کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خوب منم دلم میخواد چی فکر کردی!!!
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001
(2015-05-17 ساعت 14:20)samane1363 نوشته:  [quotفیزیکa802' pid='612608' dateline='1431850203']
(2015-05-17 ساعت 10:44)samane1363 نوشته:  بچه ها بمن ایمیل زدن ویزام آماده ست
هووووورااااااااااااااا
FD

بیزحمت شرایط کیستون را از نظر شغل و تحصیلات میفرمایید

ارشد فیزیک اتمی مولکولی- مدرس دانشگاه(غ رسمی)
[/quote]

سمانه جان
خیلی تبریک میگم و موفقیتتون رو آرزو دارم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sad_sad ، r.bazargan ، p00ya2001 ، laleht ، samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-18 ساعت 15:08)varchandi نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 14:20)samane1363 نوشته:  [quotفیزیکa802' pid='612608' dateline='1431850203']
هووووورااااااااااااااا
FD

سمانه جان
[/quote]

دوست عزیز شما هم تو آپریل مضاحبه داشتی کلی آپدیت داشتی درسته؟Smile
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 15:21)r.bazargan نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 15:08)varchandi نوشته:  
هووووورااااااااااااااا
FD

سمانه جان

دوست عزیز شما هم تو آپریل مضاحبه داشتی کلی آپدیت داشتی درسته؟Smile
[/quote]

دوست من سلام
بله من آپریل مصاحبه داشتم کل آپدیت ها رو هم تو امضام نوشتم
خیلی هم نیست و فقط مربوط به آپدیت های بعد مصاحبه است
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، laleht ، samane1363 ، Daneshjo
یه هورا بابت این چند نفری که کلیر شدن
یه هوووووورررررراااااااا بابت کلیر گروهی که قرار طبق پیش بینی اساتید تا آخر ماه کلیر بشن
یه هورررراااااا هم برای اونایی که هنوز صبوری می کنن
چه مصاحبه رفته و چه مصاحبه نرفته
یه هورا هم برای کل فروم که پر شده از انرژی ++++++++++++++++++++++++++++
(2015-05-18 ساعت 13:45)khalilkhah نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 13:06)Radwin نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 12:43)mehdiii82 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 11:03)Radwin نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
یه تحلیل الان داده که کیس های اسیا به چه صورت خواهند شد در سال ۲۰۱۵
اول از نپال شروع کرده و گفته زلزله تاثیری نداشته و دارن به سرعت ویزا صادر میکنن! ولی شاید بعضی از کیس ها بخاطر تغییر شرایطشون به مصاحبه نرن و کات اف نپال رو برده رو 7800 حداکثر!
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشته تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از 9000 تا 13000 هزار هست و معمولا کلیرنس هم ندارن میان و ویزا های مونده حدود 1800 تا رو میگیرن.

بنظرم ما توی رنج 8000 تا 9000 خیلی کیس زیادی نداریم و امیدوارم بچه ها برن و یه ضربی ویزاها رو بزنن تو پاساشون ! Smile ویزا هم زیاد هست اصلا نگران نباشن.

برای بچه های ۲۰۱۵ هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile
So please start to reading the original text to improve your language skill
http://britsimonsays.com/asia-estimate/

خوب دوستان دیدید که سیمون هم یک سوپرکلیر را پیش بینی میکنه. و اینکه امسال طلایی ترین سال لاتاری خواهد بود هم از نظر ایشان قابل پیش بینی است. این هفته هم که کلیر درست حسابی داریم. حدود یکهفته تا ده روز دیگر هم که سه ماه آینده کلی از ژانویه و فوریه و اوایل مارچ کامیاب میشوند پس با انرژی مثبت و با امید فراوان به استقبال این هفته و دهه آخر می بروید. فقط باز خواهشمندم که آپدیتها را دقیق رصد کنید و اطلاع دهید تا بشود حماسه آخر می را درست بررسی کرد. کم کم داره داستان حماسی میشه هاBig GrinBig Grin

رادوين جان سيمون پيشبيني سوپر كلير نكرده!گفته ٦ هفته گذشته روند صدور ويزا ايرانيا دوبل شده !و اينكه اگه روند همين باشه ايرانيا ميتونن ٢٧٠٠ تا ٣٠٠٠ ويزا بگيرن!سوپر كليرش كجاست؟!

مهدی جان من متن انگلیسی سیمون رو نخواندم دقت کنی این رو متعاقب مطلب رضا نوشتم. البته با توجه به شواهد خودم به نظرم آخر می اینگونه بشود ولی این مطلب را در ادامه مطلب رضا نوشتم. البته به خودی خود اینکه سیمون هم گفته خیلی خوبه

اتفاقا من فکر می کنم رضا درست نوشته, سیمون به صورت شفاف از کلمه سوپر کلیر استفاده نکره (این کلمه مال بچه های مهاجرسراست) ولی درون متن به این موضوع اشاره کرده, اونجا که می گه:
If that pace continues, Iran could take 2700, perhaps even 3000 visas.
این جمله شرطی است (شرطی نوع اول و متحمل) و به شرط قبلی برمی گرده که می گه ویزاهای ایران در ماه های قبل دوبرابر شده و یک جوری پیش بینی کرده که بعدا هم با مقدار بالا ادامه خواهد یافت (سوپرکلیر) و از نحوی متن مثبت بعدیش, اینطور می توان استناد کرد که در ماه های بعدی سوپر کلیری درراهه
شرطی نوع اول قطعی هستش نه محتملBig Grin
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: khalilkhah ، Iaccept ، Daneshjo
دوستان اين سوپر كلير هاي كه پيش بيني ميكنيد بينشون از نوع خانوادگي هم هست ؟
الان ما يازده سال تو نوبت بوديم كليرنس هم خورديم پاك نااميد شديم
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 14:58)رضا2015 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 13:40)mfte.teacher نوشته:  جناب رادوین و آقا رضای گل کلیرنس گروهی رو برای 20 مارچی ها و کسایی که تو 17 آوریل آپ شدن پییش بینی کرده بودن
حالا سوال ایه که این کلیرنس فقط برای کسایی که تو این دو تا تاریخ آپ داشت یا کسایی که بین این دو تاریخ هم آپ داشتن و بیش از دو ماه از مصاحبه شون هم می گذره صادقه؟
فقط احتمال میدیم! ببین امکان داره اون هایی که اپ گروهی خوردن اپ کلیرشون هم با هم باشه .
الان داشتم فوروم همسایه رو میخوندم بچه دانشجوهای اپریل مصاحبه رفته کلیراشون اومده!

خوب منم دلم میخواد ! Tongue
پس بین این دو تاریخ رو شامل نخواهد شد یعنی؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 13:40)mfte.teacher نوشته:  جناب رادوین و آقا رضای گل کلیرنس گروهی رو برای 20 مارچی ها و کسایی که تو 17 آوریل آپ شدن پییش بینی کرده بودن
حالا سوال ایه که این کلیرنس فقط برای کسایی که تو این دو تا تاریخ آپ داشت یا کسایی که بین این دو تاریخ هم آپ داشتن و بیش از دو ماه از مصاحبه شون هم می گذره صادقه؟

من فکر میکنم که بیشتر ایندو تاریخ که شما فرمودید یعنی 20 مارچ و 17 آپریل میشود ولی افراد دیگری هم با توجه به آپدیت دور از مصاحبه در این دسته که کلیرشان محتمل است قرار میگیرند. کلا مدت کلیرنس در سه ماهه دوم واضحا کاهش یافته به نظر من ژانویه و فوریه و نیمه اول مارچ مشمول این کلیر بشوند. البته این بیشتر با بررسی آپدیتهای دور از مصاحبه است ولی الان دیده میشود در مورد یکسری کیسها که ظاهرا باید سه تا چهارماه منتظر میماندند مدت خیلی کاهش نشان میدهد. لذا ممکن است تعدادی از مصاحبه های نیمه دوم مارچ هم کلیر شوند . البته حدس و گمان است و اگر سری جدید آپدیتها را دوستان اطلاع بدهند میشود تخمین نسبتا دقیقتری زد. این هفته و اوایل هفته آینده خیلی سرنوشت سازه. ولی در کل خیلی کارها روی اصول و دقیقه. ولی انتظار سطح تحملها را پایین آورده و ما در سه ماه اول شاهد کلیرنسهای بیش ازشش ماه و هفت ماه بودیم ولی الان با انتظار سه ماهه استرس دارند. در کل من فکر میکنم حداقل از دوستان فعال در این تاپیک خیلیها این ماه کلیر شوند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60 ، khalilkhah ، Mahboy ، rbrb-2015 ، laleht ، vahid1432 ، samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept
خیلی جالب بود
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 16:28)Radwin نوشته:  

من فکر میکنم که بیشتر ایندو تاریخ که شما فرمودید یعنی 20 مارچ و 17 آپریل میشود ولی افراد دیگری هم با توجه به آپدیت دور از مصاحبه در این دسته که کلیرشان محتمل است قرار میگیرند. کلا مدت کلیرنس در سه ماهه دوم واضحا کاهش یافته به نظر من ژانویه و فوریه و نیمه اول مارچ مشمول این کلیر بشوند. البته این بیشتر با بررسی آپدیتهای دور از مصاحبه است ولی الان دیده میشود در مورد یکسری کیسها که ظاهرا باید سه تا چهارماه منتظر میماندند مدت خیلی کاهش نشان میدهد. لذا ممکن است تعدادی از مصاحبه های نیمه دوم مارچ هم کلیر شوند . البته حدس و گمان است و اگر سری جدید آپدیتها را دوستان اطلاع بدهند میشود تخمین نسبتا دقیقتری زد. این هفته و اوایل هفته آینده خیلی سرنوشت سازه. ولی در کل خیلی کارها روی اصول و دقیقه. ولی انتظار سطح تحملها را پایین آورده و ما در سه ماه اول شاهد کلیرنسهای بیش ازشش ماه و هفت ماه بودیم ولی الان با انتظار سه ماهه استرس دارند. در کل من فکر میکنم حداقل از دوستان فعال در این تاپیک خیلیها این ماه کلیر شوند.
این نورم دوری آخرین آپدیت از مصاحبه برای ابوظبی به طور متوسط چند روزه؟

تشکر کنندگان: r.bazargan ، Daneshjo
چرا باباجون میشه Smile همه سوار میشیم .
شاید اول اونهایی که تکی اپ خوردن بشن بعد اونهایی که کلیر گروهی خوردن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher ، Mahboy ، laleht ، samane1363 ، Iaccept ، Daneshjo ، SAAM_60
(2015-05-18 ساعت 16:38)رضا2015 نوشته:  چرا باباجون میشه Smile همه سوار میشیم .

كلير بشيم ،تكي ياگروهي زياد فرق نميكنه
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، samane1363 ، Daneshjo
لاله خانم بهتون تبریک میگم
از سربازی شوهرتون چند سال گذشته؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: laleht ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 16:38)رضا2015 نوشته:  چرا باباجون میشه Smile همه سوار میشیم .

خوب پسر خوب اینو زود تر میگفتی تا مجبور نشیم مداقه بیشتری بنماییمTongue

تشکر کنندگان: Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان