کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-16 ساعت 16:27)behdadK نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 16:25)luigiazzuri4 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 14:14)behdadK نوشته:  اگر پیکاپ کردین بعدا که گرفتن ما رو هم در جریان کیفیت و هزینه کار بگذارید. احتمالا اگر ما هم نیاز به تمدید مدیکال نداشته باشیم مجبوریم پیکاپ کنیم.

بهداد جان گفتی تمدید مدیکال گفتم بپرسم این رو. من چون مدیکالم سه ماه از اعتبارش مونده بود، ویزا رو تا اون تاریخ دادن یعنی تا اوایل مارچ. حالا هر جور شده جور میکنم حتی واسه چند روز تا قبل تاریخ انقضای ویزا برم آمریکا، که روال بشه همه چی، اما یک درصد اگر نتونم برم به خاطر مشکلاتی که هست، اطلاع داری با تمدید مدیکال، ویزا رو دوباره تمدید میکنن واسم یا نه؟ ممنون

تا جایی که بنده میدونم ویزای لاتاری تمدید نمیشه. شما مجبورید برای حفظ ویزا یه سفر یک روزه هم شده به آمریکا برید. چطور ویزای شما 3 ماهش مونده ؟ مگر شما 2015 ای نیستید؟ کلیرنس خورده و کلیر شده هم باشید و همون روز اول رفته باشید مصاحبه باید 3.5 ماه داشته باشید.

من مدیکالم اینجا شش ماه اعتبار داشت از اول. سپتامبر رفتم برای مدیکال. 5 دسامبر کلیر شدم، در نتیجه از اون شش ماه، 3 ماه مونده بود و ویزا رو تا اوایل مارچ دادن که میشه تا تاریخ انقضای کلیرنس. پس حتما میرسونم خودم رو تا اون تاریخ. برنامه ریزیم بر این اساس بود که بهم 6 ماهه میدن، حواسم به مدیکالم نبود.
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، نیلان ، HERMES7 ، atlantis770 ، afrand
شما میتونستید قبل از صدور ویزا ازشون درخواست کنید که مدیکال جدید بهشون بدید. البته با توجه به اینکه پاسپورتتون پیششون بود نمیتونستید این زمان رو حدس بزنید. به امید موفقیت شما و مجدد ویزا رو تبریک میگم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: luigiazzuri4
همه تون دارید یکی یکی از این صفحه می رید.
براتون ارزو می کنم که همیشه پایان انتظارتون اینطوری شیرین باشه.
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، alitab ، aghamilad ، atlantis770 ، afrand
تا حالا چند نفر کلیر شدن?البته از بچه های مهاجر سرا!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: kaamiran
سلام دوستان من از بازمانده های 2014 هستم. میخواستم بپرسم ک سفارت ایروان امسال با کسی مصاحبه میکنه یا اینکه اصلا کسی رو کارنت نکرده؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان:
بله مصاحبه میکنه. البته عده ی معدودی با توجه به اتفاقات پارسال امسال ایروان رو انتخاب کردند. هم یکضربی داشته تا حالا و هم یک کلیر شده.

جواب اون یکی دوستمون هم امسال 4 نفر کلیر شدن. 1 آنکارا، 1 ایروان و 2 ابوظبی. اما حداقل 1 مورد آنکارایی و 1 مورد ابوظبی رو میدونیم که از اول یکضربی بودن و به خاطر همین کلیرنسشون اینقدر کم طول کشیده.
حتی اگر بخواد به روند 2013 هم باشه تا 10 ام ژانویه باید منتظر کلیر های اصلی باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، mahssa ، siminbiazar
(2014-12-16 ساعت 18:30)mahssa نوشته:  سلام دوستان من از بازمانده های 2014 هستم. میخواستم بپرسم ک سفارت ایروان امسال با کسی مصاحبه میکنه یا اینکه اصلا کسی رو کارنت نکرده؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

در ارمنستان هم مصاحبه انجام شده
لطفا به منتظر سرا توی امضای من مراجعه کنید اطلاعات کامل توش هست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mahssa
(2014-12-16 ساعت 17:45)نیلان نوشته:  همه تون دارید یکی یکی از این صفحه می رید.
براتون ارزو می کنم که همیشه پایان انتظارتون اینطوری شیرین باشه.
انشااله امسال تعداد صفحات این تاپیک دو رقمی بمونه و بیشتر نشه.
Rolleyes
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: kimfar
دوستانی که میخوان با توجه به وضعیت کیسشون از شرایط کلیرنسشون سر در بیارن جدول برندگان 2012 بد نیست که بشه یه قیاسی کرد البته ممکنه برای امسال 20 30 درصد فرق داشته باشه ولی خوب خوبه مخصوصا اونهایی که شغل دولتی دارن و سربازی و یا کار دولتی .

یا علی

[عکس: mtml2s1fpkzl5vhfftf8.jpg]

لینک دانلود جدول برندگان لاتاری 2012
تشکر کنندگان: siminbiazar
برندگان 2012 به درد مقایسه نمیخوره. شرایط 2012 متفاوت از کل سالهای لاتاری بود.
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 20:20)behdadK نوشته:  برندگان 2012 به درد مقایسه نمیخوره. شرایط 2012 متفاوت از کل سالهای لاتاری بود.

انرژی که میده! انگار خواب میبینه ادم!!! Big Grin
تشکر کنندگان:
انرژی کاذب افسردگی و استرس میاره
تشکر کنندگان: HERMES7
انرژی اش کاذب نیست! امید میاره بهداد جان ! خسته شدیم تو این استرس انتظار....
تشکر کنندگان: mendoosh
من رو یاد نبود کشیدن خدمت میندازه

نبوووووووووووود ؟؟؟؟؟؟؟

من نفهمیدم چطور شد ۵۶ روز ،نه این نفهمم ها خخخخخخخ زود گذشت چشم بهم بزنیم میشه ۱۷۸ روز و کلیر میشم
من زیاد بدم نمیاد که شش ماه طول بکشه حداقل بیشتر وقت دارم پول ذخیره کنم و زبان یاد بگیرم ( البته آقای آفیسر من یه چیزی میگم تو جدی نگیر) دی
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: atlantis770 ، mfte.teacher ، Memolk
(2014-12-16 ساعت 20:28)رضا2015 نوشته:  انرژی اش کاذب نیست! امید میاره بهداد جان ! خسته شدیم تو این استرس انتظار....
سلام دوست عزیز:ببخشید این جدول اونقدر ریز بود که من نتونستم ازش سر در بیارم. میشه توضیح مختصری در مورد موردهای خدمت سربازی رفته و کار دولتی داشته بنویسی .خیلی ممنون میشم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان