کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-21 ساعت 15:27)Amir shayan نوشته:  من نگران اين هستم كه مبادا ويزا تموم بشه وتقربيا چهار ماه ديگه مونده

شش ماه دیگه مونده
تشکر کنندگان:
ویزا حالا حالا تموم نمی شه, تا اول می 1700 نفر رفتن مصاحبه این ماه هم حدود 300 نفر دیگر اضافه می شود, وبرای ماه بعد هم 300 نفر که می شود 2300 نفر حال اگر مثل پارسال باشه داستان همینجا تمام می شود ولی اگر گفته سیمون و مخصوصا خانم گرو را مبنا قرار دهیم, ویزا برای دو ماه آخر تمام می شود
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60 ، farrokh33 ، nimanoush ، samane1363 ، Daneshjo
اینم یه ۲آی قشنگ Smile
پایان اردیبهشت را برایتان این گونه ارزو میکنم،
خدایا گوشه چشمی از تو کافیست تا
هر رنجی به رحمت
هر غصه ای یه شادی
هر بیماری به سلامتی
هر گرفتاری به اسایش و اسانی
هر فراقی به وصل
هر قهری به اشتی
هر تاریکی به نور
هر ناممکنی به قدرت لایزال خودت ممکن شود
پروزدگارا تمام وجود ‌و هستیمان را ارزوهایمان را غرق محبت و نگاه گرمت بفرما
امین......
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2015-05-21 ساعت 16:19)calm نوشته:  کسانی که منتظر کلیرنس هستند. همین سایت رو نگاه کنن کافیه یا جای دیگه ای هم هست برای دیدن پروسه کلیرنس

دوست عزيز اين سايت هست،ايميل كليير دريافت خواهيد كرد و در سايت سفارت هم ميتونيد از كليير شدن مطلع بشيد،
ولى معمولا زودتر از همه دريافت ايميله
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، farrokh33 ، Shaft ، samane1363 ، varchandi ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 18:40)Iaccept نوشته:  اینم یه ۲آی قشنگ Smile
پایان اردیبهشت را برایتان این گونه ارزو میکنم،
خدایا گوشه چشمی از تو کافیست تا
هر رنجی به رحمت
هر غصه ای یه شادی
هر بیماری به سلامتی
هر گرفتاری به اسایش و اسانی
هر فراقی به وصل
هر قهری به اشتی
هر تاریکی به نور
هر ناممکنی به قدرت لایزال خودت ممکن شود
پروزدگارا تمام وجود ‌و هستیمان را ارزوهایمان را غرق محبت و نگاه گرمت بفرما
امین......

و هر AP اي به كلير تبديل شود...
اين قسمت يادتون رفته بودBig Grin
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: hilda60 ، Iaccept ، mfte.teacher ، satan ، samane1363 ، varchandi ، Daneshjo
چرا دوستان اين همه مارو حدود ٨ بار آپديت كردن ولي سر ٢٠ مارچ نگه داشتن به نظرتون مارو فراموش كردن
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: varchandi ، Daneshjo
ببخشید روی برگه آبی که از سفارت گرفتم روی گزینه لطفا عکس رادیولوژی. را نفرستید رو تیک زده....این خطاب به منه یا nmc
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Daneshjo
همه چی آرومه امیدوارم این آرامش قبل طوفان باشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 18:58)endeavour نوشته:  ببخشید روی برگه آبی که از سفارت گرفتم روی گزینه لطفا عکس رادیولوژی. را نفرستید رو تیک زده....این خطاب به منه یا nmc

در برگه ابى يا رنگ ديگه كه بعداز كليرنس افيسر به شخص تحويل ميده مخاطب شما هستين نه جايى ديگه، عكس هم موقع ورود به امريكا همراتون باشه چون بعضأ لازم شده نه هميشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363 ، endeavour ، Daneshjo
همسر بنده هم همچنان در تاریخ 17 آپریل مستقر هستش Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، samane1363 ، laleht ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 19:33)hilda60 نوشته:  همسر بنده هم همچنان در تاریخ 17 آپریل مستقر هستش Smile
ایشالا همه با هم کلیر بشیم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Daneshjo
سلام به بچه هاى منتظرالويزا
دوستان عزيز من امروز اومدم يه سر به تاپيكتون زدم
پارسال درچنين روزى من كلير شدم بعد از٢٢٥ روز انتظار
اومدم تجديد خاطره كنم ارزوى موفقيت وصبر وشكيبايى كنم براتون اين روزها ميگذره ديريازود اما شما ازشون درسهاى زياد ميگيريد درصفحات ديدم بعضى دوستان پرسيده بودن كه ويزادرچه ماهى تموم ميشه شما تا اخرين روز سپنامبر اميدوار باشيد ٢٠١٤ يه استثنا بود در سالهاى لاتارى ولى حتى درهمين سال هم باتوجه به اينكه از أواخر خرداد أعلام كردند كه سهميه سالانه روبه إتمام است ولى تااخرين روزهاى سپتامبر وحتى كسانى باكيس نامبر بالا ويزا گرفتند
اميدوارم امسال يكى از بهترين سالهاى زندگيتون ويه نقطه عطف بيادماندنى در عمرتون باشه وهمگى با دلى شاد ودستى مملوازويزا اينجا را ترك كنيد
پايدار باشيد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
(2015-05-21 ساعت 10:50)laleht نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 09:49)amrikale نوشته:  ببخشید یک سوال
اینکه تو ایمیل گفته تا 30 می فرصت دارین و تو سایت سفارت زده تا 25 به نظرتون کدوم رو اصل قرار بدم ؟ کسی تجربه ای داره ؟ اگه 29-30 برم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون الان سرم شلوغه و نمی تونم تا 25 خودمو جمع و جور کنم

شايد اتفاقى نيفته ولى شما آنكارايى ها حداقل اين شانسو دارين هر لحظه اراده كنين همون روز ميتونين برين بچه هاى ابوظبى الان تعداديشون از كى اقدام واسه ويزا كردن كه هنوز نيومده حتى يكى از دوستان عزيزمون M.d ويزاش به مصاحبه نرسيد و سفارت دوباره تاريخ مصاحبه اش رو عقب انداخت يا حتى خود من كه مجبور شدم ايندفعه واسه ويزاى شوهرم پيكاپ كنم كه تا به دستم نرسه اين استرس رو بايد تحمل كنم
واسه همين بنظرم از اين موقعيتى كه دارين استفاده كنين در ضمن حيفه ماه مى تموم شه و ما ها كه كلير شديم بخوايم از سهميه جون استفاده كنيم اينطورى سهميه واسه بچه هاى ديگه كه ديرتر از ما ها كلير شدن كم نمياد

ویزای امارت ما هم نیومد و دیگه نتونستیم ریسک کنیم و پیکاپ کردیم و دوباره 2 هفته پر استرس
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher ، rbrb-2015 ، hilda60 ، samane1363 ، p00ya2001 ، varchandi ، babak90 ، laleht ، 2015reza ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 19:30)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 18:58)endeavour نوشته:  ببخشید روی برگه آبی که از سفارت گرفتم روی گزینه لطفا عکس رادیولوژی. را نفرستید رو تیک زده....این خطاب به منه یا nmc

در برگه ابى يا رنگ ديگه كه بعداز كليرنس افيسر به شخص تحويل ميده مخاطب شما هستين نه جايى ديگه، عكس هم موقع ورود به امريكا همراتون باشه چون بعضأ لازم شده نه هميشه

عکس قفسه سینه در همون CD هست که روز مدیکال بهتون دادن و اون رو باید با خودتون به ا م ر ی ک ا ببرید
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: endeavour ، Daneshjo
بنظر من که از ۲۵ می اپدیتها و بدنبال اون کلیر ها شروع میشه انشاله
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان