کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان.یک سوال واسم پیش اومد میخواستم اینجا مطرح کنم.پدر و مادر و خواهر من 6 می انکارا مصاحبه داشتن که به دلیل خدمت پدرم کلیرنس خوردن.ولی نکته اینجاس که ازشون جداگانه انگشت نگاری نکردن و خود افیسر این کارو انجام داده! دلیل این کار به نظرتون چی بوده؟!علت خاصی داشته؟!چون با توجه به مطالعاتم توی سایت همه دوستان جداگانه اول انگشت نگاری میشن بعدش میرن واسه قسم و مصاحبه!مرسی از دوستان.
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 12:36)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 12:10)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 11:52)zhila1393 نوشته:  ضمنا اپدیت بچه هام با من و همسرم متفاوته! من و همسر 19 می بچه ها 19 اپریل ! سفارت ابوظبی تاریخش 15 اپریل! میشه یه نفر توضیح بده لطفا؟؟ کیس نامبر 4XXX

بچه ها که مشکلی ندارن و اصولا کلیرن فقط مونده شما و همسرتون کلیر بشین تا اونام ویزا بگیرن. خوشبختانه از نوشته های شما مشخصه که آپدیت هاتون با همسرتون همزماان پیش می ره. حالا باید منتظر یک آپدیت واسه کل کیس و بعد هم ایمیل کلیری باشین . البته تمام اینا به شرطی هستش که آپدیت های جدید تون حداقل 45 روز از آخرین آپدیت تو فاصله داته باشه
ممنون از پاسخ دلگرم کننده تون اما چرا در سفارت تاریخ اپدیت ما 15 اپریل مونده؟ یعنی مدارک ما هنوز به سفارت نرسیده؟؟

کیس ها به صورت دسته ای و خانوادگی ارسال میشه و به نظر نمی رسه اعضای یک کیس رو از هم جدا کنن. همونطور که قبلا هم گفتم مساله اصلی نفر اصلی و برنده لاتاری هستش و بقیه زیر مجموعه ایشون هستن. احتمالا شما کار دولتی یا رشته حساسی تحصیل نکردین. و بنابراین کار بروی برنده اصلی ادامه پیدا می کنه. در این خصوص کیس شما مثل کیس من هستش که خانم و فرزندم به لحاظ آپدیت اصلی از من عقب افتادن اما اصلن جای نگرنی نیست و با آپدیت شدن و کلیر شدن من ایشالا اونام با آپدیت خانوادگی با آپدیتهای من هماهنگ میشن
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Shaft ، farrokh33 ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 12:11)babak90 نوشته:  چقد همه جا ساکته امیدوارم امشب دیگه چششممون به آپ may 21 روشن شه.

ایشالا اما به نظر میرسه از هفته آینده روند آپدیت ها شرو بشه.
ضمنا از همه دوستان برای شرکت در مسابقه رتبه گیری دعوت به عمل میاد
شرایط مسابقهBig Grin
پیش بینی درست تاریخ آپدیت ها و اینکه تو اون تاریخ حداقل 5 نفر آپ بشن
امتیازات Smile
کسب امتیاز توسط کلیه اعضا پیج
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 13:13)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 12:11)babak90 نوشته:  چقد همه جا ساکته امیدوارم امشب دیگه چششممون به آپ may 21 روشن شه.

شرایط مسابقهBig Grin
پیش بینی درست تاریخ آپدیت ها و اینکه تو اون تاریخ حداقل ۵ نفر آپ بشن
امتیازات Smile

جایزش چیه استاد ؟
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
تشکر کنندگان: samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 13:22)i.rainy نوشته:  

شرایط مسابقهBig Grin
امتیازات Smile

جایزش چیه استاد ؟
کسب مقام نوستراموس و ارتقا رتبه از جوایز نفیس این مسابقه می باشد. هم اکنون به ما بپیوندید

تشکر کنندگان: arezoue ، i.rainy ، Shaft ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo

شرایط مسابقهBig Grin
امتیازات Smile

من میگم که فردا یعنی ۲۲ می یه آپدیت خوب داریمBig Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-21 ساعت 13:00)ali_bf1 نوشته:  سلام دوستان.یک سوال واسم پیش اومد میخواستم اینجا مطرح کنم.پدر و مادر و خواهر من ۶ می انکارا مصاحبه داشتن که به دلیل خدمت پدرم کلیرنس خوردن.ولی نکته اینجاس که ازشون جداگانه انگشت نگاری نکردن و خود افیسر این کارو انجام داده! دلیل این کار به نظرتون چی بوده؟!علت خاصی داشته؟!چون با توجه به مطالعاتم توی سایت همه دوستان جداگانه اول انگشت نگاری میشن بعدش میرن واسه قسم و مصاحبه!مرسی از دوستان.
سلام نگران نباشید از همسرمن هم آفیسر دوباره انگشت نگاری کرد،الان کلیر هم شده اینها خیلی مسایل مهمی نیستند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo
بنظر بنده آپدیت ها از ماه بعدی شروع میشه. ظاهرا سرشون خیلی شلوغه. !!!
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-21 ساعت 13:25)mfte.teacher نوشته:  

شرایط مسابقهBig Grin
امتیازات Smile

جایزش چیه استاد ؟
کسب مقام نوستراموس و ارتقا رتبه از جوایز نفیس این مسابقه می باشد. هم اکنون به ما بپیوندید

من 28 می را پیش بینی میکنم
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Iaccept ، Daneshjo
من نگران اين هستم كه مبادا ويزا تموم بشه وتقربيا چهار ماه ديگه مونده
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 15:27)Amir shayan نوشته:  من نگران اين هستم كه مبادا ويزا تموم بشه وتقربيا چهار ماه ديگه مونده

نگران تمام شدن ویزا نباش چون هنوز سهمیه به نصف هم نرسیده ولی در ماه may و jun خیلی چیزا مشخص میشه که کاری جز صبر کردن نمیتونیم بکنیم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: ginjer ، Iaccept ، Daneshjo ، SAAM_60
(2015-05-21 ساعت 13:25)mfte.teacher نوشته:  

شرایط مسابقهBig Grin
امتیازات Smile

جایزش چیه استاد ؟
سلام بنده هم هستم.
از25می اپدیتها شروع میشه.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo
کسانی که منتظر کلیرنس هستند. همین سایت رو نگاه کنن کافیه یا جای دیگه ای هم هست برای دیدن پروسه کلیرنس
[عکس: 1tw5_wth.jpg]
تشکر کنندگان: ALISHARIFI ، mfte.teacher ، farrokh33 ، Daneshjo
آپدیتها دوشنبه بیست و پنجم به تعداد هفت نفر
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-21 ساعت 16:03)satan نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 15:27)Amir shayan نوشته:  من نگران اين هستم كه مبادا ويزا تموم بشه وتقربيا چهار ماه ديگه مونده

نگران تمام شدن ویزا نباش چون هنوز سهمیه به نصف هم نرسیده ولی در ماه may و jun خیلی چیزا مشخص میشه که کاری جز صبر کردن نمیتونیم بکنیم

حدس می زنی سهمیه ویزا نصف نشده یا منبعی جایی هست میشه مراجعه کرد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان