشه . البته بگم من تجربه کار تو نفت و گاز در عسلویه رو دارم (شرکت خصوصی و پیمانکار ) ولی سابقه کاری از من نخواست و تو فرم های D-260 هم اسمی از نفت و گاز نیاوردم . پناه بر خدا هرچه قسمت باشه
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Macy ، laleht ، bahar101 ، samane1363
سربازیم نیروی انتظامی بودم 18سال پیش.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-05-13 ساعت 14:19)Macy نوشته:  

برنده اصلی کیه؟
مثلا تشابه اسمی
و هزارتا علت دیگه
ولی بد به دلتون راه ندین

تامين اجتماعي كه ارگان دولتي نيست ، يه سوال اگه ايرادي نداره ، همسرتون استخدام رسمي هستن؟ من فكر مي كنم بيشتر به خاطر اينكه در زمينه ي كامپيوتر فعاليت دارن ap خوردن چون كامپيوتر از شغل هاي حساس به شمار مياد

اسمن بله دولتی نیست
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 13:59)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 09:41)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم دیرورapخوردم و از امروز اینطرف در خدمتتونم.
کسی لینک سفارت ابوظبی رو داره واسه چک کردن کیس؟اون لینکی که سفارت تو برگه ابی نوشته واسم باز نمیکنه.
ممنونم.

Sent from my GT-I9300I

علیرضا جان خوش اومدی داداش. امیدوارم زیاد اینجا علاف نشی
بازم همخونه شدیمWink
باعث افتخاره همخونگی با شما.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher ، bahar101 ، samane1363
(2015-05-13 ساعت 14:06)Radwin نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 13:35)khalilkhah نوشته:  دوستان, این آپدیت گروهی یعنی چند نفر با هم آپدیت بشوند؟

مشخص نیست دقیق چندتا. مثلا در ۱۰ آپریل 60 کیس کلیر شدند. ولی کلا بالای ده کیس که کلیر بشوند گروهی نامیده میشود که البته اینکه میگویم نامیده میشود یعنی نامگذاری که خود دوستان گذاشته اند. اینکه کلیر گروهی رخ میدهد یا نه را با توجه به آپدیتهای همزمان دور از مصاحبه تعدادی از دوستان بیان میکنند که البته لازم به ذکر نیست حدس و گمان است. و بیشتر حالت پیش بینی دارد. مثلا در آپدیت ده آپریل تعداد زیادی آپدیت از 25 مارچ تا ۳ آپریل داشتیم که وقوع یک آپدیت گروهی در حد سوپرآپدیت را نوید میداد. حال با توجه به اینکه در آن آپدیت تقریبا سه ماه اول تسویه حساب شد و در این حدود یکماه بعد از آن کلیر، تعدادی کلیر شده اند که اکثر بازمانده های همان ماههای اولند و فاصله بوجود آمده بین زمان مصاحبه مصاحبه شونده های ژانویه، فوریه و نیمه اول مارچ به نظر میرسد که یک آپدیت گروهی و یک کلیر گروهی پیامد آن در نیمه دوم می داشته باشیم که البته باید دوستان این چندماه که گفتم آپدیتهای خود را اطلاع دهند تا دقیق بتوان اظهارنظر کرد

بابا ایول, ما چند باره سوال مطرح کردیم کسی پاسخ نداد تا شما, البته به همشون حق می دهم چون غالب دوستان منتظر کلیرشدنشان هستند, Big Grin

بگذریم: حال که شما لطف کردین این را پاسخ دادید, آیا ممکن است کسی در حالت Ready بیش از یک آپدیت داشته باشد.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
یه سوالی هم ما بکنیم
هرچند خیلی مهم نیست ولی خوب بد هم نیست پرسیده بشه
مصاحبه ی ما 22 مارچ بود که همسرم و پسرم 25 مارچ ویزا تو پاسپورتشون الصاق شد
آخرین آپدیت همسرم داخل سایت ceas , دقیقا 29 مارچ بود که بلافاصله سایت ابوظبی کیس ما رو شناخت ( همسرم برنده ی اصلی بود و ویزاش رو هم 4 روز قبل تر گرفته بود )
پسرم هم آخرین آپدیتش 24 مارچ می باشد
ولی خود من 17 آپریل هم آپدیت داشتم ( البته داخل ceas ) ولی کماکان سایت ابوظبی آخرین آپدیت رو 29 مارچ میزنه
البته متن نوشته شده خطاب به من است نه همسرم ولی آخرین آپدیت 29 مارچ است
آیا نباید مثل ceas آخرین آپدیت را 17 آپریل بزند ؟
البته خیلی حساس نیستم ولی چندین بار بنظرم اومد که سوال کنم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:

چرا میگید که چک خوردن خانمتون طبیعیه؟
باتشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 15:47)Aghaman نوشته:  یه سوالی هم ما بکنیم
هرچند خیلی مهم نیست ولی خوب بد هم نیست پرسیده بشه
مصاحبه ی ما 22 مارچ بود که همسرم و پسرم 25 مارچ ویزا تو پاسپورتشون الصاق شد
آخرین آپدیت همسرم داخل سایت ceas , دقیقا 29 مارچ بود که بلافاصله سایت ابوظبی کیس ما رو شناخت ( همسرم برنده ی اصلی بود و ویزاش رو هم ۴ روز قبل تر گرفته بود )
پسرم هم آخرین آپدیتش 24 مارچ می باشد
ولی خود من 17 آپریل هم آپدیت داشتم ( البته داخل ceas ) ولی کماکان سایت ابوظبی آخرین آپدیت رو 29 مارچ میزنه
البته متن نوشته شده خطاب به من است نه همسرم ولی آخرین آپدیت 29 مارچ است
آیا نباید مثل ceas آخرین آپدیت را 17 آپریل بزند ؟
البته خیلی حساس نیستم ولی چندین بار بنظرم اومد که سوال کنم
هر دفعه که پرونده شما از سفارت باز بشه واسه درج اطلاعات دریافتی از ceac کل کیس آپدیت میشه مثلا شوهر من تو روزی که من پاسپورت خودم و پسرم رو تحویل دادم با ما آپدیت شد روزیکه پاسپورت رو گرفتم هم دوباره با ما آپدیت شد در حالیکه جلوی اسم ما زده issued جلوی اسم اون زده AP
معمولا اینطوری هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101
دوستان اینکه جلوی اسم من ap و جلوی کیس 2ردی زده یعنی کیس دوم شامل apنشده؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-13 ساعت 16:13)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان اینکه جلوی اسم من ap و جلوی کیس ۲ردی زده یعنی کیس دوم شامل apنشده؟

بله. اگر ایشون نفر اصلی کیس باشن و پاسپورت رو تحویل سفارت بدن وضعیت از ردی به ایشود تبدیل میشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-05-13 ساعت 10:10)Shaft نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 09:54)Habib120 نوشته:  [quote='Shaft' pid='610937' dateline='1431486523']
[quote='Habib120' pid='610935' dateline='1431485929']
سلام دوستان... خواهش می‌کنم ازتون دوستانی که می‌تونن به ما کمک کنن...ما دیروز امدیم آمریکا .. ولی‌ هنوز نتونستم پول گرین کرتمنو واریز کنم. .. بعد از ۴۰ روز از گرفتن ویزا هنوز سایت یو س سی‌‌‌‌ای س می‌زنه که ا نومبرتن اشتباهست .... حالا باید چجوری من این پولو پرداخت کنم ... ممنون میشم دوستان راهنمایی‌ کنن
به سلامتي ، شما تو سايت uscis كه ميگي اصلا ثبتنام كردي يا نه
بله ثبت نام کردم اکانتمو هم فعال کردم ..ولی‌ وقتی‌ که می‌خوام پی‌ آنلاین و انجام بدم می‌زنه اینولید ا نامبر
[/quote
من تمام این کارارو کردم ..تاپیک مربوطو هم کاملا خوندم .. این سوالو هم اونجا مطرح کردم ولی‌ کسی‌ جوابمو نداد .. می‌تونم یه اکانت دیگه درست کنم ؟؟
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 09:41)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم دیرورapخوردم و از امروز اینطرف در خدمتتونم.
کسی لینک سفارت ابوظبی رو داره واسه چک کردن کیس؟اون لینکی که سفارت تو برگه ابی نوشته واسم باز نمیکنه.
ممنونم.

Sent from my GT-I9300I

امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید و ما براتون هوراااااا بکشیم Rolleyes
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: ican2015 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان