کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
Tongue
(2015-05-21 ساعت 09:20)kingaram نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 08:49)satan نوشته:  خدمت خانوم ها وآقایون عزیز عرض کنم که من حالم خوبه امیدوارم حال شما هم خوب باشه ولی فکر کنم حال این سازمانی که کیس منو داره بررسی میکنه خوب نیست که دعا میکنم هرچه زودتر خوب بشه این 20 مارچ و یه تکونی بده

من فکر می کنم من و شما و عده ای ازدوستان بدشانسی آوردیم که قسمتمون خورد به آنکارا ! چون بقیه دوستان خدا رو شکر مصاحبشون خیلی بعد از ما بوده از ابوظبی مرتب آپدیت میشن، که همین نشون میده عمده کارهای AP تو سفارت انجام میشه، که متاسفانه آنکارا هم همش برقش میره و میاد......Sad

اره واقعا این انکارا شورش رو در اورده حال افیسرش خیلی خیلی خرابه البته من فکر میکنم چون انکارا تا اخر می تعدادی رو اعلام کرده برای گرفتن ویزا تا اخر ماه خبری نشه بدتراینکه جواب ایمیل هم نمیدن.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 09:49)amrikale نوشته:  ببخشید یک سوال
اینکه تو ایمیل گفته تا 30 می فرصت دارین و تو سایت سفارت زده تا 25 به نظرتون کدوم رو اصل قرار بدم ؟ کسی تجربه ای داره ؟ اگه 29-30 برم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون الان سرم شلوغه و نمی تونم تا 25 خودمو جمع و جور کنم

شايد اتفاقى نيفته ولى شما آنكارايى ها حداقل اين شانسو دارين هر لحظه اراده كنين همون روز ميتونين برين بچه هاى ابوظبى الان تعداديشون از كى اقدام واسه ويزا كردن كه هنوز نيومده حتى يكى از دوستان عزيزمون M.d ويزاش به مصاحبه نرسيد و سفارت دوباره تاريخ مصاحبه اش رو عقب انداخت يا حتى خود من كه مجبور شدم ايندفعه واسه ويزاى شوهرم پيكاپ كنم كه تا به دستم نرسه اين استرس رو بايد تحمل كنم
واسه همين بنظرم از اين موقعيتى كه دارين استفاده كنين در ضمن حيفه ماه مى تموم شه و ما ها كه كلير شديم بخوايم از سهميه جون استفاده كنيم اينطورى سهميه واسه بچه هاى ديگه كه ديرتر از ما ها كلير شدن كم نمياد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: varchandi ، mehrdad_123 ، babak90 ، ginjer ، hilda60 ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، lotttery2015
(2015-05-21 ساعت 10:50)laleht نوشته:  
اینکه تو ایمیل گفته تا 30 می فرصت دارین و تو سایت سفارت زده تا 25 به نظرتون کدوم رو اصل قرار بدم ؟ کسی تجربه ای داره ؟ اگه 29-30 برم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون الان سرم شلوغه و نمی تونم تا 25 خودمو جمع و جور کنم

شايد اتفاقى نيفته ولى شما آنكارايى ها حداقل اين شانسو دارين هر لحظه اراده كنين همون روز ميتونين برين بچه هاى ابوظبى الان تعداديشون از كى اقدام واسه ويزا كردن كه هنوز نيومده حتى يكى از دوستان عزيزمون M.d ويزاش به مصاحبه نرسيد و سفارت دوباره تاريخ مصاحبه اش رو عقب انداخت يا حتى خود من كه مجبور شدم ايندفعه واسه ويزاى شوهرم پيكاپ كنم كه تا به دستم نرسه اين استرس رو بايد تحمل كنم
واسه همين بنظرم از اين موقعيتى كه دارين استفاده كنين در ضمن حيفه ماه مى تموم شه و ما ها كه كلير شديم بخوايم از سهميه جون استفاده كنيم اينطورى سهميه واسه بچه هاى ديگه كه ديرتر از ما ها كلير شدن كم نمياد

با لاله کامل موافقم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo
سلام یکی از برندگان در سایت سیس 17 می اپدیت شده و در وضعیت بررسی است اما در 19 می در سفارت کلیر شده. هنوز سایت سیس داره همون وصع قبل رو نشون میده عوضش من در سایت سیس اپدیت شدم 19 می انوقت در سایت سفارت 2 اپدیت قبل یعنی 15 اپریل نشون میده ! داستانش چیه؟

سفارت ابوظبی
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: ginjer ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 10:55)varchandi نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 10:50)laleht نوشته:  

با لاله کامل موافقم

من هم همین کار رو می خواستم انجام بدم که کمی دیر تر برم به خاطر همین یک ایمیل به سفارت فرستادم و داخل ایمیل گفتم که نظر شما چیه اونها هم لطف کردن و در پاسخ گفتن هر چه زودتر بیای بهتره .
امید وارم جواب سوالتونو گرفته باشید Smile
2015as9xx
محل مصاحبه : آنکارا
تاریخ روئیت قبولی خودم : بعد 3 ماه
تاریخ روئیت فبولی همسرم : هوراا
محل اقامت : یه جای گرررررم
تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، nimanoush ، Daneshjo
ضمنا اپدیت بچه هام با من و همسرم متفاوته! من و همسر 19 می بچه ها 19 اپریل ! سفارت ابوظبی تاریخش 15 اپریل! میشه یه نفر توضیح بده لطفا؟؟ کیس نامبر 4XXX
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 11:52)zhila1393 نوشته:  ضمنا اپدیت بچه هام با من و همسرم متفاوته! من و همسر 19 می بچه ها 19 اپریل ! سفارت ابوظبی تاریخش 15 اپریل! میشه یه نفر توضیح بده لطفا؟؟ کیس نامبر 4XXX

بچه ها که مشکلی ندارن و اصولا کلیرن فقط مونده شما و همسرتون کلیر بشین تا اونام ویزا بگیرن. خوشبختانه از نوشته های شما مشخصه که آپدیت هاتون با همسرتون همزماان پیش می ره. حالا باید منتظر یک آپدیت واسه کل کیس و بعد هم ایمیل کلیری باشین . البته تمام اینا به شرطی هستش که آپدیت های جدید تون حداقل 45 روز از آخرین آپدیت تو فاصله داته باشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo
چقد همه جا ساکته امیدوارم امشب دیگه چششممون به آپ may 21 روشن شه.
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
(2015-05-21 ساعت 12:11)babak90 نوشته:  چقد همه جا ساکته امیدوارم امشب دیگه چششممون به آپ may 21 روشن شه.
منم میگم بیایین این انتظار فان ترش کنیم. هر کی تونست پیش بینی کنه که آپدیت های گروهی از کی شروع میشه ( حداقل 5 نفر بیان بگن تو اون روز آپدیت بشن) همه بهش یه رتبه بدن. اوکی؟
من میگم آپدیت ها از 25 می شروع میشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: hilda60 ، Iaccept ، samane1363 ، babak90 ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 11:52)zhila1393 نوشته:  ضمنا اپدیت بچه هام با من و همسرم متفاوته! من و همسر 19 می بچه ها 19 اپریل ! سفارت ابوظبی تاریخش 15 اپریل! میشه یه نفر توضیح بده لطفا؟؟ کیس نامبر 4XXX

معمولا برای بچه ها چیزی به نام چک امنیتی وجود ندارند, ولی به دلیل چک امنیتی خوردن والدین مجبور به انتظار هستند, بنابراین پرونده های آنها روی یک تاریخ خاص ثابت می ماند.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-05-21 ساعت 12:17)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 12:11)babak90 نوشته:  چقد همه جا ساکته امیدوارم امشب دیگه چششممون به آپ may 21 روشن شه.
منم میگم بیایین این انتظار فان ترش کنیم. هر کی تونست پیش بینی کنه که آپدیت های گروهی از کی شروع میشه ( حداقل ۵ نفر بیان بگن تو اون روز آپدیت بشن) همه بهش یه رتبه بدن. اوکی؟
من میگم آپدیت ها از 25 می شروع میشه

من برای انکارا میگم که اپدیتها بعد ۲۵می تا ۵ جون شروع میشه
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 12:10)mfte.teacher نوشته:  

بچه ها که مشکلی ندارن و اصولا کلیرن فقط مونده شما و همسرتون کلیر بشین تا اونام ویزا بگیرن. خوشبختانه از نوشته های شما مشخصه که آپدیت هاتون با همسرتون همزماان پیش می ره. حالا باید منتظر یک آپدیت واسه کل کیس و بعد هم ایمیل کلیری باشین . البته تمام اینا به شرطی هستش که آپدیت های جدید تون حداقل 45 روز از آخرین آپدیت تو فاصله داته باشه
ممنون از پاسخ دلگرم کننده تون اما چرا در سفارت تاریخ اپدیت ما 15 اپریل مونده؟ یعنی مدارک ما هنوز به سفارت نرسیده؟؟
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان:
مصاحبه کیس ما هم انجام شد و یکضرب شدیم و به تاپیک اولین سفر منتقل شدیم با تشکر فراوان از آقای مهدوی بخاطر زحمتهای زیادی که برای ما کشیدن
در انتظار قبولی
(2015-05-21 ساعت 11:19)zhila1393 نوشته:  سلام یکی از برندگان در سایت سیس 17 می اپدیت شده و در وضعیت بررسی است اما در 19 می در سفارت کلیر شده. هنوز سایت سیس داره همون وصع قبل رو نشون میده عوضش من در سایت سیس اپدیت شدم 19 می انوقت در سایت سفارت ۲ اپدیت قبل یعنی 15 اپریل نشون میده ! داستانش چیه؟

سفارت ابوظبی
کیس منم دقیقا اینجوریه 14می اپدیت سیس داشتم 19می سفارت
(2015-05-21 ساعت 12:36)sad_sad نوشته:  مصاحبه کیس ما هم انجام شد و یکضرب شدیم و به تاپیک اولین سفر منتقل شدیم با تشکر فراوان از آقای مهدوی بخاطر زحمتهای زیادی که برای ما کشیدن
وای چقدر خوشحال شدم امیدوارم موفق باشید و بهتون خوش بگذره
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: sad_sad ، Iaccept ، farrokh33 ، samane1363 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان