کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-16 ساعت 21:17)hamed shayan نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 20:28)رضا2015 نوشته:  انرژی اش کاذب نیست! امید میاره بهداد جان ! خسته شدیم تو این استرس انتظار....
سلام دوست عزیز:ببخشید این جدول اونقدر ریز بود که من نتونستم ازش سر در بیارم. میشه توضیح مختصری در مورد موردهای خدمت سربازی رفته و کار دولتی داشته بنویسی .خیلی ممنون میشم

دوست عزیز این جدول مربوط به 2012 هستش و زیاد به کار ما نمیاد پس زیاد خودتو درگیرش نکن. در موردکیسهایی مثل شما باید این امادگی رو داشته باشی که کلیرنس 99% تو شاخشه ولی اصلا این موضوع دلیلی برای نگرانی نیست چون دوره کلییر شدن کیسهای بالا معمولا کوتاهتره و مهمتر اینکه هر کیس شرایط خاص خودش رو داره. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
ما کلا درگیرش نشدیم چیز جالبی بود! کلیرنس هاش اینقدر راحته ادم میمونه! من نه تحیلیل کردم نه دل بستم نه قیاس 100% .

صرفا جهت رفع خستگی چشم هستش! Smile

حامد جان لینک دانلود داره دانلود کن ولی دل نبند Wink
تشکر کنندگان: afrand ، m.ghoreishi
(2014-12-16 ساعت 21:32)رضا2015 نوشته:  ما کلا درگیرش نشدیم چیز جالبی بود! کلیرنس هاش اینقدر راحته ادم میمونه! من نه تحیلیل کردم نه دل بستم نه قیاس 100% .

خیلی ممنون آقا رضا.دانلودش میکنم.اما یه سوال دیگه . بر چه مبنایی کلیرنس کیسهای بالا کمتر طول میکشه؟مرسی
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
بیخودی شلوغش کردین!
تشکر کنندگان: karimishad ، aidaz
رضا جان اگر به شما بگن که 2 ماه دیگه ویزا دستته از 1 ماه به بعد دیگه لحضه شماری میکنی. بله یه خوشحالی کاذب تو این یکی دو هفته داری این یک ماه هم زود میگذره اما ماه بعدی منتظری که ویزا بگیری. اگر هم یک ماه شد یک ماه و یکروز ساعتش بهت سخت میگذره و فکر میکنی مشکلی تو کاره.
استناد به سال 2012، یعنی استناد به سالی که سفارت ها به دلیل اشتباه کی سی سی فقط مونده بود به پای برنده ها بیوفتند که تورو به خدا بیایید ویزا بگیرید. آخرش هم کلی از سهمیه کل لاتاری بی استفاده موند و خیلی برای KCC بد شد. تو این شرایط و تعداد کم کیس خوب معلومه که هر کی رو تونستن در اسرع وقت کلیر کردن.
سال 2014 رو به عنوان سال بد حتی کنار بگذاریم سال 2013 رو هم کاملا مشابه با امسال بدونیم که فرضی خیلی خیلی خوشبینانه است زودتر از 10 ژانویه انتظار شروع کلیر رو نباید داشته باشیم. تازه مقایسه با 2013 هم اشتباهه. 2013 آفیسر ها به همه میگفتن که 5 هفته تا حداکثر 2 ماه جواب شما میاد اما امسال 3 تا 4 ماه و بیشتر رو عنوان میکنند.
نه قصدم فاز منفی است نه ضد حال. مهم اینه که امید بیخودی به همدیگه ندیم که انتظارمون سخت تر نشه. اگر به موقع انتظار کلیر رو داشته باشیم یا انتظار یکضرب یا کلیرنس خوردن صحیحی داشته باشیم این پروسه برای ما ساده تر میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، kaamiran ، نیلان ، reza.aa ، sami_rg ، kimfar ، goliii ، aidaz ، hamed shayan ، AliReza.Sh
بهداد جان سارا گرو در VOA واضحا گفت امسال مدت کلیرنس خیلی کوتاهتر از سالهای پیشه اونم خیلی کوتاهتر نه کوتاهتر. و از آنجاییکه امسال فرمها اینترنتی بوده و زمان مصاحبه ها مانند سالهای قبله به نظر میاد که مراحل AP قبل از مصاحبه شروع شده و امسال شرایط مانند هیچ سالی نیست. در همه این حالات باز هم هیچ چیز در اختیار ما نیست باید دائم سایت را چک کنیم و زبان بخونیم و کارهای روزمره تا ویزا بیاد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: afrand ، karimishad ، behdadK ، mamali121 ، HERMES7 ، kimfar ، goliii
[quote='رضا2015' pid='568227' dateline='1418749330']
ما کلا درگیرش نشدیم چیز جالبی بود! کلیرنس هاش اینقدر راحته ادم میمونه! من نه تحیلیل کردم نه دل بستم نه قیاس 100% .

==========
مرسی که این جدول رو ارسال کردید . جدولی که شما ارسال کردید باعث شد بتونم رویا پردازی کنم و فکر کنم شاید ما هم خیلی زود کلیر بشیم . ممنون دوست عزیز
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام
یه سوال اینطور که من متوجه شدم زمانی که ویزا صادر میشه تاریخ اعتبارش تا پایان اعتبار مدیکال هستش . ایا این صحت داره ؟؟ یعنی توی سایت سفارت اعلام کرده این مطلب رو یا اینکه دوستان از تجربیاتشون میگند؟؟
اگه اینطور باشه و زمان کلیر شدن و صدور ویزا فاصله چندانی تا پایان تاریخ مدیکال نداشته باشه یعنی فرصت کمی باقی مونده باشه باید حتما به هر شکلی هست تا قبل پایان مدیکال خودمون رو برسونیم به امریکا ؟؟ یعنی امکان نداره که به یک شکلی تاریخ مدیکال رو مثلا جدید کنیم یا به هر شکل دیگه که بتونیم از زمان صدور ویزا مثلا فرصت بیشتری داشته باشیم برای سفر؟؟اگه میشه چطوری ؟؟ اخه نمیشه هول هولکی برنامه سفر رو ریخت و راهی شد
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 00:42)jupiterx نوشته:  سلام
یه سوال اینطور که من متوجه شدم زمانی که ویزا صادر میشه تاریخ اعتبارش تا پایان اعتبار مدیکال هستش . ایا این صحت داره ؟؟ یعنی توی سایت سفارت اعلام کرده این مطلب رو یا اینکه دوستان از تجربیاتشون میگند؟؟
اگه اینطور باشه و زمان کلیر شدن و صدور ویزا فاصله چندانی تا پایان تاریخ مدیکال نداشته باشه یعنی فرصت کمی باقی مونده باشه باید حتما به هر شکلی هست تا قبل پایان مدیکال خودمون رو برسونیم به آمریکا ؟؟ یعنی امکان نداره که به یک شکلی تاریخ مدیکال رو مثلا جدید کنیم یا به هر شکل دیگه که بتونیم از زمان صدور ویزا مثلا فرصت بیشتری داشته باشیم برای سفر؟؟اگه میشه چطوری ؟؟ اخه نمیشه هول هولکی برنامه سفر رو ریخت و راهی شد
باتشکر
سلام
بله همینطور هست و تاریخ اعتبار ویزا تا پایان تاریخ اعتبار مدیکال هست. شما اگر کلیرنس خوردید می تونید موقعی که کلیر میشید تشریف ببرید و مدیکالتون رو تمدید کنید و ویزایی که براتون صادر میشه اعتبارش شش ماه خواهد بود و به قول خودتون دیگه مجبور نیستید هول هولکی برنامه سفرتون رو بریزید.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: jupiterx ، atlantis770 ، behdadK ، AliReza.Sh
[quote='jupiterx' pid='568265' dateline='1418760765']
سلام
اگه اینطور باشه و زمان کلیر شدن و صدور ویزا فاصله چندانی تا پایان تاریخ مدیکال نداشته باشه یعنی فرصت کمی باقی مونده باشه باید حتما به هر شکلی هست تا قبل پایان مدیکال خودمون رو برسونیم به آمریکا ؟؟ یعنی امکان نداره که به یک شکلی تاریخ مدیکال رو مثلا جدید کنیم یا به هر شکل دیگه که بتونیم از زمان صدور ویزا مثلا فرصت بیشتری داشته باشیم برای سفر؟؟اگه میشه چطوری ؟؟ اخه نمیشه هول هولکی برنامه سفر رو ریخت و راهی شد
باتشکر
============
روی همان برگه صورتی که به شما داده شده دقیقا توضیح داده که مدت اعتبار ویزا به اندازه اعتبار مدیکال است .
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: jupiterx
(2014-12-17 ساعت 01:11)L_haam نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 00:42)jupiterx نوشته:  سلام
باتشکر
سلام
بله همینطور هست و تاریخ اعتبار ویزا تا پایان تاریخ اعتبار مدیکال هست. شما اگر کلیرنس خوردید می تونید موقعی که کلیر میشید تشریف ببرید و مدیکالتون رو تمدید کنید و ویزایی که براتون صادر میشه اعتبارش شش ماه خواهد بود و به قول خودتون دیگه مجبور نیستید هول هولکی برنامه سفرتون رو بریزید.

این تمدید کردن مدیکال باید قبل تحویل پاسها به سفارت باشه یعنی ؟؟ یعنی کل ازمایشهارو دوباره باید انجام داد یا اینکه ازمایشهای قبلو باید ببریم تا فقط تاریخش رو جدید کنند ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Rose2015
طبق نظر کارشناسی بنده علت کوتاه بودن کلیرهای 2012 انرژی مثبتشون بوده والا! اصن آدم عشق میکنه تاپیکشونو میخونه
انرژی ++++++++++++++++++
بدین شکل!
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: sami_rg ، afrand ، HERMES7 ، goliii ، milad.nas ، aidaz
حالا یه سوال؛
اگه بخوایم مدیکال رو تمدید کنیم پیشینه مون پیش دکتر هست؟ مثلا من یادم رفته از کارت زردم کپی بگیرم، لازمه دوباره برم بگیرم از پاستور؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: jupiterx
اتفاقا نظر شخصی بنده هست و نمیتونم تحمیلش کنم و مخالف قوانین هم نیست که بقیه رو مجبور کنیم .
من با اصل انرژی مثبت مشکلی ندارم نه بهش اعتقاد دارم نه مخالفش هستم. اما مشکل اینجاست که یک سری عزیزان از این به بعد روزانه به سایت سفارت و سی اک و اینجا روزانه سر میزنند و وقتی میبینند پست خورده با هزار آرزو میان اطلاعات جدید پیدا کنند و هورا بکشند و میبینند انرژی مثبته.
نظر شخصی اگر میخواهید انرژی مثبت هم بدید یه کم تعدادش کم باشه که بعضی ها آزرده نشن. اما نظر شخصی است و سوای بحث مدیریت و قانون و... است. هر کسی هر جوری مایله رفتار کنه.

2012 برای اونهایی که یادشون رفته یا خبر ندارن. اگر یادتون باشه نتایج لاتاری ملغی شد و دوباره قرعه کشی کردند. این وسط خیلی ها بار دوم رو خبردار نشدند نتیجه این شد که سفارت ها به دست و پای برنده ها می افتادند که بابا بیایید مصاحبه . حتی تلفنی هم چند مورد تماس گرفتند!!! آخرش هم ظرفیت 50 هزار تایی لاتاری 33 هزار پر شد. با اینکه آل کارنت کرده بودند. در حالی که سال قبلش 49000 ویزا صادر شده بود و سال بعدش 51000 تا
اگر به آمار اون سال نگاه کنیم میبینید که 2300 ایرانی ویزا گرفتند که با 4500 برنده ایرانی که مقایسه اش میکنی و میبینی که تقریبا هیچ کسی در کلیرنس در مهاجرسرا اون سال گیر نکردی میبینی که حدود 50% اصلا به مصاحبه نرفتند. این وضعیت برای جهان هم تکرار شده با این که 100 هزار نفر برنده اعلام شد و از ماه می همه قاره ها آل کارنت شدند!!!! اما 33 هزار تا رو به زور تونستند پر کنند. فقط مونده بود در رو باز کنند بگن هر کی میخواد بیاد بره تو!! اصلا شایع شده بود که چون ظرفیت ممکنه تکمیل نشه میخوان برای بار سوم اعلام کنند. شاید هم میخواستند اما وقتش دیگه نبود.

خلاصه وضعیت 2012 یک وضعیت استثنایی است. مگر اینکه طاعونی چیزی تو آمریکا همه گیر بشه یا زامبی ها حمله کنند که همه بیخیال رفتن به آمریکا بشن که سال 2012 دوباره تکرار بشه. اگر اینقدر خیال پردازی رو دوست دارید چیزهای دست یافتنی تری هم هست. مثلا اینکه از آسمون طلا بباره یا اینکه شما برنده بلیط بخت آزمایی به مبلغ چند میلیارد دلار بشید بدون اینکه ثبت نام کرده باشید. به نظرم اینها هم امکانش بیشتره تا اینکه شرایط امسال یکدفعه شبیه 2012 بشه(اگرم بشه خیلی از ویزای آمریکا بهترم هست:دی) . حالا این که مثلا سال 2016 اشتباه 2012 تکرار بشه با اینکه بسیار ضعیفه اما خوب احتمالش هست! (برای 2016 و نه برای 2015!)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، mendoosh ، Samia ، Habib120 ، SAAM_60 ، AliReza.Sh
(2014-12-17 ساعت 09:55)mendoosh نوشته:  حالا یه سوال؛
اگه بخوایم مدیکال رو تمدید کنیم پیشینه مون پیش دکتر هست؟ مثلا من یادم رفته از کارت زردم کپی بگیرم، لازمه دوباره برم بگیرم از پاستور؟
میرید پیش همون دکتر احتمالا فایل شما رو حداقل یک سال نگه دارن.
تشکر کنندگان: mendoosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان