کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-16 ساعت 14:04)رضا2015 نوشته:  خوب دارن حسابی به تعداد ویزاها توجه میکنن! ظاهرا تاپیک 2014 ها رو خوب خوندن!
اتفاقا برعکسه. اگر کسی در ماهش ویزا رو نگیره سهمیه اش میپره و از یکی دیگه واسش باید بگذارند!

(2014-12-16 ساعت 14:05)atlantis770 نوشته:  من هر كاري كردم نشد برم. پاسپورتمو دادم برام بگيرن.هنوز دستم نرسيده...
اگر پیکاپ کردین بعدا که گرفتن ما رو هم در جریان کیفیت و هزینه کار بگذارید. احتمالا اگر ما هم نیاز به تمدید مدیکال نداشته باشیم مجبوریم پیکاپ کنیم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ofrfar ، r.bazargan ، atlantis770 ، نیلان
بهداد جان من فکر نمیکنم با توجه به کلیرنسی که اکثرا بهمون میخوره dedicated برامون تو ماه مصاحبه، ویزا رزرو کرده باشن برای کیس ها.احتمالا سفارت ها سقف ویزای ماهانه دارن که شیفت میشه به ماهای بعد
تشکر کنندگان: Samia
(2014-12-16 ساعت 13:23)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 12:31)milad.nas نوشته:  دوستان معمولا چند روز بعد از مصاحبه سایت سیس و یا سایت ابوظبی کیس ها رو میشناسه؟

ربطی به مصاحبه نداره فعلا ، سیس هنوز کیسی رو نمیشناسه و احتمالا از ژانویه بتونیم سرچ کنیم توش

-------------------------------------------
منظور شما سایت http://abudhabiivo.net هست؟؟ این که 2 روز بعد از مصاحبه میشناسه.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
سایت ابوظبی بستگی داره کی مسئولش بره وارد کنه. واسه ما رو همون روز شناخت واسه بعضیا رو از 1 روز تا 4 روز بعد شناخته. واسه 2 نفر هم که کلا نشناخت یکیشون که نامه زد همین آتلانتیس خانم بود که یک دفعه نامه کلیرش رو گذاشت.
از مستان کسی خبر داره؟ کلیر شد ؟ ابوظبی شناخت یا نه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: atlantis770 ، نیلان ، r.bazargan
(2014-12-16 ساعت 14:49)رضا2015 نوشته:  بهداد جان من فکر نمیکنم با توجه به کلیرنسی که اکثرا بهمون میخوره dedicated برامون تو ماه مصاحبه، ویزا رزرو کرده باشن برای کیس ها.احتمالا سفارت ها سقف ویزای ماهانه دارن که شیفت میشه به ماهای بعد
نه رضا جان. اتفاقا پارسال هم داشت سر این موضوع خونریزی میشد. اما کلا خیالت رو راحت کنم هیچ سفارتی هیچ سهمیه ای نگه نمیداره. واسه همینه که توصیه میکنند و اکیدا توصیه میکنم که جواب کلیرنستون اومد سریع برید بگیرید چون اگر ماه یا ماههای بعدش اقدام بکنید و حتی به شما هم بدهند حق یه بنده خدای دیگه رو خوردید.
مخصوصا در این ماههای اول که کلیرنسی ها زیادند و کلیر ها کم وقتی برید بگیرید یکی از سهمیه های کلیرنسی رو به شما میدن و حقی ضایع نمیشه.
تشکر کنندگان: atlantis770 ، r.bazargan ، L_haam ، areb1356 ، AliReza.Sh
(2014-12-16 ساعت 15:31)behdadK نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 14:49)رضا2015 نوشته:  بهداد جان من فکر نمیکنم با توجه به کلیرنسی که اکثرا بهمون میخوره dedicated برامون تو ماه مصاحبه، ویزا رزرو کرده باشن برای کیس ها.احتمالا سفارت ها سقف ویزای ماهانه دارن که شیفت میشه به ماهای بعد
نه رضا جان. اتفاقا پارسال هم داشت سر این موضوع خونریزی میشد. اما کلا خیالت رو راحت کنم هیچ سفارتی هیچ سهمیه ای نگه نمیداره. واسه همینه که توصیه میکنند و اکیدا توصیه میکنم که جواب کلیرنستون اومد سریع برید بگیرید چون اگر ماه یا ماههای بعدش اقدام بکنید و حتی به شما هم بدهند حق یه بنده خدای دیگه رو خوردید.
مخصوصا در این ماههای اول که کلیرنسی ها زیادند و کلیر ها کم وقتی برید بگیرید یکی از سهمیه های کلیرنسی رو به شما میدن و حقی ضایع نمیشه.
منظور من هم همین بود! از وقتی که کلیر میشی ویزا بهت تعلق میگیره و اون رو باید سریع گرفت حالا بری مصاحبه و ویزا نگیری سهمیه ات رو از دست ندادی که.
تشکر کنندگان: نیلان
نه اتفاقا. متن رسمیش یادم نیست از کجا خوندم اما نوشته بود اگر همون ماه که کلیرنس خوردین کلیر نشین سهمیه ای برای شما نگه داشته نمیشه. حالا ماه بعد اگر کسی از سهمیه اش نتونست استفاده کنه به شما میدن. این اتفاق در سفارت های طرف ایران خیلی میوفته اما در بقیه دنیا که اینطور نیست. اما همین ایرانش هم مثال بزنیم پارسال پس باید برای خیلی ها سهمیه باقی میموند که ویزا تمام شد و بهشون نرسید چون سهمیه شون براشون نگه داشته نشده بود.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، نیلان ، r.bazargan
(2014-12-16 ساعت 15:43)behdadK نوشته:  نه اتفاقا. متن رسمیش یادم نیست از کجا خوندم اما نوشته بود اگر همون ماه که کلیرنس خوردین کلیر نشین سهمیه ای برای شما نگه داشته نمیشه. حالا ماه بعد اگر کسی از سهمیه اش نتونست استفاده کنه به شما میدن. این اتفاق در سفارت های طرف ایران خیلی میوفته اما در بقیه دنیا که اینطور نیست. اما همین ایرانش هم مثال بزنیم پارسال پس باید برای خیلی ها سهمیه باقی میموند که ویزا تمام شد و بهشون نرسید چون سهمیه شون براشون نگه داشته نشده بود.

من متوجه نشدم. مثلا یکی 29 دسامبر کلیر شد. خب بیچاره نمی رسه بره که. بعد تازه همون روز بره هم فرداش تعطیله :دی کلا تکلیفش چیه؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 15:18)s.zare نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 12:31)milad.nas نوشته:  دوستان معمولا چند روز بعد از مصاحبه سایت سیس و یا سایت ابوظبی کیس ها رو میشناسه؟

ربطی به مصاحبه نداره فعلا ، سیس هنوز کیسی رو نمیشناسه و احتمالا از ژانویه بتونیم سرچ کنیم توش

بله همين سايت منظورمه ، ولي تا الان هنوز براي من ميزنه ، بدون اطلاعات و نمي شناسه كيس نامبر منو ?
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 16:01)milad.nas نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 15:18)s.zare نوشته:  

بله همين سايت منظورمه ، ولي تا الان هنوز براي من ميزنه ، بدون اطلاعات و نمي شناسه كيس نامبر منو ?

اگر بیشتر از یک هفته از مصاحبه شما گذشته باهاشون مکاتبه کنید براتون درستش میکنند
تشکر کنندگان: milad.nas
دوستاني كه در ابوظبي مصاحبه شدند و كليرنس خوردن، اگر بعد از ورود كيس نامبرشون در سايت http://abudhabiivo.net ديدن كه سايت شمارشون رو نميشناسه، حتما از طريق همون سايت ايميل بزنن و اطلاع بدن تا رسيدگي بشه.
بر اساس تجربه ي شخصي خودم ميگم.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، babak12
(2014-12-16 ساعت 15:43)behdadK نوشته:  نه اتفاقا. متن رسمیش یادم نیست از کجا خوندم اما نوشته بود اگر همون ماه که کلیرنس خوردین کلیر نشین سهمیه ای برای شما نگه داشته نمیشه. حالا ماه بعد اگر کسی از سهمیه اش نتونست استفاده کنه به شما میدن. این اتفاق در سفارت های طرف ایران خیلی میوفته اما در بقیه دنیا که اینطور نیست. اما همین ایرانش هم مثال بزنیم پارسال پس باید برای خیلی ها سهمیه باقی میموند که ویزا تمام شد و بهشون نرسید چون سهمیه شون براشون نگه داشته نشده بود.

دقیقا! منم منظورم همینه به خدا! یعنی اگر کلیرنس بخوره بهت سمهیه نداری که بخواد فیل بشه!

فییل ها فیل نه! Wink
تشکر کنندگان: behdadK ، areb1356
(2014-12-16 ساعت 15:55)mendoosh نوشته:  

من متوجه نشدم. مثلا یکی 29 دسامبر کلیر شد. خب بیچاره نمی رسه بره که. بعد تازه همون روز بره هم فرداش تعطیله :دی کلا تکلیفش چیه؟

خوب اون که عذرش واجبه تازه آخر ماه احتمالش هست که ویزایی نمونده باشه. اما پارسال دوماه مونده به پایان لاتاری (آخر جولای یا آگوست بود) به یه سری زنگ زدن گفتن اگه تا 2 روز دیگه اومدین اومدین اگه نمیاین بدیم ویزا رو به کس دیگه. بعضی ها گفتن نمیرسیم و بی ویزا موندن . بعضیها هم با تمام مشقات خودشون رو رسوندن و ویزا گرفتن. فکرش رو بکن 5 شنبه بهت زنگ بزنن و شنبه سفارت باشی اونم با تهیه ویزای فوری دبی!
تشکر کنندگان: milad.nas ، areb1356
(2014-12-16 ساعت 14:14)behdadK نوشته:  اگر پیکاپ کردین بعدا که گرفتن ما رو هم در جریان کیفیت و هزینه کار بگذارید. احتمالا اگر ما هم نیاز به تمدید مدیکال نداشته باشیم مجبوریم پیکاپ کنیم.

بهداد جان گفتی تمدید مدیکال گفتم بپرسم این رو. من چون مدیکالم سه ماه از اعتبارش مونده بود، ویزا رو تا اون تاریخ دادن یعنی تا اوایل مارچ. حالا هر جور شده جور میکنم حتی واسه چند روز تا قبل تاریخ انقضای ویزا برم آمریکا، که روال بشه همه چی، اما یک درصد اگر نتونم برم به خاطر مشکلاتی که هست، اطلاع داری با تمدید مدیکال، ویزا رو دوباره تمدید میکنن واسم یا نه؟ ممنون
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-12-16 ساعت 16:25)luigiazzuri4 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 14:14)behdadK نوشته:  اگر پیکاپ کردین بعدا که گرفتن ما رو هم در جریان کیفیت و هزینه کار بگذارید. احتمالا اگر ما هم نیاز به تمدید مدیکال نداشته باشیم مجبوریم پیکاپ کنیم.

بهداد جان گفتی تمدید مدیکال گفتم بپرسم این رو. من چون مدیکالم سه ماه از اعتبارش مونده بود، ویزا رو تا اون تاریخ دادن یعنی تا اوایل مارچ. حالا هر جور شده جور میکنم حتی واسه چند روز تا قبل تاریخ انقضای ویزا برم آمریکا، که روال بشه همه چی، اما یک درصد اگر نتونم برم به خاطر مشکلاتی که هست، اطلاع داری با تمدید مدیکال، ویزا رو دوباره تمدید میکنن واسم یا نه؟ ممنون

تا جایی که بنده میدونم ویزای لاتاری تمدید نمیشه. شما مجبورید برای حفظ ویزا یه سفر یک روزه هم شده به آمریکا برید. چطور ویزای شما 3 ماهش مونده ؟ مگر شما 2015 ای نیستید؟ کلیرنس خورده و کلیر شده هم باشید و همون روز اول رفته باشید مصاحبه باید 3.5 ماه داشته باشید.
تشکر کنندگان: luigiazzuri4 ، majid7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان