کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-18 ساعت 12:44)mfte.teacher نوشته:  اینم از ترجمه روان فایل سیمون برای آسیا
تو این چند ماهه گفتم که ایران کلید اینه که بدونیم عدد نهایی برای آسیا چقد بالاتر میره تو لاتاری ۲۰۱۳ ایران بیشتر از 3500 ویزا گرفت. اما تو لاتاری ۲۰۱۴ یه چیزایی عوض شد و فقط نپال بیشتر از 2300 ویزا گرفت که کاهش شدیدی بود. تفاوت در کیس های بود که AP خورده بودن. کیس هایی که در ۵-۴ ماه آخر AP خورده بودن برای تکمیل بررسیهای اداری وقت نداشتند و تعداد زیادی از کیس های ایرانی از بین رفت . پس امسال سوال برای آسیا اینه که آیا ایران امسال 2300 تا ویزا می گیره یا بیشتر؟
خوب فایل سیس روز جمعه نشون میده که در ۳ سفارتی که کیس های ایرانی رو بررسی می کنن یک جهش بزرگی دیده میشه. من فک می کنم که این یک نشونه است که AP کیس هایی که از دسامبر و ژانویه و حتی شاید فوریه شروع شدن تایید شده. به نظر میرسه که تعداد ویزاهای صادر شده ایران در ۶ هفته گذشته دو برابر شده. اگر همین سرعت ادامه داشته باشه ایران میتونه 2700 ویزا و حتی شاید 3000 ویزا بگیره. چون همه کیس های ایرانی زیر کیس نامبر 8200 متمرکز هستند این به این معنیه که اونا زودتر از کیس نامبرهای بالاتر تو آسیا کارنت میشن. بنابراین از 4500 ویزا ما می تونیم حداقل 2700 تاش رو میگیریم و 1800 ویزا هم برای بقیه آسیا می مونه

این ترجمه رو گذاشتم تا شک و شبهه ها از بین بره. این مطلب کل چیزی بود که سیمون جان در مورد وضعیت لاتاری 2015 ایران گفته
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: babak90 ، laleht ، vahid1432 ، p00ya2001 ، Shahram914 ، r.bazargan ، samane1363 ، Iaccept
(2015-05-18 ساعت 12:43)mehdiii82 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 11:03)Radwin نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
یه تحلیل الان داده که کیس های اسیا به چه صورت خواهند شد در سال ۲۰۱۵
اول از نپال شروع کرده و گفته زلزله تاثیری نداشته و دارن به سرعت ویزا صادر میکنن! ولی شاید بعضی از کیس ها بخاطر تغییر شرایطشون به مصاحبه نرن و کات اف نپال رو برده رو 7800 حداکثر!
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشته تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از 9000 تا 13000 هزار هست و معمولا کلیرنس هم ندارن میان و ویزا های مونده حدود 1800 تا رو میگیرن.

بنظرم ما توی رنج 8000 تا 9000 خیلی کیس زیادی نداریم و امیدوارم بچه ها برن و یه ضربی ویزاها رو بزنن تو پاساشون ! Smile ویزا هم زیاد هست اصلا نگران نباشن.

برای بچه های ۲۰۱۵ هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile
So please start to reading the original text to improve your language skill
http://britsimonsays.com/asia-estimate/

خوب دوستان دیدید که سیمون هم یک سوپرکلیر را پیش بینی میکنه. و اینکه امسال طلایی ترین سال لاتاری خواهد بود هم از نظر ایشان قابل پیش بینی است. این هفته هم که کلیر درست حسابی داریم. حدود یکهفته تا ده روز دیگر هم که سه ماه آینده کلی از ژانویه و فوریه و اوایل مارچ کامیاب میشوند پس با انرژی مثبت و با امید فراوان به استقبال این هفته و دهه آخر می بروید. فقط باز خواهشمندم که آپدیتها را دقیق رصد کنید و اطلاع دهید تا بشود حماسه آخر می را درست بررسی کرد. کم کم داره داستان حماسی میشه هاBig GrinBig Grin

رادوين جان سيمون پيشبيني سوپر كلير نكرده!گفته ٦ هفته گذشته روند صدور ويزا ايرانيا دوبل شده !و اينكه اگه روند همين باشه ايرانيا ميتونن ٢٧٠٠ تا ٣٠٠٠ ويزا بگيرن!سوپر كليرش كجاست؟!

مهدی جان من متن انگلیسی سیمون رو نخواندم دقت کنی این رو متعاقب مطلب رضا نوشتم. البته با توجه به شواهد خودم به نظرم آخر می اینگونه بشود ولی این مطلب را در ادامه مطلب رضا نوشتم. البته به خودی خود اینکه سیمون هم گفته خیلی خوبه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، r.bazargan ، smhh7441 ، samane1363 ، Daneshjo
سلام دوستان. یه سوال داشتم. آفیسر به ما گفت که تا کلیر شدنتون معمولا 4 ماه طول می کشه.در بین بچه های کلیر شده یعضی ها طی 40 یا 50 روز و حتی 20 روزه کلیر شدن. می خواستم بدونم که آیا آفیسر در مصاحبه به اون دوستان هم گفته بود که کلیرنس 4 ماه طول می کشه یا زمان کمتری رو به اونها گفته بود. آیا صرف نظر از حرف آفیسر، امید به کلیرشدن زودتر هست؟
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 13:10)2015reza نوشته:  سلام دوستان. یه سوال داشتم. آفیسر به ما گفت که تا کلیر شدنتون معمولا ۴ ماه طول می کشه.در بین بچه های کلیر شده یعضی ها طی 40 یا 50 روز و حتی 20 روزه کلیر شدن. می خواستم بدونم که آیا آفیسر در مصاحبه به اون دوستان هم گفته بود که کلیرنس ۴ ماه طول می کشه یا زمان کمتری رو به اونها گفته بود. آیا صرف نظر از حرف آفیسر، امید به کلیرشدن زودتر هست؟

آفیسیر این جمله رو به همه میگه اما حداقل امسال رو مطمئنم که جریان این طوری نیست و نهایت دوره کلیرنس 3 ماه بوده. البته این واسه بعد 5 ماه اول لاتاری بوده و خدا رو شکر روند کلیری ها عالی داره پیش می ره. شمام اصلا نگران نباشین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، 2015reza ، p00ya2001 ، Mahboy ، r.bazargan ، hilda60 ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Daneshjo ، SAAM_60
(2015-05-18 ساعت 13:10)2015reza نوشته:  سلام دوستان. یه سوال داشتم. آفیسر به ما گفت که تا کلیر شدنتون معمولا ۴ ماه طول می کشه.در بین بچه های کلیر شده یعضی ها طی 40 یا 50 روز و حتی 20 روزه کلیر شدن. می خواستم بدونم که آیا آفیسر در مصاحبه به اون دوستان هم گفته بود که کلیرنس ۴ ماه طول می کشه یا زمان کمتری رو به اونها گفته بود. آیا صرف نظر از حرف آفیسر، امید به کلیرشدن زودتر هست؟
به ما گفت بین 5-4 ماه طول میکشه اما یه نگاه به امضام بندازین Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
جناب رادوین و آقا رضای گل کلیرنس گروهی رو برای 20 مارچی ها و کسایی که تو 17 آوریل آپ شدن پییش بینی کرده بودن
حالا سوال ایه که این کلیرنس فقط برای کسایی که تو این دو تا تاریخ آپ داشت یا کسایی که بین این دو تاریخ هم آپ داشتن و بیش از دو ماه از مصاحبه شون هم می گذره صادقه؟

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، Daneshjo
دوستان آپدیت اول بعد مدت زیادی آپدیت نشدن، شب اتفاق میفته یا روز؟ یعنی از KCC هست یا آنکارا؟ Big Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا2015 نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
اول از نپال شروع کرده و گفته .....رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از .....تا رو میگیرن.

بنظرم ما توی رنج 8000 تا 9000 خیلی کیس زیادی نداریم و امیدوارم بچه ها برن و یه ضربی ویزاها رو بزنن تو پاساشون ! Smile ویزا هم زیاد هست اصلا نگران نباشن.

برای بچه های ۲۰۱۵ هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile

آقا رضا فکر می کنی ما امسال به مصاحبه برسیم ؟
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: sad_sad ، HERMES7 ، r.bazargan ، lotttery2015 ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 13:06)Radwin نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 12:43)mehdiii82 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 11:03)Radwin نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
اول از نپال شروع کرده و گفته زلزله تاثیری نداشته و دارن به سرعت ویزا صادر میکنن! ولی شاید بعضی از کیس ها بخاطر تغییر شرایطشون به مصاحبه نرن و کات اف نپال رو برده رو 7800 حداکثر!
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشته تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از 9000 تا 13000 هزار هست و معمولا کلیرنس هم ندارن میان و ویزا های مونده حدود 1800 تا رو میگیرن.

خوب دوستان دیدید که سیمون هم یک سوپرکلیر را پیش بینی میکنه. و اینکه امسال طلایی ترین سال لاتاری خواهد بود هم از نظر ایشان قابل پیش بینی است. این هفته هم که کلیر درست حسابی داریم. حدود یکهفته تا ده روز دیگر هم که سه ماه آینده کلی از ژانویه و فوریه و اوایل مارچ کامیاب میشوند پس با انرژی مثبت و با امید فراوان به استقبال این هفته و دهه آخر می بروید. فقط باز خواهشمندم که آپدیتها را دقیق رصد کنید و اطلاع دهید تا بشود حماسه آخر می را درست بررسی کرد. کم کم داره داستان حماسی میشه هاBig GrinBig Grin

رادوين جان سيمون پيشبيني سوپر كلير نكرده!گفته ٦ هفته گذشته روند صدور ويزا ايرانيا دوبل شده !و اينكه اگه روند همين باشه ايرانيا ميتونن ٢٧٠٠ تا ٣٠٠٠ ويزا بگيرن!سوپر كليرش كجاست؟!

مهدی جان من متن انگلیسی سیمون رو نخواندم دقت کنی این رو متعاقب مطلب رضا نوشتم. البته با توجه به شواهد خودم به نظرم آخر می اینگونه بشود ولی این مطلب را در ادامه مطلب رضا نوشتم. البته به خودی خود اینکه سیمون هم گفته خیلی خوبه

اتفاقا من فکر می کنم رضا درست نوشته, سیمون به صورت شفاف از کلمه سوپر کلیر استفاده نکره (این کلمه مال بچه های مهاجرسراست) ولی درون متن به این موضوع اشاره کرده, اونجا که می گه:
If that pace continues, Iran could take 2700, perhaps even 3000 visas.
این جمله شرطی است (شرطی نوع اول و متحمل) و به شرط قبلی برمی گرده که می گه ویزاهای ایران در ماه های قبل دوبرابر شده و یک جوری پیش بینی کرده که بعدا هم با مقدار بالا ادامه خواهد یافت (سوپرکلیر) و از نحوی متن مثبت بعدیش, اینطور می توان استناد کرد که در ماه های بعدی سوپر کلیری درراهه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: satan ، p00ya2001 ، sad_sad ، HERMES7 ، r.bazargan ، laleht ، SAAM_60 ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 13:34)laleht نوشته:  
به ما گفت بین ۵-۴ ماه طول میکشه اما یه نگاه به امضام بندازین Wink

حالا هی فخر بفروشین Sad
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001 ، SAAM_60 ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 13:45)soruosh نوشته:  
اول از نپال شروع کرده و گفته .....رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از .....تا رو میگیرن.

آقا رضا فکر می کنی ما امسال به مصاحبه برسیم ؟

مصاحبه که میری شرایط کلیرنست چطوره؟ بنظرم که اطلاعات سری قبلت باشه و یه ضربی باشی Smile
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo ، soruosh

اتفاقا من فکر می کنم رضا درست نوشته, سیمون به صورت شفاف از کلمه سوپر کلیر استفاده نکره (این کلمه مال بچه های مهاجرسراست) ولی درون متن به این موضوع اشاره کرده, اونجا که می گه:
If that pace continues, Iran could take 2700, perhaps even 3000 visas.
این جمله شرطی است (شرطی نوع اول و متحمل) و به شرط قبلی برمی گرده که می گه ویزاهای ایران در ماه های قبل دوبرابر شده و یک جوری پیش بینی کرده که بعدا هم با مقدار بالا ادامه خواهد یافت (سوپرکلیر) و از نحوی متن مثبت بعدیش, اینطور می توان استناد کرد که در ماه های بعدی سوپر کلیری درراهه
[/quote]
دوستان من که ترجمه لغتی نکردم برآیند گفتمان این هست ! ببینید اگر سرعت کلیر پایین بود الان نصف بچه های سه ماه اول هم ویزا نمیگرفتن ! فایل سیس رو نگاه کنید میبیند کلا 2 3 تا کیس بیشتر نموندن البته انکارا یکم کند هست و قبول دارم .
ما ایرانی ها اینقدر دنبال خبر و اتفاق بد هستیم بهشت هم بریم باز دنبال سیاهی میگردیم!
اقا اینقد باید مثبت باشید و تفکر مثبت داشته باشید که زبونم لال اگر اتفاقی بدی هم قراره بیافته نیافته!

اوووووووووووووفتاد ! Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، vahid1432 ، p00ya2001 ، Radwin ، m.ghoreishi ، khalilkhah ، Shahram914 ، Daneshjo ، بابراس
(2015-05-18 ساعت 13:40)mfte.teacher نوشته:  جناب رادوین و آقا رضای گل کلیرنس گروهی رو برای 20 مارچی ها و کسایی که تو 17 آوریل آپ شدن پییش بینی کرده بودن
حالا سوال ایه که این کلیرنس فقط برای کسایی که تو این دو تا تاریخ آپ داشت یا کسایی که بین این دو تاریخ هم آپ داشتن و بیش از دو ماه از مصاحبه شون هم می گذره صادقه؟
فقط احتمال میدیم! ببین امکان داره اون هایی که اپ گروهی خوردن اپ کلیرشون هم با هم باشه .
الان داشتم فوروم همسایه رو میخوندم بچه دانشجوهای اپریل مصاحبه رفته کلیراشون اومده!

خوب منم دلم میخواد ! Tongue
تشکر کنندگان: r.bazargan ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept
من واسم یه سوال پیش اومده » Rolleyes

چرا بعضی ها بعد مصاحبه اینقدر آپدیت داشتن اما کیس ما فقط همون بعد مصاحبه یه آپدیت داشت که اونم مال شناختن کیسمون بود در سایت سفارت

الان یکماه میگذره از مصاحبه دریغ از یک آپدیت خشک و خالی Cool
یکی بیاد کیس مارو آپدیت کنه دلمون خوش شه ...
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept ، SAAM_60
(2015-05-17 ساعت 14:07)laleht نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 13:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب فکر کنم همسر لاله خانم هم کلیر شدن ! Smile
نرین یه وقت قایق رو ترک کنین ها لاله خانم !
دیدین گفتم این ویزای GB چقدر خوبس!

خوب راستش بله مرسی رضا جان
فقط جالبیش اینه که این دفعه سایت سفارت هیچی اعلام نکرده و بهم ایمیل زدن و فقط ۱۰ روز واسه دریافت ویزا فرصت دادن
الان اومدم بهت پیام خصوصی بدم که دیدم اعلام عمومی کردی و همینجا نوشتم
شوهر من با سربازی ارتش و شغل خصوصی کلیر در 47 روز -آپدیت 15 می از آمریکا(خودش)- امروز کل کیس آپدیت و دریافت کلیرنس از طریق ایمیل در حالیکه مال من و پسرم رو ایمیل نزدن و در سایت سفارت زدن
امیدوارم این خبر خوش رو تک تک دوستای عزیزم در مهاجرسرا هرچه سریعتر دریافت کنن

لاله جان خیلی تبریک میگم
خیلی خوشحالم و براتون زندگی خوبی رو انور آرزو دارم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60 ، r.bazargan ، laleht ، samane1363 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان