کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-17 ساعت 10:44)samane1363 نوشته:  بچه ها بمن ایمیل زدن ویزام آماده ست
هووووورااااااااااااااا

تبریک میکم سمانه جان

مبارکتون باشه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001 ، samane1363
(2015-05-18 ساعت 11:08)رضا2015 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 10:38)Shaft نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 10:18)Shaft نوشته:  [quote='رضا۲۰۱۵' pid='613014' dateline='1431926648']
خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
یه تحلیل الان داده که کیس های اسیا به چه صورت خواهند شد در سال ۲۰۱۵
اول از نپال شروع کرده و گفته زلزله تاثیری نداشته و دارن به سرعت ویزا صادر میکنن! ولی شاید بعضی از کیس ها بخاطر تغییر شرایطشون به مصاحبه نرن و کات اف نپال رو برده رو 7800 حداکثر!
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشته تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از 9000 تا 13000 هزار هست و معمولا کلیرنس هم ندارن میان و ویزا های مونده حدود 1800 تا رو میگیرن.

بنظرم ما توی رنج 8000 تا 9000 خیلی کیس زیادی نداریم و امیدوارم بچه ها برن و یه ضربی ویزاها رو بزنن تو پاساشون ! Smile ویزا هم زیاد هست اصلا نگران نباشن.

برای بچه های ۲۰۱۵ هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile
So please start to reading the original text to improve your language skill
http://britsimonsays.com/asia-estimate/
ايول
رضا جان ،نوشته در ٦ هفته گذشته ويزاهاي ايران دوبل صادر شده نه آينده
give me ۵ Smile
Ok
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 11:16)Shaft نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 11:08)رضا۲۰۱۵ نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 10:38)Shaft نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 10:18)Shaft نوشته:  [quote='رضا۲۰۱۵' pid='613014' dateline='1431926648']
خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
اول از نپال شروع کرده و گفته زلزله تاثیری نداشته و دارن به سرعت ویزا صادر میکنن! ولی شاید بعضی از کیس ها بخاطر تغییر شرایطشون به مصاحبه نرن و کات اف نپال رو برده رو 7800 حداکثر!
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشته تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از 9000 تا 13000 هزار هست و معمولا کلیرنس هم ندارن میان و ویزا های مونده حدود 1800 تا رو میگیرن.

بنظرم ما توی رنج 8000 تا 9000 خیلی کیس زیادی نداریم و امیدوارم بچه ها برن و یه ضربی ویزاها رو بزنن تو پاساشون ! Smile ویزا هم زیاد هست اصلا نگران نباشن.

برای بچه های ۲۰۱۵ هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile
ايول
رضا جان ،نوشته در ٦ هفته گذشته ويزاهاي ايران دوبل صادر شده نه آينده
give me ۵ Smile
Ok

Wink HIGH FIVE Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo
دوستان فقط انرژی مثبت بدهید تا همه چیز با سرعت پیش بره بگذارید این یک هفته تا ده روز آینده هم مثل دهه اول آپریل خاطره انگیز بشه. چون من هم کم کم باید از این تاپیک خداحافظی کنم (اگرچه خیلی سخت است) الان حدود شش تا هفت ماهه در این قسمت هستم و تکان نخورده ام و دوست دارم با خاطره ای خوش از شادیهای دوستان خداحافظی کنم پس فقط انرژی مثبت بدهید و ناامیدی را کنار بگذارید. این شادیهای شما از موفقیتهای دوستانتان بسیار قابل تقدیره و این درسیه که ما از این سایت و مخصوصا تاپیک کلیرنس میگیریم که چگونه دوستان از کلیر شدن دیگران شاد میشوند و انشاء الله این خیرخواهی و همکاری و آرزوی خوبیها برای همه در ادامه زندگیتان در سرزمین فرصتها هم ادامه بیابد تا همگی در ادامه زندگی هم شاد و کامیاب باشید.
به امید دیدار همگی دوستان در گردهمایی بزرگ 2015ها در ایالات متحده
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
(2015-05-18 ساعت 11:03)Shahriar olad نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 11:00)khalilkhah نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 08:00)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 07:47)laleht نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 00:19)Shaft نوشته:  حال هواي خوزستان مياد اينجا، شما دوتا مشكوك ميزنيد همشهري ما باشيد( لشكر آباد)
من فوق ليسانسم رو اهواز خوندم
سلام به تمام بروبچ با صفاى جنوب

منم اصليتم جنوبيه ولي نه خوزستانيBig GrinBig Grin

من هم جنوبی هستم, البته جنوب اهوازBig Grin
من هم ابادانی هستم??ولی ساکن مشهد

پرچم کل دوستان بویژه مشهدیا بالا ؛)
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا2015 نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشه تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن

رضای عزیز ممنون از حال خوبی که منتشر کردی.
[WAVING HAND SIGN] high five
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، HERMES7 ، p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 10:19)satan نوشته:  اون خط یکی مونده به آخر منو کشته

۶ هفته خیلییییییییییی من دیگه طاقت ندارم
میخوام هر چه سریعتر برم سانتامونیکا

ما هم مقصد اولیمون سانتا مونیکاست ولی موندنمون بستگی به شرایط زندگی و کار داره..شما اطلاعاتی راجع به اونجا دارین؟
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: satan ، r.bazargan ، p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 11:44)omid_h نوشته:  

ما هم مقصد اولیمون سانتا مونیکاست ولی موندنمون بستگی به شرایط زندگی و کار داره..شما اطلاعاتی راجع به اونجا دارین؟

شهر زیبا با هوای خوب زنده نزدیک آب اما اجاره وحشتناک گرون برای جای خوب. خونه های دیگه هم قدیمی جا پارک هم هیچ وقت نیست. این قانون کلی نیست اما ایرانیهای لس انجلس خیلی تو ذوق میزنند. من ۵ سال زندگی کردم دلم هیچ نمی خواد برگردم.
راستی می تونید این وب چک کنید برای اجاره
zillow.com
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، laleht ، p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept
سلام
از دوستان آپدیت ۲۰ مارچ کسی اخیرا آپدیت شده؟؟
این ۲۰ مارچ روانی کرد ما رو
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363 ، Daneshjo

نه متاسفانه از لحاظ کاری اطلاعات بدرد بخوری ندارم
من هم مثل شما اگه شرایط کاری خوب باشه میمونم تا نریم اونجا هم نمیشه فهمید
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
با سلام خدمت همه سروران عزیز
دیشب خواب دیدم که یک هفته است به سایت سر نزدم و وقتی وارد سایت شدم کلی هورا و جشن بود و همه به هم تبریک می گفتیم و به علت پست های زیاد تبریک از مدیر سایت اخطار گرفتیم?.
از انجاییکه من همیشه خوابهام درست در میاد ، هفته اینده را هفته پر از شادی می بینم.
به امید کلیر شدن هممون.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
ﺳﻼﻡ,اﺯ ﻛﺠﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻛﻴﺴﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﻛﻠﻴﺮ ﺷﺪﻥ و ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ اﻋﻼﻡ ﺷﺪﻥ ﺭﻭ اﺯاﺑﺘﺪا ﺩﻳﺪ,ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-18 ساعت 12:03)arezoue نوشته:  

شهر زیبا با هوای خوب زنده نزدیک آب اما اجاره وحشتناک گرون برای جای خوب. خونه های دیگه هم قدیمی جا پارک هم هیچ وقت نیست. این قانون کلی نیست اما ایرانیهای لس انجلس خیلی تو ذوق میزنند. من ۵ سال زندگی کردم دلم هیچ نمی خواد برگردم.
راستی می تونید این وب چک کنید برای اجاره
zillow.com

ممنون از اطلاعاتتون،جسارتا الان کجا زندگی میکنید؟ از دانشگاههای اون منطقه و شرایط کار مخصوصا معماری و عمرانم اطلاعاتی دارید؟
تشکر کنندگان: arezoue ، Daneshjo
(2015-05-18 ساعت 11:03)Radwin نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile

خوب دوستان دیدید که سیمون هم یک سوپرکلیر را پیش بینی میکنه. و اینکه امسال طلایی ترین سال لاتاری خواهد بود هم از نظر ایشان قابل پیش بینی است. این هفته هم که کلیر درست حسابی داریم. حدود یکهفته تا ده روز دیگر هم که سه ماه آینده کلی از ژانویه و فوریه و اوایل مارچ کامیاب میشوند پس با انرژی مثبت و با امید فراوان به استقبال این هفته و دهه آخر می بروید. فقط باز خواهشمندم که آپدیتها را دقیق رصد کنید و اطلاع دهید تا بشود حماسه آخر می را درست بررسی کرد. کم کم داره داستان حماسی میشه هاBig GrinBig Grin

رادوين جان سيمون پيشبيني سوپر كلير نكرده!گفته ٦ هفته گذشته روند صدور ويزا ايرانيا دوبل شده !و اينكه اگه روند همين باشه ايرانيا ميتونن ٢٧٠٠ تا ٣٠٠٠ ويزا بگيرن!سوپر كليرش كجاست؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Daneshjo
اینم از ترجمه روان فایل سیمون برای آسیا
تو این چند ماهه گفتم که ایران کلید اینه که بدونیم عدد نهایی برای آسیا چقد بالاتر میره تو لاتاری 2013 ایران بیشتر از 3500 ویزا گرفت. اما تو لاتاری 2014 یه چیزایی عوض شد و فقط نپال بیشتر از 2300 ویزا گرفت که کاهش شدیدی بود. تفاوت در کیس های بود که AP خورده بودن. کیس هایی که در 5-4 ماه آخر AP خورده بودن برای تکمیل بررسیهای اداری وقت نداشتند و تعداد زیادی از کیس های ایرانی از بین رفت . پس امسال سوال برای آسیا اینه که آیا ایران امسال 2300 تا ویزا می گیره یا بیشتر؟
خوب فایل سیس روز جمعه نشون میده که در 3 سفارتی که کیس های ایرانی رو بررسی می کنن یک جهش بزرگی دیده میشه. من فک می کنم که این یک نشونه است که AP کیس هایی که از دسامبر و ژانویه و حتی شاید فوریه شروع شدن تایید شده. به نظر میرسه که تعداد ویزاهای صادر شده ایران در 6 هفته گذشته دو برابر شده. اگر همین سرعت ادامه داشته باشه ایران میتونه 2700 ویزا و حتی شاید 3000 ویزا بگیره. چون همه کیس های ایرانی زیر کیس نامبر 8200 متمرکز هستند این به این معنیه که اونا زودتر از کیس نامبرهای بالاتر تو آسیا کارنت میشن. بنابراین از 4500 ویزا ما می تونیم حداقل 2700 تاش رو میگیریم و 1800 ویزا هم برای بقیه آسیا می مونه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: r.bazargan ، rbrb-2015 ، laleht ، HERMES7 ، zohreh-gh ، vahid1432 ، Mahboy ، hilda60 ، Radwin ، SAAM_60 ، samane1363 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان